Parim VPN Fox Sports Go jaoks

Mitte paljud fännid ei saa suurtel spordiüritustel osaleda, rääkimata nende jälgimisest, ja geograafilisel asukohal on sellega midagi pistmist. Suurel hulgal inimestel puudub asukoha tõttu spordi voogesituse kanalitele nagu Fox Sports Go. Fox Sports Go on piiratud Ameerika Ühendriikides elavate ameeriklastega. Ameerika emigrandid sellistes riikides nagu Kanada, Saksamaa, Austraalia, Suurbritannia, Mehhiko ja Prantsusmaa ei saa Fox Sports Go’i vaadata, kui nad ei kasuta virtuaalset privaatvõrku. Ärge kunagi jätke vahele Major League’i pesapalli ega Super Bowlit ega ühtegi MLB, NHL, NBA, UFC tähtsündmust, kui VPN-id saavad sellega midagi ette võtta.


Parim VPN Fox Sports Go jaoks

Parim VPN Fox Sports Go jaoks

Parim Fox Sports Go VPN – kokkuvõte

Enne kui hakkame üksikasjalikumalt uurima, mis muudab mõned VPN-id spordikanalite blokeerimise blokeerimise osas teistest paremaks, vaadake meie parimaid Fox Sports GO VPN-e:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost

Fox Sports Go on geoblokeeritud väljaspool USA-d

“Tere tulemast FOX Sports GO rahvusvahelisele juurdepääsule!” on esimene asi, mida näete, kui proovite pääseda Fox Sports Go-le väljaspool USA-d. Aga mis siis, kui te ei soovi, et teid koheldaks rahvusvahelise kasutajana? Mis saab, kui soovite Ameerika kohaliku ja kodaniku privileege? Mis saab, kui soovite vaadata otseülekandeid ja tellitavaid saateid, ilma et peaksite leppima rahvusvahelistele kasutajatele kättesaadavaks tehtud üritustega? Siis ärge leppige kokku, minge pärast VPNi seadistamist laiemat valikut programme. Niisiis, teie valitud VPN muudab teie IP-aadressi ameerikalikuks. Ameerika IP-aadressi olemasolu tähendab, et asute USA-s ja me oleme juba varem maininud, et Fox Sports Go on saadaval ainult USA kodanikele. Seda kohe saama? Nüüd vajaksite Fox Sports Go sisse logimiseks ikkagi Ameerika kaabeltellimust. VPN aitab kanalile juurde pääseda, arvete tasumine on teie enda teha.

Fox Sports Go avamine VPN-iga?

VPN krüpteerib teie Interneti-liikluse, mis tähendab, et keegi ei saa teada, millega tegelete. Keegi ei näe, mida te võrgus teete. Teile ei esitata süüdistusi ega vastutusele ega midagi sellist, VPN-i kasutamine on täiesti ohutu. Selle abil pääsete juurde ka kõigile ainult USA-s asuvatele kanalitele, näiteks NBC Sports, ESPN, Hulu, HBO Go ja American Netflix. Järgige neid samme, et teada saada, kuidas VPN-i kasutada:

 1. Valige VPN (minge koos ExpressVPN-ga).
 2. Laadige VPN-i pakkujalt alla oma VPN-i rakendus ja installige see oma arvutisse, Maci, iPhone’i, iPadi või Android-seadmesse.
 3. Fox Sports Go juurde pääsemiseks looge ühendus Ameerika serveriga.
 4. Nüüd saate vaadata reaalajas mänge, näiteks maailmameistrivõistlusi, ükskõik kus te ka poleks.

Parim rebase spordi VPN

Turul pakutavate arvukate VPN-teenuse pakkujatega toome teieni parimate VPN-ide loendi. Kontrollige neid kindlasti allolevas tabelis.

