Parim VPN Puerto Rico jaoks

Kas plaanite varsti Puerto Ricosse kolida? Kas olete juba seal turvalist Interneti-ühendust vajavat? Vaadake mitte kaugemale kui see artikkel. Puerto Rico on registreerimata Kariibi mere piirkond, mis on paljudele tuntud oma uhke ranniku ja maaliliste vaadete poolest. Miks kirjutaksin artikli parimaks VPN-i kasutamiseks Puerto Ricos? Lihtne. USA territooriumina kuulub Puerto Rico USA jurisdiktsiooni alla Interneti tsensuuriseaduste ja võrgu neutraalsuse osas. Teisisõnu, USA valitsus saab teie Interneti-ühendust luurata, kui nad seda soovivad. VPN on turvalise, privaatse ja anonüümse Interneti-kogemuse saamiseks lihtne ja ohutu viis sellest jälgimisest mööda minna.


Parim VPN Puerto Rico jaoks

Puerto Rico lipp

Miks vajaksite VPN-i Puerto Ricos??

Nagu ma eespool mainisin, on Puerto Rico USA territoorium. Ehkki see on USA-sse asutamata ja tal ei ole samad õigused kui tavalisel USA osariigil, kuulub Puerto Rico Interneti-tsensuuri osas siiski USA jurisdiktsiooni alla.

USA-l on teatavasti teatud määral suhteliselt tasuta internet. Pean silmas seda, et USA kodanikel on veebipõhiste veebisaitide, rakenduste ja meedia osas piiratud piirangud. Samuti naudivad nad sõnavabadust veebis, ilma et oleks vaja ise kehtestada piiranguid. USA valitsus on aga kurikuulus oma kodanike ja külastajate jälgimise ning nende suhtluse nuhkimise pärast. Puerto Rico pole erand. Teil on vaja VPN-i, et veenduda, et teie teavet hoitakse kogu aeg privaatsena, ja takistada kolmandate osapoolte tehtud luuramiskatseid..

Puerto Ricans ei saa isegi nautida sama sisu, mida teevad USA elanikud. Erinevalt osariikidest seisavad teie territooriumil silmitsi palju piirkondlikult piiratud sisuga sisu, mis muudab VPN-i juurdepääsu geoblokeeritud saitidele väga oluliseks.

Parim VPN Puerto Rico jaoks – ülevaade

Nüüd, kui teate, miks teil oli vaja Puerto Ricos VPN-i, räägime sellest, mida peate VPN-is otsima. Kuna turvalisus on VPN-i tohutu aspekt, peate uurima, kuidas VPN-pakkuja teie andmetega tegeleb. Teil on vaja VPN-i pakkujat, kellel on range nulllogi poliitika, mida võite usaldada, et tagada, et teie andmeid ei jagata kolmandate osapooltega. Teil on vaja ka VPN-i, mis annab teile korraliku / kiire Interneti-kiiruse, ilma et teie ühendus liiga palju aeglustaks. Ja lõpuks kontrollige VPN-e, millel on klienditoe meeskond, kellega saate igal ajal ühendust võtta. Nagu iga teenuse puhul, võib VPN-i korral mõnikord midagi valesti minna. Kui nad pakuvad ööpäevaringset klienditoe meeskonda, kes teab, mida nad teevad, pole muretsemiseks põhjust. Hea tugimeeskond tähendab otse VPN-i maailmas head teeninduskogemust.

Neid kriteeriume silmas pidades oleme koostanud nimekirja imelistest tipptasemel VPN-idest, mis toimivad kõige paremini Puerto Rico jaoks:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

Parim VPN Puerto Rico jaoks

Ülalnimetatud kriteeriumide põhjal leidsime, et need kolm pakkujat on parimad VPN-id, mida saate Puerto Ricos kasutada. Arutlen iga pakkuja üle eraldi ja annan teile ülevaate nende pakutavast. Te ei pea selle eest minu sõna võtma, igal pakkujal on 30-päevane tagastamispoliitika, mille alusel ei küsita küsimusi, mida saate kasutada teenuse testimiseks enne, kui olete tõeliselt kohustuse võtnud..

ExpressVPN

Meie soovitus Puerto Rico VPN-i jaoks number 1 on ExpressVPN. ExpressVPN-i peetakse laialdaselt parimaks parimaks VPN-i pakkujaks turul. Nad pakuvad kõiki VPN-is vajalikke funktsioone, sealhulgas tasuta nutika DNS-i funktsiooni, ja pakuvad oma funktsioone laitmatu teenusega. ExpressVPN-iga saate:

 • Sõjaväelise kvaliteediga krüpteeringud ja uusimad VPN-protokollid
 • 2000+ serverit 94+ riigis
 • Killswitch
 • Kiiruse jaoks optimeeritud serverid
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi viietärni klienditoe meeskonnaga
 • 30-päevane raha tagasi garantii.

Loe ExpressVPN-i täielikku arvustust siit.

BulletVPN

Teine suurepärane VPN-valik Puerto Rico jaoks on BulletVPN. BulletVPN pakub teadaolevalt ühte kiireimat Interneti-kiirust VPN-maailmas. BulletVPN-iga saate ka järgmist:

 • Sõjaväelise kvaliteediga krüpteeringud
 • 5 VPN-protokolli, sealhulgas OpenVPN
 • Killswitch
 • P2P-ga optimeeritud serverid
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi
 • 30-päevane tagasimakse poliitika

Kogu BulletVPN-i arvustust saate lugeda siit.

NordVPN

Lõpuks mähistab NordVPN meie 3 parimat VPN-i Puerto Rico jaoks. NordVPN on tuntud kui funktsioonide raskete VPN-i pakkuja, mis tähendab, et lisaks VPN-i põhifunktsioonidele pakuvad nad palju lisafunktsioone. NordVPN-iga saate:

 • 2048-bitised SSL-krüpteeringud
 • Topelt VPN
 • Jagatud tunneldamine
 • Tasuta nutika DNS-i funktsioon
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi
 • 30-päevane tagasimakse poliitika

Põhjalikku NordVPN-i arvustust saate lugeda siit.

Parim Puerto Rico VPN – lõplikud mõtted

Puerto Ricos viibimise ajal pole põhjust Interneti-privaatsuse pärast muretseda. Ükskõik, kas olete turist, kodumaalt lahkunud elanik või kodanik, on VPN suurepärane tööriist. See mitte ainult ei kaitse teie teavet veebis, vaid aitab ka hõlpsalt juurde pääseda geograafiliselt piiratud sisule. VPN-ist on aeglaselt, kuid kindlalt saamas üks kõige olulisemaid tarkvarasid, mis teil tänapäeval võib olla, ja see pole šokeeriv, miks. Ärge riskige oma andmetega, hankige endale VPN-i tellimus ja liituge tuhandete inimestega, kes on hakanud oma Interneti-ühendust tõsiselt võtma.