Parim VPN Nintendo Switchile

2017. aastal kogu maailmas välja antud Nintendo Switch on kindlasti tõestanud end laialt populaarse Nintendo Wii väärilise järeltulijana. Uue konsooliga on kaasas üks eriti eriline uuendus; See võimaldab teil ühendada selle oma teleriga otse oma pistikupessa (Dock), et saaksite oma mänge seal mängida või siis lihtsalt dokist eemaldada ja Joy-Cons’i kaasaskantava mängu jaoks mõlemale küljele kinnitada. Konsool võimaldab ka kohalikku mitme mängija režiimi, tänu kahele eemaldatavale Joy-con kontrollerile.


Parim VPN Nintendo Switchile

Parim VPN Nintendo Switchile

Parim Nintendo Switch VPN

Allpool oleva ülevaate lugemiseks kuluva aja ja vaeva säästmiseks oleme siin kokku pannud Nintendo Switchi parimad VPN-id:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. IPVanish
  5. CyberGhost

Kas ma vajan Nintendo Switchi jaoks VPN-i

Kui on üks asi, mille nimel Nintendo kõik mängijad välja töötavad, on see nende võrgumänguteenus. Algselt kavandatud turule toomine 2017. aastal otsustas Nintendo asjadega veidi edasi lükata ja otsustas selle ametlikult teatavaks teha 2018. aasta septembris. Pundits arvab, et selle põhjuseks võiks olla ootuste suurendamine mõnede klassikaliste mängude pealkirjade taaskäivitamiseks tagasi, mis muutis Nintendo tänapäevaseks. Mängijad pääsevad oma veebiplatvormile juurde 20-dollarise aastatellimistasuga, mis on kindel, et me ei tee teie taskule nii palju kahju. Selle tasulise teenuse kasutuselevõtt viib nad ka praeguse tasuta võrgumängude pakkumise kadumiseni ja tõenäoliselt lasevad kasutajad oma Interneti-ühenduse võimalusi ümber mõelda.

Teie Interneti-ühenduse kvaliteet mängib suurt rolli määramisel, kas teie veebikogemus on sama lõbus ja probleemivaba, kui see peaks olema. Nintendo Switchi mängude võrgus mängimiseks peate esmalt looma Nintendo konto. See võimaldab teil salvestada oma edusammud nende pilveteenuses ja võimaldab ka oma sõpradega häälvestlust. Kui olete veteranimängija, siis ilmselt teate, et on mänge, mis on saadaval ainult teatud piirkondades. Kui proovite neid mänge mängida piiratud piirkonnast, kuvatakse tõrketeade, mis teavitab teid piirkonnas, kus te ei toeta. Parim viis selle probleemi lahendamiseks on luua mitu kontot erinevates piirkondades, kuid selleks, et loomisprotsess läbi saaks, peate tunduma, nagu oleksite tegelikult piirkonnas, kus ütlete, et olete. siis saate seda teha?

Nintendo lüliti jaoks VPN-i kasutamine oma asukoha muutmiseks

Virtuaalse privaatvõrguga ühendamine on üks viis, kuidas saate veebis oma asukohta muuta ja luua mitu kontot. Selliseid üksikasju nagu teie identiteet ja asukoht edastatakse teie IP-aadressi kaudu. Teie aadress sõltub teie kasutatavast serverist. VPN-i kaudu saate luua ühenduse kaugserveriga ja lasta oma IP-aadressil lugeda teie asukohta kõikjal, kus kaugserver leitakse. See võimaldab teil hankida Ühendkuningriigi, USA, Kanada, Prantsuse või Jaapani IP-aadressi ja see võimaldab teil mängida mänge, mida teie piirkonnas pole isegi välja antud..

Veel üks eelis, mille VPN-i kasutamine selle kasutajatele pakub, on võime kaitsta oma ISP-st ükskõik mida. Kui teil on juba juurdepääs usaldusväärsele Interneti-ühendusele, haldavad seda tõenäoliselt võrguadministraatorid või ISP-teenused, kes ei soovi, et nende ribalaius oleks ainult ühe kasutaja poolt ühendatud, nii et nad seavad limiidid või blokeeringud kõigile, kelle nad oma ühenduse kaudu kasutavad ribalaiusega intensiivsete tegevuste jaoks. Selleks peavad nad muidugi suutma teie ühendust luurata ja seda aitab VPN ennetada. VPN-i tellimine võimaldab teil peita oma Interneti-liikluse oma Interneti-teenuse pakkuja eest ja vältida ühenduse katkestamist või juurdepääsu mänguserveritele.

Hoolimata asjaolust, et Nintendo konsoolil pole VPN-i loomulikku tuge, saate siiski oma ühenduse kaitsta, kui oma ruuteril on VPN-ühenduse seadistamine. Võite valida, kas läbida mõned meie juhised ruuteri VPN-i konfigureerimiseks või isegi otsida juba eelkonfigureeritud VPN-i. Teise võimalusena saate registreeruda VPN-teenuse pakkujaga, kes pakub nutikaid DNS-puhverservereid. Nutika DNS-i saab Nintendo Switchis otse konfigureerida ja see võimaldab teil vabastada kanalid nagu Hulu ja Netflix kõikjal maailmas..

