Parim telegrammi VPN

Parim telegrammi VPN


Parim telegrammi VPN

VPN ja telegramm – suurepärane kombo

Meil kõigil on Lähis-Ida, et tänada selle eest, et muutisite Telegrami sõnumsiderakenduse maailmas üheks populaarsemaks lühikese 4-aastase ajavahemiku jooksul üheks kõige populaarsemaks sõnumsiderakenduseks maailmas. Kahe vene venna poolt 2013. aastal asutatud rakendus konkureerib nüüd kasutajatele Whatsapi, Skype’i ja Viberi rakendustega. See meelitab üha suureneva hulga uute kasutajate hulka. Erinevad valitsused on kogu maailmas seda teenuse laialdast kasutamist vaadelnud ohuna ning selle tagajärjel on teenuse kasutamine keelatud, ilma et seda palju kaalutaks.

Siin on sammud

Kui tuginete enamiku oma vestluste puhul Telegramile ja olete juhtunud, et olete reisinud riiki, kus rakenduse kasutamine on keelatud, siis võiksite oma kasutamise jätkamiseks pöörduda VPN-teenuse poole. Usaldusväärne teenusepakkuja võimaldab teil mööda minna kõigist Interneti-teenuse pakkujate seatud piirangutest konkreetses riigis ja pääseda teenusele juurde ilma, et keegi saaks teid või teie ühendust tuvastada.

Lihtsamalt öeldes on VPN a küberturbe tööriist mis ühendab teie seadme Interneti-ühenduse kaudu mõne selle serveriga teises asukohas. Selle ühenduse tulemusel saate erinev IP-aadress, täielik anonüümsus, ülim privaatsus ja võimalus Internetti vabalt sirvida. Kui server, millega ühendate, asub mõnes muus riigis, siis näib, et teiega ühenduse loomine viibib ka selles riigis. Järelikult pääsete selle riigi sisule juurde ilma piiranguteta.

Kogu VPN-i registreerumisprotsess on sama lihtne kui A, B, C. Ühenduse loomiseks kulub kehtiv VPN-i tellimus ja mõni minut ning me kavatseme selle teile praegu esitada:

 1. Hankige endale lugupeetud VPN, näiteks ExpressVPN. Kasutage kõiki oma pakkumisi ja 30-päevast raha tagastamise poliitikat.
 2. Klõpsake linki, mis võimaldab teil seda teha laadige alla VPN-rakendus. Installige see oma seadmes.
 3. Nüüd, käivitage VPN-i rakendus.
 4. Logi sisse kasutades oma VPN-i kontot.
 5. Skaneerige serverite võrk ja ühenduse loomine serveriga kus Telegram on lubatud.
 6. Hankige selle asukoha IP-aadress ja tundub, et nad ühendavad sealt.
 7. Juurdepääs telegrammile nagu soovite ükskõik millises kohas kogu maailmas.

Enne iga VPN-i ja selle funktsioonide üksikasjalikku selgitamist saate tutvuda selle tabeli lühikese ülevaatega parimate VPN-ide kohta turul.

5 parimat telegrammi VPN-i

Allpool kokku pandud 5 VPN-i pakkuja nimekiri peaks palju ära aitama, et hoida kõik teie Telegrami sõnumid turvaliselt krüptituna. Me teame, kui keeruline võib olla täiusliku VPN-i pakkuja valimine, eriti turul, kus enamik neist pole tegelikult ausad selles, mida nad saavad teie heaks teha või ei saa. Altpoolt leiate selles loendis telegrammiga kasutamiseks parimad VPN-id.

1. ExpressVPN – parim telegrammi VPN

ExpressVPN on meie nimekirja tipus mitmel põhjusel. Esiteks oli ettevõte kavandanud lihtsaima tarkvara tarkvaraga väikseim liides. Samal ajal kui kasutajad rakenduses navigeerivad, saavad nad kasutada ExpressVPN-e suurepärane tugirühm ööpäevaringselt võimalike küsimuste osas. Selle ettevõtte pakutav turvalisuse tase on uskumatu, kuna see kasutab ainult kõige karmimaid protokolle. ExpressVPN töötab tuhanded serverid levivad laiali 93 riiki. See tähendab, et teil pole probleeme ükskõik millises asukohas soovitud serveriga ühenduse loomisega.

 Kui peaksite Telegrami kasutamiseks Interneti-ühenduse loomisel kunagi mõnda probleemi proovima, võite tugitiimile meilisõnumi saata, abipileti küsida või nendega otseülekandega vestelda. Vastutasuks varjatud turvalisuse aspektid, a lai serverivõrk, ja tipptasemel teenused, 12,95 dollarit pole midagi muud kui odav. Vähemalt kaaluge nende kasutamist 30-päevane raha tagasi garantii periood. Siis saate vaadata, kas soovite tellimusega jätkata. 

