Parim VPN Instagramis

Kas soovite juurde pääseda Instagramile piirkonnas, kus see on blokeeritud või keelatud? Või soovite ehk lisada oma Instagrami kontol neid selfisid jagades täiendava turvakihi. Mõlemal juhul on VPN just see, mida vajate. Instagram on hõlpsalt üks populaarseimaid fotode jagamise platvorme maailmas, kus üle 800 miljoni aktiivse kasutaja jagab hõlpsalt kumbagi bitti & tükki oma elust või kasutades seda enda või oma toodete paremaks kaubamärgiks. 


Parim VPN Instagramis

Parim VPN Instagramis

Mõlemal juhul pole kahtlust, et Instagram on huvipakkuvate inimeste vaheliste kontaktide loomise või ettevõtete parema suhtluse klientidega palju hõlpsamaks muutnud. Kuna tegemist on sotsiaalmeedia veebisaidiga, tähendab see aga, et platvormile pääsemine on enam-vähem keeruline, eriti kui asute kooli, kolledži või isegi oma töökohas. Äärmuslikumatel juhtudel on meil isegi riike, kus valitsus sellistele aladele juurdepääsu keelab ja keelab. Isegi koolid blokeerivad tänapäeval Androidi, iPhone’i ja iPadi juurdepääsu Instagrami rakendusele!

VPN ja Instagram

Kui olete selliste olukordade ohver, olete üks paljudest kasutajatest, kelle usaldusväärse VPN-teenuse tellimisega võidaks palju kasu. VPN tähistab virtuaalset privaatvõrku ja see toimib teie ühenduse krüpteerimise teel, nii et keegi ei suuda teie võrgus olevaid asju jälgida. See toimib ka igasuguste piirangute suhtes, mida teie Interneti-teenuse pakkuja võib teie lemmiksaitidele või -kanalitele juurdepääsu saamiseks kehtestada. VPN-i kasutamine tähendab turvalise ühenduse olemasolu alati võrgus ja kõigi oma isiklike andmete kaitsmist kõigi pahatahtlike kavatsustega Interneti kaudu. Allpool on valitud parimad VPN-id, mida saate Instagramiga kasutada:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. IPVanish
 4. VyprVPN

Parim VPN Instagramis

Paljud inimesed teavad Instagrami kohta palju, hoolimata sellest, et nad pole aktiivsed kasutajad ega oma isegi kontot. Enamik neist teab seda teenust kui platvormi, kus saate vahetevahel vaid paar pilti jagada. Instagrami kasutamine on aga pikka aega arenenud võimaldamaks kasutajatel jagada ainult pilte – kuni punktini, kus nad saavad nüüd postitada lühivideoid, pakkudes põgusat pilti nendest, kus nad parasjagu on, või koguni jagades oma jälgijatele naljakat klippi. Olenemata sellest, mis teile meeldib, on palju kontosid, mida saate jälgida ja olla kursis uudiste või värskendustega oma huvivaldkonnas. Jälgitavate kontode postitused ilmuvad siis teie uudistevoogu ja saate soovi korral konto omanikule meeldida, seda kommenteerida või isegi konto omanikuga ühendust võtta..

Usaldusväärse VPN-teenuse tellimine ei võimalda mitte ainult tutvuda sotsiaalmeedia platvormiga, vaid muudab ka palju hõlpsamaks juurdepääsu paljudele saitidele ja kanalitele, mis tavaliselt pole teie käeulatusest väljas. Selles ülevaates vaatame paljusid teenusepakkujaid, kes on kindel, et teevad teie ühenduse turvalisuse tagamiseks head tööd, nii et te ei pea tegelikult nende otsimiseks nii palju aega kulutama. . Siin on meie valik parimatest viiest Instagrami VPN-i pakkujast:

1. ExpressVPN

ExpressVPN algab meie loendi tipust peamiselt usaldusväärsete krüpteerimisprotokollide, ülikiire serverikiiruse ja eeskujuliku klienditeeninduse tõttu. Kui teil tekib ühenduse loomise ajal probleeme, on nende klienditeeninduse meeskonnaga ühenduse võtmine väga lihtne. Kui vajate viivitamatut abi, on nende veebisaidil saadaval reaalajas vestluse sõnumsideteenus.

