Parim VPN Ubuntu jaoks

Programmeerijate seas populaarseks saanud Linux on operatsioonisüsteem, mille lähtekood lubab programmeerijatel hõlpsasti muutuda, muutes selle üheks parimaks süsteemiks, mida kasutada, kui teie igapäevane töö hõlmab palju programmeerimist. Ubuntu, Linuxi populaarseimat väljaannet, nimetatakse opsüsteemi „kasutajapõhisemaks” versiooniks, tõenäoliselt paljude võimaluste tõttu, mida see võimaldab kasutajal kohandada.


Parim VPN Ubuntu jaoks

Parim VPN Ubuntu jaoks

Suure kohandamisega kaasnevad suuremad ohud

Põhjalik kohandamistase laieneb ka rakendustele ja tarkvarale, mille olete võib-olla Ubuntu süsteemi alla laadinud. See sügav juurdepääsu tase tähendab, et kasutajad saavad teha konfiguratsioonimuudatusi, mida oleks muidu keeruline läbi vaadata, kuna selliste süsteemide nagu Windows ja OSX rakendused on lukustatud.

Kui olete programmeerija, siis on tõenäoline, et kasutate paljusid Internetist leitavaid tasuta rakendusi ja püsivara tööriistadena, mis abistavad mis tahes projektiga, mille kallal võiksite töötada. See tähendab pidevat allalaadimist ja mõnikord ka allikatest, milles te isegi pole kindel. Kui pole kindel oma allikate osas, võib teie seade nakatuda pahavaraga, mis võib panna kogu teie töö suure riski alla.

Need ei ole stsenaariumid, mille tagajärjed võiksite olla soodsad, seetõttu oleks parim viis igasuguse kahju ärahoidmiseks kehtestada meetmed, mis ei lase teil sellist taluda. Üks viis, kuidas saate end veebis turvalisena hoida, on VPN-i kaudu Interneti-juurdepääs. Virtuaalne privaatvõrk võimaldab teil oma ühendust krüptida, mis tähendab, et keegi ei saaks teie Interneti-ühendust katkestada.

Parim VPN Ubuntu jaoks

Internetis pakutavad arvukad VPN-teenused võivad mõnikord muuta teenuse tellimise otsustamise väga keeruliseks. See kehtib eriti juhul, kui olete esimest korda kasutaja, kellel pole VPN-idega tegelikke kogemusi. Aitame teid välja ning koostasime ülevaate Ubuntu parimatest VPN-idest, nii et teil on vähemalt kusagil alustada:

1. ExpressVPN

Peale selle, et sellel alal on üks parimate tulemustega serverivõrke, ExpressVPN on võtnud endale kohustuse tagada, et selle tellijad saavad kasu ööpäevaringsest klienditeenindusest ja rünnakukindlusest. Ubuntu paketi allalaadimiseks peate vaid sisse logima oma veebisaidile ja navigeerima kasutajaala häälestuslehele. Kui olete seal jõudnud, näete linki Debiani paketi allalaadimiseks, pärast mida peate terminali käsuliiniliidese juurde pääsemiseks helistama ‘expressvpn’. Selle liidese kaudu tippite seejärel konkreetsed käsud, näiteks „expressvpn connect Canada”, et saada ühendus serveriga, või „expressvpn disconnect”, et ühendus katkestada. Kui puutute kokku probleemiga, mida te ei suuda lahendada, on ExpressVPNi klienditeeninduse meeskond alati valmis aitama, olles ööpäevaringselt kättesaadav ja juurdepääsetav nende live-vestlusplatvormi kaudu. See pakkuja võimaldab ka potentsiaalsetel klientidel oma teenust kontrollida 30-päevase raha tagasi garantii kaudu.

