Parim VPN Saudi Araabias (KSA) aastal 2020

Saudi Araabias tööreisil olles ei saanud ma Whatsappiga isegi kõnesid. Pärast mitut katset arvasin, et olen sattunud ummikseisu. Kuid õnneks sattusin kokku nn VPN. See elumuutev avastus muutis kogu minu veebikogemust Saudia Araabias. Sel põhjusel olen siin, et teiega oma järeldusi jagada. Leiate ka Saudi Araabia parimad VPN selles artiklis. 


Parim Saudi Araabia VPN 2017 ülevaade

Parim VPN Saudi Araabias

Saudi Araabia sisupiirangud

Tsensuuri tase Saudi Araabias on viimastel aastatel ainult tõusnud. Paistab, et pidev juurdekasv jääb aastateks standardiks. Alles hiljuti Saudi valitsus blokeeris Qatari BeIN Spordi ligipääsu poliitilistel põhjustel. Blokeeritud sisu on tavaliselt seadusega keelatud, kahjulik, lugupidamatu ja ka islamivastane. Sellesse kategooriasse kuulunud saitidel on tavaliselt pistmist pornograafia, hasartmängude ja narkootikumide reklaamimisega.

Samuti ei lubata äärmuslikke saite ega neid, mis võivad õhutada kuningliku pere kriitikat. Seetõttu pole üllatav, kui te ei pääse torrentide saitidele ega piraatmaterjalidele saidilt Piraate Bay või uTorrenti kaudu. Sellele kõigele on siiski olemas alternatiiv ja see hõlmab VPN-teenuse kasutamist. Kui proovite siseneda Saudi keelustatud saidile, kuvatakse teile tõrketeade, mis sisaldab järgmist.

“Vabandame, taotletud leht rikub kultuuri- ja infoministeeriumi määrusi.” või „Vabandust, taotletud leht pole saadaval.”

Juurdepääs Whatsappile & Muud vestlusrakendused

Nende sotsiaalsete rakenduste loend, mis on blokeeritud Saudi Araabias on üsna pikk ja vahel masendav läbi lugeda. Meil on Skype, Tango, Whatsapp, Viber, Line Facebook Messenger ja veel palju muud, mida on liiga palju mainida. Võite tellida kõik need rakendused uuesti, kui olete tellinud usaldusväärse VPN-teenuse ja ühendute serveriga, mis asub kuskil, nende kasutamine pole piiratud. Lähme edasi ja vaatame, millega sa VPN-i poole pöördudes pöörduksid vabastage geograafiliselt piiratud saitide blokeerimine Saudi Araabias.

Mis on VPN?

Initsiaalid “VPN” tähistavad Virtuaalne privaatvõrk, ja see juhtub olema lihtne tehnoloogia, mis võimaldab teil Interneti-liikluse krüpteerimisega kõigist veebikeeldudest mööda hiilida. See võimaldab kasutajal: looge ühendus teises asukohas asuva VPN-serveriga ja peitke nende tegelik IP-aadress.

Kaitske oma privaatsust

Kui viibite KSA-s või plaanite reisida sellesse piirkonda, võite olla kindel, et kaotate oma hääle. Mitte sõna otseses mõttes, te kaotate oma õiguse rääkida. Saudi valitsusel on karmid poliitikad kui rääkida sellest, mis toimub või mida teete veebis.

Häälte omamine tähendab, et ühel päeval saate valitsevat perekonda kritiseerida. Lisaks sellele ei saa te isegi midagi mainida seoses homoseksuaalsuse ja poliitikaga. Kui teete seda, seate oma tegeliku vabaduse ohtu. Riiki valitsev range režiim kuulub järjekindlalt kõige halvemate hulka.

Kas teate, et mõni aeg tagasi mõisteti kolmele advokaadile rohkem kui 8-aastane vanglakaristus? Jah, see juhtus seetõttu, et nad jagasid oma seisukohta inimõiguste rikkumise osas.

Kui tegelikud juristid vangi saadetaks, siis mis võib juhtuda tavalise Facebooki kasutajaga? Ärge kasutage sotsiaalmeediat ilma VPN-iga ühenduseta. Kui olete VPN-serveriga ühenduse loonud, teie algne IP-aadress kleebitakse, muutes selle, kus keegi tõeliselt viibib, peaaegu võimatuks. Saate end väljendada nii palju kui soovite, ilma et peaksite tagajärgede pärast muretsema. Ärge lihtsalt avalikustage oma pärisnime ja kommenteerige, kui soovite, muidugi ilma jooni ületamata.

Sisu blokeerimiseks kasutage Saudi Araabia VPN-i

Saudi Araabias kehtestatud tsensuurikeeld muudab kindlatele kanalitele ja veebisisu juurde pääsemise uskumatult raskeks. Administratsioon on astunud samme ka logige sisse oma Interneti-kasutajate üksikasjad ja ajalugu, poliitika, mis võimaldab neil jälgida & salvestage kellegi Interneti-tegevus. Kasutades ühte parimad VPN-id Saudi Araabia jaoks võimaldab teil unustada kõik need keelud, kuna need ei mõjuta teid enam.

