Parim VPN puhverdamise vähendamiseks

VPN-i tellimine on asi, mida enamik inimesi teeb, et suurendada oma võrguturbe taset või töötada ümber saite, millel võivad olla geopiirangud. Enamiku nendest takistustest seab aga sisse Interneti-teenuse pakkuja või see, mida enamik inimesi nimetab Interneti-teenuse pakkujaks. ISP-d on organisatsioonid, mis pakuvad üldsusele juurdepääsu Internetile ja sellisena on neil täielik kontroll selliste aspektide üle nagu teie ühenduse kiirus ja kvaliteet, samuti saitide üle, millele saate juurde pääseda või millele te ei pääse..


Parim VPN puhverdamise vähendamiseks

Parim VPN puhverdamise vähendamiseks

Just nendel põhjustel kasutavad valitsused ISP-sid selleks, et reguleerida seda, mida kasutajad saavad veebis vaadata. Nad teevad seda andmete korkide, kiiruse vähendamise või isegi sisu blokeerimise kaudu. Interneti-teenuse pakkujate piirangutega tegelemiseks õige VPN-teenuse valimine on üsna oluline, kui soovite säilitada reguleerimata Interneti-ühendust. Selleks peate teadma erinevaid regulatsioonivorme, nii et teid soovitataks enne otsuse tegemist hästi.

Parim puhverdamise vähendamise VPN on kokku võetud

Otsitaval VPN-il peavad olema ülikiire serverid. See aitab teil oma lemmikvideoid katkematult võrgus vaadata. Siin on peamised VPN-teenuse pakkujad, mida saate puhverdamise minimeerimiseks kasutada:

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish
  3. NordVPN
  4. BulletVPN
  5. VyprVPN
  6. CyberGhost

ISP drosselvormid & Puhverdamine

Sisupõhine drosseldus

Teie Interneti-teenuse pakkuja võib teie tegevusi veebis “hallata”, määratledes täpselt, milliseid saite te sageli külastate, ja vähendage oma juurdepääsu sisuvormi vormile, mille jaoks nad on näinud, et te veedate palju aega. See võib olla videosisu saidilt nagu Netflix ja seda võidakse teha nii, et see takistaks teid voogesitamisest, kuna see tarbib palju ribalaiust. See teeb teid ainult pettunud ja vihaseks, kuna peate oma videote puhverdamiseks nii kaua ootama, vastasel juhul on voogesituse nautimiseks liiga madal kvaliteet.

Kasutuspõhine drossel

Teie Interneti-teenuse pakkuja võib ka teie kasutusastmest lähtuvalt limiite kehtestada. Nad võivad seda teha pärast seda, kui on aru saanud, et kasutate palju rohkem liiklust kui teised nende võrgu kasutajad, ja seetõttu kehtestavad nad piirangud andmete ülempiiride abil, et te ei läheks üle parda. Kui ületate neid andmepiire, võite avastada, et teie ühenduse kiirus võib märkimisväärselt väheneda. Asjad võivad nii jääda kuni järgmise arveldustsükli või kuni uuendate andmetellimust.

VPN-i kasutamine Interneti-teenuse pakkuja käibe tühistamiseks

Kvaliteetse VPN-teenuse põhifunktsioon on teie tegevuse veebis turvamine. Selleks varjatakse teie andmeid. VPN suudab hoida teie võrgutegevusi varjatud niikaugele, et isegi teie Interneti-teenuse pakkujal pole aimugi, millega tegelete. See on võimalik, kuna pärast tellimuse ostmist lähevad teie andmed läbi VPN-kliendi serverite enne, kui teie Interneti-teenuse pakkuja neid haldab. Kui see on tehtud, krüptitakse teie andmed, tagades sellega, et teie Interneti-teenuse pakkuja jääb abita, millistele saitidele pääsete. See tähendab, et nad ei saa õieti kindlaks teha, milliseid saite te külastate, ja seetõttu ei suuda nad täpselt tuvastada, millist sisu nad peaksid kasutama.

Sama põhimõte kehtib saitide kohta, mille nad võivad olla blokeerinud. Need blokid toimivad tavaliselt pärast seda, kui on tuvastatud, kust kasutaja näib saidile pääsevat. Kui leitakse, et olete Interneti-teenuse pakkuja jurisdiktsioonis (riigis, kus blokeerimine on kehtestatud), tühistatakse juurdepääs saidile või kanalile. VPN-i kasutamine aitab teil seda lahendada, suunates ühenduse kaugserverite kaudu ja tehes tunduma, nagu pääsete saidile mujal asuva autsaiderina..

