Parim Torrentingu ja P2P VPN 2020. aastal

Milline VPN on torrentimiseks kõige parem? Tänapäeval on veebikasutajad harjunud mitme mugavusega, mida mõni aasta tagasi oli raske isegi ette kujutada. Võite oma valitud populaarseid ja klassikalisi filme veebis voogesitada ja meelelahutust hankida igal ajal.


Parim Torrentingu ja P2P VPN 2017. aastal

Parim Torrentingu ja P2P VPN 2020. aastal

Torrent- ja P2P-teenused on miljonitele inimestele võimaldanud piiranguteta meediumisisu juurde pääseda ja seda alla laadida. Kuid tehnoloogial on alati oma küljed. Veebikasutuse ja territoriaalsete piirangute jälgimine on aja jooksul tulnud välja. Nendest piirangutest mööda minemiseks ja torrentite anonüümselt allalaadimiseks võite kasutada VPN-teenuseid. Kuid veenduge, et valite torrentimiseks õige VPN-teenuse.

Kas ma vajan tõesti torrentimiseks VPN-i?

Lühidalt, jah, teete küll. Kui suhtute oma veebipõhisesse privaatsusse tõsiselt, ei soovi te VPN-serveriga ühendamise ajal torrente alla laadida.

  • Teie piinavaid tegevusi saab hõlpsalt jälgida teie IP-aadressile, kuna toimib võrgutasandite jagamine.
  • VPN-i kasutamine võimaldab teil peita oma IP-aadressi ja lae torrent anonüümselt.
  • Torrenters kogu maailmas, eriti Portugalis USA, Suurbritannia, Kanada, Saksamaa, Prantsusmaa ja Austraalia, on saanud lugematuid autoriõiguse rikkumise teated nende failide tõttu, mis nad on alla laadinud torrent-saitidelt, nagu The Pirate Bay või KickAss Torrents.
  • Austraalias, Suurbritannias ja teistes riikides ei pääse te isegi torrent-veebisaitidele ilma VPN-i kasutamata. Selle põhjuseks on asjaolu, et nendes piirkondades asuvad Interneti-teenuse pakkujad on nendele saitidele juurdepääsu keelanud.

Parim torrentimise ja P2P VPN – kaaluda tuleb asju

Inimesed kasutavad VPN-i erinevatel põhjustel, nagu see on. Kuigi mõned VPN-i kasutajad tahavad mööda minna territoriaalse veebisisu juurdepääsu piirangutest, on teiste jaoks prioriteet nähtamatul viisil veebis püsimine. Kui soovite kasutada Torrenti tarkvara ja VPN-i sujuva kogemuse saamiseks, tuleks keskenduda järgmistele aspektidele:

1. ribalaiuse piirang:

Mõned VPN-i pakkujad, eriti tasuta pakkujad, seavad piirangud sellele, kui palju andmeid saate serveritega ühenduse loomisel alla laadida. Põhimõtteliselt ei taha te registreeruda VPN-iga, mis ütleb teile, kui palju ribalaiust saate kasutada.

2. Turvalisus:

Registreerida on tasuta VPN-e, mis võivad teie seadet nakatada pahatahtliku pahavara või isegi viirustega. Need VPN-i pakkujad on no- go./li>

3. Kiirus

Torrentite anonüümseks allalaadimiseks ei soovi te oma Interneti-kiirust rikkuda. Vastasel juhul võib torrent-faili täielik allalaadimine võtta aega. Veenduge, et teie VPN-i pakkujal oleks kiired VPN-serverid.

4. Logimispoliitika:

On VPN-pakkujaid, kes peavad külastatavate veebisaitide logisid, allalaaditud faile ja rakendusi, mida kasutate, kui olete nende serveritega ühendatud. Seega pole sa piinades tõeliselt anonüümne. Hoidke neist VPN-idest eemal.

5. P2P tugi:

Mõned VPN-i pakkujad blokeerivad pordid, mis on vajalikud võrdõigusvõrgu tööks. Nii on see kindlasti näiteks VyprVPN puhul.

Torrenti kasutajad laadivad enamasti pikki filme ja mänge alla nende võrgusjagamise teenuste abil. Nii et kiirus ja ribalaius on kaks aspekti, mida ei tohi kahjustada. Veebis anonüümseks jäämine võib olla oluline ka mitme kasutaja jaoks vastavalt sellele, kus nad elavad.

Torrentide kasutamist käsitlevad seadused on riigiti erinevad ja juriidilised tagajärjed panevad sellised kasutajad kasutama VPN-i. Seega peaksid nad valima VPN-i, mis ei jälgi võrgus kasutajate tegevusi. Samuti on parem, kui VPN-id, mida nad kasutavad torrentimiseks, pakuvad ühist IP-aadressi, kuna see muudab tegeliku IP-aadressi jälgimise peaaegu võimatuks. Oleme läbi vaadanud paljude VPN-i pakkujate piinamise ja siin on meie parimad valikud.