2. IPVanish

Ubuntu kasutajad võiksid kaaluda ka lootmist IPVanish nende kaitseks, kuna teenus pakub palju taskukohase hinnaga seda, mida tõenäoliselt saate kõrgeima taseme pakkujalt. Kasutajad saavad nautida puhverdamatut voogesitust, P2P-tuge ja suurt valikut servereid, mille vahel saab valida sama 850+ võrgu. Selle seadistamiseks peate vaid lisama ühenduse haldurile PPTP- või OpenVPN-ühenduse failid ja VPN-teenus töötab ja töötab. Mõned eelised, mis kasutajatel IPVanishi tellimisel välja tuleb, hõlmavad võimalust omada sama konto all kuni 5 muud seadet ning juurdepääsu enam kui 40 000 IP-le, millega linkida. Juhul kui soovite rääkida klienditeenindusega, peate kinni pidama helistamisest nende tööajal.

3. NordVPN

NordVPN on veel üks tugev pretendent kasutajatele, kes mõtlevad väärt VPN-i teenust, mida tellida. Nende serverivõrk asetab nad paljudest muudest teenustest kaugemale, pakkudes üle 2500 serveri kogu maailmas. Üks asi, mis eristab nende teenust enamikust teistest, on see, et peate iga asukoha konfiguratsiooni käsitsi võrguhalduri kaudu käsitsi lisama. See võib alguses pisut tüütu olla, kuid vähemalt tegelete ainult oma lemmikserveritega. NordVPN-iga on teil juurdepääs ka veel mõnele funktsioonile, mida te teiste tellijatega tegelikult ei leia, näiteks sibul üle VPN-i, topelt VPN, anti-DDOS ning spetsiaalsed P2P ja torrent-serverid. Topelt VPN aitab eriti krüpteerimise esiküljel, kuna see tähendab, et kasutajad saavad kasutada kahte serverit sama ühenduse kaudu, muutes selle jälgimise kellelgi väga raskeks.

4. VyprVPN

VyprVPN on VPN-tööstuses tuntud selle poolest, et on alati uue tehnoloogia eesliinil, eriti nende „Chameleoni” raamistiku tõttu, mis võimaldab abonentidel saada juurdepääsu isegi kõige turvalisematele võrkudele, näiteks meil Hiinas. Teenuse seadistamine on lihtne samm-sammuline protsess, mis hõlmab vajalike OpenVPN-i pakettide installimist ja OpenVPN-ühenduse konfigureerimist graafilise kasutajaliidese kaudu. VyprVPN-i tellimine tähendab juurdepääsu kiirele võrgule, millel on alati olemas klienditugi, et vajadusel abi pakkuda. Teenus pakub ka 30-päevast raha tagasi garantii, et kasutajad saaksid toodet proovida ja teha teadlikke otsuseid.

5. PureVPN

Ubuntu parimate VPN-ide loendi lõpetamine PureVPN. Selle teenusepakkuja eelistatud protokoll on ka OpenVPN ja häälestusprotseduur hõlmab selle võrguhalduri allalaadimist. Teenus võimaldab hõlpsat serveri vahetamist, piiramatut ribalaiust ja suurt serverivõrku, mis hõlmab üle 141 riigi ja on loendatud. Kasutajad peaksid oma veebisaidilt leidma hulgaliselt teavet, millele nad võiksid viidata, kui neil tekivad probleemid, samuti kuidas saada ühendust klienditeeninduse meeskonnaga ja lasta neil teid aidata. Nende raha tagasi garantii kehtib 7 päeva, seega julgustatakse teid enne tellimuse ostmist proovima teenuse võimalikult palju aspekte..

Parimad Ubuntu VPN-id – lõppsõna

Oleme edasi liikunud ja loetlenud viis parimat VPN-i, mida Ubuntu puhul kasutada, nii et te ei pea otsuse tegemiseks läbima palju veebis saadaolevaid valikuid. Kas teil on küsimusi või küsimusi, mida soovite, et me käsitleksime? Jätke need allpool olevasse kommentaaride jaotisse & võtame teiega kindlasti ühendust.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map