Parim VPN praegu DirecTV jaoks

Kas soovite pääseda DirecTV Now juurde väljaspool USA-d? Seejärel vajate VPN-i. “Mis on parim,” võite küsida. Loe edasi, et teada saada.


Parim VPN praegu DirecTV jaoks

Parim VPN praegu DirecTV jaoks

Parim VPN praegu DirecTV jaoks – ülevaade

Juhul, kui te juba teate, mis on VPN ja kuidas see töötab, ei pea te tõenäoliselt lugema allolevat põhjalikku analüüsi. Teie aja kokkuhoidmiseks oleme siin kokku pannud parimad DirecTV Now VPN-i teenusepakkujad:

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish 
  3. BulletVPN
  4. NordVPN
  5. VyprVPN 

DirecTV nüüd väljaspool USA geograafilise asukoha viga

Kui proovite ühendada DirecTV-ga väljastpoolt USA-d, on kõik, mida saate vastu võtta

„DirecTV Now pole väljaspool Ameerika Ühendriike saadaval. Ootame teid põnevusega, kui olete tagasi. “

See tähendab, et kui loote Interneti-ühenduse riigist, mis ei ole USA, keelatakse teil voogesituse teenusele juurdepääs. Kui te VPN-i ei saa ja oma asukohta rikkuda ei saa, ei kasuta te peagi DirecTV-d välismaal.

Parim VPN praegu DirecTV jaoks

Ainult Ameerika Ühendriikides asuvad inimesed saavad DirecTV Now juurde pääseda. Õnneks pakub VPN väljaspool USA-d inimestele seda võimalust. Pole tähtis, kus te maailmas viibite, kasutage lihtsalt ühte nendest allpool loetletud VPN-idest ja kasutage DirecTV-d ükskõik millises maailmas.

ExpressVPN

ExpressVPN on DirecTV Now parimate VPN-ide hulgas. Sellel on sadu ülikiireid servereid 29 asukohas kogu Ameerika Ühendriikides. ExpressVPN garanteerib 99,9% tööaja, tagades, et pääsete segamatult juurde kogu soovitud sisule. Tugipersonal on saadaval 24-tunnise otsevestluse abil, et aidata teil probleemide ilmnemisel. Lisateave ExpressVPN-i kohta selles ülevaates.

IPVanish

IPVanish omab püsikliente nende kõrge serverikiiruse ja erakordsete teenuste tõttu. Selle serverivõrk on üsna muljetavaldav – enam kui 850 neist asub enam kui 60 riigis. IPVanish lubab, et teenus ei salvesta ühtegi nende sirvimisajalugu. Pakkuja pakub potentsiaalsetele klientidele ainult 7 tasuta kasutuspäeva, et otsustada, kas see on teenus, mida kasutada. Loe edasi IPVanish selles ülevaates.

BulletVPN

See on veel üks parim VPN-teenuse pakkuja, mida saate kasutada DirecTV Now vaatamiseks väljaspool USA-d. BulletVPN on teadaolevalt üks kiireimaid VPN-ühendusi selles valdkonnas. BulletVPN-i rakenduse saate installida oma arvutisse, Mac-i, Androidi, iPhone’i, iPadi või FireSticki. Nutikas DNS-puhverserveri funktsioon on saadaval ka juhul, kui soovite voogesitada geograafiliselt blokeeritud sisu seadmetes, mis loomulikult ei toeta VPN-i. Samuti pakub see kasutajatele 30-päevast raha tagasi garantii. Siit saate teada saada rohkem BulletVPN.

NordVPN

Asjaolu, et NordVPN kelle peakontor asub Panamas, tähendab, et andmete säilitamise seadusi pole. Selle turvafunktsioonid on tipptasemel VPN-i pakkujad ja enamik neist on ainuüksi ainuüksi NordVPN-i jaoks. NordVPN-il on topelt VPN-funktsioon, kus liiklus suunatakse ühe serveri asemel kahe serveri kaudu. See suurendab turvalisuse taset & muudab kellelgi teie võrgutegevuste jälgimise raskeks. Lähemalt Selles ülevaates NordVPN.

Kuidas vaadata DirecTV-d nüüd VPN-i kasutades

DirecTV sisaldab nüüd erinevaid kanaleid, alates spordist kuni ulme, filmide, laste meelelahutuse, muusika, kokanduse ja isegi raadiojaamadeni. Vaatajad, kes ei asu USA-s, ei saa aga DirecTV teenuseid kasutada. Selle põhjuseks on asjaolu, et DirecTV Now pole muudes riikides kui USA seaduslikult litsentsitud. Õnneks saab selle olukorra virtuaalse privaatvõrgu abil parandada.

VPN loob digitaalse tunneli, mille kaudu teie seade pääseb juurde Internetile, ning suunab teie ühenduse ümber teie valitud riigi määratud serveri kaudu. Selle tulemusel saate selle riigi IP-aadressi ja pääsete seega juurde kogu selle riigi sisule. Nii saate VPN-i abil väljaspool USA-d DirecTV Now vaadata:

  1. Registreeruge VPN-i pakkujaga (eelistatavalt ExpressVPN).
  2. Laadige alla ja installige VPN-rakendus seadmesse, mida soovite DirecTV Now voogesitada.
  3. Käivitage rakendus.
  4. Ühendage Ameerika serveriga, et saada Ameerika IP-aadress.
  5. Nautige oma kanalite voogesitust DirecTV Now kaudu kõikjal maailmas.

DirecTV parim VPN nüüd – lõplikud mõtted

Õige VPN-iga pääsete vaevata DirecTV Now juurde mis tahes maailma osas. Sellised teenused nagu DirecTV Now võtavad tavapärastest võrkudest energiat ja teevad sisu kättesaadavaks kõigile, kellel on Interneti-ühendus. Olge üks DirecTV Now vaatajaid, tellides VPN-i.