Parim VPN Sony nutiteleri jaoks 2020. aastal

Milline VPN on parim Sony Smart TV jaoks? Kas saate tegelikult installige VPN oma Sony Smart TV-sse? Milliseid eeliseid saan VPN-i kasutamisest Sony Smart TV-s? Ma käsitlen kõiki neid punkte allpool esitatud ülevaates. Koos Samsungi, LG ja viimasel ajal ka Hisensega on Sony nutitelefonid elektroonikapoodides üks enim ostetud kaupu.


Parim VPN Sony nutiteleri jaoks

Parim VPN Sony nutiteleri jaoks

Pideva üleminekuga tavapäraselt telerivaatamiselt online-voogesitusele on nutitelerid üldiselt veelgi populaarsemaks muutunud.

Kuid voogesitusel on oma piirangud. Kui olete välismaal elav emigrant, olete ilmselt juba teadlik, et te ei saa kodust lemmiktelekanaleid vaadata, kuna geopiirangud.

See on põhjus, miks VPN-id on nüüd väga populaarsed ja otsitud tehnoloogiad. Põhimõtteliselt võimaldab VPN kasutajal: vabastage geograafiliselt piiratud sisu blokeerimine kogu maailmast. Pidades seda kõike meeles, vaadake järgmist parimad VPN-id Sony nutitelerite jaoks või mida nad üldiselt tunnevad kui Sony Bravia telereid.

Sony Interneti-TV vs Sony Android TV

Enne kui ma sukelduksin Sony Smart TV parima analüüsi VPN-i, peaksin mainima, et Sony TV-l on kaks erinevat opsüsteemi. Sony Internet TV on vanem versioon, kuna see oli Sony enda opsüsteem. Aeglase jõudluse ja raske navigeerimise tõttu polnud see sugugi nii populaarne. Uuemate Sony Bravia teleritega on kaasas Android OS neile eelinstalleeritud.

Kui ostsite oma Sony TV hiljuti, on suur tõenäosus, et see põhineb Androidil. Üldiselt alustas Sony Google’i Android TV opsüsteemi installimist oma teleritesse juba 2015. aastal. Siit leiate täielikku Sony Android TV-de loendit. Ehkki Sony telerite vanemad mudelid ei ühildu VPN-idega, on uuematel Androidi-põhised.

Kuidas installida VPN seadmesse Sony Smart TV?

VPN-i seadistamiseks oma Sony Smart TV-s on mitmeid meetodeid. Teie valitud meetod sõltub suuresti teie telerist operatsioonisüsteem.

Kui on Android-põhine, saate VPN-rakenduse installida otse oma Sony Smart TV-sse Google Play pood.

Võtmeelement on siin tellida ainult VPN-i pakkuja, kes pakub selliseid rakendusi ühildub Android TV-dega. BulletVPN, ExpressVPN, IPVanish ja NordVPN on kõik ohutud panused. VPN-i installimiseks Sony Smart TV-s toimige järgmiselt.

 1. Esiteks külastage oma arvutis või mobiilis ExpressVPN veebisaiti ja luua VPN-i konto.
 2. Lülitage oma Sony Android TV sisse.
 3. Ava Google Play pood.
 4. Valige Otsing funktsiooni.
 5. Sisenema “ExpressVPN
 6. Klõpsake rakendusel ja valige siis „Installi“.
 7. Oodake, kuni rakendus ExpressVPN on allalaadimis- ja installiprotsessi lõpetanud.
 8. Avatud rakendus, Logi sisse oma uue konto kasutamist ja ühendada teie valitud serverisse.

Kuidas VPN-rakendust Sony Smart TV-sse laadida?