ExpressVPN

ExpressVPN pakub fantastilisi teenuseid, mis hõlmavad laias valikus funktsioone, mis kindlasti ühelegi veebisurfarile pettumust ei valmista. See on natuke kallis, kuid pidage meeles, et maksate tipptasemel pakkumiste eest. Rohkem kui 450 serveriga üle 56 riigi on geopiirangud probleemiks. Saate voogesitada kõike, mida Fox Sports Go pakub, ilma ribalaiuse või kiiruse pärast muretsemata. 

BulletVPN

BulletVPN pakub serverite võrku kõikjal maailmas ja püüab pakkuda oma kasutajatele parimat võimalikku tuge. See VPN on seotud turvalisuse ja kiirusega. Lisaks võimaldab see teil juurdepääsu kõigile oma lemmikkanalitele ja võrkudele, ükskõik kus te ka pole. 

NordVPN

NordVPN on kindlasti kõige populaarsem VPN-i pakkuja. See kujutab endast ülimat turvalisust, tähelepanu privaatsusele ja ööpäevaringset klienditugi. Samuti soovitab ta spetsialiseeritud servereid, mis sobivad kasutajate vajadustega. Lisaks sellele, et serveritel on 62 riiki, pakub NordVPN suurepäraseid kiirusmäärasid geograafiliselt piiratud materjalide voogesituse jaoks.

CyberGhost

CyberGhost pakub suurepäraseid pakette soodsa hinnaga. Neile, kes tunnevad turvalisuse pärast muret, kasutab CyberGhost AES-256 bitist krüptimist, mis tagab, et andmeid ei saa rikkuda ega varastada. Enam ei tsenseerita ega geograafiliselt piiratud sisu, kuna ühendamine ühe CyberGhost turvalise serveriga võimaldab teil juurdepääsu sisule kogu maailmast.

Kuidas avada Fox Spordi blokeerimine nutika DNS-i abil?

Kaks blokeeringu eemaldamise meetodit on paremad kui üks. Kui üks ebaõnnestub, võite alati teise poole pöörduda. Saate kasutada nutikat DNS-i, et pääseda geograafiliselt blokeeritud kanalitele, nagu Fox Sports Go, ükskõik millisest kohast maailmas. Enne jätkamist teaksite hea meelega, et Smart TV, PS4, PS3, Xbox, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Chromecast, PC, Mac, iPhone, iPad ja Android ühilduvad nutika DNS-iga. Kui otsustate selle meetodi abil edasi liikuda, peate meeles pidama järgmist:

 1. Nutikas DNS peate oma voogesitusseadmes käsitsi konfigureerima.
 2. Teie kasutatava nutika DNS-puhverserveri teenuse tüüp määrab, kas see toetab tegelikult teatud voogesitusseadme teatud kanali deblokeerimist.
 3. Erinevalt VPN-ist ei muutu teie IP-aadress nutika DNS-i kasutamisel.
 4. Nutikad DNS-id on DNS-i kaaperdamise ja läbipaistvate puhverserverite ohvrid.
 5. Unlocator on nutikas DNS-puhverserveri teenus, mis toetab Fox Sports Go deblokeerimist.
 6. Saate registreeruda tasuta nutika DNS-i prooviversiooniks ja järgida juhiseid, et seadistada seadmetes või ruuteris Unlocatori DNS-i.

Unlocator pakub nutikat DNS-puhverserveri teenust, mis võimaldab teil mööda pääseda kõigist piirangutest ja piirangutest ülemaailmsel sisul, millele soovite juurde pääseda. Kuigi Unlocator ei paku muid protokolle, nagu meie parimad VPN-id (ExpressVPN ja NordVPN), blokeerivad nad edukalt peaaegu igasuguse sisu.

VPN-id ja nutikad DNS-puhverserverid

Fox Sports Go ja paljud teised USA kanalid on vaid VPN-i häälestamise või nutika DNS-i puhverserveri konfiguratsiooni kaugusel. Tooge kogu põnevus, põnevus ja lõbus kogu USA-st oma kodu mugavusse, ükskõik kus see ka poleks! Kõrvaldage geopiirangud ja jälgige, mida iganes soovite, kui minut registreerute VPN-iga.