Parim VPN 2020 – parimate VPN-teenuse pakkujate ülevaade

Interneti privaatsus ja turvalisus on jätkuvalt kasvav mure nende inimeste seas, kes teevad Internetis palju tundlikku tööd, eriti kogu maailma valitsuste üha intensiivsema Interneti-teenuse pakkujate vastu. Mitte ainult nemad, vaid ka kolmandad osapooled, kes soovivad teie sirvimisajalugu müüa, on palju vaeva näinud, et saada aimu, millist sisu sihtturg eelistab veebis vaadata. Sellised jõupingutused rikuvad järsult teie õigust privaatsusele võrgus olles ja igaüks, kes hoolib oma isiklikust teabest, peaks astuma teadlikke samme, et takistada oma teabe ebaseaduslikku juurdepääsu, tuleb 2020. aastal. Lugege meie parim VPN 2020 ülevaade et teada saada, millised VPN-teenuse pakkujad on teie raha väärt.


Parim VPN 2020 ülevaade

Parim VPN 2020 ülevaade

Parimad soovitatud VPN-id aastal 2020 Ülevaade

Siin on nimekiri meie eelistatud VPN-teenuse pakkujatest alates 2020. aastast.

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. IPVanish
  4. VyprVPN
  5. BulletVPN
  6. CyberGhost

VPN-teenuse valimine

Internetis liikudes leiate, et on palju teenuseid, mis lubavad teie ühenduse krüpteerida kas tasuta või igakuise, kaks korda aastas või iga-aastase hinnaga. Proovige nii palju kui võimalik, et neid tasuta vältida. Nende teenindus on tavaliselt madalama kvaliteediga ja sellega tegelemine tekitab teile tõsist pettumust. Teil on parem minna läbi tasuliste valikute loend. Üks näpunäide, mida peaksite siin meeles pidama, on see, et mida kauem saate teenusepakkujat tellida, seda odavamaks hind muutub. Seega oleks puhas strateegia kindlaks teha, millise pakkujaga te koostööd teete, ja pühenduda neile pikaajaliselt.

Aitame teid selle ülevaate kaudu selles osas abiks olema, sest mõistame, et võite valikuvõimaluste ära rikkuda, eriti paljude võrgus pakutavate teenuste puhul. 

Parim VPN 2020

Siin on meie viis parimat VPN-teenuse valikut 2020. aastal.

1. ExpressVPN – parim VPN 2020. aastal

Kui otsite parima kvaliteediga pakkujat, siis on väga ebatõenäoline, et leiate teenusepakkuja, kes ületaks teenusepakkuja ExpressVPN. Need kutid pakuvad vankumatut ühendust oma 164 serveri asukoha kaudu ja 30-päevase raha tagasi garantii, mida saate kasutada nende teenuse valimiseks. Nende tarkvara töötab hästi kõigil suurematel platvormidel, nii et te ei pea muretsema ühilduvusprobleemide pärast.

See suudab teie P2P-faili ühiskasutuse turvata, kuigi peate üheaegse ühenduse loomiseks tegema ohtu nende 5 seadme mahutavusega. Nende hinnakujundus on ka pisut kõrgem kui tavaliselt – 12,95 dollarit ühe kuu kohta, 9,99 dollarit kuus 6 kuud ja 6,66 dollarit kuus iga-aastase tellimuse korral.

2. NordVPN

3000 serveriga ja loendamine, NordVPN jätkab oma klientide töökindluse suurendamise nimel tööd ja tundub, et see töötab nende jaoks tõesti hästi. Nad pakuvad ka kuni 6 samaaegset ühendust ja seal on hulk inimesi, kes registreeruvad nendega selle võime alusel.

Nende kaheaastane pakkumine hinnaga 3,29 dollarit kuus paistab ka turul silma ning nende 2048. aasta krüptimine tagab kõigile, kes tellivad, pideva kaitse. Selle turbemehhanismide loendit täiendavad sellised funktsioonid nagu Interneti-tapalüliti ja tugev DNS-kaitse.

3. IPVanish

Kolmas meie 2020. aasta VPN-ide nimekirjas on IPVanish, veel üks pakkuja, kes lubab varjata teie sirvimisajalugu ja hoida kogu teie veebitegevused turvalisena, kogudes üle 40 000 IP-d, millest kliendid saavad valida, ja üle 850 serveri üle 60 riigi, et luua ühenduse.

Pärast raha tagasi garantii saamist on teil 7 päeva aega, et otsustada, kas teenus on seda väärt, kuid oleme üsna kindlad, et olete teinud otsuse viiendaks. Nende hinnakujundus on suures osas õiglane: ühe kuu kasutamise hind on 7,50 dollarit, kolme kuu hind 6,74 dollarit iga aasta ja 4,87 dollari eest kuus.