Kui te ei leia Google Play poest VPN-i rakendusi, saate need küljelt laadida, kasutades ES File Explorer selle asemel. Näiteks installisin IPVanishi meie Sony Smart TV-sse järgmiselt:

 1. Lülitage oma Android TV sisse ja klõpsake nuppu „Seadistused‘Millele järgneb’Süsteem‘Siis’Arendaja valikud.’
 2. Luba „Luba tundmatutest allikatest pärit rakendusi”.
 3. Installige oma Sony Smart TV-sse Google Play poest ES File Explorer.
 4. Kui installiprotsess on lõpule jõudnud, vajutage nuppu ES Exploreri rakendus selle käivitamiseks.
 5. Minge lehele ES Exploreri menüü ja vajuta “Tööriistad‘ -> ‘Allalaadimishaldur”Vasakpoolses menüüs.
 6. Nüüd vajutage alumises menüüs nuppu „+ Uus.
 7. Jaoks ‘Tee‘Välja, tüüp https://thevpn.guru/ipvanish.apk siis klõpsake „Okei‘.
 8. Järgmisena kirjutage „IPVanish jaotises „Nimi‘Väli.
 9. Vajutage nuppuLae alla nüüdAllalaadimise alustamiseks IPVanishi installifail.
 10. Pärast IPVanish apk fail on allalaadimine lõpule viidud, peate vajutama „Avatud fail‘Juurde installige see oma Android TV-sse.
 11. Kui installimisprotsess on lõppenud, naaske oma Android TV Boxi avaekraanile.
 12. Klõpsake ikooni IPVanish selle avamiseks.
 13. Nüüd lihtsalt Logi sisse ja ühendage mis tahes serveriga sa tahaksid.

Mis saab Sony nutiteleritest, mis pole Android-põhised?

Kui teil on mõni vanem Sony Smart TV, ei saa te VPN-i otse sellele installida. Piirkondlikest piirangutest saab ikkagi mööda hiilida ja blokeerida geograafiliselt blokeeritud rakendused ja kanalid, kasutades ühte neist kahest ümbersuunamisest. Kumbki seadistage oma VPN-ühendus VPN-iga ühilduvas ruuteris või valige VPN-i bränd, mis pakub nutikaid DNS-puhverservereid selle kasutajatele. Nutika DNS-i saab seadmes Sony Smart TV otse konfigureerida ilma täiendava tarkvara vajaduseta.

 1. Registreeri koos VPN-teenusega, mis pakub nutikaid DNS-puhverservereid. Kõik täna meie loendis olevad VPN-id pakuvad nutika DNS-i teenust.
 2. Ükskord tehtud, sisse lülitada oma Sony nutiteleri.
 3. Vajutage nuppu KODU nuppu Bravia kaugjuhtimispuldil.
 4. Nüüd vali Seadistamine -> Võrgustik -> Võrgu seadistamine.
 5. Valige Juhtmega seadistamine või Traadita ühenduse seadistamine (Sõltuvalt Interneti-ühenduse loomise viisist)
 6. Valige Kohandatud DNS.
 7. Järgmisena sisestage primaarse ja sekundaarse DNS-serveri aadressid mida teie nutikas DNS-puhverserver on teile pakkunud.
 8. Väljuge häälestusest ja taaskäivitage Sony Bravia TV.

Parim VPN Sony nutiteleri jaoks

Nüüd, kui teate, kuidas VPN-i oma Sony Smart TV-sse installida, on aeg avaldada parimad VPN-id Sony Bravia telerite jaoks.

1. ExpressVPN – toimetaja valik

ExpressVPN kate

Kui soovite oma Sony Smart TV-sse installida VPN-teenuse, peaksite otsima parimat, see on ExpressVPN.

Ettevõttel on lai serverivõrk, VPN-i asukohad on levinud kogu maailmas. Kui täpne olla, siis ExpressVPN-il on 160 serveri asukohta 94 riigis.

Kui olete voogesitaja ja telesaadete armastaja, on teil hea meel teada saada, et see bränd annab teile juurdepääsu kõigile Netflixi piirkond, isegi USA, samuti Hulu, Disney +, Amazon Prime, ja veel.

Android TV VPN nõuab kiirus voogesituse jaoks, mille jaoks leidsime ExpressVPN-i suurepäraseks. Kui hindasime selle toimivust, näitas pakkuja lõõmav kiire kiirus kõigis selle serverites.

Nagu me mainisime, pole kõigil teleritel VPN-kliente, mille juurde me ka jõuame MediaStreamer, ExpressVPN nutika DNS-i funktsioon. Seda saab oma Sony TV-s käsitsi konfigureerida, võimaldades juurdepääsu geograafilise piiranguga sisule täiskiirusel.