Parimad puhverdamise vähendamiseks mõeldud VPN-id

Nüüd, kui teate, et puhverdamine toimub nende meetmete tulemusel, mida teie Interneti-teenuse pakkuja võib teie ühenduse parandamiseks rakendada, on aeg vaadata parimad VPN-id puhverdamise vähendamiseks või vältimiseks:

1. ExpressVPN

ExpressVPN on üks ümardatud pakkuja, kes on täielikult võimeline kaitsma teie võrgutegevusi Interneti-teenuse pakkujalt. Alates ettevõtte asutamisest 2009. aastal on teenus oma võimaluste laiendamist jätkanud ja tal on õnnestunud oma võrgus töötada kuni 2000 ülikiiret serverit. Samuti on teenindamist väärt tema klienditeenindus, nagu ka selle 256-bitine AES-krüptimistehnoloogia, millele teenus tugineb oma abonendi liikluse tagamiseks. ExpressVPN-i valitud VPN-protokoll on OpenVPN, kuid teenus pakub kasutajatele siiski muid võimalusi, näiteks L2TP, PPTP ja SSTP.

Teenus asub Briti Neitsisaartel, seega puuduvad andmesätted, mis võiksid sundida neid oma kasutaja sirvimisajalugu salvestama või jälgima. Just sel põhjusel lubavad nad teie sirvimistegevusi mitte logida. Teenusel on ka osa oma serveritest, mis on ette nähtud piinamiseks, ja teine ​​jaotis on mõeldud kasutajatele, kes loodavad luua ühenduse tsenseeritud riikide saitidega ilma VPN-i kasutamist tuvastamata. Lisateavet selle teenuse kohta saadava kohta leiate meie üksikasjalikust ExpressVPN ülevaatest.

2. IPVanish

Pikaajalised IPVanishi abonendid on nüüd hakanud hindama tähelepanu taset, mida see teenus nende veebiturvalisusele osutab. Pakkuja suudab abonente rahuldada umbes 1500 serveri pikkuse jada kaudu, millest nad kõik omavad. IPVanish pakub ka 256-bitise AES-i krüptimisel põhinevat turvalisust ja pakub täielikku klienditeeninduse tuge kasutajatele, kes sooviksid ühenduse loomisel mingit abi.

IPVanish pakub oma abonentidele ka kõiki peamisi VPN-protokolle ja lubab registreerimise tühistamist kõigile, kes otsustavad registreeruda. See teenus võimaldab ka abonentidel saada veebikaitset ilma VPN-i klienti alla laadimata, võimaldades neile juurdepääsu spetsiaalsele puhverserveri protokollile, mida tuntakse nime all SOCKS või Socket Security. Samuti toetab teenus oma võrgu piires torrentimist ja võimaldab ühe võrgu alla ühendada kuni 10 samaaegset seadet. Lisateavet selle kohta, mida IPVanish teie heaks teha saab, leiate meie IPVanishi arvustusest.

3. NordVPN

NordVPN on selline pakkuja, kes hoolitseb teie veebiturvalisuse eest täielikult ja pakub lisaks sellele funktsioone ja tööriistu, mis veelgi täiustavad teie sirvimiskogemust. Teenusel on ka üks suurimaid serverivõrke kogu tööstuses, mille võrgus on üle 4000 serveri. Turvalisus on samuti veekindel, koos selliste funktsioonidega nagu Interneti-tapmislüliti, mis katkestab teie ühenduse VPN-kliendi ohtu sattumisel, ja topelt VPN-teenus, mis krüpteerib teie ühenduse veelgi, suunates teie andmed kahe serveri kaudu.

Samuti võimaldab NordVPN ühe abonendi kaudu kuni 6 samaaegset ühendust, pakub DNS-leki kaitset, toetab VPN-is sibulat ja sellel on ka Smart Play nimega teenus, mis võimaldab teil pääseda ligi 400 geopiiratud voogesitusteenusele. Samuti saavad NordVPN-i tellijad tänu CyberSeci tehnoloogiale vältida reklaamide ja pahavarade sirvimise katkestamist. Kui soovite näha, mida veel NordVPN-ist oodata, lugege aega meie NordVPN-i ülevaate saamiseks.

Puhverdamise vähendamiseks lõpetage parim VPN

ExpressVPN, IPVanish ja NordVPN omavad kõigil ülikiireid servereid, mis sobivad suurepäraselt ülikiireks voogesituseks ja pakuvad usaldusväärset veebiturvalisust. Need on kõik pakkujad, kes lõikavad teie kiirust võimalikult vähe ja veenduge, et teie Interneti-teenuse pakkujal pole aimugi, mida te võrgus kasutate, et puhverdamist vähendada.