4. VyprVPN

Teadaolevalt on see üks kõige uuenduslikumaid pakkujaid turul, VyprVPN pakub selliseid funktsioone nagu kaameli sirvimis- ja kommunikatsiooniteenus Chameleon, mis hoiab kogu teie suhtluse krüptituna. Nende servereid on umbes 72 riigis, kuigi nende kiirus edestab palju teisi pakkujaid, kellel on suurem serverivõrk.

Ainult 3 päeva pärast on nende katseaeg samuti üsna piiratud, nii et peate oma otsuse kiiresti tegema. Neil on kaks hinnakategooriat, kus põhikava maksab vastavalt kuu ja aasta jaoks 9,95 dollarit ja 5 dollarit, samas kui lisatasukava maksab 12,95 dollarit ja 6,67 dollarit, samuti kuu ja aasta.

5. BulletVPN

Meie nimekirja lõpetamine on BulletVPN, teenus, mis kogub pidevalt taset kogu maailmas kasutajate seas tänu esimese astme serverivõrgule ja nende igati toetavale klienditeeninduse meeskonnale. Need võimaldavad kuni 5 üheaegset ühendust ja hõlmavad paketti tasuta nutika DNS-teenuse neid, kes sellist eelistavad. Nende tarkvara töötab garanteeritult kõigil populaarsetel platvormidel & seadmed, ehkki kui te pole oma osas 100% kindel, julgustatakse teid nende 30-päevase raha tagasi garantii kaudu seda ise välja selgitama..

VPN selgitatud

VPN on virtuaalse privaatvõrgu lühend. See viitab omamoodi tunnelile, millele pääseb juurde ainult segmenteeritud grupp inimesi ja mis hoiab kogu selle kaudu jagatud andmete vormi krüptituna, st seda on raske pealt kuulata..

Kas VPN-id on tõesti turvalised?

VPN-id on mõeldud turvalisuse taseme tõstmiseks kõigi jaoks, kellel on võrgus tehtud palju olulist tööd, või kõigile, kes soovivad oma rajad hõlmata. Teenus on mõeldud turvaliseks, kuid saadav turvalisuse tase sõltub suuresti sellest, millise teenusepakkujaga valite registreeruda.

VPN-teenuse pakkujaks tellimine tähendab, et teil on vähem reklaame, mis häirivad teie sirvimist, juurdepääsu paljudele geopiiravatele veebisaitidele ja kaitset rämpsposti pakkujate ja häkkerite eest, kes soovivad teie isiklikku teavet varastada. Tugev VPN-teenus raskendab ka kellegi pealtkuulamist, võimaldades teil jätkata oma tööd turvaliselt, teades, et keegi, isegi teie Interneti-teenuse pakkuja, ei saa teid pealt kuulata..

VPN-id ja veebis anonüümsus

VPN-id suudavad väga hästi veenduda, et teie identiteet on võrgus peidetud, kuid ainult teatud määral. On pakkujaid, kes väidavad, et ei saa teie liiklust logida, kuid enamus neist on teada, et talletavad teie sirvimise üksikasju, näiteks külastatud saitide arvu, veebis viibimise aega või isegi sellist sisu võib olla alla laadinud.

Nagu ma juba varem ütlesin, sõltub teie teabe kaitse tase sellest, millist teenust soovite tellida. Krüptimistasemed varieeruvad teenuseosutajate lõikes, seega tuleb teil otsustada, milline pakkuja peaks teie kavandatud kasutamiseks kõige paremini sobima..

VPN-id vs puhverserverid

Kui olete just natuke uurinud meetodeid, mida saate oma identiteedi kaitsmiseks veebis kasutada, olete tõenäoliselt puutunud kokku puhverserveritega. Need on tavaliselt välismaised serverid, mida kasutatakse teie liikluse ümbersuunamiseks ja näitamiseks, nagu pääsete oma veebisaidile / teenusele kaugest asukohast.

Kui olete näiteks USA-s ja pääsete veebile juurde Kanadas asuva serveri kaudu, tunnistab teie külastatav veebisait teid juurdepääsuga nende saidile nende riigis ja annab teile seega täieliku juurdepääsu. See töötab eriti hästi kõigile, kes soovivad pääseda juurde geograafiliselt blokeeritud veebisaitidele, kuid kasutajad peavad leppima tõsiasjaga, et mitte kõiki andmeid ei saa puhverserverite kaudu edastada..

Lõppmärkused 2020. aasta parimate VPN-ide kohta

Kui plaanite tagada, et teie Interneti-ühendus jääb täiesti läbimatuks, siis teate juba, millised teenused on teie turvalisuse tagamiseks garanteeritud. Rusikareegel oleks testida kõiki pakkujaid, kelle tegevust soovite, kas nende raha tagasi garantii või tasuta prooviperioodi kaudu, et te ei kulutaks raha teenusele, mida te lõpuks ei telli. . Põhimõte on see ExpressVPN, IPVanish, BulletVPN, VyprVPN, ja NordVPN on kõik parimad VPN-teenuse pakkujad.