Parimad alternatiivid CyberGhost

Millised on parimad CyberGhost alternatiivid? CyberGhost on VPN-tarkvara, mis maskeerib teie IP-d, krüpteerib teie andmed, muudab teie Interneti-tegevuse anonüümseks ja hoiab teid turvalisena alati, kui olete võrgus. See teenusepakkuja hõlmab kõiki põhilisi ja olulisi funktsioone, mis VPN-il peavad olema, sest nende eesmärk on aidata kasutajatel taastada oma õigus privaatsusele ja avatud internetile. Nende võrk levib 61 riigis enam kui 1300 serveriga. Neil on automaatne tapistamislüliti, saate korraga ühendada kuni 7 seadet ja see toetab enamikku peamisi protokolle, sealhulgas OpenVPN, L2TP ja IPSec. Ettevõtte on oma teenuse populaarse tasuta tasuta versiooni tõttu loonud turul endale nime .CyberGhost pakub muljetavaldavat hulka funktsioone, mis sisaldavad Windowsi, Maci, iOSi ja Androidi kohandatud kliente, kusjuures torrent on lubatud enamikus serverites. Neil on kasutajatele juhiste pakkumiseks 30-päevane raha tagasi garantii poliitika ja tugi.


Kui nullilogide poliitikat reklaamib turul palju ebausaldusväärseid VPN-e, võtab CyberGhost nende kasutajate privaatsust väga tõsiselt. Lühidalt: CyberGhost ei pea kasutaja logisid. Lisaks on CyberGhost Rumeenias asuv VPN, mis tähendab, et see on 14 silma alt väljas. Nad kasutavad ka kõige tugevamat tööstusstandardi krüptimist – 256-bitist AES-i, et pakkuda oma kasutajatele kõrgeimat turbetaset. Isegi ilma eelisteta, mida see VPN pakub, otsivad inimesed erinevatel põhjustel endiselt CyberGhosti alternatiive. Loe edasi, et teada saada, miks.

Parimad CyberGhost alternatiivid

Parimad CyberGhost alternatiivid

Kokku on võetud parimad CyberGhost alternatiivid

Tegime mitu testi mitme VPN-iga, et leida CyberGhost jaoks parimad alternatiivid, ja siin nad on:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. IPVanish

Miks otsida CyberGhost alternatiive

Pole olemas sellist asja nagu täiuslik VPN. Seal on hea ja usaldusväärne VPN, mis vastab teie ootustele ja vajadustele või otsib alternatiivi. CyberGosti kohta on palju kaebusi ja enamik neist on seotud klienditeeninduse ja funktsionaalsusega. Vaatame põhjuseid, mis ajendavad inimesi otsima CyberGhost asendajaid. Samuti soovitame teil lugeda meie CyberGhost ülevaade teenusepakkujast parema ettekujutuse saamiseks, kellele proovime alternatiive leida.

Klienditugi

Klienditugi on ööpäevaringselt kättesaadav ja see on alati teretulnud, eriti uute tellijate poolt. CyberGhostiga on reaalajas tugi saadaval ainult tööajal (Ida-Euroopa tööaeg). See tähendab, et peate ootama vastust, kui vajate viivitamatult viivitamatut abi ja juhiseid. VPN-i algajatele meeldiks kindlasti CyberGhost liides, kuid raskustega toimetulekuks hooliksid nad rohkem abi saamisest kui esteetikast.

Puuduvad lisafunktsioonid

CyberGhost ei paku spetsiaalseid täiendavaid krüptimisfunktsioone, mis suurendaks selle turvalisust. See teenus kasutab juba mõnda parimat puhverserveri tunneldamise protokolli, näiteks PPTP, L2TP ja OpenVPN, rääkimata 256-bitisest krüptimisest. Täiendavate turvaelementide omamine paneks arvatavasti siibri nende niigi keskmise kiiruse määradele.

Puudub serveri mitmekesisus

Kuigi CyberGhostil on palju servereid, puudub neil mitmekesisus, eriti Ameerikas, kus liiklus on tavaliselt suur. Samuti on nad Ameerika serverite osas üsna ranged. Serverite mitmekesisuse puudumise tõttu võib CyberGhostiga piiramatu ja koormamata ühenduse leidmine olla keeruline.

Hind

Muidugi võite pikaajaliste tellimustega saada odavama hinna eest CyberGhostit, kuid selle igakuine maksehind on 11,99 dollarit. Tõsiasi, et seal leidub odavamaid teenusepakkujaid, muudab CyberGhosti kalliks.

