Parim VPN Ukraina jaoks

Ukraina on Ida-Euroopa rahvas, kellest te ilmselt ei teadnud, et see vastutab laialdaselt praktiseeritud lihavõttemunade traditsiooni eest. Ehkki enamikule veebisaitidele pääseb tavaliselt sisse Ukraina siseselt, on mõned erandid. Kahjuks näib Venemaa ja Ukraina vaheline lõhe põhjustanud hr Porošenko (Ukraina president) keelu Venemaa veebisaitidele. Lisage sellele blokeeritud voogesituse kanalitele nagu Netflix, Hulu, BBC iPlayer ja HBO GO. See tähendab, et Ukraina inimesed ei pruugi VPN-i kasutamise korral pääseda suurele osale veebisaitidest, millele nad tuginevad uudiste, meelelahutuse või isegi sotsiaalmeedia jaoks..


Parim VPN Ukraina jaoks

Parim VPN Ukraina jaoks

Mis on VPN?

Lühidalt – virtuaalse privaatvõrgu jaoks – VPN-teenus on võimeline ühenduse krüpteerima ja teeb kõigile raskeks jälgimise, kust täpselt konkreetne ühendus võiks pärineda. Seejuures on VPN-i kasutaja kindel, et keegi ei saa tema seadmesse häkkida, mis tähendab, et neile tagatakse piisavalt veebiturvalisust sirvimise jätkamiseks ilma igasuguste muredeta. Kuna VPN-teenus raskendab ühenduse jälgimist, ei saa ka geopiiranguga saidid täpselt kindlaks teha, kus täpselt kasutaja asub, ning võimaldavad neil seetõttu juurdepääsu saidile, mida nad proovivad külastada. Heitke pilk 10 parimat Ukrainas soovitatavat VPN-i allpool:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. BulletVPN
 5. IPVanish
 6. VyprVPN
 7. HideMyAss VPN
 8. Privaatne Interneti-juurdepääs
 9. PureVPN
 10. Privaatne VPN

Kui Ukrainas asuv kasutaja registreerub usaldusväärse VPN-teenusega, on tema järgmine samm ühenduda Venemaal asuva serveriga. Seejuures ei pärine tema IP-aadress enam Ukrainast, vaid sellest saab nüüd venekeelne aadress ja see võimaldab pääseda juurde igale Venemaa veebisaidile, nagu ta varem oskas.

Kõigil, kes pole VPN-i osas kindlad, on eriline mure teenuse kasutamise ohutuse pärast. VPN-teenuse kasutamine Ukrainas on täiesti ohutu, niivõrd kui see on seaduslik. See takistab kasutajal igasugust valitsuse pealtkuulamist, see tähendab, et ei tema Interneti-teenuse pakkuja ega valitsus ei saa öelda, mida nad veebis ette näevad.

Parima Ukraina 2018. aasta VPN-i valimine

Parima Ukraina VPN-i valimine tähendab, et peaksite mõistma paljusid turul olevaid teenusepakkujaid ja seda, mida nad teie heaks teha saavad. Neist on valida umbes 800 ja enamikul neist pole isegi Ukrainas ega Venemaal asuvaid servereid. Peate tõesti oma teenusepakkujalt küsima, kas nende serverid asuvad nendes piirkondades. Vastasel korral võite pärast ühenduse loomist tõeliselt pettunud olla.

Samuti on elulise tähtsusega kasutatavad ühenduse kiirused. Seal on väga lai pakkujate ring, kelle kiirus on teada nii aeglane, et te ei saaks HD-vormingus sisu voogesitada ega õigel ajal suuri faile alla laadida. Sedasorti ebamugavuste vältimiseks proovige teenust, millel on kiireimad serverid.

Parimad Ukraina VPN-id

Krüpteerimine ja turvalisus on kaks muud muret, mida kasutajad peaksid kontrollima, kuna võrguturvaline püsimine on vajalik küberturvalisuse ohtude ja häkkimise vältimiseks. VPN-teenuste valiku valimine kohe esimesel proovimisel võib olla keeruline ja see on põhjus, miks oleme välja pakkunud teenusepakkujate loendi, kes moodustavad VPN-ide puhul enam-vähem kogu paketi.

