Parim VPN for Hotstar – 2020 ülevaade

Milline on Hotstarsi parim VPN 2020. aastal? Indiaanlased, kes soovivad filmidest ja telesaadetest Bollywoodi meelelahutust parimal viisil nautida, võiksid kaaluda populaarse India tellitavate videoteenuste teenuse Hotstar kasutamist, mis on turul olnud juba tükk aega. Vaatamata selle populaarsusele on kanali ainus puudus see, et see on väljaspool geograafiliselt blokeeritud. See on põhjus, miks Indias elavad India emigrandid Austraalia, USA, Saudi Araabia, Kanada, AÜE, või Suurbritannia lähevad sageli väljaspool teed otsima lahendust Hotstari blokeeringu avamiseks. Selles ülevaates vaatame parimat VPN-i, et vabastada Hotstar väljaspool Indiast, et pakkuda lahendus kõigile välismaal elavatele Hotstarsi fännidele.

Parim Hotstarti VPN 2017 ülevaadeParim Hotstarti VPN 2020 ülevaade

Hotstarsi parim VPN – kokkuvõte

Siin on nimekiri parimatest VPN-teenuse pakkujatest, kes vaatavad Hotstarit väljaspool Indiat.

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

Hotstar väljaspool India geograafilise asukoha viga

Neile, kes pole Hotstarsi geograafilise asukoha veaga tuttavad, loeb see midagi sellist:

“Veebisaidi www.hotstar.com videod pole teie piirkonnas saadaval.”Hotstarti viga

See võib olla üsna pettumust valmistav, kui selline teade ilmub ekraanile, eriti kui olete kõik valmis oma lemmikfilmi või telesaate jaoks. Veateade võidakse kuvada, kuna:

 • Võite proovida pääseda Hotstarile väljaspool Indiat ilma VPN-ita
 • Võiksite kasutada VPN-i, mis enam Hotstariga ei tööta

Kui mõni neist juhtudest on teie, hingake aeglaselt, sest vaatame parimat VPN-i pakkujat, kelle abil saate Hotstarit välismaal vaadata ja sellest geograafilise asukoha veast lahti saada. Siin on nimekiri parimatest VPN-idest, mida me täna oma ülevaates mainime. Kontrollige seda ja saate kiire idee, mis edasi saab.

Parim Hotstar VPN 2020

Ärge eksige, usaldades paljusid VPN-i pakkujaid, kes reklaamivad oma teenuseid tasuta. Algusest saadav rõõm muutub tõenäoliselt pettumuseks ja kahetsuseks, sest teenuse kasutamisel on teil nii palju probleeme. Parim variant, mida kaaluda, oleks usaldusväärse VPN-teenuse pakkuja toetamine vabastage Hotstar väljaspool Indiast. Selle näiteks on ExpressVPN. Vaatame nüüd parimaid VPN-i pakkujaid, kes saavad juurdepääsu India ühele parimatele kanalitele välismaal:

ExpressVPN

Avaldame ülevaate oma valdkonna ühe parima VPN-i pakkujaga. ExpressVPN on olnud juba mõnda aega olemas ja see avaldas mõju, mida kõik seda ootasid. Nüüd peetakse seda pakutavate teenuste põhjal toiduahela tipuks. Võite astuda sammu tagasi, kui näete, et see on kallim kui teised turul olevad VPN-id. Nagu meile meeldib öelda, saate aga selle, mille eest maksate.

Kui te ei tea, milleks ExpressVPN võimeline on, lubage mul sellel teemal veidi valgust heita. Sellel VPN-l on enam kui 2000 serveriga serverivõrk 94 riigis. See pole veel kõik, kuna sellel pole logipoliitikat, sirvite veebi, külastate mõnda soovitud lehte ja pääsete juurde blokeeritud saitidele, ilma et peaksite muretsema oma valitsuse teadasaamise pärast. Isegi Hiinas saate Internetis vabalt ringi liikuda. Siin on veel:


 • ExpressVPN-iga on teie jaoks hõlpsasti kasutatav tarkvara Android, Windows, Mac, iOS või Linux. Saate ühenduse luua mõne minutiga.
 • Saate nautida Express NetPlixi abil Ameerika Netflixi.
 • Klienditugi on alati saadaval.
 • ExpressVPN-iga saate nautida kuni 5 samaaegset VPN-ühendust.

Kui see kõik kokku saab, pole kindel, kui palju teenus teile meeldib, ExpressVPN pakub a 30-päevane raha tagasi garantii tagasimakse poliitika kus olete kindel oma tagasimakse, kui taotlete seda kuu jooksul pärast teenuse kasutamist. Kui te seda teete, on mul nimekiri teistest parimatest VPN-i pakkujatest, kelle saate tellida, et vaadata Hotstari väljaspool Indiat:

NordVPN

NordVPN-ga ei saa Hotstarile juurde pääseda lihtsamaks. VPN-teenuse pakkuja pakub servereid Indias ja 61 muus riigis. Kokku saate kasutada üle 5000 serveri kogu maailmas, mis on võrreldes teiste VPN-teenustega tohutult suur.

