Parim VPN Comcast Xfinity jaoks 2020. aastal

Kõik teavad, et kaabelpõhine Internet on kaugelt usaldusväärsem kui traadita vorm ja see on üks peamisi põhjuseid, miks Xfinity-sugune ettevõte naudib jätkuvalt õitsevat äri. USA suurima Interneti-põhise Interneti-teenuse pakkujana on Xfinity tuntud kiirete kiiruste eest, mis on konkurentsist tohutu samm ees. See omakorda võimaldab sujuvat voogesitust ja katkematut torrenti neile, kes teenuse tellivad. Ainus probleem, millega Comcast Xfinity kasutajatel probleeme võib olla, on vähenenud kiirus, millega enamik neist kogeb, kui voogesitab kindlatest kanalitest või laadib alla paljudest saitidest. Lisaks on juurdepääs geopiiratud sisule mõnevõrra piiratud, mis tähendab, et võite pettuda, kui proovite sisse logida saitidele, mille peamised serverid asuvad kaugetes riikides. Nende probleemidega võib olla pisut käputäis tegeleda, eriti kui olete kasutaja, kelle äritegevus sõltub Internetist või muust suures kasutuses kasutatavast vormist.

Parim VPN Comcast Xfinity jaoks 2020. aastal

Parim VPN Comcast Xfinity jaoks 2020. aastal

Mis on VPN?

Õnneks on olemas lahendus, mis rakendamisel tagab, et suudate kõigi nende probleemidega toime tulla ja Internetis surfata ilma igasuguste piiranguteta. See lahendus seisneb VPN-teenuse kasutamises. Virtuaalne privaatvõrk koosneb serverite grupist, mis on hajutatud paljudesse riikidesse, mille kaudu teie liiklus krüptitakse ja mis muudab teie Interneti-teenuse pakkuja raskeks mõista, mida täpselt võrgus teete. Teadmata, mida teete veebis, raskendab see nende külastatavatele saitidele blokeerimist, andes teile vabaduse pääseda juurde kõikidele veebisaitidele, mida soovite.

Usaldusväärse VPN-teenuse tellimisel on mitmeid eeliseid. Mõned neist hõlmavad:


  • Internetis surfamine täieliku anonüümsusega: See tähendab, et külastatud saidid ei saa teie täpset asukohta kindlaks teha. IP-aadress, mida nad näevad, jälitab ainult teie tellitud VPN-i pakkujat ja seeläbi varjab teie isikuandmeid, näiteks riiki, kus viibite, samuti oma nime ja isikut.
  • Turvalise ühenduse olemasolu: VPN-teenuse tellimine tähendab, et teie Interneti-juurdepääs on kaitstud krüptimise teel. Pärast tellimist läbib teie liiklus turvalisi kanaleid, mis takistavad igasugust häkkimist, mis tähendab, et kasutajale on tagatud, et keegi ei saa teie ühendusse siseneda ega teie tegevusi pealt kuulata..
  • Geopiirangute ümber töötamine: Teie virtuaalse IP kasutamise viisaga eeldatakse, et enamik geograafiliselt piiravatest saitidest, millele proovite juurde pääseda, asute juba veebisaidi koduriigis, mis tähendab, et te ei pea pettuma geoplokkide pärast, mida nad panna üles välismaalt pääsevatele kasutajatele.
  • Internetis surfamine normaalse kiirusega: Kui olete VPN-i tellinud, olete oma liikluse krüptinud, mis tähendab, et ka teie Interneti-teenuse pakkuja ei suuda arvata, mida teete võrgus. Selle tulemusel ei saa nad tõesti teie surfamiskiirust reguleerida.

Parim Comcast Xfinity VPN

Tellimiseks parima VPN-teenuse leidmine võib mõnikord osutuda palju keerukamaks, kui algul arvata võis. Enamik inimesi peab läbi vaatama suure hulga saadaolevaid teenuseid, et teada saada, milline pakkuja sobib kõige paremini. Kuna turg on üle ujutatud nii paljude pakkumistega korraga, nõuab see palju eeltööd..

