Parima klienditoega VPN

Kas see ka on otsevestlus, piletid, telefon või e-posti tugi, klienditeenindus on üks olulisemaid müügipunkte, millele iga teenuse osutamisega seotud ettevõte peab keskenduma. Kliendid pööravad sellele palju tähelepanu kui hästi teenust osutatakse, ja ainult kõrgetasemeline teenuste osutamine hoiab neid aeg-ajalt teie ukse taga kõndimas. Sama põhimõte kehtib ka VPN-i pakkujad. Kui teie tellitud VPN-teenus suudab pidada kinni kõikidest lubadustest, mille see teile esitas, siis on teil seda väärt jätkata nende liitumistasu maksmist ja kui teenus on tõesti üle nominaalväärtuse, olete isegi õnnelik seda tegema. Seda öeldes, siin on parima VPN-i pakkujad, kellel on parim klienditugi.


Parima klienditoega VPN

Parima klienditoega VPN

Klienditoe tähtsus VPN-i jaoks

Kasutajatele, kes alles esimest korda hakkasid VPN-idega tegelema, Klienditugi on hädavajalik, et aidata neil teed leida ja isegi veenduda, et nad saavad teenusega kiiremini tutvuda, kui nad seda teeksid, kui nad oleksid omaette.

Seetõttu proovivad paljud VPN-teenused sama palju reklaamida, kui lihtne on nende klienditeeninduse esindajatega ühendust võtta. Tööstusstandard võimaldab nendeni jõuda 24/7, kuid mitte kõik teenused ei vasta sellele nõudele tegelikult.

Enamik madalama taseme pakkujaid lubab klienditeenindussuhtlust ainult läbi e-post, ja see pole tõepoolest parim viis teie probleemile abi saamiseks, kuna see võib võtta tõesti aega pikka aega et nad teie juurde tagasi jõuaksid. Tõhusamad, kliendikesksemad pakkujad võimaldavad oma tellijatel nende kaudu ühendust võtta mitmel viisil.

Mis teeb VPN-i klienditeeninduse suurepäraseks?

Üks klientide lemmikuid on sõnumitooja kõige tipptasemel pakkujad oma klientide jaoks. Kliendid eelistavad seda suhtlusvormi, kuna see võimaldab neil saada reaalajas juhiseid selle kohta, mida teha juhuks, kui nad satuvad kokku probleemiga, mille nad ei saa tegelikult ise lahendada.

Klienditeeninduse esindajate teadmised peavad olema ka väga kõrged, kuna mõnikord peavad nad lahendama tõeliselt raske probleemi, mille klient võib olla halvasti lahti mõtelnud, ja siiski leidma õige lahendus.

Esindaja peab teadma, kuidas suhtuda vihaste, kannatamatute klientidesse ja neid kohelda ametialaselt laskmata end nende emotsioonidest mõjutada.

See nõuab palju sisemist jõudu, nii et neil peaks hästi olema koolitatud ja keskendunud käepärast ülesannet. Klienditeeninduse teenus on ka Brändi “hääl”, seetõttu on oluline, et nad kohtleksid oma kliente viisil, mis tagab neile nende väärtuse ettevõttes.

Parima klienditeenindusega VPN-teenused

Kui peate end esmakordseks kasutajaks, kellel pole VPN-teenuse kasutamise varasemaid kogemusi, siis on tõenäoline, et peate oma esialgse seadistamise rutiini ajal mingil alal tegelema klienditeenindusega. Parima võimaliku kogemuse nautimiseks oleme tuvastanud hulga tuntud teenuseid, mis kohtlevad teid kindlasti hästi ja lahendavad kõik probleemid, mis teil võivad tekkida.

1. ExpressVPN

ExpressVPN logoExpressVPN on hõlpsalt üks parimaid VPN-i pakkujaid turul ja selle kliendid on neile lojaalsed, eriti nende eeskujuliku taseme tõttu kasutajatugi.

Nende võrku kuulub rohkem kui 3000 serverit võimaldab neil tagada püsiv ühendus kõigi oma abonentidega ja nende usaldusväärne 256-bitine krüptimine on piisavalt tugev, et kaitsta neid igasuguse küberohu eest.

Nende rakendus on hõlpsasti ühilduv ka enamiku populaarsete opsüsteemidega Android, iOS, Windows ja Mac kõiki toetatakse täielikult.

Rakenduses on ka lihtne navigeerida ja sellel on meeldiv kasutajaliides. ExpressVPN kehtestab range nulllogimise poliitika ja lubab seda teha kuni 5 üheaegset ühendust.

Nende klienditoe meeskond on väga vastutulelik ja suhelda klientidega võimalikult professionaalselt. Esitasime kaks küsimust. Üks nende kohta 24-tunnine otsevestluse tugi ja teine ​​nende nutika DNS-teenuse kohta.

