Parim televiisori voogesituse VPN puhkusel olles

Kui inimesed suunavad kaabeltelevisiooni voogesitusteenuste saamiseks, teevad nad seda lootusega saada suuremat vabadust ja paindlikkust. Voogesitusteenused pakuvad palju paindlikkust. Saate valida oma plaani, kanalid, mida soovite vaadata, kui kaua soovite teenust säilitada ja millises seadmes soovite vaadata. Need funktsioonid on kaabel- või satelliittelevisioonil kujuteldamatud. Iga kuu peate maksma kopsaka hinna ja vaatama, mida nad teile näitavad. Voogesitusteenuste abil saate kogeda telerivaatamise erinevat mõõdet. Piirkondlike piirangute tõttu ei saa te välismaal veetes oma lemmikfilme ja telesaateid nende premium-teenuste kaudu vaadata. Geoblokkidest möödahiilimiseks peate kasutama VPN-i. Kuidas aitab VPN välismaal televiisorit voogesitada? Milline on parim VPN puhkusel kasutamiseks? Püüame kõigile neile päringutele vastata allolevas juhendis.


Parim televiisori voogesituse VPN puhkusel olles

Parim televiisori voogesituse VPN puhkusel olles

Parim televiisori voogesituse VPN puhkusel – kiire kokkuvõte

Parimad VPN-teenused, mida saate puhkusel kasutada, on järgmised:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. IPVanish
  5. VyprVPN

Pettumust valmistavad pettumused

Voogesituse teenused pole siiski veatud. Neil on oma piirangud ja puudused. Voogesitusteenuse üks suurimaid varjukülgi on kogenud, kui tellijad lähevad puhkusele ja on kodust eemal. Kuna see teenus on saadaval mobiilseadmetes, kas eeldate, et see viib teid ükskõik millisesse maailma piirkonda, eks? Noh, selgub, et ei saa.

Kui tasusite kuue kuu tellimuse eest, kuid olete kuu aega kodust eemal, ei pruugi te oma rahvusvahelisel reisil teenusele juurde pääseda ja teie raha läheb raisku.

Enamik voogesituse tellimusi ei tööta väljaspool teie kodumaad. Kui te ei teadnud seda aastat siiani, proovige mõnes teises riigis viibides lihtsalt CBS-i, Netflixi või Hulu-d vaadata ja siis olete väga pettunud. Maksate, kuid te ei saa vaadata seda, mida soovite.

Geoblokeerimine

Selle põhjuseks on geograafiline blokeerimine – jah, ähvardus, mis ei lase teil vaadata Hullud mehed või Näljamängud Ühendkuningriigis. Geo-blokeerimine on kogu maailmas voogesitusehuviliste seas muutunud üsna kurikuulsaks. See, mida USA-s vaatate, jääb USA-sse. Ehkki te ei soovi selle asja vaatamist juuramaailmast ja Ahvide III planeedist kuskil mujal või kuskil mujal!

Euroopasse puhkusele minnes ei pea te oma teenust kasutama, kuna teie asukoht ei ole USA, isegi kui teil on Ameerika liitumisleping. Geoblokeerimine tekkis tagasi päeval, mil ettevõtted ja tootmismajad pidid kontrollima vabastamiskuupäevi kogu maailmas.

Pole palju muutunud

Isegi täna, kui mängite mõnda vana DVD-d, peate sisu esitamiseks valima oma piirkonna. Kui te ei asu geograafilistes piirkondades, kus DVD-l on töölitsents, ei saa te seda mängida. Voogesituse abil arvasite, et need valud on kadunud, kuid tundub, et need on endiselt norm.

Voogesitusteenused väidavad, et nad hoolivad klientide mugavusest, kuid tegelikult nad seda ei tee. Nad hoolivad ainult kasumi teenimisest igast maailmanurgast. Nad arvavad, et keegi, kes vaatab ühe piirkonna sisu teises riigis, pendeldab piraatlust – isegi kui olete õigustatud klient.

Erinevatel voogesituse teenustel on puhkuse ajal sisu sisu vaatamiseks erinevad reeglid ja piirangud.

