Parim VPN ISP-d kuritarvitamise vältimiseks

Kogu maailmas on teada, et paljud Interneti-teenuse pakkujad kavatsevad kasutajate teavet hõivata, et seda müüa kolmandatele isikutele või jagada seda tahtlikult valitsusega. Tavaliselt juhtub see riikides, kus valitsusel on palju poliitilist mõju ja selle tagajärjel on palju sisupiiranguid, andmete piiramine ja ebaõiglane sisu kuritarvitamine. Kergemates olukordades võib Interneti-juurdepääs aeglustuda, mis tähendab, et teie veebilehtede ja kanalite laadimine ja puhverdamine võtab palju kauem aega. Virtuaalse privaatvõrgu kasutamine aitab teil vältida Interneti-teenuse pakkuja Interneti-kiiruse aeglustumist, põhjustades palju puhverdamist näiteks siis, kui voogesitate sisu veebis. Failide allalaadimisel võite tunda ka seda, kuidas Interneti-teenuse pakkuja Internetti kiirust vähendab. Kõike seda silmas pidades on siin parim VPN, mis hoiab ära ISP drosseldamise ülevaate.


Parim VPN ISP-d kuritarvitamise vältimiseks

Parim VPN ISP-d kuritarvitamise vältimiseks

Kui olete kogu oma kontseptsiooni, mille kohaselt teie ühendus tõmmatakse sisse või puhverdatakse, uueks, selgitan allpool toodud kahte, et te saaksite edasi liikuda.

Throttling selgitatud

Drosseldamine tähendab mis tahes mehhanisme, mida võidakse teie vastu ühenduse kiiruse aeglustamiseks rakendada. Kuivõrd VPN-teenus ei suuda teie Interneti-teenuse pakkuja seatud piiranguid täielikult lahendada, saate teenuse kasutamisel mitmeid eeliseid.

Peamiselt on kahte tüüpi piiranguid, mida teie pakkuja võib rakendada:

1. Sisu põhine drosseldus

See juhtub siis, kui teie ISP kitsendab konkreetse saidi liiklust, piirates teie juurdepääsu sellele. Näitena võiks tuua juhul, kui video voogesitus sellise saidi kaudu nagu Netflix on piiratud. Teie Interneti-teenuse pakkujal on võimalik teada saada, millist sisu enamus selle võrgu kasutajaid tarbib, ja nad suudavad vahet teha erinevatel liikluse vormidel. Nad kasutavad seda teavet Interneti-kiiruse reguleerimiseks ja seega võivad kasutajad märgata kiirust erinevatel ajavahemikel.

VPN võimaldab teil sellist lagunemist vältida, kuna Interneti kaudu vaadatavad andmed krüptitakse. Hea VPN võimaldab teil vaadata ka kõiki piiratud sisu vorme ja ületab kiirust, millele võite olla piiratud. Kui olete usaldusväärse teenuse tellinud, ei tohiks sisupõhine drosselloendus teile jätkuvalt probleemiks olla.

2. Kasutuspõhine drossel

Kasutuspõhine drosseldamine võib toimuda kahel konkreetsel viisil, kas siis, kui andmepiiri piirang on ületatud või kui kasutaja kasutab palju Interneti-rakendusi suuremahuliseks, võib-olla HD-voogesituse või mitme faili allalaadimise kaudu.

Leiate, et erinevatel Interneti-teenuse pakkujatel on oma andmepiirangust ületanud kasutajatega suhtlemiseks erinevad viisid. Mõni võib ühenduse piirkiirust aeglustada, kui ületad teatud limiiti, teised võivad teilt maksta vaid teie eraldatud limiidi ületanud andmemahu eest. Teie VPN-teenus ei saa teie kiirusele tõesti aeglustumise korral mingit mõju avaldada.

Juhtum on sama ka siis, kui teie Interneti-teenuse pakkuja märkab, et kasutate väga suurt andmemahtu või kui teie ühendusest on ebaharilikult palju liiklust. Kuna olemuselt VPN vähendab krüptimise tõttu pisut teie kiirust, ei pruugi te seda tüüpi kiiruse vähendamisega ümber käia, eriti kui see pärineb teie Interneti-teenuse pakkujalt.