2. NordVPN

 NordVPN disainerid on teinud kõvasti tööd, et luua rakendusi, mida kasutajatel oleks lihtne ja nauditav kasutada. Võib kindlalt öelda, et ettevõte on koos paljude teistega, nagu turvalisus, oma eesmärgi edukalt saavutanud. Ettevõte pakub a topelt VPN-i funktsioon sest ühest lihtsalt ei piisa. Nii turvaline see VPN on. Turvalisusest rääkides muudab selle veelgi turvalisemaks asjaolu, et NordVPN asub Panamas. Selle asukoht takistab tal allumast kinnipidamise seadustele, mis tähendab pole kohustatud ühtegi logi esitama kellelegi – kui hoitakse. Kuid tõenäoliselt seda ei ole, arvestades seda null logimispoliitika

Samuti võimaldab teenus teil ühenduse luua kuus samaaegset ühendust. Saate jagada VPN-ühendust kuue erineva seadmega. Selle pakkuja funktsioonid on enam kui turvalised. Võite olla kindel, et turvalisuse tase raskendab kolmandatel osapooltel teie jälitamist. 

3. IPVanish

IPVanish on VPN-i pakkuja, kes lisab kõigile oma klientidele tasuta nutika DNS-i. Ehkki nende nutikat DNS-i teenust ei saa tegelikult võrrelda VPN-i pakutava turvatasemega, aitab see siiski hoolitseda selle turusektsiooni eest, kus tuleb teha vaid mõned asjad, kus nende identiteet on peidetud. Kasutajad, kes pöörduvad oma turvavajaduste saamiseks IPVanishi poole, saavad bitcoinide kaudu anonüümselt maksta teenuse eest ja teostada P2P-failide ülekandmist ilma vajaduseta muretseda.

Ka teenuse pakutavate funktsioonide mitmekesisus on muljetavaldav, kasutajate tööriistad on sarnased automaatne tapmislüliti ja DNS-i lekkekaitse teenuse osutamisel. Ehkki IPVanishi peakontor asub USA-s, ei pea IPVanish oma klientide kasutamise logisid.

4. VyprVPN

Kasutajad, kes tellivad VyprVPN-i, saavad seda tõesti armastada ja hinnata Kameleoni tehnoloogia, mis toimib pakendite metaandmete mähkimisega lisatud krüptimiskiht, seega üle mõistuse kõiki valitsusi, kes viivad läbi sügavat pakettkontrolli. Kui metaandmed on segamini segatud, on teil Telegramile piiramatu juurdepääs ja saate sellest ilma igasuguste filtrite või plokkideta, mida võidakse rakendada, ühenduse luua.

Teine suur pluss on see VyprVPN omab kõiki nende 700 serverit, see tähendab, et nad vastutavad otseselt teie serveriühendusega seotud probleemide lahendamise eest. Teenus pakub hästi üles ehitatud tarkvara mis tahes platvormi jaoks, kus võite telegrammi kasutada, olgu see siis Windows, Mac, Linux iOS või Android. Saate nende teenust tasuta proovida, kuid tellimuse ostmiseks peate alles kolm päeva.

5. CyberGhost

Meie nimekirja sulgemine on CyberGhost, pakkuja, mis asub Rumeenias ja on kaugel andmete säilitamise reeglitest mida võidakse neile peale sundida. Teenusel on umbes 850 serverit, mis on hajutatud kogu maailmas, ja nad asuvad enam kui 30 riigis. Varem pakkusid nad a tasuta versioon kasutajatele proovimiseks, kuid kahjuks see katkestati. Nad arvasid, et parem on 30-päevane raha tagasi garantii poliitika, kus kasutajad saaksid töötada oma hõlpsasti kasutatava tarkvaraga ja hankida teenuse pakutavaid unikaalseid funktsioone, näiteks valiku valida oma server või konfigureerida tarkvara täpselt sellele, mida soovite teha hetkel nt voogesituse blokeerimise tühistamine või veebisaitide blokeeringu tühistamine. Telegrammi kasutajad leiavadrakenduse kaitse ” üsna kasulik, kuna see krüpteerib teie ühenduse ja võimaldab teil kasutada Telegramit ükskõik kust.

Parim telegrammi ülevaatamise VPN – kohtuotsus

Enne mõne ülalnimetatud teenusepakkuja tellimist võiksite proovida nende teenusepakkujaid tasuta või raha tagasi garantii versioonid lihtsalt selleks, et näha, kui hästi teile need meeldivad. Kas teil on küsimusi või kommentaare, mille soovite üle anda? Jätke nad kommentaaride sektsiooni ja võtame teiega ühendust nii kiiresti kui võimalik. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map