Parim VPN NFL-i mängupassi pimendamise ümbersõidu jaoks – 2019/2020 ülevaade

Parim NFL GamePass VPN - 2017/2018 ülevaade

Parim NFL GamePass VPN – 2019/2020 ülevaade

Kuidas NFL Game Pass-i elektrikatkestustest mööduda VPN-iga

Esimene asi, mida peaksite meeles pidama, on see, et teie USA NFL GamePass ei tee teile palju, isegi VPN-iga. Ameerika versioon ei edasta otseülekandeid, mistõttu peate tellima saate rahvusvaheline NFL GamePass. Oh! Ja ärge unustage seda tehes ka VPN-i kasutada.

Ma tegin samamoodi, kui vaatasin Dallas Cowboys’i välismaalt, nii et las ma näitasin teile köied.

 1. Peate tellima VPN-teenuse. Kuid mitte ainult ükski teenus, vaid ka see peab olema lugupeetud ExpressVPN.
 2. Seejärel laadige rakendus alla ja installige oma seadmesse. ExpressVPN-i lahe asi on see, et see ühildub enamiku opsüsteemide ja seadmetega. See hõlmab PC, Mac, Android ja iOS.
 3. Järgmisena, ja see on väga oluline, peab server, millega ühendate, asuma piirkonnas, kus see asub NFL-i elektrikatkestusi pole. Tehke seda, mida tegin, ja valige serverid suuremates Euroopa riikides.
 4. Pärast seda saate minna Rahvusvaheline NFL GamePass veebisait ja registreeruge.
 5. Ärge unustage kasutage alati VPN-i alati, kui soovite vaadata jalgpalli otseülekannet. Kui te ei ühenda VPN-serveriga, näete ainult seda veateade.

Kasutan isiklikult ExpressVPN-i, et jälgida viimaseid NFL-i matše, kui olen välismaal, ja pean ütlema, et olen üsna muljet avaldanud. See teenus lõikab elektrikatkestusi nagu nuga läbi või. Kuid see pole ainus.

Parim NFL-i mängupassiga VPN – põhjalik versioon

NFL-i elektrikatkestustest kõrvalehoidmiseks VPN-teenuse valimisel peate põhimõtteliselt veenduma, et teenusel on VPN-serverid kohtades, kus elektrikatkestusi ei kohaldata. VPN-serveri kiirus on veel üks asi, mida tuleks arvestada. Ja kõige tähtsam on see, et teie VPN-teenusel peab olema korralik ööpäevaringne reaalajas vestluse tugi – igaks juhuks, kui vajate abistavat kätt NFL GP elektrikatkestustest möödahiilimisel. Kõike seda silmas pidades, siin on parimad NFL GamePass VPN-id 2019. aastal.

ExpressVPN – parim NFL GamePassi VPN turul

ExpressVPN on väga hästi koolitatud spetsialistide meeskond, kes on valmis teid igal ajal abistama. See teeb sellest ühe parima tööstuse kaubamärgi Klienditugi.

Vaadake ainult neid silmapaistvaid funktsioone:

 • Ööpäevaringne klienditoe meeskond.
 • Reaalajas vestluse funktsioon kohese abi saamiseks.
 • 20-minutiline e-posti teel reageerimise aeg.

Ma ei tea sinust, aga kui ma tahan jopet osta, tahaksin seda proovida ja vaadata, kuidas see mulle kõigepealt välja näeb. See kehtib ka minu VPN-i pakkuja kohta. Ma mõtlen, kas te ei sooviks pakutavaid teenuseid proovida enne, kui olete täielikult kohustuse võtnud?

Kui jah, siis on teil seda hea meel kuulda. ExpressVPN pakub teile 30 päeva proovida kõiki selle funktsioone ja võtta need keerutamiseks välja. Kui otsustate selle perioodi lõpuks mitte tellida ja mujale minna, saate seda teha saada oma raha tagasi. See on õige, kui olete teenusega rahul, võite saada täieliku tagasimakse. Neil on ka lahe saatekiri kui veenate sõpra liituma, saate mõlemad ühe kuu tasuta teenust.


Ja kui rääkida kiirusest, siis ExpressVPN laseb teid oma kiirusel ära lõõmavad kiired serverid. See muudab voogesituse filmid, saated, sport või mis iganes programmi nauditav kogemus. Samuti nautige nii palju allalaadimisi, kui soovite, kuna neid on ribalaiuse piirangut pole. 

Ärgem unustagem kolm üheaegset ühendust saate teha ühe konto. See tähendab, et saate kaitsta kuni kolme seadet korraga.

Kõike seda arvesse võttes pole ka ime, miks ExpressVPN on minu VPN-i soovituste loendi tipus.

BulletVPN

Mida teeb nüüdkuul‘Sisse BulletVPN seista, kas ma imestan? Olete seda aimanud: see on kiire. Selle teenusepakkuja kiirus on selles valdkonnas üks kiiremaid, mis teeb sellest hea valiku, kui olete televiisori armastaja.