Parimad CyberGhost alternatiivid

VPN-id on muutunud Interneti-kasutajate jaoks vajalikuks kogu nende igapäevaelus. See võimaldab neil juurdepääsu privaatvõrgule turvalise ühenduse saamiseks isegi avaliku võrgu kasutamisel. Kui VPN on installitud, ei pea nad muretsema häkkimiskatsete, jälgimise ega andmete varguse pärast. Kõigist VPN-iga kaasnevatest suurtest eelistest on siiski palju, mis ei õnnestu. Kõik VPN-id pole ühesugused ja mitte iga VPN ei paku teile asju, mida sisuliselt otsite. Ehkki CyberGhost vastab oma väidetele turvalisuse ja privaatsuse osas, on see muude omaduste poolest maha jäänud. Need ei pruugi olla piisavalt head põhjused CyberGhost alternatiivi otsimiseks, kuid see ei pruugi kõigile meeldida. Seda öeldes tutvustame teile mõnda parimat VPN-i alternatiivi CyberGhostile:

ExpressVPN

Kui otsite karmimate turvameetmete ja suurema hulga serverite pakkumisega esmaklassilist VPN-i pakkujat, soovitame teil seda vaadata ExpressVPN. Kui logite selle teenusepakkuja juurde, saate abi sekunditega, mitte päevadega, ja saate reaalajas vestluse toega midagi küsida. ExpressVPN on natuke kallis alates 12.95 dollarist kuus, kuid on väärt iga senti. Erinevalt CyberGhostist juhivad nad tohutut 2000 + ülemaailmse VPN-serveri võrku, mis on optimeeritud kiirete ühenduste jaoks. Räägi serveri mitmekesisusest! Samuti saate kaitsta häkkimise ja jälgimise eest ExpressVPN-i 256-bitise AES-krüptimise, DNS / IPv6 lekkekaitse, tapmislüliti ja jagatud tunneldamise abil. Lugege kindlasti meie lehte ExpressVPN ülevaade süvaanalüüsi jaoks.

BulletVPN

BulletVPN maksab 10,9 dollarit kuus – odavam kui CyberGhost – ja pakub nende tellimusega tasuta nutika DNS-i teenust. Nad järgivad nulli logimiseeskirju ja suhtuvad sellesse üsna otse. Nende kõrgeima kvaliteediga krüptimiste kasutamine aitab kaitsta teie liiklust kolmandate osapoolte eest kõikjal, kus olete võrgus. Enamik nende servereid asuvad 1. taseme andmekeskuses, mis tähendab, et neil on kvaliteetsed ühendused ja need pakuvad võimalikult kiiret kiirust. Nende eesmärk on pakkuda kvaliteetseid teenuseid, et tagada oma klientide privaatsuse säilimine ja nende veebikogemuse sujuv kulgemine. Loe meie BulletVPN ülevaade lisateavet kõige kohta, mida sellel VPN-teenuse pakkujal on pakkuda.

NordVPN

Nüüd on see VPN, mis uhkeldab oma lisafunktsioonide ja kõigi õigustega seda teha. Kõrgema privaatsustaseme jaoks pakub NordVPN topeltkrüpteerimist, mis tähendab, et teie andmed krüptitakse kaks korda. Topelt VPN suunab liikluse läbi vähemalt kahe hüppe, mis suurendab turvalisust. Ühendus on krüptitud AES-256-CBC krüptimise kahes kihis. Nad pakuvad spetsiaalseid serveritüüpe, mis on kohandatud teie vajadustele. Nende klienditeenindus on suurepärane, kuna nad on nii teadlikud kui ka väga vastutulelikud. Pärast meie NordVPN ülevaade, saate aru, et see asendab suurepäraselt CyberGhostit. Lisaks on see peaaegu sama hinnaga kui CyberGhost, kuid paremate turvafunktsioonidega.

IPVanish

IPVanish ”Hind on palju odavam kui CyberGhosts alates 8.99 dollarist kuutellimust. Sellel teenusepakkujal pole reaalajas vestluse funktsiooni ega telefoni klienditeeninduse jaoks, mis ei pruugi uute tulijate tähelepanu köita. Nad lisavad pidevalt servereid, et laiendada oma globaalset haaret, suurendada VPN-ühenduse võimalusi ja pakkuda oma kasutajatele parimat VPN-i kogemust selles valdkonnas. Selles VPN-is pole midagi lõualuugi langevat. See hõlmab kõiki põhitõdesid ja on endiselt parema VPN-i võimalusena kui teised turul olevad tasuta või ebausaldusväärsed. Siin on meie IPVanish ülevaade, kas soovite selle teenuste kohta rohkem teada saada?.

CyberGhost alternatiivid

Võib öelda, et CyberGhost on paljude funktsioonide suurepärane VPN-teenuse pakkuja. See pakub klientidele tasuta ja lisatasu pakette ning vastuvõetava hulga suhteliselt hea kiirusega töötavaid servereid. CyberGhost VPN on oma andmete jagamise ja seadustega seotud poliitika osas väga avatud, muutes selle turvateadlikele kasutajatele õigeks valikuks. Niisiis, nii taskukohase hinnaga ja selliste heade omadustega võite CyberGhostis leida teie jaoks VPN-i. Kui aga kahtlete CyberGhost teenuste tellimises, võiksite kaaluda ülalmainitud alternatiive. Jagage oma valikut allpool olevas kommentaaride jaotises.