Parim VPN pakkumise jaoks

Deluge on üks vähestest BitTorrenti klientidest, kes kirjutatakse Python-nimelises programmeerimiskeeles. See on võimaldanud tal valida valitud funktsioonide ja omaduste rühma, mida te tavaliselt teiste alternatiivide korral ei leia, ning paindlikkuse paljude seadmete ja platvormide kasutamiseks. Kuna eesmärk on jääda kergeks ja mugavaks kasutamiseks, võimaldab klient kasutajatel seda veebis kasutada. Komitee tervitab isegi väärtuslikke arenguid, mida teised programmeerijad saavad selle toimimise parandamiseks teha.


Parim VPN pakkumise jaoks

Parim VPN pakkumise jaoks

Kas on midagi head?

Samuti on Deluge muutunud kasutajate seas väga populaarseks tänu oma võimele töötada seadmes kulisside taga olevana. Samuti saavad kasutajad kolmest valikust valida, millist liidest nad eelistaksid. Seal on käsupõhine liides, tavaline graafiline ja veebipõhine liides. Teie piinad on ka reklaamidest vabad. Seda teenust ei toetata tegelikult reklaamidega.

Nii palju kui Deluge’i kasutamisel on paljude teiste BitTorrenti klientide ees oma eelised, on teie liiklust siiski väga lihtne kasutada. Kogenud kasutaja saab hõlpsasti tööd teha, et teada saada, milliseid faile teid kiusatakse, või hõlmata isegi viirust liikluses, mis on teie arvutisse jõudmas. Need kõik on juhtumid, mille puhul oleme kindlad, et te ei soovi, et teiega juhtuks. Seega soovitame enda kaitsmiseks registreeruda usaldusväärse VPN-teenusega.

Miks kasutada VPN-i Deluge’iga?

VPN, lühendatult virtuaalne privaatvõrk, osutab teenusepakkuja loodud serverite võrku, mida kasutaja saab oma liiklusega siduda ja sellest ümber suunata. Seejuures krüpteerib see protsess kogu teie liikluse. See on selline turvalisus, mis tagab täieliku privaatsuse. See takistab ka mingit lõtku juhul sa ei ole kindel autoriõiguse küsimusi, mis reguleerivad iganes sa oled torrenting.

Kasutades VPN tagab ka, et ISP jääb pimedas iganes te kuni. On Interneti-teenuse pakkujaid, kes suhtuvad nende kasutajate võrgusse väga ettevaatlikult. Mõned neist rakendavad abinõusid nende kasutamise kontrollimiseks. See on see, mida enamik inimesi nimetab drosseliks. Õnneks on usaldusväärse VPN-iga abil võimalik kõikvõimalikud drosseldamise vormid, mida teie Interneti-teenuse pakkuja tõenäoliselt rakendab, näiteks ribalaiuse piiramine või teatud saitidele ja kanalitele juurdepääsu keelamine.

Samuti peate tagama, et teie tellitud VPN-teenus pakub torrentiks piisavalt usaldusväärset kiirust. Kui otsustate minna teenus, mis ei ole nii palju servereid jooksul oma võrgu, siis püüdvat jaoks paar, mis on saadaval koos paljude teiste kasutajatega. Samuti kahjustatakse teie kiirust ja turvalisust, jättes teile pettumuse, kui peate ühenduse taaskäivitama alati, kui teie seansi aeg on aegunud.

Parimad VPN-id pakkumise jaoks

Mõistame, et tellimiseks täiusliku teenuse otsimine võib osutuda pisut väljakutseks, nii et oleme juba ümardanud mõned kasutajad, kes pakuvad kindlasti ainult tipptasemel teenust. Siin on meie nimekirja kõige paremini VPN-id veeuputus.

1. ExpressVPN

Need, kes otsivad tipptasemel teenust, peaksid otsima ainult ExpressVPN-i. See võimekas pakkuja on tegutsenud juba peaaegu kümme aastat ja selle aja jooksul on ta suutnud välja pakkuda parima kvaliteedi ja tõhususe segu, et hoida kõik oma abonendid rahul. Ligi 2000 serveriga võrgus lubab ExpressVPN sujuvat ja katkematut torrentit ning klienditeenindust, mis on kättesaadav ööpäevaringselt kõigile, kes võiksid jääda silma nende asjatundmatusest väljaspool.