Kas VPN-teenus hoiab ära drosseldamise / puhverdamise?

Tõepoolest, kuid on juhtumeid, kus te ei pruugi seda töötada. Usaldusväärne VPN-teenus peaks enamikul Interneti-teenuse pakkujatel olema võimatu märkamatuks jääda ja seetõttu kogu sisuspetsiifilisest puhverdamisest ja aktiveerimisest kõrvale hoida. Kui teie Interneti-teenuse pakkuja on üks neist, kes jälgib tähelepanelikult kõike, mis nende võrgus toimub, siis võib-olla suudavad nad sellest aru saada, kui kasutate VPN-teenust. Kui nad seda teevad, võivad nad otsustada piirata teie VPN-i liiklust või isegi kogu teie ühendust.

Teie teenuse tuvastatavus sõltub palju teenusepakkujate pakutavatest VPN-protokollidest. Vanad, näiteks PPTP, muudavad teie liikluse tuvastamise ja vähendamise palju lihtsamaks, kuid uuematel, näiteks OpenVPN, on kas 128 või 256 bitine krüptimine, mis teeb selle tegemise tõesti keeruliseks..

Parim VPN ISP-d kuritarvitamise vältimiseks

Vaatame nüüd mõnda parimat VPN-i, millest peaksite puhverdamise vältimiseks sõltuma.

1. ExpressVPN

Meie kõrgeim soovitus läheb edasi ExpressVPN, kuna juhtub olema üks parimaid pakkujaid turul. Siin pakutavaid kiirusi on mujalt raske leida ja krüptimistase on piisavalt kõrge, et tagada igale kliendile nende privaatsus alati, kui nad on võrgus. Teenusel on range logimisreeglid, see toetab anonüümseid maksesüsteeme ja a on VPN-protokollide osas kõrgel tasemel. See on meie parim valik Interneti-tsensuuri ja ISP-d kärpimise vältimiseks, hoolimata asjaolust, et nende tasud on pisut kõrgemad kui enamikul VPN-i pakkujatel.

2. NordVPN

Meie nimekirjas on teine NordVPN, pakkuja, kes on teadaolevalt pakkumas ka väärt teenust, hinnaga, mis ei kahjusta teie rahakotti liiga palju. Neil on kaheaastane tellimiskava, mis maksab 3,29 dollarit kuus, mida te tänapäeval paljude pakkujate juures ei leia. Asumine Panamas tähendab ka seda, et neid ei reguleeri ükski andmete säilitamise seadus, seega peate teadma, et teie andmed jäävad privaatseks. Kui soovite neid proovida, pakuvad nad 30-päevast raha tagastamise garantiid, kui olete kindlasti oma raha tagasi saanud, kui selgub, et teile see teenus eriti ei meeldi.

3. TugevVPN

Meie viimane kandidaat on TugevVPN, pakkuja, kes on juba mõnda aega turul olnud ja aja jooksul loonud oma usaldusväärse pakkuja maine. Pakutavad kiirused on muljetavaldavad, kuigi ligipääs sellistele populaarsetele piiratud kanalitele nagu Netflix võib olla märkimisväärselt piiratud. Serverivõrk on tohutu ja see tõotab juurdepääsu hulgale veebisaitidele, kanalitele ja otseülekannetele. Selle aastaplaaniks on 5,83 dollarit kuus – keskmise kvaliteediga teenus parima kvaliteediga teenuse eest võrreldes turul pakutavatega.

Lõplikud märkused parimate VPN-ide kohta puhverdamise vältimiseks

Puhverdamine on keeruline kontseptsioon, eriti kui vaatame selle ära hoidmist VPN-teenuse abil, kuna on teatud piirid, millest teie pakkuja ei saa ületada. Nagu öeldud, peaks usaldusväärne ja kiire VPN-teenus, nagu ExpressVPN, siiski võimaldama teil praegusest olukorrast parimal viisil kasu lõigata ja ühenduse turvalisena hoidma. Kui teil on küsimusi või kommentaare, mida soovite küsida või jagada, postitage need allolevasse jaotisesse ja vastame hea meelega.