Parim VPN PayPali jaoks

Ah, PayPal. Mida iganes me ilma sinuta teeme?


Veebipõhine rahaülekandeteenus on olnud paljudele selle kasutajatele kokkuhoidev arm. Saate oma konto abil raha hõlpsalt võrgus raha saata ja vastu võtta ning laiendada oma äri rahvusvaheliselt. Enamik saite, sealhulgas VPN-teenused, aktsepteerib nüüd PayPali õigustatud maksevõimalusena, nii et veebis ostlemine pole kunagi olnud nii lihtne. Miks oleks teil vaja PayPali jaoks VPN-i? Peale selle, et veenduge, et teie veebimaksed on eriti privaatsed ja turvalised … kas olete kunagi reisil proovinud kasutada oma PayPali kontot? Lubage mul anda teile oma peamised soovitused VPN-ide kasutamiseks PayPaliga ja selgitada täpselt, miks te neid kõigepealt vajaksite.

Parim VPN PayPali jaoks

Parim VPN PayPali jaoks

Parim PayPali VPN – ülevaade

Kui te juba teate, mis on VPN ja kuidas see töötab, võiksite vahele jätta allpool oleva põhjaliku ülevaate. Siin on nimekiri parimatest VPN-idest, mida saate oma PayPali kontoga kasutada:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

Miks kasutada VPN-i koos PayPaliga??

Inimestel on VPN-i kasutamiseks kaks peamist põhjust: (1) veebiturvalisus ja privaatsus ning (2) IP-kelmused. PayPaliga on need põhjused endiselt tõesed.

Rahaülekande hiiglasel on teie tehingute kaitsmiseks olemas suurepärased turvaprotokollid, kuid isegi nendel protokollidel on puudusi. On väga soovitatav kasutada veebipõhise rahaga tegelemisel alati VPN-i, olgu selleks PayPal või Interneti-pangandus. Kunagi ei saa e-maksetega olla liiga turvaline. VPN suunab teie liikluse ümber privaatühenduse, kasutades ühte selle serveritest, ja krüpteerib kõik teie andmed alglaadimiseks.

Nüüd ei ole PayPal väljaspool USA-d blokeeritud, nii et teie IP võltsimisel pole midagi pistmist regionaalselt piiratud sisule juurdepääsuga. Kuid PayPal ei lase teil oma kontot kasutada, kui asute mujal kui riigis, kus selle avasite. Platvorm annab teile võimaluse avada uus konto uues elukohariigis. Tore! Kuni märkate, et vajate selleks uut e-posti aadressi, pangakontot, aadressi ja telefoninumbrit.

Väljarändajad ja rändurid, ma tunnen teie valu.

Kuid VPN-i abil saate oma IP-d rikkuda, et see vastaks teie algsele riigile. Nii pääsete oma PayPali kontole hõlpsalt ligi kõikjal maailmas.

Parim VPN PayPali jaoks

Nüüd, kui teate, miks teil on vaja PayPaliga VPN-i, liigume edasi selle juurde, millise VPN-i peaksite saama. Kurb tõde on see, et PayPalile VPN-id eriti ei meeldi. On teateid platvormi hoiatamise ja mõne selle kasutaja VPN-i kasutamise keelamise kohta.

See võib kõlada jube, kuid pärast foorumites käimist, et näha, milliseid pakkujaid blokeeritakse, märkasin midagi: enamik keelde on mõeldud kasutajatele, kes kasutavad tasuta või madala astme VPN-e. PayPali-tüüpi platvormi VPN-is peaksite otsima järgmist:

 • Lai serveri leviala
 • Suur arv IP-sid serveri kohta
 • Range nulli logimise poliitika
 • Pühendumine veebipõhisele privaatsusele

Ma tahan öelda, et kuigi PayPali teenusetingimused ei väida mingil juhul, et VPN-i kasutamine pole lubatud, on VPN-i plokid selle platvormi puhul endiselt väga tavalised. Kui teil on probleeme mõne allpool loetletud VPN-iga konto kasutamisel, soovitaksin proovida mõnda muud serverit. See lahendab probleemi tavaliselt probleemideta. Sellegipoolest on siin parimate VPN-ide loend, mida saate PayPaliga kasutada:

