Parim VPN Playstation Vue jaoks

PlayStation on olnud mänguhuviliste jaoks juba pikka aega leibkonna nimi. Tegelikult on seade nii populaarne, et on seni müünud ​​üle 40 miljoni konsooli – see seade pakub inimeste südamele rõõmu. Aastate jooksul on olnud PlayStationi uuemaid versioone, näiteks PlayStation 4 Slim ja PlayStation Pro. Microsofti Xbox on olnud selle turuletoomisest saadik tihe võistleja, kuid see pole suutnud PlayStationi tähelepanu varastada. Kui midagi, on võistlus vaid PlayStationi populaarsemaks muutnud. Sony on isegi USA-s käivitanud oma voogesituse teenuse PS Vue. Juhul, kui olete praegu välismaal elav ameeriklane, vajate Playstation Vue blokeeringu avamiseks väljaspool USA-d VPN-i. Allpool olevas ülevaates vaatleme järgmist: parim Playstation Vue VPN.


Parim VPN Playstation Vue jaoks

Parim VPN Playstation Vue jaoks

Mis on Playstation Vue?

PlayStation on tulnud välja uuemate teenustega, et muutuvate aegadega sammu pidada. PlayStation Vue on üks neist, mis on PlayStationi enda voogesitusteenus. Mängusõbrad, kes armastavad ka oma lemmiksaateid voogesitada, on nüüd topeltravil. Need saated võivad olla Kilp, Kaartide maja, Traat, Maja, Hea naine, 24, Kaks pool meest, Sõbrad jne..

Voogesitusteenuste arv on tõusuteel ja need võivad lühikese aja jooksul asendada traditsioonilise kaabeltelevisiooni. Kuna iga suurem ettevõte andis välja oma voogesitusseadme, oli PlayStationil viimane aeg sama teha. Ehkki turg on kandidaatidest ülerahvastatud, ei loobu Sony sellest. Sony hüppas vaatamata konkurentsile voogesitusteenuste juurde, kuna teab, et sellel on tohutu PlayStationi kasutajaskond, ja ka seetõttu, et PS Vue on praegu üks taskukohasemaid voogesitusteenuseid..

Vue veebis jälgimiseks peavad kasutajad valima ühe selle hulgast pakettide hulgast. Odavaim pakett algab 30 dollarist, kuid suuremates võrkudes, nagu NBC, Fox ja ABC, see puudub. Ehkki see on suur varjukülg, plaanib Sony need võrgud võimalikult kiiresti kõigisse pakettidesse lisada.

Kõigi suuremate võrkude saamiseks peavad kasutajad maksma täiendavalt 10 dollarit. 55 dollarise hinnaga saavad kasutajad hankida paketi Elite, mis annab juurdepääsu 100 kanalile. Neid kanaleid saab vaadata mis tahes kohast ja igal ajal.

VPN-i kasutamine koos PlayStation Vue-ga

Hoolimata PlayStation Vue populaarsusest ja taskukohasusest, on sellel siiski oma varjuküljed. Üks peamisi kaebusi, mis Vue kasutajatel väljaspool USA-d on, on geoblokeerimine. Jah, nagu kõik voogesitusteenused, on ka PlayStation Vue blokeeritud väljaspool USA-d. Mõned muud riigid peale USA, millel on juurdepääs Vue-le, on Austraalia, Saksamaa, Suurbritannia, Kanada, Prantsusmaa, Mehhiko ja Saksamaa.

Kuid nende sisu on rangelt piiratud. Kõigile võrkudele pääsevad juurde vaid USA-s asuvad inimesed. See on voogesituse teenuse kasutajate seas peamine kaebuste põhjus.

Kuid on ka ümberarvutusi. Need, kes VPN-i kasutavad, pääsevad hõlpsalt juurde kogu sirvimisteenusele ja pääsevad geoblokist mööda. VPN on virtuaalne privaatvõrk, mis krüpteerib kogu arvuti ja turvalise VPN-serveri vahelise liikluse ja muudab selle loetamatuks kõigile serverist väljaspool asuvatele inimestele. Veel üks VPN-i eelis on puhverserver, millega kasutajad kasutajad ühendavad. See server võimaldab geoblokkidest mööda minna.

Näiteks kui soovite vaadata Vue Indias, Suurbritannias, Austraalias, Kanadas, Prantsusmaal, Saksamaal jne, peate valima USA serveri, millega ühenduse luua. Kui teete seda, ei näe PlayStation Vue teie algset IP-aadressi ja võimaldab teil teenusele juurde pääseda. Koos Vue-ga blokeerib VPN ka mitmed muud voogesitusteenused.

PlayStation Vue’ile pääseb juurde igas voogesitusseadmes, sealhulgas PC ja Mac, Android, iPhone ja iPad, PS4 / PS3, Amazon Fire TV, Google Chromecast, Roku ja Apple TV..

Parim VPN Playstation Vue jaoks

Kuigi mõned seadmed toetavad VPN-i loomulikult, mõned mitte. Näiteks ei toeta voogesitusseadmed PS4, PS3 ega Roku VPN-i loomulikult, seega ei saa te VPN-i otse neile installida. Nendes seadmetes VPN-i kasutamiseks peate kasutama VPN-toega ruuterit. Kui seade on ühendatud VPN-i kasutamiseks konfigureeritud võrguga, saate ruuteri käsitsi konfigureerida PlayStation Vue blokeeringu tühistamiseks. Samuti saate ühe ruuteriga ühendada mitu seadet ja vaadata Vue’i igas seadmes.

Oluline on märkida, et mitte kõik VPN-i teenusepakkujad pole võimelised töötama PlayStation Vue-ga ruuteriga või ilma. ExpressVPN on ainus VPN, mis lubas meil blokeerida ja vaadata PS Vue’i väljaspool Ameerika Ühendriike.

PS Vue ühilduvad voogesitusseadmed

Aja jooksul on Sony lisanud Playsation Vue üha rohkematele seadmetele. Siin on nimekiri kõigist suurematest seadmetest, millega saate PS Vue’i praegu vaadata.

 • PS4
 • PS3
 • Roku
 • Apple TV
 • Amazoni tuletõrje teler
 • Roku
 • Tulekepp
 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • Veebibrauserid (PC / Mac)
 • Chromecast
 • Androidi telekast

Parim VPN Playstation Vue jaoks – pakkimine üles

Lisaks voogesitusteenuse blokeeringu blokeerimisele ja teiste riikide sisule juurdepääsu võimaldamisele kaitseb VPN teie teavet ka kõrvaliste isikute eest. VPN-i kasutamisel vähendate dramaatiliselt pahavara rünnakute ja privaatse teabe varguse võimalusi. Isegi kui installite VPN-i üksnes PlayStation Vue vaatamiseks, saate nautida mitmeid täiendavaid eeliseid. Pole paha tehing!