Parim VPN Hisense Smart TV jaoks

Kui olete uue teleri turul, on kõige tõenäolisem, et puutute kokku selliste brändidega, millest te pole kunagi varem kuulnud. Hisense on üks neist brändidest. Hiina ettevõte on riigiettevõte ja viimaste aastate jooksul on ta külmikute, pesumasinate ja elektroonika abil näinud suurt äri kasvu. Hisense Smart TV oli üks neist toodetest, mis turule suuresti jõudis. Põhimõtteliselt on nende telerites kasutatavad paneelid korralikud. Nad pakuvad kenaid teravaid pilte, korralikku musta värvi taset ja värvitasakaalu. Ehkki see ei pruugi maja ümber tõmbekeskuseks olla, oleksite säästetud rahaga rahul selle 4K-sisuga.


Parim VPN Hisense Smart TV jaoks

Parim VPN Hisense Smart TV jaoks

Nutikad telerid on uus trend

Nutikad telerid pakuvad ühes kohas kogu meelelahutuse, mida saate küsida. Kui see funktsiooni siis hästi ei teeni, mõelge oma teleri nutikusele üle. Meelelahutuse jaoks vajate kõiki oma Hisense TV voogesitusteenuseid, mis omakorda vajab blokeeringu tühjendamiseks VPN-i. See tähendab, et asute siis riigis, kus need voogesitusteenused on blokeeritud. Küsimus seisab selles, kuidas installida VPN Hisense TV-sse ja milline neist on parim? Tõsiasi, et Hisense’i opsüsteemi VIDAA ei ühildu VPN-idega, peate arvestama nende lahendustega, mille oleme teile allpool esitanud.

Kas Hisense nutitelerid on ühilduvad VPN-iga?

Vastus on eitav. Hisense Smart TV ei ühildu VPN-iga, mis tähendab, et te ei saa seda otse sellesse installida. Kuid selle ümber on võimalus ja see hõlmab nutika DNS-i puhverserverit. Nutikas DNS on veel üks tööriist, mida saate kasutada piirkondlikest piirangutest möödahiilimiseks ja voogesituskanalite blokeeringu vabastamiseks kogu maailmast. Erinevalt VPN-ist ei krüpteeri nutikas DNS teie liiklust ega asenda teie IP-aadressi. Teie andmete krüptimata jätmine võib tagada kiirema kiiruse, kuid madalam turvalisus vähendab. Kui otsite, millist pakkujat peaksite tellima, soovitame teil valida VPN-teenuse pakkuja, kes pakub nutika DNS-i võimalust. Selleks saate mõlemast maailmast parima. Kui teile see valik meeldis, võiksite seda vaadata ExpressVPN. Samuti võite lihtsalt end natuke häirida ja lihtsalt tellida nutika DNS-i puhverserveri teenuse pakkuja Unlocator.

Nutika DNS-i installimine Hisense Smart TV-sse – VPN-i alternatiiv

Nutikas DNS-i saab oma Hisense Smart TV-s konfigureerida järgmiselt.

 1. Esiteks klõpsake Hisense’i kaugjuhtimispuldil nuppu “Seaded”.
 2. Minge üle võrgule ja valige WiFi või Ethernet sõltuvalt sellest, millist võrguühendust praegu kasutate.
 3. Järgmisena valige „Täpsemad seaded“ -> ‘Kohanda’.
 4. Valige nüüd IP-seaded.
 5. Kerige alla jaotiseni DNS ja sisestage DNS-serveri aadress, mille teie VPN või nutikas DNS-puhverserveriteenus teile on andnud.
 6. Lõpuks klõpsake nuppu OK.

Kuidas muuta Hisense’i nutiteleri regiooni või riiki?

On oluline, et vahetaksite Hisense’i telepiirkonda, et saaksite installida kõikvõimalikke rakendusi kogu maailmast. Pidage meeles, et teie Hisense-teler võib olla piirkonnas lukustatud. See tähendab, et saate valida, kas vahetate selle asukoha valitud riikide loendisse. Hisense Smart TV piirkonna muutmiseks toimige järgmiselt.

 1. Kõigepealt valige „Seaded”.
 2. Minge edasi süsteemi.
 3. Valige nüüd „Asukoht”.
 4. Valige riik, mille jaoks soovite oma Hisense TV regiooni muuta, ja oletegi valmis.

Kuidas VPN-i lubada Hisense Smart TV ruuteri kaudu

Nii et valisite VPN-i. Arvake, et olete siis turvateadlik Interneti-kasutaja. See viib meid esimese lahenduseni ja hõlmab ruuterit. VPN-iga ühilduv ruuter. Peate seadistama ruuteri VPN-ühenduse nii, et kõik selle ruuteriga ühendatud seadmed, sealhulgas teie Hisense-teler, jagaksid selle VPN-ühendust. Vaadake seda juhendit VPN-ühilduvate ruuterite kohta lisateabe saamiseks. Pidage meeles, et VPN-i installimine ruuterile nõuab teatud tehnilist oskusteavet, mis ei tee sellest kõigile lihtsamat meetodit. Kasu on siiski palju!

Kuidas VPN-i lubada Hisense Smart TV-s võrguühenduse jagamise kaudu

Teine võimalus VPN-i installimiseks oma Hisense-telerisse on VPN-ühenduse seadistamine Windowsi PC / Mac-is ja hiljem selle arvuti Interneti-ühenduse jagamine Hisense Smart TV-ga. Nii võtab teie Hisense TV vastu arvuti või Maci VPN-ühenduse. Ka see meetod pole jalutuskäik pargis, vaid on juhitav ja toimib usaldusväärse lahendusena kõigile, kes otsivad võimalusi oma VPN-i installimiseks oma Hisense’i telerisse.

Hisense TV parim VPN – 3 valikut

Kui otsite VPN-teenuse pakkujat, mida saaksite oma Hisense TV-ga kasutada, on parem, kui nad pakuvad nutika DNS-i funktsiooni. Nutika DNS-i saab Hisense Smart TV-le otse installida ilma tehniliste probleemideta. Pärast installimist pääsete oma Hisense TV kaudu juurde mitmesugustele voogesituse teenustele.

Ainsad kaks nutika DNS-i valikut pakkuvat VPN-i on ExpressVPN ja BulletVPN. Mõlemad on lugupeetud teenusepakkujad, kes pakuvad oma klientidele enne kohustuste võtmist 30-päevast tagasimakset. Kui te oleksite oma turvalisuse osas vähem teadlik ja oleksite tehniliste asjade suhtes väga kannatlik, siis minge edasi Unlocator. See on nutikas DNS-i puhverserver, mis pakub 14-päevast raha tagastamise poliitikat. See on teenus, kuhu saate registreeruda ilma krediitkaardita.

Parim VPN Hisense TV-finaali mõtete jaoks

VPN-i installimine oma Hisense Smart TV-sse on vaeva nõudev, kuid mitte võimatu. Kui soovite lihtsat väljapääsu, minge lihtsalt nutika DNS-i valiku juurde. Teie Hisense-teler on suurepärane viis, kus saate paari hiireklõpsu kaugusel puldist kõike saada. Mõelge vaid kõigile saatetele ja filmidele, mida saate tänu oma VPN-ile ühte kohta saada. VPN-i tipptasemel tehnoloogia abil saate privaatselt veebis surfata ja voogesitada videosid Amazon Prime’i või Hulu Plussi kaudu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map