Neile kulus vastamiseks vaid sekundeid, mis on suurepärane klienditeenindus.

ExpressVPN tugi 1


Kõik potentsiaalsed kliendid on teretulnud proovima teenust oma kätega proovides 30-päevane raha tagasi garantii. Kui nad ei olnud teenuseosutaja pakutavatega rahul, võivad nad küsida kogu tagasimakse (küsimusi pole esitatud).

2. NordVPN

NordVPNi logoPeakorter asub Panamas, NordVPN seisab pea ja õlgade kohal paljude VPN-teenuse pakkujate kohal, ainuüksi tänu oma abonentidele pakutavale mitmekesisusele.

Ka NordVPNi serverivõrk on üsna suur, umbes 4000 serverit hästi hajutatud enam kui 94 riiki.

Nende kasutajad saavad nautida laias valikus funktsioone, alates DoubleVPN krüptimisest kuni torrenttoetuseni, optimeeritud voogesituseni ja kuni 6 samaaegset ühendust.

DoubleVPN võimaldab tellijatel turvalisuse suurendamiseks kasutada ühe asemel kahte serverit, samas kui nende rakendus pakub suvandeid, mida saab kasutada toimivuse optimeerimiseks vastavalt kasutamisele.

Teenus on pakitud ka tavalisemate funktsioonidega, näiteks automaat Interneti-tapmise lüliti, ja kaitse mõlema eest DNS lekib ja DDoS rünnakud.

Võtsime ühendust nende tugitiimiga ja küsisime, kas nad pakuvad tasuta prooviversiooni. Ilmselt kuritarvitasid kasutajad teenust juba varem, pakkudes mitu e-posti aadressi, et tasuta prooviversioonist iga kord kasu saada. Siin on mis Otto – tugiliige teatas:

Nord tugi 1

Nord tugi 2


Meie vestluse kohaselt on nende klienditeenindajad alati käepärast 24/7, nii et te ei tohiks kõhelda, kui teil tekib mõni probleem, mida te ei saa lahendada. Lisaks pakuvad nad a 30-päevane tagasimakse poliitika (küsimusi pole esitatud) koos a 7-päevane tasuta prooviperiood mobiilikasutajatele.

3. CyberGhost

CyberGhost logoMis lähedal 900 serverit oma võrgu piires, CyberGhost VPN tagab tänu oma 246-bitisele AES krüptimisele oma klientidele alati usaldusväärse ühenduse, millele nad saavad arvestada, ning ka tipptasemel turvalisuse..

Teenusena, CyberGhost paistab silma ka sellega, et on üks väheseid pakkujaid, kes suudavad pakkuda kuni 7 üheaegset ühendust ühe konto all.

Klienditeeninduse osas, CyberGhost tal on esindajad, kes on ööpäevaringselt käepärast, et vastata küsimustele või küsimustele, mida nende kliendid võivad tõstatada. Rääkisime nende tugimeeskonnaga ja saime otse vastuse.

Mõned VPN-id väidavad, et neil on 24-tunnine otsevestluse tugi, ometi ei suuda nad nädalavahetustel vastata. Lisaks on mõnel teisel teenusepakkujal piiratud vestluste vahetused, mis lõpevad pärastlõunal või öösel.

Tuginedes vestlusele, mis meil CyberGhost esindajaga oli, on teenusel a 24/7 reaalajas vestluse funktsioon.


Nende 30-päevane raha tagasi saamise periood tagab ka selle, et kliendid saavad enne tasulise tellimuse sõlmimist proovida oma teenuse prooviversiooniks. Lisaks saime teada, et ka CyberGhostil on a tasuta prooviversioon. Ehkki see ei pruugi olla suur, kuid vähemalt pakuvad nad seda funktsiooni.

Tasuta prooviversioonid on tänapäeval väga haruldased ja selle omamine on kindel pluss. CyberGhost abil saate vaadata nende teenust terve päev (24 tundi) enne kui mõtled.

4. SurfShark

SurfSharki logoSurfShark on veel üks tipptasemel teenus, mis lubab parimat ja ohutumat veebikogemust.

Sellel on rohkem kui 100 serveri asukohta 61+ riigis ja võime blokeerida sellised suured voogesitusteenused nagu Netflix, Hulu, BBC iPlayer, ja veel palju teisi.

Pakkuja paistab silma ka privaatsuse ja turvalisuse osakondades. Saate kasutada ülitäpsemaid funktsioone, näiteks a Tapmislüliti, mitme hüppe ühendused, Whitelister, CleanWeb, ja DNS lekkekaitse funktsionaalsus.