Teisest küljest peame rääkima VPN-ide peamisest põhjusest, turvalisusest ja privaatsusest. See on midagi, mida NordVPN silma paistab nende funktsioonidega, mida tal on tarbijatele pakkuda.

Räägime topelt VPN-ist. See on teenus, kus teie andmeid saab kahe erineva serveri kaudu kaks korda ümber vahetada. Jah, ühenduse loomisel krüptitakse teie liiklus, topelt VPN-iga krüpteerimine toimub kaks korda. See on päris hea, kui soovite saada ülimat turvalisust.

Selle VPN-i teine ​​peamine omadus on see, et see võimaldab kuni 6 samaaegset ühendust. See on tegelikult üsna kasulik, arvestades asjaolu, et selle rakendust toetab arvukalt opsüsteeme, sealhulgas iOS, Mac, PC ja Android.

BulletVPN

Kolmanda sissekande osas on meil BulletVPN, väga usaldusväärne teenus, millel on korralik serverivõrk, mis hõlmab 30 erinevat riiki. Selle asja juures on hea see, et teil on kaks võimalust, mis võimaldavad teil Hotstarsi blokeeringu väljaspool India avada. Esiteks saate VPN-teenuse, mis krüpteerib teie andmed. Kuid see võib teie ühenduse kiirust vähendada.

Teisest küljest on meil selle nutikas DNS-teenus. See on rangelt saadaval piirkondlikest piirangutest möödahiilimiseks. Kahjuks ei lisa see teie sirvimistegevustele täiendavat kaitsekihti, seega peate lähtuma oma platvormi turvalisusest. Mõlemad meetodid annavad samad tulemused, kuid erineva lähenemisviisiga. Peate lihtsalt valima õige vastavalt sellele, mida otsite.

Mis puutub platvormidesse ja üheaegsetesse ühendustesse, siis BulletVPN toetab mitmeid seadmeid, sealhulgas iOS, Mac, Android ja PC. Teil on lubatud konto kohta kasutada viit seadet korraga, mis on päris hea tehing, kui Hotstarit voogesitaks rohkem kui üks inimene. Lõpuks võite nende tugimeeskonna poole pöörduda, kui nende VPN-i või nutika DNS-i seadistamisel ilmnevad probleemid.

SurfShark

Ja nüüd sõlmime selle nimekirja mitte kellegi teise kui VPN-iga, kes võttis selle sektori debüüdihetkel tormi. Esimene asi, mis haaras mu tähelepanu ja nõudis mul SurfSharki jaoks selles loendis koha vabastamist, on see, et nad pakuvad piiramatuid samaaegseid ühendusi. Ma ei tea, kuidas see teenuseosutajale kasu toob, kuid tarbija jaoks on see aga nagu VPN-taevas.

Kujutate ette, et kasutate sama kontot kõigis kodus olevates seadmetes? See on päris hea. Võite öelda, et sellisel juhul pole selle teenus usaldusväärne. Noh, ma palun erineda. SurfSharkil on enam kui korralik serverivõrk, mis koosneb üle 800 serverist 50 riigis. See on tegelikult üsna libe VPN-i jaoks, mida pole varem nii palju olnud.

Mitte ainult, vaid see VPN võtab vastu ka sisselogimisreeglid, arvestades asjaolu, et see asub Briti Neitsisaartel. Üks puudus on aga see, et märkasin, et nende rakendamine on üsna tuhm. Ma mõtlen, et see on väga lihtne ja tavaline. Kui nad panevad sellesse rohkem vaeva ja tegelevad serveritega natuke rohkem, siis konkureerib see VPN hiiglastega kiiresti.

Hotstarsi ühilduvad seadmed

 • PC
 • Mac
 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • Apple TV
 • Chromecast

Mida vaadata Hotstaril?

Tegelikult pole Hotstaril elavas ja tellitavas sisus puudust. Ükskõik, kas soovite voogesitada Bollywoodi filmibussereid või telesaateid, elavat kriketit, EPL-i või uusimaid Ameerika filme ja telesarju nagu Game of Thrones. Pole ime, et nii palju inimesi jälgib Hostarit välismaal.

Kokkuvõte parima Hotstari VPN-juhendi kohta 2020. aastaks

Parim kindlus, et teie raha ei kulutata VPN-i pakkuja otsimisel halvasti, oleks selge ja täpselt määratletud tagasimaksepoliitika. ExpressVPN teil on üks selline selge poliitika ja olen kindel, et see on üks põhjusi, mis julgustab enamikku uusi kliente nendega registreeruma. Proovige seda ja öelge meile oma arvamus, jättes kommentaari allpool olevasse jaotisse.