ExpressVPN võimaldab teil ühe konto abil ühendada korraga kuni viis seadet. See pakub ka tipptasemel 24-tunnine klienditugi teenust kõigile selle kasutajatele.

Samuti saavad kasutajad enne teenusepakkujaga kohustuse võtmist teenust ühe kuu jooksul proovida 30-päevane raha tagasi garantii. Need eeskirjad võimaldavad teil oma raha tagasi saada, kui te pole pakutavate teenustega rahul.

Plussid

 • 256-AES krüptimine.
 • 5 samaaegset ühendust.
 • Enam kui 160 VPN-i asukohta 94 riigis.
 • Kiire serverid.
 • Vabastab Ameerika Netflixi, BBC Playeri, DAZNi, Hulu ja palju muu
 • Tapa lüliti.
 • Nutika DNS-i funktsioon (MediaStreamer).
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.
 • Jagatud tunneldamine.

Miinused

 • Natuke kallis.

2. BulletVPN

BulletVPN ülevaade

Sarnaselt ExpressVPN-ga saate Sony Smart TV-ga ühilduva rakenduse ning nutikad DNS-puhverserverid, mille saate otse seadistada BulletVPN.

See teenus on omamoodi uus laps. Kuid kui ma selle proovile panin, ei osanud me aimata, et see nii hästi läheb.

BulletVPN-il on rohkem kui 124 serveri asukohta 51 riigis, hästi jaotunud peamistes kohtades. Hinnates selle voogesitusvõimalusi, tuli BulletVPN välja positiivsete tulemustega, blokeerides meeldimised Netflix, BBC Player, Amazon ja Disney Plus.

Lisaks on teenusel a Nutikas DNS tunnusjoon. Seega, kui teie kasutatav teler ei toeta BulletVPN rakendust, saate seadistada nutika DNS-i ja nautida piiramatut voogesitust.

Lisaks Interneti kiirus vaevu kukkunud kui testisime seda kõigis VPN-i asukohtades. Langus pole isegi mainimist väärt.

BulletVPN pakub suurepärast klienditeenindust ja pakub kasutajatele a 30-päevane tagasimakse poliitika. Suutsin ameeriklase blokeeringu lahti võtta Netflix, Hulu, HBO GO, Amazon Prime, ja isegi BBC iPlayer tänu nende VPN-i rakendusele.

Plussid

 • Sõjaväelise kvaliteediga krüptimine.
 • Kuus üheaegset ühendust.
 • 124 serverit 51 riigis.
 • Suurepärased kiirused.
 • Torrenting / P2P tugi.
 • Toetab Ameerika Netflixi ja populaarseimaid voogesitusteenuseid
 • Tapa lüliti.
 • Nutikas DNS.
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.
 • Kuulikilp

Miinused

 • Pole jagatud tunneldamist.

3. Unlocator

Unlocatori VPN-kate

Nüüd on meil Unlocator, eelmine ainult nutika DNS-i teenus, mis sai hübriidseks juba aastal 2019. Teenus on nüüd korraga nii nutikas DNS kui ka VPN.

Unlocatoril on servereid üle 41+ riiki, mis on hea arv, arvestades, et see on VPN-i valdkonnas uus.

Unlocatoril polnud mingeid probleeme voogesitushiiglastele juurdepääsu saamiseks enne selle tagasi jõudmist Nutikas DNS. Samuti ei erine nende VPN-teenus.

Üks negatiivne külg, millega me kokku puutusime, oli kiirus. Kõigil nende serveritel pole kiiret, kuid nad pakuvad seda Kiire serverid UHD voogesituse jaoks.

Võib-olla on selle VPN-i parim asi nende 7-päevane tasuta prooviperiood. Krediitkaarti pole vaja, lihtsalt e-posti aadress ja kõik on korras.

Kui sellest ei piisa, on olemas ka a 30-päevane raha tagasi garantii. Lisaks võite tellida nende nutika DNS-i või mõlemad. Kõik sõltub sellest, mida otsite.

Plussid

 • Kõrgetasemeline krüptimine.
 • Viis samaaegset ühendust.
 • Serverid 41+ riigis.
 • Torrenting / P2P tugi.
 • Juurdepääs American Netflixile.
 • Tapa lüliti.
 • Nutika DNS-i funktsioon
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.
 • 7-päevane tasuta prooviperiood.