Mõni neist võimaldab teil alla laadida teatud saateid, kuid mitte neid, mida kodumaal saate. Kui puhkate USA-s, ei näe te oma kodumaal saadud sisu ja vastupidi. Nii et kui lahkute suvepuhkusele Pariisi, istub teie peamine tellimus kodus midagi tegemata. See võib olla päevituse saamine ja lõõgastumine, kuid see ei tee kedagi, kes selle eest maksab, väga õnnelikuks.

Sellised teenused nagu Amazon Video, Hulu, CBS ja HBO Go (The Wire oli hämmastav!) On saadaval ainult USA-s, Alaskas ja Hawaiil. Teil on võimalik Netflixi vaadata teistes riikides, kuid peate leppima oma geograafilises piirkonnas saadaolevate saadetega.

Kellelegi ei meeldi, et nende tellimus läheb raisku. Seetõttu on olemas suurepärane viis Ameerika voogesituse teenuste kasutamiseks puhkuse ajal. Teil on vaja ainult kasutada VPN-i.

Virtuaalne privaatvõrk on viimasel ajal muutunud väga populaarseks, ümbritsedes kõiki Interneti-turbeohte. Põhimõtteliselt kasutatakse VPN-i privaatsuse ja anonüümsete Interneti-tegevuste jaoks, kuid seda saab kasutada ka geoplokkidest möödahiilimiseks ja voogesitusteenusele juurdepääsuks kõikjal maailmas..

Kuidas kasutada VPN-i voogesituse ajal puhkusel?

Kodumaalt lemmiktelevisioonikanalite ja -saadete vaatamiseks, samal ajal välismaal kvaliteetaega veetes, peate oma veebipositsiooni rikkuda. Selleks peate põhimõtteliselt muutma oma IP-aadressi. VPN-i abil saate selle saavutada järgmiselt.

  1. Kõigepealt registreeruge VPN-i pakkujaga. Oleme allpool kokku pannud parimad VPN-teenuse pakkujad.
  2. Kui olete oma VPN-konto loonud, on aeg VPN-i rakendus alla laadida ja installida. VPN-i rakendusi saab seadistada personaalarvutites, Macis, Androidis, iPhone’is, iPadis ja FireStickis.
  3. Järgmisena käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse oma VPN-i konto abil.
  4. Looge rakenduse sees ühendus VPN-serveriga, mis asub samas piirkonnas, kus kanal või veebisait, mille soovite blokeerida. Näiteks kui soovite blokeerida American Netflixi või HBO Go blokeerimise väljaspool USA-d, looge ühendus Ameerika VPN-serveriga.

See on kõik, mida on vaja piirkondlikest piirangutest möödahiilimiseks ja soovitud sisu voogesitamiseks kõikjale, kuhu soovite.

Parim puhkusel kasutatav VPN?

Parimate VPN-ide osas, mida saate välismaal kasutada, on palju valikuid. Premium VPN-i teenusepakkujad pakuvad kasutajatele 30-päevast raha tagasi garantii. Alati on kõige parem seadistada oma VPN-konto ja rakendus enne kodumaalt lahkumist. Siin on parimad VPN-id, mida saate puhkuse ajal kasutada.

VPN on vastus

Kui reisite USA-s saadaolevaid saateid vaatama, peate valima lihtsalt USA serveri. Näiteks kui olete Pariisis ja soovite vaadata Maja Netflixis seda teha ei saa, kuna teie asukoht pole USA-s. USA serveriga ühenduse loomisel saate hõlpsalt oma asukohta rikkuda ja oma lemmiksaateid vaadata.

Pidage meeles, et voogesitusteenused on väga nutikad ja nende abil saate hõlpsalt teada saada, kas ühendate VPN-i kaudu. Seetõttu töötab ainult mõni VPN. Enamasti on mainekas tasulised teenused tavaliselt need, millel on maksimaalne IP-aadresside arv. Tasuta VPN-id blokeeruvad. Seal on VPN-e, mis on saadaval ainult blokeeringu tühistamise eesmärgil, seega kontrollige neid enne teenuse ostmist.