Saudi Araabias vaikimisi blokeeritud veebisaitide ja kanalite näideteks on Netflix, Hulu, HBO Go, BBC iPlayer, ABC Family, Fox ja CBS. Loodetakse neile juurde pääseda kohe, kui olete VPN-teenuse tellinud & installimine lõpetatud.

Torrenting ja P2P-failide ühiskasutus

Veebisaidid, mis võivad rikkuda mis tahes kehtivaid eeskirju autoriõigusega kaitstud materjalide levitamine on Saudi Araabias sageli lipu all ja võib põhjustada a vanglakaristus, kui keegi leitakse olevat nendega seotud. Tugeva VPN-võrgu kaudu saate seda siiski teha sisenege saitidele nagu uTorrent ja Piratebay ilma suurema mureta.

KSA parim VPN – kõik kokku võetud

Pakkujad, kelle me esitasime, on ettevõtted, mis on aastaid turul olnud. Need VPN-id käsitlevad suurt hulka rahulolevaid kliente. Hinnad on pakkujate vahel muidugi erinevad.

See sõltub suuresti kasutaja vajadustest ja VPN-teenuse pakutavate funktsioonide hulgast. Firmadele meeldib ExpressVPN, BulletVPN, VyprVPN, IPVanish, StrongVPN ja HideMyAss annab teile juurdepääsu sadadele, kui mitte tuhandetele VPN-serveritele kogu maailmas. Kui teil on juba idee virtuaalsete privaatvõrkude ja nende jaoks mõeldud kohta, saate lihtsalt skannida allolevat kirjet. Heitke pilk meie Saudi Araabia Kuningriigis kasutatavate parimate VPN-ide loend siin:

Samuti saate ühendada hulga seadmeid. See hõlmab teie PC, Mac, tahvelarvuti, nutitelefon, PS4, Apple TV, Amazon Fire TV, Xbox, Roku, ja palju teisi. Samuti oodata Hõlpsasti jälgitav häälestusjuhend kui teie pakkujal on hea usaldusväärsus.

Kui olete tüüp, kes eelistaks enne selle eest maksmist mõnda teenust proovida, otsige teenuseosutajaid, kes pakuvad 30-päevane tagasimakse poliitika Samuti proovige vältida ettevõtteid, kes pakuvad oma VPN-teenuseid tasuta. Nad teevad teile ainult pettumust oma madala kvaliteediga teenuse ja ülikiirete ühenduste kaudu.

Saudi Araabia parim VPN – põhjalik ülevaade

Kuna teid on juba VPN-i tööstusega tutvustatud, alustame meie üksikasjalikest parimatest VPN-idest KSA ülevaatamiseks? Siin me läheme.

1. ExpressVPN – parim VPN Saudi Araabias

ExpressVPN ülevaade

ExpressVPN-d kasutajasõbralik tarkvara, suurepärane tugimeeskond, ja kvaliteetsed teenused andke sellele pakkujale hõlpsalt meie nimekirjas pesa number üks. Ärge pange mind nende kallale asuma suur serverite võrk. Pole ime, et see on kasutajate seas nii populaarne. Tuhandete serverite vahel on laiali 94 riiki, ühendused nende võrguga on hõlpsasti loodud. Pole vahet, kus te maailmas olete, läheduses asub alati mõni server. 

Ettevõtte klienditeenindus on tähelepanuväärne. Mitte ainult nemad ligipääsetav ja juurdepääsetav, aga nad on ka saadaval 24/7. Kui teil tekib Saudi Araabias Interneti-ühenduse loomise ajal probleeme, võite tugimeeskonnaga ühendust võtta saidi kaudu e-post. Võite saada a abipilet oma saidilt või saavad kasu nende reaalajas vestlusteenus.

Ehkki paljud peavad ExpressVPN-i teistest pakkujatest kallimaks, on see siiski nii teenuse salajane turvalisus omadused ja fantastiline jõudlus on see, mille eest nad maksavad. Kui te pole endiselt kindel, saate neid kasutada 30-päevane raha tagasi garantii poliitika. Seejärel saate otsustada, kas soovite teenuse tellida või mitte. 

Plussid

 • Rohkem kui 2000 serverit 62 riigis.
 • 30-päevane raha tagasi garantii.
 • 24/7 tugi
 • AES 256-bitise võtmete krüptimisega.
 • MediaStreamer Smart DNS
 • Null-logi poliitika.
 • Kolm samaaegset ühendust

Miinused

 • Keskmisest kõrgemad hinnad.

2. NordVPN

NordVPN ülevaade

Koos NordVPN asudes Panamas, ei saa mingil viisil keegi kolmas isik teie andmeid kätte saada. Ei teie valitsus ega Interneti-teenuse pakkuja ei saa teie tegevust jälgida ega veebist teada saada. Põhjus on see, et riik, kus Nord asub, ei järgi andmete säilitamise seadused

See VPN-i pakkuja võimaldab kuni 6 üheaegset ühendust. See tähendab, et saate jagada ühte VPN-ühendust korraga kuues seadmes. Enamik funktsioone, mida NordVPN pakub, on ainuüksi NordVPN-i jaoks. Üks näide on see Topelt VPN-i funktsioon. Siin suunatakse liiklus läbi kahe VPN-serveri, mitte ainult ühe.

null-logide poliitika aitab tõsta ka kasutajate turvalisuse ja privaatsuse taset. Saate veebi sirvida, teadmata, et teid ei jälitata, ja võite vabalt teha kõike, mida soovite. 