Tänu 256-bitisele AES-krüptimisele on teie ühendus turvaline nii kaugele, et isegi teie Interneti-teenuse pakkuja ei saa täpselt teada, millega olete kursis, ja automaatse Interneti-tapmise lüliti abil ei peaks kasutajad muretsema nende turvalisust ähvardavate ohtude kohta. Samuti saavad nad sama konto all olla kuni 5 üheaegset ühendust ja Androidi, Maci, iOS-i ja Windowsi jaoks loodud rakendustega ei jäeta kedagi. Nende hinnavahemik on ainus asi, mis meie arvates võib mõnda kasutajat registreerumist takistada, kuna see on natuke kõrge. Peale selle on nende teenus tipptasemel.

2. NordVPN

NordVPN võimaldab oma klientidel säästa palju raha, eriti kui soovite, et VPN-i kaudu oleks kaitstud rohkem kui mõni seade. Nende teenus võimaldab teil ühendada korraga kuni 6 seadet ja neil oleks siis juurdepääs oma suurele, üle 1191 serveriga võrgule. Krüptimise eest on ka hoolt kantud, kuna teenus pakub kasutajatele 256-bitist AES-i kaitset. Samuti on tagatud kiirus ja stabiilsus ning tugiteenuseid kasutajatele, kes soovivad voogesitust, torrenti või peamiselt allalaadimist, pakutakse spetsiaalsete serverite kaudu. NordVPN on tuntud ka oma 2-aastase lepingu poolest ja kui soovite enne registreerumist proovida nende teenuse kvaliteeti, siis on nende 30-päevane raha tagasi garantii, et saate registreeruda.

3. IPVanish

IPVanish on üks väheseid pakkujaid, kelle sisselogimiskeeldude poliitika on tegelikult õhutihe, vaatamata sellele, et nad asuvad USA-s. Nende serverivõrk on samuti muljetavaldav – 850 neist on laialt levinud enam kui 60 riigis. Nende teenus sobib ka mitmele kasutajale, võimaldades toetada kuni 5 seadet, mis ühendavad korraga. See sisaldab ka tapmislülitit, kui teie ühendus ootamatult katkeb, samuti täielikku tuge iOS-i, Maci, Windowsi ja Androidi kasutajatele. Nende prooviperiood on siiski lühem, kui me eeldaksime enamikult teenusepakkujatelt, võimaldades nende potentsiaalsetel klientidel teenust testida ainult 7 päeva.

4. VyprVPN

VyprVPN võib pidada üheks vähestest ükssarvikutest VPN-i turul, eriti nende patenteeritud tehnoloogia kasutamise tõttu. Teenus on saavutanud kasutajate seas palju populaarsust tänu nende tehnoloogiale „Chameleon”, mis võimaldab kasutajatel läbi Hiina tulemüüri tungida. 700 serveri korral on neil suurem võrk kui enamikul teistel pakkujatel ja see tähendab, et nende teenus on teenus, mille ühendusele võite tugineda. Kogu liiklus on turvaline nende 256-bitise AES-krüptimise abil. Samuti on olemas sisselogimisreeglid, nii et isegi neil pole aimugi, mida te võrgus teete. Kui need tüübid kõlavad nagu teie eelistatud pakkujad, võite edasi minna & registreeruge nende 3-päevasel prooviversioonil ja veenduge selles kindlasti.

Lõpetage parim Instagrami VPN

Kas teil on meile küsimusi või kommentaare? Vastame kindlasti, kui jätate nad allolevasse kommentaaride jaotisse.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map