ExpressVPN

ExpressVPN on parim VPN-i pakkuja, mida saate turul tellida. Sellel on uskumatu globaalne serveri leviala, kiire Interneti-kiirus, absoluutne nulllogi poliitika ja klienditoe meeskond nagu mitte kellelgi teisel. ExpressVPN serverivaliku ja privaatsuskohustuste tõttu on see ka parim VPN, mida saate kasutada mis tahes veebimakseplatvormi jaoks, sealhulgas oma panka. ExpressVPN sisaldab pikka funktsioonide loetelu, mis hõlmavad järgmist:

 • Sõjalise astme krüpteerimine ja uusim VPN-i protokollides.
 • 2000+ serverit 94+ riigis.
 • DDoS-i kaitse kõigil serveritel.
 • 30-päevane raha tagasi garantii kõigile makseplaanidele.
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi.

NordVPN

Veel üks suurepärane VPN, mida veebipõhistes rahaülekandeplatvormides kasutada saab, on NordVPN. Globaalse serveri katvuse teerajaja NordVPN on optimeerinud serverid DDoS-i kaitseks ja võrgus voogesitamiseks. Samuti järgib NordVPN oma sisselogimisreegleid väga rangelt ja pühendub oma kasutajate privaatsuse tagamisele. Mõned paljudest funktsioonidest, mida selle teenusepakkujaga lisaks saate, on järgmised:

 • 4800+ serverit 62 riigis.
 • Topelt VPN turvalisuse tagamiseks.
 • 2048-bitised SSL-krüptimised.
 • Spetsiaalsed DDoS-kaitse serverid.
 • 30-päeva tagasimakse eeskirjad.
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi.

BulletVPN

Selle loendi kolmas kirje on BulletVPN. BulletVPN-il ei pruugi olla nii palju servereid kui ülaltoodud pakkujatel, kuid see pakub servereid kõigil asustatud mandritel ja teeb nende optimeerimisega suurepärase töö. BulletVPN-i pühendumus privaatsusele on samaväärne ka ülejäänud selles loendis pakutavate pakkujatega, kuna neil on range nulllogi poliitika. Siin on mõned funktsioonid, mida saaksite BulletVPN-i tellimisega saada:

 • 47+ serverit 29+ riigis.
 • Nutika DNS-i funktsioon (tasuta!).
 • Piiramatu ribalaius.
 • sõjaväe klassi krüptimine.
 • 30-päeva tagasimakse eeskirjad.
 • 24-tunnine otsevestlus ja e-posti tugi.

IPVanish

Selle nimekirja viimane kanne on IPVanish. Nagu kõigi sissekannete puhul, on ka see pakkuja kohustatud hoidma teie teavet privaatsena. IPVanishil on range nulllogi poliitika ja ta kasutab kõigi teie andmete jaoks 256-bitiseid AES-krüptimisi. IPVanishi abil saate ka järgmisi funktsioone:

 • Piiramatu P2P-liiklus
 • 750+ serverit 60+ riigis.
 • 10 üheaegset seadmeühendust.
 • SOCKS5 puhverserver.
 • Juurdepääs esimese astme VPN-võrgule.
 • 7-päevane tagasimakse poliitika.
 • 24-tunnine klienditugi.

Kuidas kasutada VPN-i PayPaliga??

Kogu VPN-i seadistamine PayPaliga töötamiseks on üsna lihtne. PayPalile VPN-i abil juurdepääsu saamiseks peate tegema järgmist.

 1. Kõigepealt registreeruge VPN-iga, mis tegelikult töötab PayPaliga, st mida pole mustas nimekirjas.
 2. Järgmisena laadige VPN-i rakendus alla ja installige samasse seadmesse, kust soovite oma PayPali kontole juurde pääseda. Kõik Android, iOS, PC ja Mac ühilduvad VPN-iga.
 3. Nüüd logige sisse VPN-i rakendusse.
 4. Lõpuks looge ühendus VPN-serveriga ja oodake, kuni VPN-ühendus luuakse.

See on põhimõtteliselt kõik, mis kulub VPN-i kasutamiseks PayPaliga.

VPN-i kasutamine koos PayPaliga – lõplikud mõtted

Soovin selle artikli lõpetada, korrates midagi, mida ma juba mainisin: PayPal blokeerib näiliselt VPN-id. Kui olete ühendatud serveriga ja te ei saa oma PayPali kontot kasutada, on lihtsaim lahendus lihtsalt serverite vahetamine. Soovitan valida oma koduriigis servereid, isegi kui olete välismaal, et oma kontole alati juurde pääseda.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map