Ettevõte ei pruugi olla nii kuulus kui mõned teised nimekirjas olevad nimekirjad, kuid sellegipoolest saab töö korda. Ma räägin veebipiirangutest möödahiilimine muidugi. Serveritega USA, Suurbritannia, Kanada, Saksamaa, Austraalia, ja palju muud, saate oma lemmikkanaleid voogesitada ükskõik kust.

BulletVPN-il on isegi a ühilduv rakendus FireStickiga, üks väheseid VPN-e, mis sellist funktsiooni pakub. Lisa 30-päevane raha tagasi garantii lohutuseni ja teil on teie kätes päris hea teenindus.

IPVanish

Kui soovite kokkuvõtte teha IPVanish ühes lauses oleks hea hinnaga teenus. Nii et kui otsite tuntud, kiire ja ohutu VPN, see pakkuja on teie sihtpunkt. Üks negatiivne külg on aga see, et see ei toimi tegelikult Apple’i toodetega.

IPVanishi kasutajad saavad seda nautida piiramatu ribalaius, lisaks viiele samaaegsele ühendusele, kasutades ühte kontot. Kuid kahjuks, kui teil on raskusi ja soovite abi küsida, on olemas pole reaalajas vestluse funktsiooni. Sellega peate hakkama saama e-kirju mis tahes küsimusega, mis teil võib olla.

Lisaks lubab ettevõte teil oma teenuseid testida vaid nädalaks, mis on piisavalt aega mõtlemiseks, kuid mitte teiste pakkujatega võrreldes piisavalt. Sel perioodil saate nõuda tagasimakset kui teile teenused ei meeldi.

HideMyAss

HideMyAss on veel üks võimalus, mida võite kaaluda, kuid ainult siis, kui ülaltoodud kaubamärgid ei tööta, mis oleks väga kummaline.

Selle pakkuja probleem on see, et kiirus ei ole üks selle paremaid omadusi. Mitte ainult seda, vaid mõnikord saate kaotavad ühenduse täielikult, mis teeb otseülekande tõesti pettumuseks.

Ja ärge alustage mind klienditoe teenusest. Kui soovite tugiteenistujatega ühendust võtta, peate seda tegema oota pikka aega. See hõlmab reaalajas vestluskanaleid ja e-kirju.

Üldiselt on parem, kui jääte NFL GP elektrikatkestustest möödahiilimiseks teiste selle loendi pakkujate juurde ja jätate HideMyAss’i viimase kraavi abinõuna..

Nutikad DNS-puhverserverid – VPN-alternatiiv NFL GamePassi elektrikatkestuste vältimiseks

Nutika DNS-i puhverserveri abil saate ka elektrikatkestuse piirangutest mööda minna.

Pidage siiski meeles, et need puhverserverid ei kasuta krüptimist ega varjata teie IP-aadressi. Nii et kui olete mures oma Interneti-privaatsuse pärast, vältige neid.

 • Kui soovite NFL GamePassile juurde pääseda ikkagi nutika DNS-i kaudu, peate valima a hea teenindus nagu Unlocator esimene.
 • Teenuse saate seadistada mis tahes voogesitusseadmes. See hõlmab PC, Mac, iPhone, iPad, Android, Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Smart TV, Xbox, PS4, PS3 ja Wii.
 • Pärast seadmesse installimist on teil juurdepääs NFL GamePassile ja paljudele muudele piiratud kanalitele, näiteks MLB.tv, NHL.TV, ja NBA liiga pass.
 • Nutikad DNS-puhverserverid ei saa ühtegi kanalit blokeerida sa soovid. Igal teenusel on loend veebisaitidest, millele tal on juurdepääs, nii et kõik sõltub sellest, millist teenust kasutate.
 • Ja pidage meeles, kui teie Interneti-teenuse pakkuja kasutab läbipaistvaid puhverservereid või DNS-i kaaperdamist, kuna need puhverserverid ei tööta hästi. Juhtus minuga üks kord ja jäin vahele väga olulisest matšist, mistõttu lülitasin sisse VPN-id.
 • Nutikad DNS-puhverserverid võimaldavad teil valida oma uue virtuaalse asukoha.

Unlocator on üks väheseid teenuseid, mis toetab NFL GamePassi, mis tähendab, et saate seda kasutada elektrikatkestuse piirangutest möödahiilimiseks. See pakub a tasuta 7-päevane prooviperiood, ilma et oleks vaja krediitkaarte. Koos Unlocator, saate blokeerida umbes 220 erinevat kanalit kogu maailmast.

NFL-i mängupassi parim VPN – kokkuvõte

Nii et siin käivad inimesed. Parimad VPN-teenuse pakkujad, kelle poole saate pöörduda NFL GamePassi elektrikatkestuste vältimiseks, on kõik ülaltoodud. Kas olete mõnda neist teenustest kasutanud ja kas jäite nende pakutavatega rahule? Jagage oma kogemusi allpool.