Plussid

 • 5000+ serverit enam kui 60 riigis.
 • SmartPlay nutikas DNS.
 • AES-256-CBC 2048-bitise DH-võtme krüptimisega.
 • Tapa lüliti.
 • 6 ühendust konto kohta.
 • Logimata jätmise poliitika.
 • CyberSec
 • Topelt VPN.
 • 30-päevane raha tagasi garantii.

Miinused

 • Natuke kallis võrreldes teiste pakkujatega.
 • Teatud serverites konarlik kiirus.

3. IPVanish

IPVanish

Kasutajad, kes kasutavad IPVanish kasu tasuta Nutikas DNS mis on kaasas selle paketiga. Ehkki nutika DNS-i omamine ei erine turvalisuse mõttes VPN-ist, toimib see ka a korralik deblokeerimise tööriist.

Need, kes tellivad IPVanishi, saavad selle eest maksta tellimine anonüümselt– ka Bitcoinide kaudu. Ettevõte toetab P2P-failide edastamine huvilistele. Muud funktsioonid hõlmavad DNS lekkekaitse, automaatne tapmislüliti, ja kõige äratuntavam kõigist, kiired serverid. Ehkki IPVanishi peakontor asub Belgias USA, see lubab oma kasutajatele ei metsaraie kogemus.

Tapmislüliti ei võimalda Interneti-ühenduse katkemisel teie IP-aadressi paljastada. 

Plussid

 • Kuni 1000 serverit kogu maailmas.
 • 256-bitine AES-krüptimine.
 • Ühendab kuni 10 seadet.
 • Piiramatu P2P-liiklus.
 • Logi sisse keelamise poliitika.
 • Kasutajasõbralikud kliendid kõigi suuremate opsüsteemide jaoks.
 • Piiramatu ribalaius.

Miinused

 • Netflixiga ei tööta.
 • 7-päevane raha tagasi garantii.

4. VyprVPN

VyprVPN ülevaade

Kameleoni tehnoloogia on tõenäoliselt kõige erilisem funktsioon VyprVPN-i kohta. Võib-olla sellepärast tõmbavad kasutajad seda nii. Mis juhtub, on see, et VPN mähistab krüptimisel teie andmed kihtidena ja kihtidena, muutes need juurdepääsematuks. Keegi ja ma mõtlen, et keegi ei pääse juurde teie andmetele, isegi mitte teie Interneti-teenuse pakkujale.

Samuti saate võimaluse uurida filtrivaba veebisirvimine selle tellimusega. Sa peaksid seda teadma VyprVPN omab kõiki neid 700 serverit. See tähendab, et just nende probleemide ilmnemisel peate pöörduma nende poole, kuna nad saavad antud olukorras otseselt tegutseda. 

Selle mitmekülgsus, mida see VPN pakub, on tänu sellele hästi üles ehitatud tarkvara kui saate seda kasutada mis tahes platvormil Windows, Mac, Linux iOS või Android. Kui soovite seda VPN-i proovida, on teil vaid kolm päeva aega, enne kui palutakse teil täielikult pühenduda. 

Plussid

 • 700+ serverit enam kui 70 asukohta.
 • Chameleoni protokoll.
 • Piiramatu andmekasutus.
 • 3 või 5 üheaegset ühendust vastavalt teie plaanile.
 • OpenVPN, L2TP / IPSec ja PPTP protokollid.
 • Null teadmiste nutikas DNS.

Miinused

 • Põhtellimuse jaoks ainult 3 ühendust.
 • 3-päevane tasuta prooviperiood (väga lühike kestus).

Järeldus KSA parimate VPNide kohta

Pagulasena, kes soovib loota paremate töö- või palgavõimaluste saamiseks Saudi Araabiasse, on kõrge rangus Interneti kaudu juurdepääsetav sisu võib teid alguses šokeerida. Ka sotsiaalmeedia kärpimine ei pruugi olla väga teretulnud idee. Kui sellised tingimused teile ei tundu nii meeldivad, oleks kindlasti parim alternatiiv, mis teil oleks olnud registreerumine hästi austatud VPN-teenusega.

See võimaldaks teil seda teha taastage oma veebivabadus. Saate seda teha kanalitele ja meediumisaitidele juurdepääsu taastamine millega olete harjunud. Mitte ainult, vaid teil on ka vahendid, et jääda aktiivseks kõigil sotsiaalmeedia saitidel, millega olete harjunud suhelda pere ja sõpradega. Teie andmeid hoitakse turvaliselt ja teie privaatsus on tagatud.

Pole üldse vaja õlgadest haarata, ilmselgelt olete sina vajavad VPN-i Saudi Araabias, nii et milline see saab olema? Räägi meile sellest kõigest kommentaaride jaotises.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map