Selle harjutuse abistamiseks oleme piiritletud paari VPN-teenusega, mida oleme saanud hoolikalt läbi vaadata, lootuses suunata teid õiges suunas. Vaata:

1. ExpressVPN

Tänu nii kogenud klienditeenindajate meeskonnale, kes on alati valmis teie muredega tegelema, kui ka nende teeninduse kõrgeimal tasemel, on ExpressVPN tööstuse kõige paremini hinnatud VPN-teenus. Rohkem kui 94 riigis asuvate serveritega on maailmas vaid mõned kohad, kus peate muretsema geopiiravate blokkidega tegelemise pärast. Kuna tegemist on tipptasemel teenusega, pole turvalisus tänu AES 256-bitisele krüptimisele ka sõjaline tase ning võimalus valida 4 usaldusväärse VPN-protokolli seast. ExpressVPN on tuntud ka oma saateprogrammi poolest, kus kui kliendina saate mõne oma sõbra registreeruda, saate mõlemad programmi kuu aega tasuta kasutada. Teenus pakub ka 30-päevast raha tagasi garantii; pakkumist, mida soovitame teil võtta vastu, et näha, kui hästi teile see teenus meeldib.

2. NordVPN

NordVPN-i edu populaarse VPN-pakkujana võib suuresti seostada teenuse pakutavate funktsioonide laia valikuga. Panamas asumine on ka tohutu eelis, kuna tegelikult pole ühtegi andmete säilitamise seadust, mis mõjutaks neid või nende abonente. Üks nende väga populaarseid funktsioone on kahekordne VPN-i krüptimisprotokoll, kus ühe kasutaja liiklus saadetakse kahe serveri kaudu, muutes seeläbi häkkerite juurdepääsu kaks korda raskemaks. Serveritest rääkides, NordVPN on enam kui 3000 neist laialt levinud kogu maailmas, mis tähendab, et selle abonendid saavad nautida kiiremaid ja usaldusväärsemaid ühendusi. Teenus võimaldab ka piiramatut serveri vahetamist ja ei paku mingeid andmepiire ribalaiuse kohta, mida kliendid saavad kasutada. 

3. IPVanish

Asutatud 1999. aastal, IPVanish pakub jätkuvalt kindlat teenust, mis ühildub Mac OS-, Windows-, iOS- ja Androidi operatsioonisüsteemidega. Samuti on VPN-i rakendus hästi läbi mõeldud ja piisavalt hõlbus ka uute kasutajate sirvimiseks ilma probleemideta. Klientide täieliku privaatsuse tagamiseks on teenusel kehtiv null logimiseeskirjad, mille korral ühtegi tema abonentide sirvimisregistrit ei peeta. Turvalisuse huvides on IPVanishil tugev krüpteerimispoliitika ning sõjaväelise AES-256-bitise krüptimisega rakendatakse kõik, et kõik sujuks. Teenus on populaarne ka selle pärast, et toetada torrentit, ja see on suur pluss kasutajatele, kes kipuvad alla laadima suuri koguseid. Samuti saavad abonendid ühendada üheaegselt kuni viis seadet ja see aitab vähendada üldkulusid, mis tekiksid, kui mõni teine ​​VPN-teenus oleks kasutusele võetud. Üldiselt on IPVanish suurepärane teenus, mida tuleks kaaluda. Kui soovite seda enda jaoks näha, minge edasi ja proovige nende 7-päevase raha tagasi garanteeritud proovipakkumist..

Viimane sõna Comcast Xfinity parima VPN-i kohta 2020. aastal

Kui loodate tagada, et teie juurdepääsu Internetile ei segata, pole VPN-i tellimuse korral muud lahendust, mis teid aidata saaks. Kolm ülalnimetatud teenust on enam kui võimeline pakkuma teile usaldusväärset ühendust ja lisaks veel mõnda muud eelist, mida te teistest VPN-teenustest ei pruugi saada. Kas teil on mõne loetletud teenusepakkuja kohta küsimusi või kommentaare? Jagage neid meiega allpool olevas jaotises ja vastame kindlasti.