Parim VPN Iraanile

Milline on parim VPN, mida Iraani Islamivabariigis kasutada saab (جمهوری اسلامی ایران)? Iraani tuntakse riigina, mille valitsus on väga range sisu suhtes, millele tema inimesed pääsevad, ja seetõttu on palju muid populaarseid veebisaite, kuhu tema kodanikud ei saa sisse logida. Saidide arv, kuhu ei pääse, on üsna suur – umbes 50% 500 populaarseima saidi hulgas, sealhulgas Youtube ja Facebook. Samuti on üsna keeruline saada teavet otseallikate uudisteallikate kaudu, kuna valitsus soovib ka omada kontrolli kogu teabe üle, mis kogu riigis levib. Riigis kogetud tsensuuri tase on üks kõrgemaid maailmas, seega on sellel maal ligipääsemiseks väga madal piirang. Üks viis, kuidas saate tagada, et säilitate Iraanis endiselt piiramatu juurdepääsu Internetile, on hankida VPN-i tellimus.


Parim VPN Iraanile

Parim VPN Iraanile

Miks vajate Iraanis VPN-i

Iraani riigi jätkuva valvsuse korral on teil riiki maandudes väga raske pääseda juurde kõikidele uudisteallikatele, meelelahutussaitidele ja otseülekande kanalitele ning see võib tõepoolest hoida silm peal mis toimub kogu maailmas. Nendele saitidele sisselogimine ja neile sisselogimine võib teie jaoks olla hukatuslik, eriti kui te ei kasuta turvatud ühendust. Teie IP-aadress võib sattuda musta nimekirja ja tõsisematel juhtudel võidakse seaduse rikkumise korral isegi kohtu alla anda.

Parimad VPN-id Iraanis – meie 3 parimat valikut

Kõiki neid stsenaariume saab vältida, kuid ainult siis, kui otsustate oma ühenduse krüptimiseks tugineda usaldusväärsele VPN-teenusele. Selles juhendis vaatleme kõige usaldusväärsemat VPN-i teenust, millele tuleb usaldusväärse ühenduse loomisel arvestada, nii et teil oleks hea idee, millised on parimad VPN-teenused Iraanile.

1. ExpressVPN – meie parim soovitus

ExpressVPN on meie loendis esikohal kui meie kõige olulisem soovitus, peamiselt seetõttu, et ükski teine ​​VPN-i pakkuja (kellega oleme kokku puutunud) pole suutnud nende teenuse kvaliteeti ühtida. Nende teenindus on tipptasemel ja nende klienditeeninduse meeskond on alati abiks, kui leiate midagi, mida te ei suuda ise lahendada. Ühendus, mida kaitseb nende 256-bitine SSL-krüptimisteenus, tagab, et keegi ei saa pealt kuulata kõike, mida võiksite võrgus teha, see tähendab, et Iraani ISP, kes soovib teie tegevust luurata, jääb väga pettuma..   

ExpressVPN serverivõrk on piisavalt suur, et tagada, et te ei ole sunnitud ootama vabade serverite ühendamist, sest alati leiate vaba pesa. Teenus pakub potentsiaalsetele klientidele ka võimalust enne nendega registreerumist end proovile panna ja seda tehakse nende 30-päevase raha tagasi garantii kaudu. Kui registreerute ja lähete isegi edasi sõbrale, kes juhtub registreeruma, siis on mõlemal kuu tasuta kasutamine.

2. IPVanish

IPVanish on veel üks tipptasemel VPN-i pakkuja, kes annab endast parima, et kliendid saaksid kogeda ainult kõrgeimat turvataset. Selle serverivõrk on üsna muljetavaldav – üle 850 serveri on hajutatud enam kui 60 riiki maailmas. Teenus toetab ka failide jagamist P2P kaudu, samuti kõigi populaarsete VPN-protokollide tuge. See tähendab, et saate kõiki oma suuri faile hõlpsalt torrentiks & kaustu oma võrgu kaudu ilma takistusteta. IPVanishi kasutamisel on teil kindel ka nulli logimine, kus selle kasutaja andmeid ei salvestata, vaatamata sellele, et nad asuvad USA-s. IPVanish on eriti populaarne oma klienditoe teenuse puhul, kus kasutajatele tagatakse abi olenemata kellaajast, milleni nad jõuavad.

Ainult 7 päeva kestva raha tagasi garantiiperioodiga sunnitakse potentsiaalseid kliente pakkumisest maksimaalselt kasu saama ja katsetama kõiki elemente, mis on nende kasutamiseks üliolulised. Lisaks sellele, et olete kindel täielikus anonüümsuses, pakub teenus klientidele valida kuni 10 000 IP-d ja võimaldab ka klientidel neid vahetada, kuna nad pakuvad piiramatut serveri vahetamist.

3. NordVPN

Kui te pole ExpressVPN või IPVanishi valimisel liiga kindel, soovitame teil seda kaaluda NordVPN. Kuna pank asub Panamas, on kõik kliendid kindlad, et ükski valitsusasutus ei koputa uksele kasutajaandmeid küsima, kuna piirkond ei kuulu ühegi andmete säilitamise jurisdiktsiooni alla. Teenus on ka üks väheseid, mis toetab kuni 5 üheaegse seadme ühendamist, mis tähendab, et peate krüptimisteenusele vähem kulutama, kui võrreldes teiste teenustega kulutatud summa. Nende serverivõrk on samuti üsna muljetavaldav. Neil on enam kui 3000 serverit, mis asuvad enam kui 60 riigis, ja see teeb neist teenuse, millel on üks laialt levinud servereid turul. Optimeeritud turvalisuse tagamiseks sisaldab teenus ka automaatset tapmislülitit ja DNS-i lekkekaitset.

NordVPN-il on ka väga huvitav proovipakett, kus need võimaldavad potentsiaalsetel klientidel proovida oma teenust tasuta, kuid ainult umbes 3 päeva. Pärast seda, kui otsustate ikkagi teenuse testimist jätkata, võite siiski valida nende 30-päevase raha tagasi garantii.

Best VPN Iraani 2018. – Kokkuvõte

Oleme andnud oma panuse selle teenuse lahkamisel, mida peaksite ootama kolmelt tipptasemel VPN-i teenuselt, nii et nüüd jääb teile üle otsustada, milline pakkuja vastab teie arvates teie turbevajadustele kõige paremini..

Ei ole mõtet riskida oma vabadusega, minnes juurdepääsule saitidele ja kanalitele, mille Iraani võimud on juba keelanud. Parim viis on tellida üks kolmest mainitud Iraani VPN-teenusest ja teile tagatakse täielik kaitse alati, kui kasutate Internetti Iraanis..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map