Parim VPN Amazon Echo jaoks

Pole vaidlust selle üle, et Amazon Echo on suurepärane seade. Alates ajakava korraldamisest kuni lemmikmuusika esitamiseni. Kuid kõik see tuleb hinnaga – teie privaatsus. Rääkimata sellest, et saadaolevad muusika lisandmoodulid võivad teie piirkonnas elada olla blokeeritud. Seetõttu on VPN-i kasutamine üsna oluline, kui soovite oma Amazon Echo kogu potentsiaalil kasutada. Lugege edasi, et teada saada, milline VPN-i pakkuja on parim.


Parim VPN Amazon Echo jaoks

Parim VPN Amazon Echo jaoks

Parim VPN Amazon Echo jaoks – kiire ülevaade

VPN on Interneti-tööriist, mis kaitseb sirvimise ajal teie veebiandmeid. Selle asemel, et töötada otse Interneti-ühenduse kaudu, suunab virtuaalne privaatvõrk teie liikluse läbi privaatserveri. See muidugi muudab teie Interneti-lähenemise anonüümseks ja varjab teie identiteeti. Neile, kellel on Amazon Echo, võib see olla privaatsuse ja piirangute osas väga mugav. Sellest räägime selles artiklis hiljem.

Turul pole VPN-i pakkujatest puudust. Kuid mõned neist on teie aega ja raha väärt. Pidage meeles, et usk oma tasuta VPN-i on halb mõte. See on riskantne ja võib kahjustada teie Interneti turvalisust ja privaatsust.

Tasuta VPN võib teie andmeid müüa tulu saamiseks sõsarettevõtetele. Kuidas muidu nad maksavad oma lõivud, kui nad pakuvad oma teenuseid tasuta? Teie isiklik teave muutub nende peamiseks sissetulekuallikaks. Niisiis, ole ettevaatlik. Minu nimekirjas olevad VPN-id esindavad täna äri tipptasemel. Olen varustanud teid lauaga, et saaksite kiire ülevaate sellest, mis selles ülevaates järgmine on. Vaata järgi.

Parim VPN Amazon Echo jaoks

Nagu ma juba varem mainisin, on Amazon Echo kasutamisel väga oluline mainega VPN-i pakkuja omamine. Astusin edasi ja vaatasin üle parimad pakkujad, et teie otsingut lihtsustada. Nii et jätkake sirvimist ja kontrollige, mida kõik need VPN-id teile pakkuda saavad, ja valige üks, mis teile kõige rohkem kasu pakub. Sellegipoolest on siin parimad Amazon Echo VPN-id.

ExpressVPN

ExpressVPN on paljude erinevate omaduste tõttu meie nimekirjas esimene. Sellel on kogu maailmas hajutatud serverid ja üks väheseid VPN-i pakkujaid, kes saab Netflixi tõkestamise tegelikult avada. Parim asi selle pakkuja juures on see, et saate ühe nupuvajutusega alla laadida, installida ja ühenduse luua. Seda on üsna lihtne kasutada ja selles liikumiseks ei pea te olema asjatundlik. Lisaks on siin loend sellest, mida ExpressVPN teile registreerumisel annab.

 • Serverid üle 90 riigi.
 • Pole logipoliitikat.
 • Tapmislüliti.
 • Klassi parim krüptimine.
 • 24-tunnine klienditugi.
 • Null-teadmiste DNS.
 • 30-päevane raha tagasi.

IPVanish

IPVanish on suurepärane null-logidega VPN, eriti mängude jaoks. See VPN on üliturvaline, privaatne ja ka uskumatult kiire. Allalaadimiskiirus on paljudes populaarsetes serveri kohtades kohutav, nii et teile on garanteeritud muusika voogesitus ilma viivituseta oma Amazon Echo seadmes. Kui soovite selle robustse VPN-pakkuja kohta rohkem teada saada, vaadake allolevat loendit:

 • 40 000+ IP-aadressi 60 riigis.
 • 10 üheaegset ühendust.
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi.
 • Tapmislüliti.
 • Krüptimine AES-256 kaudu.
 • 7-päevane tagasimakse poliitika.