Koht
VPN-i pakkuja
Link

koht

vpn-pakkuja

  • 30-päevane raha tagasi garantii
  • Piiramatu ribalaius
  • Rakendused kõigile teie seadmetele
  • 24/7 reaalajas tugi

Külastage ExpressVPN-i

koht

vpn-pakkuja

Külastage BulletVPN

koht

vpn-pakkuja

Külastage NordVPN-i

4

vpn-pakkuja

Külastage Surfsharki

Parim VPN Nintendo Switchile

Igal juhul teame, et vajate natuke teavet selle kohta, millised on parimad VPN-i pakkujad võrgumängude jaoks ja mis teil on, kui saate neid tellida. Just seetõttu koostasime Nintendo Switchi jaoks lühikese ülevaate parimatest VPN-idest.

1. ExpressVPN

ExpressVPN on üks parimatest pakkujatest, kellega arvestada, kuna see pakub nii tipptasemel klienditeenindust kui ka ülikiireid servereid kiirete mängude jaoks. Teenus asub väljaspool Briti Neitsisaari ja selle võrgus on üle 2000 võimeka serveri. Kasutajatele, kes soovivad luua ühenduse VPN-i kasutamisega keelatud aladega, on ExpressVPNil teie varguserverite viisakus. Need serverid muudavad teie VPN-i kasutamise tuvastamise keeruliseks. Teenus võimaldab ka piiramatut serveri vahetamist juhuks, kui soovite vahetada piirkondi, ja sellel on 3 lisatud samaaegse ühenduse maht, mis võimaldab teil oma teisi seadmeid kaitsta. Lisaks saate oma Nintendo Switchis ilma lisatasuta kasutada ExpressVPN nutika DNS-i funktsiooni.

ExpressVPN pakutav turvalisus on samuti sõjaline, tänu oma 256-bitisele AES-krüptimisele. See tugineb selle OpenVPN-protokollile, mida peetakse kõige turvalisemaks võrreldes pakutavate L2TP, PPTP ja IKEv2-ga. ExpressVPN tagab klientidele, et nende andmeid ei registreerita nulllogi poliitika kaudu, ja see pakub ka täielikku tuge kasutajatele, kes soovivad torrenti. Teenus on ka üks väheseid, mis pakub tasu teistele klientidele suunatud kasutajatele, kuna edukas suunamine teenib nii praegusele kasutajale kui ka kohtunikule nende tellimusele lisatud tasuta kuu. ExpressVPN-i kohta lisateabe saamiseks vaadake meie ExpressVPN-i arvustust.

2. BulletVPN

BulletVPN on endale VPN-valdkonnas kindla nime andnud – teenus, mis tegeleb nii nende kasutaja kiiruse kui ka turvalisusega. See teeb Eesti teenusepakkujast suurepärase valiku, eriti kasutajatele, kes soovivad mängida nii palju võrgumänge, kui tahavad, muretsemata selle pärast, et nende Interneti-teenuse pakkuja end tagasi hoiab. Teenusel on pakkuda terve hulk VPN-protokolle, kuna see toetab kasutajaid, kes soovivad kasutada OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 või PPTP.

Nagu ExpressVPN, võimaldab ka see teenus 3 samaaegset ühendust, nutikat DNS-i ja piiramatut serveri vahetamist. Selle rakenduse pakutav kasutajaliides on ka üsna kasutajasõbralik ja kuna rakendus on saadaval versioonides, mida saab kasutada MacOS-is, Windowsis, iOS-is ja Androidis, saate seda kasutada paljudes seadmetes. Võimalik on ka ruuteri installimine ja see peaks suurendama ka nende seadmete arvu, mida soovite teenuse kaudu kaitsta. BulletVPN-is on ka palju muud pakkuda ja kogu selle kohta leiate üksikasju meie BulletVPN-i arvustuse kaudu.

3. NordVPN

NordVPN on tõepoolest pakkuja, kelle poole pöörduda, kui otsite täpsemat ja teie vajadustele kohandatud kaitset. Selle turbetase on seotud 256-bitise AES-i krüptimisega, mida teenus pakub oma üle 4000 serveri suures võrgus. Selline lai leviala võimaldab kasutajatel pakkuda kasutajatele võimalust valida, milliste serveritega ühenduse luua vastavalt sellele, mida nad on võrgus valmis. On olemas servereid, mis on optimeeritud nii võrgumängude, HD-voogesituse kui ka torrentimise jaoks.

NordVPN toetab heldelt ka mitme ühenduse loomist, võimaldades kasutajatel korraga ühendada kuni 6 seadet. Teenus pakub ka toetatud VPN-protokollidena OpenVPN-, PPTP- ja L2TP-vorminguid ning väidab ka, et rangete nullilogide poliitika rakendamisel jäävad kasutajaandmed anonüümseks. Samuti toetab teenus Torni üle VPN-i ja sellel on tarkvara CyberSec, mis hoiab teid eemale ohtlikest veebisaitidest ja pahatahtlikest reklaamidest. NordVPN võimaldab ka piiramatut serveri vahetamist ja piiramatut ribalaiust, samuti hunniku muid funktsioone, mille kohta leiate lisateavet meie NordVPN ülevaate kohta.

Nintendo Switchi parima VPN-i pakkimine

Kui olete innukas Nintendo fänn, siis astuge paremini nende Nintendo Switchi veebipõhise turuletoomise juurde, veendudes, et teil pole Interneti-ühendusega probleeme. Üks parimaid viise selleks on usaldusväärse VPN-teenuse kasutamine ja teie ühenduse kaitsmine väliste häirete või pealtkuulamise eest. Kui teil on meie arvustuse kohta küsimusi, muresid või kommentaare, jätke need kindlasti allpool olevasse kommentaaride jaotisse ja võtame hea meelega teiega ühendust.