Parim VPN domeenile D.O.T.A. 2

Kas otsite võimalusi parandage oma D.O.T.A. 2 kogemus? Siis soovitan kasutades VPN-i oma järgmise mängu jaoks. Ehkki ma ei saa lubada, et VPN teeb midagi, et peatada see smurf, mis paneb meeskonna pühkima vasakule, paremale ja keskele, võin teile pakkuda mõned kindlad põhjused, miks peaksite VPN-i investeerima.


Ma viskan ka oma nimekirja D.O.T.A parimad VPN-id 2, nii et te ei raiska oma aega uuringutele.

Parim VPN domeenile D.O.T.A. 2

Parim VPN domeenile D.O.T.A. 2

Kas ma vajan D.O.T.A jaoks VPN-i 2?

Kuigi te ei vaja VPN DOTA juurde pääsemiseks ja mängimiseks on mänguga ühendamisel palju kasu.

 • Lõpetage Interneti-teenuse pakkuja aktiveerimine. Mõnikord aeglustavad Interneti-teenuse pakkujad Interneti-ühenduse harjumuste tõttu teie ühendust. Kui see juhtub, väheneb teie mängukogemus märkimisväärselt (kogu viivitus). VPN-iga saate võib peatada Interneti-teenuse pakkuja drosselluse mõju teie ühendusele.
 • Häälvestluse valiku blokeeringu tühistamine. Riikides, kus VoIP-telefonid on keelatud, ei tööta DOTA kõnevestluse võimalus alati. VPN-id lubavad teid neist keeldudest mööda minna ja kasutage seda funktsiooni hõlpsalt.
 • Vältige DDoS-rünnakuid. Iga mängija kardab DDoS rünnakud. Nende rünnakute eest vastutavad häkkerid. Nad läbivad tiheda liikluse läbi serveri, võrgu või teenuse, nii et tavaliseks liikluseks pole ruumi. Kui aga mängijad kasutavad VPN-i, ei pea nad muretsema koordinaatorite ülekoormuse tõttu kaotamise pärast.
 • Ühendage paljude serveritega: Suure võrguga VPN pakub teile järgmist võimalus luua ülemaailmseid ühendusi. Selle tulemusel saate seda teha ühendage erinevate DOTA piirkondadega. Nende väike PING-i arv on teie jaoks kõige vähem murettekitav.

Parim VPN domeenile D.O.T.A. 2

VPN aitab teil märatsema (muu hulgas) viivituseta, seega arutame läbi, millist VPN-i peaksite kaaluma. Siin on minu nimekiri 4 parimat VPN-i saate kasutada oma MOBA mängukogemuse täiendamiseks:

ExpressVPN

Minu parim valik D.O.T.A. 2 VPN on ExpressVPN. Selle tellijad on a mängukogemuse rahuldamine. Kui otsite veebiturvalisust, peaksite selle VPN-i tellima. Ettevõte lubab oma kasutajate tegevusi mitte sisse logida ja kaitsta nende andmeid kogu aeg, isegi siis, kui ühendus katkeb a-ga tappa lüliti.

Pakub üle 2000 serveri enam kui 94 riigis DDoS kaitse, ja nende kasutatavad krüptimised on sama robustsed kui sõjaväe poolt kasutatavad. Veebijuhised on saadaval veebisaidil 24-tunnine klienditugi. P2P-faili ühiskasutus on lubatud ja nii on ka a 30-päevane tasuta prooviperiood. Lisateavet selle põneva pakkuja kohta leiate sellest ülevaade.

IPvanish

Järgmine meie nimekirjas on IPVanish. Mis teeb selle pakkuja nii äratuntavaks, on tema oma kiired kiirused, mis on mängimisel hädavajalik. Sa saad peatage Interneti-teenuse pakkuja IPVanishiga tõmbamine. Mõned peavad seda isegi parimaks mängude VPN-na. Pakkuja hooldab ja kaitseb teie veebipõhist privaatsust kui sa mängid ja kasu võimalikult kiiretest ühendustest.

Ettevõte lubab P2P failijagamise tugi ja 10 üheaegset seadmeühendust. Siit saate teada kõike IPVanishi kohta üksikasjalik ülevaade.

NordVPN

Meie kolmas valik D.O.T.A. 2 on NordVPN. See pakkuja viib oma turvalisuse uuele tasemele funktsioonid – raske lähenemine. Selle tapmislüliti ja DNS-i lekkekaitsega. Selle tellimuse korral saate kasu 2048-bitistest SSL-krüptimistest ja mis kõige parem – topelt VPN-funktsioon, mis krüpteerib kasutajate liikluse kaks korda.

See edestab kõiki teenusepakkujaid oma serverite arvuga. Ettevõte haldab üle 3500 serveri enam kui 60 riigis, kõik selle tagamiseks kiired ühendused. Kui teil peaks tekkima mõni probleem, võite küsida tugimeeskond, mis on 24 tundi ööpäevas saadaval otsevestluse kaudu. Väärib märkimist, et NordVPN pakub nutika DNS-i funktsiooni ja 30-päevase raha tagasi garantii. Andke see  NordVPN ülevaade lisateabe otsimine.

BulletVPN

BulletVPN on meie viimane valik. See on viimane, kuid kindlasti mitte vähem tähtis, kuna sellel on palju pakkuda. Ettevõte kasutab ainult uusimad VPN-i protokollid ja sõjaväes kasutatavad krüpteeringud kasutajate veebikaitse tagamiseks. 52 serverit 30 riigis pole palju, kuid neid servereid jagatakse strateegiliselt vastavalt kasutajate vajadustele.

Kõik tellijad saavad abi, pöördudes teenusepakkuja poole ettevõtte ööpäevaringne klienditugi otsevestluse kaudu. Tugimeeskond teavitab neid 30-päevane tagasimakse poliitika kus nad saavad oma raha tagasi 30 päeva jooksul, kui neile see teenus ei meeldinud. Ettevõte pakub ka tasuta nutika DNS-i funktsioon rohkem deblokeerimismeetodeid. BulletVPN on VPN, mille kohta tasub rohkem teada saada, seepärast peaksite seda kontrollima täielik BulletVPN ülevaade siin.

Parim VPN domeenile D.O.T.A. 2

Seal sul see on, minu 4 parimat D.O.T.A. 2 VPN-i.

Nüüd sa saad mängige DOTA 2 suvalises kohas kogu maailmas, säilitades samal ajal võrguturvalisuse. Sellise kaitse olemasolu on hädavajalik, eriti kui mängite ühe kõige toksilisema kogukonnaga MOBA-de ajaloos.

Lööge mind kommentaaride sektsiooni üles, kui leiate, et see artikkel on kasulik. Andke ka hüüd oma peamisele (HUSKAR FTW), sest… miks mitte?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map