NordVPN

Kogege seda, mida Internet tunneb, ilma et oleksite blokeerinud ega tsenseerinud kedagi teist NordVPN. See pakkuja pakub tuhandeid servereid kogu maailmas, sealhulgas töötavaid serverites, kus on VPN-e keelavate rangete veebipiirangutega piirkonnad. Üks asi, mis sellel ühel teistel meie loendis on, on selle CyberSec. See funktsioon kaitseb teie seadet viiruste, pahavara ja muu pahatahtliku tarkvara eest, mis võivad teid sihtida. Seda öeldes uurige lähemalt, mida see VPN pakub:

 • Kõrgetasemelised krüpteeringud.
 • Nutika DNS-i funktsioon.
 • DNS lekkekaitse.
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi.
 • Tapmislüliti.
 • Topelt VPN.
 • 5000+ serverit 62+ riigis.
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.

BulletVPN

BulletVPN on teie voogesituse kogemuse osas üks parimaid. Fakt, et sellel pole palju servereid kogu maailmas, võib teid muretseda, kuid ärge muretsege, tal on neid piirkonnas, kus see teile tegelikult kasu toob. Muud VPN-i eelised annavad teile meelt. Siin on mõned:

 • Tapmislüliti.
 • 5 erinevat turvaprotokolli.
 • Serverid enam kui 30 riigis.
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi.
 • Nutikas DNS
 • Sõjaväelise kvaliteediga krüpteeringud.
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.

Miks just Amazon Echo VPN?

VPN-ühenduse olemasolu Amazon Echo kasutamise ajal on väga oluline samm. Kui küberkuritegevus on suur, on iga Interneti-ühendusega seade ohus. Alexa abil annate välja palju isiklikku teavet, mida häkkerid saaksid koguda. Teisest küljest, kui tegelete meelelahutusega, ei pruugi mõned allalaaditavad funktsioonid teie riigis saadaval olla.

Seetõttu vajate ümbersuunamist, mis annab teile juurdepääsu kõigele, mis teisel pool asub, ja installides ruuterisse VPN-i. Vaadake neid näpunäiteid.

Kõrvale jätta geopiirangud

Amazon Echo on suurepärane võimalus muusikat kuulata. See on muidugi võimalik, kui laadite pistikprogrammi alla, kasutades rakendust Alexa teatud seadmes, nagu iPhone, iPad või Android. Võtke näiteks Pandora, pistikprogramm on saadaval ainult Ameerika Ühendriikides. Isegi Amazon Alexa pole väljaspool seda piirkonda allalaaditav. Seega on kõik, mida vajate, installida ruuterisse VPN ja luua ühendus, mis hõlmab kogu teie maja võrku.

VPN-i abil saate kasutada Pandorat ja muid Spotify vorminguid ning neid hallata, andes lihtsalt häälkäskluse. Ainuke asi, mida peate tegema, on ühenduse loomine USA serveriga ja teile meeldib Amazon Echo maksimaalselt, hoolimata sellest, et olete väljaspool USA-d. Lisateabe saamiseks lugege seda juhendit Amazon Echo seadistamise kohta väljaspool USA-d.

Privaatsus ja turvalisus

Sisuliselt ei peaks Amazon Echo olema privaatne. Kas soovite mugavust? Tasuge siis privaatsusega. Seadme peamine töö on KUULA oma käskudele ja tegutse nende järgi. Mis paneb teid arvama, et seda praegu ei kuulata? Kui teil on kodus kaja, võidakse kõik, mida ütlete, talletatud, et Amazon saaks teiega iga minut rohkem teada. Rääkimata sellest, et häkkerid võivad selle kätte saada ja teid luurata, ilma et te isegi sellest teaks. Niisiis, kas Alexa luurab meid või on see lihtsalt meie paranoilises peas?

Kõik, kes võivad teid luurata, saavad teie IP-aadressi järgi oma asukoha täpsustada. Ja kuna teie Amazon Echo on ühendatud teie koduse WiFi-ga, siis on teie asukoht valmis võimalike küberrünnakute ajal haaramiseks. Kui teie ühendus on VPN-iga krüptitud, on teie IP-aadress siiski hästi peidetud. Seetõttu ei pea te muretsema selle pärast, kas teie Amazon Echo kahjustab teie privaatsust. Olete VPN-iga kindlates kätes.

Parim VPN Amazon Echo jaoks – lõppsõnad

Kui soovite tõesti oma kajakogemust optimeerida, piirangutest mööda hiilida ja oma privaatsust kaitsta, on VPN-i kasutamine kohustuslik. Kõik, mida peate tegema, on installida ruuterisse VPN ja saate olla üks vestlus Alexaga ilma segamisteta soovimatute autsaiderite poolt..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map