Vaatamata sellele, et see oli nii hea, lisasime SurfSharki oma loendisse oma klienditoe tõhususe tõttu. Nad pakuvad a 24/7 reaalajas vestluse võimalus juhuks, kui nende teenuse kasutamisel ilmnevad probleemid.

Me olime nendest väga muljet avaldanud reaalajas vestluse tugi. Kui täpne olla, vestlesime nende tugiagendiga, Toim, kes oli väga professionaalne, viisakas, kiire ja vastutulelik.

SurfSharki reaalajas vestluse funktsioon

Lisaks pakub SurfShark oma klientidele: 30-päevane tagasimakse poliitika juhuks kui nad lõpuks meelt muudavad. Kuid see ei lõpe siin. Enne tagasimakse kestuse saamist saate a 7-päevane tasuta prooviperiood, mis on enamikus pakkujates haruldane võimalus.

5. TugevVPN

StrongVPN logoTugevVPN aastal tagasi sisse lastud 2005, ja sellest on saanud tänapäeval üks populaarsemaid VPN-e.

Teenusel on servereid 35 riiki, mis on võrreldes meie tänases loendis olevate teiste VPN-idega halvem.

Kuid see on juhend, mis näitab teile, millised VPN-id pakuvad parimat klienditoega ja TugevVPN on nende hulgas.

Oleme nende esindajatega rääkinud ja vastus oli väga kiire. Nüüd me juba teame, et teenusel on: Nutika DNS-i funktsioon, kuid selle kohta küsides on vaja veenduda, kuidas tõhus reaalajas vestluse tugi on.

StrongVPN tasuta prooviversioon

Tugi 1 StrongVPN

Vastavalt neile, mida nad on öelnud, on nende vestluse tugi saadaval ainult ööpäevaringselt. Kuid StrongVPN teenis meie loendis koha, kuna see aitab teie probleeme lahendada kasutades kõnetugi on saadaval esmaspäevast reedeni kella 9–17. See on väga haruldane funktsioon, mida me ühestki teisest VPN-ist seni ei leidnud.TugevVPN-number

Probleem on selles, et kui nädalavahetustel satute hätta, peate seda tegema esitage pilet või saatke e-kiri. Selle probleemi lahendamine võtab natuke kauem aega, kuid see on seni saadaval.

Lisaks pakub StrongVPN järgmist: 30-päevane raha tagasi garantii kui te pole nende teenindusega rahul. Kuid nad ei paku tasuta prooviversiooni, nagu ülaltoodud vestluspildil näha, kuid nende tagasimaksepoliitika on enam kui piisav, et testida, kui tõhus see pakkuja on.

Klienditoe erinevad tüübid

VPN-teenuse pakkuja võib selle juurutada järgmised klienditeenindused:

Reaalajas vestluse tugi

See on tõenäoliselt üks olulisemaid klienditoe liike. Abi saamiseks külastage lihtsalt oma VPN-i veebisaiti ja algata vestlus klõpsates väikest kasti. Reaktsiooniaeg on VPN-i pakkujalt erinev.

E-posti tugi

E-posti tugi põhimõtteliselt VPN-i klienditeeninduse kõige levinum vorm. Peate saatma VPN-i tugiosakonnale e-posti aadressil probleemide kohta, millega nende teenuse kasutamisel kokku puutute. Vastamisaeg võib võtta tund kuni a Paar päeva mõningatel juhtudel.

KKK

‘Korduma kippuvad küsimused’ jaotis või KKK on üks olulisemaid ja sageli tähelepanuta jäetud allikaid, mida peaksite oma VPN-iga probleemide korral meeles pidama. Leiad vastused paljudele küsimustele ilma et oleks vaja tugiteenusega üldse ühendust võtta.

Telefonitugi

Mõned VPN-teenuse pakkujad pakuvad telefonitugi. Arvestades seda ajavööndite erinevusi, Telefonitugi ööpäevaringselt ei pruugi alati saadaval olla. Arvestades VPN-ide tehnilist laadi, ei pruugi telefonitoe pakkumine ka praktiline olla.

Sotsiaalmeedia tugi

Paljudel VPN-i pakkujatel on oma Facebooki ja Twitteri lehed. Kiire vastuse saate, saates lihtsalt privaatsõnumi või säutsu oma VPN-i sotsiaalmeedia lehele.

Järeldus parima klienditeeninduse VPN-i kohta

ExpressVPN, NordVPN, CyberGhost, SurfShark ja StrongVPN kõigil on klienditeenindusteenused, mille eesmärk on tagada, et ükski klient ei takerduks probleemi, mida nad suudavad lahendada.

Kõigil nimetatud teenustel, välja arvatud StrongVPN, on ka klienditeenindusmeeskond, kellega saab ühendust igal ajal päeval või öösel. Kui teil on küsimusi või kommentaare, tippige see välja allpool olevas jaotises ja vastame kindlasti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map