1. ExpressVPN

Juhib pakki, mis meil on ExpressVPN; pakkuja, kes on tuntud oma eeskujuliku klienditeeninduse ja oma valdkonnas juhtivast OpenVPN-i krüptimisprotokollist. Rohkem kui 1500 serveriga, mis on kogu maailmas laialt levinud (kaasa arvatud Venemaa), kaitseb ExpressVPN kindlasti teie ühendust ja võimaldab juurdepääsu erinevatele geograafiliselt blokeeritud saitidele ja kanalitele. Nende peakorter asub Briti Neitsisaartel, mis tähendab, et teenus suudab enamiku oma klientide logisid peita. VPN-i kiirus on kiire ja ööpäevaringselt saadaval oleva klienditeeninduse meeskonnaga ei tohiks teil olla probleeme probleemide lahendamisega. ExpressVPN pakub ka saatekirjaprogrammi, kus pärast oma kolleegi registreerumist saate mõlemad teenust kuu tasuta kasutada. Kasutajad saavad VPN-i asemel kasutada ka nutikat DNS-i ja Hiina põhinevad kasutajad saavad turvalisuse tagamiseks loota oma Stealth-serveritele. Proovige seda kõike 30-päevase raha tagasi garantii kaudu ja saate teada, kas soovite tellida või mitte. Oleme varem avaldanud ExpressVPN-i täieliku ülevaate, mis hõlmab kõike, mida see parim VPN-teenuse pakkuja oma pidevalt kasvavale kasutajate nimekirjale pakub.

2. NordVPN

NordVPN on tänu oma enam kui 4000 serveriga laiale serverivõrgule teisel kohal tähelepanelikult ühe kõige usaldusväärsema pakkujana turul; kõik ühtlaselt laiali üle maailma. Panga baasil asuvatele NordVPN-i kasutajatele on tagatud, et ühtegi sirvimisrekordit ei salvestata ja et nad saavad eelistatud VPN-protokollina valida kas IKEv2, PPTP, L2TO, IPSec või OpenVPN. Teenus võimaldab ühendada ka kuni 6 samaaegset seadet ning toetab ka P2P-failide ühiskasutust. Kõik, kellel pole oma VPN-i paketti kasutada, saavad pöörduda ka nutika DNS-i poole, kuna pakutakse ja mõistetakse ka juurdepääsu võimaldamist enam kui 150 voogesitusteenusele. Samuti saab NordVPN-i servereid kasutaja eesmärgi järgi konfigureerida, st neid saab optimeerida kõigile, kes soovivad voogesitada, alla laadida suuri faile, torrente või mängida võrgumänge. Teenus pakub ka DoubleVPN-i, kus edastatud andmed liiguvad turvalisuse tagamiseks ühe asemel kahe serveri kaudu. NordVPN-il on ka 30-päevane raha tagasi garantii pakkumine uutele kasutajatele, et seda proovida. Nagu meie ülevaates on näidatud, on NordVPN tõenäoliselt üks funktsioone täis VPN-teenuse pakkujaid, mida saate tellida..

3. CyberGhost

CyberGhost on veel üks väheseid pakkujaid, kellele saate oma veebiturvalisust usaldada, isegi kui sirvite Ukrainast. Teenus asub Rumeenias, mis on täielikult välja arvatud andmejurisdiktsioonidest ja toetab täielikult ka failide ühiskasutust. Selle serverivõrku pole vaja peljata – enam kui 1319 neist on levitatud enam kui 61 riigis. Need serverid kuuluvad täielikult teenusele ja see annab sellele eelise enamiku teiste pakkujate ees. CyberGhost toetab ka kõiki populaarseid VPN-protokolle ja sisaldab lisafunktsioone, näiteks reklaamide blokeerimist ja võimalust veebis jälgimist takistada. Turvalisuse huvides on ülima kaitse, aga ka 256-bitise AES-krüptimise jaoks eelistatav OpenVPN. Klienditeenindus on väga usaldusväärne ka tänu oma vestlusteenusele ja erinevate keelte, näiteks prantsuse ja saksa toele. VPN-rakendus ise tehakse Windowsi, Linuxi, Androidi ja MacOS-i kasutajatele kättesaadavaks ning selle graafiline liides on hästi üles seatud, et saaksite kõik võimalikult kiiresti üles leida. Nende katseaeg & Raha tagasi garantii kestab 30 päeva nagu enamus teisi pakkujaid. Kui soovite kaaluda selle VPN-iga registreerumist, lugege kõigepealt meie CyberGhost VPN-i arvustust.

Järeldus Ukraina parima VPN-i kohta

Ettevaatust: on mõned populaarsed VPN-i pakkujad, kellel võib oletada, et neil on Venemaal servereid, kuid kellel neid pole, ja üks populaarne näide on IPVanish. Ülaltoodud kolm peaksid suutma tagada piiramatu juurdepääsu Venemaa veebisaitidele ja kaitse igasuguse veebiohu eest. Kui teil on teenuseosutajaid puudutavaid küsimusi või mida oodata, tippige see välja allolevasse kommentaaride jaotisse & võtame teiega kindlasti ühendust.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map