ExpressVPN pakub ka kuni 3 lisatud ühendust teie muude seadmete jaoks, samuti sõjaväelise turvalisusega 256-bitist AES-krüptimist. Nende serverivõrgus on ka hulk varjatud servereid, mida saavad kasutada kasutajad, kes asuvad riikides, kus VPN-i kasutamine on keelatud. Teenus pakub teile ka jagatud tunneldamise funktsiooni, et saaksite otsustada, millist tüüpi liiklust soovite krüpteerida. Et näha, mis ExpressVPN-i kaudu veel võimalik on, lugege meie ExpressVPN-i arvustust.

2. IPVanish

IPVanish on USA-s asuv pakkuja, kes on tegutsenud alates 1999. aastast ja kuulub seetõttu tööstuse kõige kogenumate pakkujate hulka. Teenusel on umbes 1500 serverit, mis on laiali üle kogu maailma, kõik otse teenusepakkuja omandis. Teenus on ka ainus usaldusväärne, mis võimaldab luua kuni 10 samaaegset ühendust, mis on piisavalt suur, et kinnitada kõik seadmed majas või väikeses kontoris. IPVanish tagab ka klientidele, et nende liiklus on nullloogimispoliitika kaudu hästi tagatud. Ööpäevaringselt saadaval oleva klienditeeninduse meeskonnaga ei tohiks te kõhelda, kui puutute kokku probleemiga, mida te ei saa lahendada.

IPVanishil on ka SOCKS5 veeb puhverserveri teenus, mida saate kasutada juhuks, kui te ei soovi nende VPN-klienti oma seadmesse alla laadida, kuid kõige tõhusam viis, mida saaksite kasutada, oleks selle otse ruuterisse allalaadimine. IPVanish tagab ka selle, et teie liiklus on kaitstud 256-bitise AES-i krüptimisega ja OpenVPN, IPSec, IKEv2, SSTP ja PPTP toega on teil lai valik protokolle. Selle teenusepakkuja kohta on palju rohkem teavet meie IPVanishi ülevaate kaudu.

3. NordVPN

NordVPN paistab silma ühe konkreetse teenusena, millel on enam kui piisavalt funktsioone, mis tagavad teie võrgus turvalisuse püsimise sõltumata sellest, millega tegelete. Pakkujal on enam kui 4500 serverit, mis on levitatud erinevates maailma kohtades, nii et te ei jäta kunagi kasutamata serverit, millega oma ühenduse loomiseks ühendust luua. NordVPN asub mugavalt Panamas, nii et ükski andmeregulatsiooni asutus ei ähvarda reaalset ohtu, kuna riik ei kuulu nende jurisdiktsiooni alla. See tähendab, et nende null logimise poliitikat peetakse hästi kinni.

Samuti võimaldab NordVPN oma klientidel valida, millise serveriga nad ühendada, sõltuvalt nende töö tüübist. On servereid, mis toimivad paremini torrentimisel, suurte failide allalaadimisel või isegi mängimisel. Lisaks on võimalus lasta võrguliiklus suunata ühe serveri asemel läbi kahe serveri, kahekordistades sellega 256-bitise AES-i krüptimise ulatust. See teenus töötab ka Toriga VPN-i kaudu suurema anonüümsuse tagamiseks ja on pühendatud IP-d kasutajatele, kellele ei meeldi aeg-ajalt nende vahel vahetada. NordVPN-i täiendavate teenuste vaatamiseks vaadake meie põhjalikku NordVPN-i ülevaadet.

Parim VPN pakkumise jaoks – järeldus

Enamasti pole paljud kasutajad oma failide allikas kunagi täiesti kindlad ja seetõttu on alati võimalus, et nad tegelevad autoriõigustega kaitstud materjaliga. Autoriõiguse rikkumise ja sellega kaasnevate kohtuasjade vältimiseks on kõige parem registreeruda usaldusväärse VPN-teenuse abil, nagu oleme ülalpool loetlenud. See aitab teil oma tegevusi varjata ja teie identiteeti üldsuse eest kaitsta.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map