Parim Torrentingu ja P2P VPN

Allpool on loetletud peamised VPN-id, mida saate kasutada P2P ja Torrenting jaoks.

ExpressVPN

ExpressVPN - parim VPN Torrenting 2020 jaoks

ExpressVPN – parim VPN Torrenting 2020 jaoks

See on üks populaarsetest VPN-teenustest, mida saate kindlasti kasutada Torrentingu ja üldise veebikasutuse jaoks. See pakub ülimalt turvalist 256-bitist AES-krüptimist. Kasuks tuleb ka see, et tal on serverid 78 riigis.

ExpressVPN-l on lai OS ja seadme tugi. Ideaalne on ka see, kui te ei tegele tarkvara seadistamisega palju, kuid soovite torrente anonüümselt kasutada. Koogi jäätumine on see, et tal pole kasutajaandmete logimist. Vaikeprotokollina kasutatakse OpenVPN, kuid võite kasutada ka L2TP ja SSTP. Kõik selle serverid toetavad P2P-d.

NordVPN

NordVPN - parim VPN Torrenting 2020 jaoks

NordVPN – parim VPN Torrenting 2020 jaoks

Panamas asuv NordVPN sobib ideaalselt ka raskete torrentide ja P2P teenuse kasutajatele. Samuti on tagatud nulllogimine ja seal on 256-bitine AES-krüptimine. NordVPN pakuvad ka topelt VPN-i funktsiooni. Kiirused on üldiselt head, kuid võivad vahel olla erinevad. Võite kasutada ka DNS-i lekkekaitset ja ühist IP-aadressi. Piiramatu ribalaius muudab tehingu ainult magusamaks.

IPVanish

IPVanish - parim VPN torrentimiseks

IPVanish – parim VPN torrentimiseks

Kui kasutate torrenti ja peate pääsema juurde veebiserveritele erinevatest asukohtadest, on mõistlik valida selline VPN-teenus nagu IPVanish. Samuti tuleb sellest maha andmete logimise hädad. Seal on 256-bitine krüptimine ja tugi sellistele protokollidele nagu L2TP ja OpenVPN. IPVanish pakub jagatud IP-aadresse ja ribalaius on piiramatu.

HideMyAss

HMA oleks kindlasti olnud meie loendis kõrgem, kui poleks olnud lugematuid teateid kasutajate kontodest, mis on nende piinamise tõttu tühistatud. HideMyAss asub Londonis ja hoiab logisid 6 kuud. Kui soovite torrentimiseks parimat VPN-i, on teil parem kasutada ühte loendist kõrgemat.

Privaatne Interneti-juurdepääs

See ei ole kiire VPN-teenus, kuid just turvafunktsioonid muudavad selle Torrenti kasutajatele ideaalseks. Kujunduslikult mõistlik PIA ei pruugi meeldida kasutajatele, kes pole eriti nutikad. Teile meeldib see, kui tarkvarasätetega tutistamine on teie asi! Kiirused ei ole eriti kiired, kuid saate 256-bitise krüptimise. Seal on ka VPN-i tapmislüliti funktsioon. Ribalaiuse piirangud ja null andmete logimine muudavad selle soovitavaks.

Kuidas on arukate DNS-puhverserveritega?

Nutikad DNS-puhverserverid, sarnaselt VPN-iga, võimaldavad teil ringi liikuda geoplokkidest ja pääseda juurde teatud veebisaitidele, mis teie piirkonnas pole saadaval. Need puhverserverid ei varja teie IP-aadressi ega krüpteeri teie liiklust. Paljud inimesed registreeruvad nutikate DNS-puhverserveriteenustega, näiteks Unlocator, Unblock-Us, Unotelly ja Overplay uskudes, et seda tehes saavad nad veebis anonüümsuse. Kui te ei taha piinata, kasutage VPN-i, mitte nutikat DNS-i!

Parim torrentimise VPN – järeldus

Torrentikasutajatel, kes soovivad väärt VPN-teenust, on üsna palju võimalusi. Võite valida ükskõik millise ülaltoodud valiku hulgast. Nende teenuste valimisel ja võrdlemisel peate analüüsima oma peamisi prioriteete. Arvestades, et ExpressVPN-il on 30-päevane tagasimakseperioodi poliitika, on need kindlasti meie loendi tipus. Kõik piinajad, kes hoolivad oma privaatsusest, veenduvad, et nad kasutavad VPN-i, et hoida võrgutegevusi ISP eest varjatud. Millise VPN-i valite, on täiesti teie otsustada.