Miinused

 • Vastuolulised kiirused.
 • Pole jagatud tunneldamist.

4. NordVPN

NordVPN kate

Järgides teiste premium-VPN-teenuse pakkujate jälgedes, otsustas NordVPN hiljuti, et on aeg välja töötada oma Android TV-ga ühilduv VPN-i rakendus.

Selle rakendused on väga kasutajasõbralik ja selge, ja nende installimiseks kulub vaid mõni minut ja klõps.

Seejärel võite teenuse käivitamiseks koputada lihtsalt rakenduse ikoonile, logida sisse ja luua ühenduse mis tahes soovitud serveriga (teil on üle 4000 serverit mille hulgast valida).

NordVPN on üks vähestest VPN-teenustest, mis suudab pääseda ümber Netflixi, aga ka Hulu ja BBC iPlayer.

Veelgi enam, teenusel on SmartPlay, see on oma nutikas DNS-teenus, mis võimaldab kasutajatel piirkondlikest piirangutest mööda minna ja pääseda sadadele kanalitele minimaalse kiirusekaduga.

Kiirused olid natuke segatud. Mõnes serveris saime suurepäraseid kiirusi, samas kui ka teistes, eriti topelt VPN-serverid. Tehniliselt krüpteerivad nad meie andmeid kaks korda, nii et mõistame langust.

Lõpuks ei pea te kohe pikaajalist kohustust võtma, sest NordVPN annab teile võimaluse oma teenuseid kõigepealt proovida 30-päevane raha tagasi garantii.

Plussid

 • Karm krüptimine
 • Kuus üheaegset ühendust.
 • 5000 serverit 62 riigis.
 • Torrenting / P2P tugi.
 • Vabastab Hulu, Netflixi ja palju muud.
 • Tapa lüliti.
 • Nutika DNS-i funktsioon (SmartPlay).
 • 30-päevane tagasimakse poliitika.
 • Topelt VPN

Miinused

 • Aeglane kiirus.
 • Pole jagatud tunneldamist.

VPN-i kasutamine Sony Smart TV-s – eelised

Enamik rakendusi Sony Smart TV-s on teatud piirkondades juurdepääsetavad, nt Austraalia USA, Kanada, Suurbritannia ja Saksamaa.

Kuid VPN-iga saate neist ebameeldivustest mööda piirkondlikud piirangud ja veateated ja vabastage parimate kanalite blokeerimine kõigist maailma nurkadest. Siit saate teada, mida saate, kui kasutate VPN-i koos Sony Bravia teleritega:

 • Juurdepääs geograafiliselt blokeeritud Kodi lisandmoodulitele: Mitmed kanalid, näiteks Netflix, HBO GO, HULU ja BBC iPlayer, pole nende vastavatest piirkondadest saadaval. Kuid VPN-iga pääsete juurde kõigile neile, ükskõik kus te ka pole.
 • Vältige ISP drosseldamist: Drosselist saab VPN-i kasutamisel minevikku asja. Teie Interneti-teenuse pakkuja ei aeglusta enam Interneti-kiirust, kui vaatate pikki tunde videoid, voogesitage nii palju kui soovite.
 • Täielik privaatsus: VPN-id kaitsevad teie privaatsust ja turvalisust alati, kui veebisaidil käite.
 • VPN-i rakendused: Headel ja usaldusväärsetel VPN-id on pühendatud rakendused peaaegu iga suurema opsüsteemi või seadme jaoks, sealhulgas iOS, Android, FireStick, Mac ja PC. Seetõttu pole teil nende allalaadimise ja installimisega probleeme.

Parimad VPN-id Sony Smart TV jaoks ja kuidas neid installida – pakkige kokku

Arvestades, et Sony telerid põhinevad kahel erineval opsüsteemil, sõltuvalt nende tootmise kuupäevast, võib teie Bravia teleri jaoks parima VPN-i leidmine olla üsna keeruline. Loodetavasti on ülaltoodud juhised ja soovitused andnud teile parema ettekujutuse mida tasub oma Sony Smart TV jaoks VPN-i valimisel silmas pidada.

Kui vajate täiendavat abi, looge kommentaar alla.