Parim VPN tapmislülitiga

Kui otsite VPN-teenuse pakkujat, on mitmeid lisafunktsioone, mida võiksite enne teenusepakkujaga registreerumist veenduda, et pakkujal on olemas. Üks neist peaks olema võimalus Interneti-ühendus kohe välja lülitada, kui teie VPN-teenus on ohustatud. Interneti-tapmise lüliti on oluline, kuna see takistab teil end ohtu seadmast, sirvides Internetti ilma igasuguse veebikaitseta mis tahes ajahetkel. See on suurepärane turvameede, kuna Interneti-teenuse pakkujad või geograafiliselt piiravad saidid, mida võite külastada, vajavad vaid mõnda sekundit oma IP-aadressi hõivamiseks ja teie saidilt hea lukustamiseks..


Parim VPN tapmislülitiga

Parim VPN tapmislülitiga

Parim VPN tapmislülitiga – sissejuhatus

Kui teie pakkuja pakub ühe funktsioonina Interneti-tapmise lülitit, on tõenäoline, et sellel on ka sisselogimisreeglid. Nende kahe funktsiooni pakkumine tähendab, et teenusepakkuja kavatseb tagada teie veebiturvalisuse kogu aeg ja ka teie sirvimisliiklus on privaatne ja konfidentsiaalne ainult teile.

Parim VPN koos tapmislülitiga

Selles ülevaates võtame vaatluse alla mõned pakkujad, kes neid kahte teenust pakuvad, ja täpsustame ka seda, millist teenust peaksite neilt saama..

1. ExpressVPN Interneti-tapalüliti Windowsi jaoks

Esiteks on meie nimekirjas ExpressVPN, üks väheseid VPN-i pakkujaid, keda võime pidada maailma parimate hulka. Need poisid suhtuvad veebipõhisesse privaatsusse tõsiselt ja näete, et nende pakutavate teenuste kvaliteet on selline. Nad ei ürita logida oma kasutajate sirvimisajalugu ning nad rakendavad tugevaid krüptimisvorme, mis tagavad, et kolmandad osapooled ei saa tungida oma klientide ühendustesse.

Teenus viitab Interneti-tapmise lülitusmehhanismile kui võrgu lukule ja seda saab aktiveerida vahekaardil Üldine aknas Valikud. Teenus on vaikimisi tegelikult sisse lülitatud, nii et te ei pea tegelikult midagi seadistama, kui te pole VPN-iga ja selle tööks vajalike seadetega täiesti tuttav. Just märkeruudu „Luba” all näete lühikest selgitust selle kohta, mida oodata teenuse sisselülitamisel: „See tagab teie Interneti-liikluse läbimise ExpressVPN turvalises tunnelis ja peatab kogu liikluse, kui ExpressVPN ootamatult lahti ühendab”. Pärast teenuse testimist saame kinnitada, et see töötab ja et sellele saate täielikult usaldada.

2. IPVanish – Internet Kill Switch Macile & Windows

IPVanish osutab oma teenustes kasutajate privaatsusele pühendumise taset üks põhjus, miks sellel on leegioni kasutajaid, kellel pole kunagi tõelist kiusatust ühegi teise pakkuja vastu vahetada. Nad kinnitavad oma klientidele, et kellelgi pole juurdepääsu oma sirvimisajaloo kirjetele ja et ka VPN-teenuse järsku töötamise korral ei saa keegi nende kasutajate ühendust segada..

Nende VPN-i tapmislüliti võimalused on tegelikult saadaval nii Mac OS X kui ka Windowsi kasutajatele ning see teeb neist ühe vähestest pakkujatest, kes on mõelnud oma Apple’i seadme kasutajatele. Tapmislüliti aktiveerimisel nähtavate valikute loendis on teie IP-aadressi perioodilise muutmise võimalus. See tagab, et keegi ei saa teie virtuaalset VPN-i jälgida ja töötab ka teie turvalisuse suurendamise nimel.

3. NordVPN – VPN-i tapmislüliti Windowsi jaoks

Kolmandaks meie nimekirjas on NordVPN, teenus, mis kasvab jätkuvalt hüppeliselt, kuna see märgib kõik ruudud asjade juurde, mida enamik teenusepakkujaid teenusepakkujalt sooviks. Oma peakorteris Panamas asuv NordVPN asutati 2012. aastal ja oma 3 tööaasta jooksul on ta juba ennast tõestanud kui ühte parimat pakkujat turul. Üks funktsioone, mis on selle laialdaselt populaarseks teinud, on tapmislüliti tehnoloogia.

NordVPN-il on automaatne Interneti-tapalüliti, mis töötab sisse lüües alati, kui selle VPN-teenus ühel või teisel põhjusel katkeb. Seejuures suletakse kõik rakendused, mis võivad proovida teie tööd võrgus luurata, niipea, kui katkestate Interneti-ühenduse. See hoiab teid ja teie andmeid kaitstuna kolmandate osapoolte eest, kes soovivad teie andmeid kasutada väljapressimiseks või väärkäitumiseks. Liituge NordVPN-iga täna hinnaga 8,00 dollarit kuus ja saate ületamatu klienditeeninduse taseme koos ühe parimate krüptimistasemetega, mis täna turul saadaval on..

4. PIA – Windows / Mac Internet Kill Switch

Esimeste pakkujate seas, kes tutvustasid VPN-i tapmislüliteid, oli privaatne Interneti-juurdepääs. Tuntud pühendumusega kasutaja privaatsusele, pakub teenus Interneti-tapmise lüliti funktsiooni nii nende Windowsi kui ka Maci kasutajatele. See funktsioon aktiveerib VPN-ühenduse katkestamise kaitse, kui kohe, kui teie VPN-teenusega ühendus katkeb, Interneti-ühendus katkestatakse. Tavalise juurdepääsu saab taastada niipea, kui olete tapmislüliti keelanud või rakendusest väljunud. Kasutajatele, kellel on 2 ühendust samaaegselt, tuleb neile soovitada, et ainult 1 aktiivne ühendus katkestatakse.

Veel üks PIA funktsioonidest on nende sisselogimisreeglid, mis takistavad teie sirvimisteabe salvestamist. See funktsioon hoiab kõik, kes loodavad teie sirvimisajalooga põhjalikumalt tutvuda, ja võimaldab teil oma tundlikku tööd ohutult teha, teades, et keegi ei kuula teie ühendust. Nende krüptimisseadetes saate seadistada midagi, mis on seotud andmete autentimisega & krüptimine, võimaldades teil veebipõhise kaitse üle täielikult kontrolli saada.

Järeldus parimate VPN-ide kohta, millel on Internet Kill Switch

Ülalloetletud 4 teenuse abil ei saa te kunagi pärast VPN-teenuse ootamatu väljalülitumist haavatavaks jääda. VPN-i tapmislüliti hoiab teid ja kõiki teie andmeid kaitstuna ning teie turvalisus säilitatakse mis tahes juhul, kuni tapmislüliti on sisse lülitatud. Kas teil on kommentaare või tagasisidet? Jätke need allolevasse jaotisse & vastame kindlasti.