Parimad alternatiivid ExpressVPN-i jaoks

Ehkki ma isiklikult ei mõtleks ExpressVPN asendamisele, on mõnikord juhtumeid, kui vajate VPN-i sama hästi, kuid madalama hinnaga. Seega seisab küsimus: kas neid on tasuta ExpressVPN asendajad mida on ohutu ja usaldusväärne kasutada? Kui tegemist on parimad VPN-teenuse pakkujad, ExpressVPN võidab käed alla, kuid mõned alternatiivid võivad seda mõõta.


Kui otsite lisatasu või tasuta ExpressVPN asendajad oma PC, Mac, Android, iOS, Apple TV, Roku, FireStick, PS4 või Xbox One jaoks peaksite lugema järgmist artiklit.

Parimad ExpressVPN-i alternatiivid

Parimad ExpressVPN-i alternatiivid

Teave ExpressVPN kohta

ExpressVPN on tõestanud, et väärib oma positsiooni turul kõigi teiste konkureerivate VPN-teenuse pakkujate seas. Kui ettevõte pakub, on seda fakti raske eitada ületamatu jõudluse ja valdkonnas juhtiv turvastandardid. Võite kindel olla, kui teenusepakkuja nagu ExpressVPN, teie privaatsust säilitatakse kuna teie veebiliikluse või tegevuste logisid ei salvestata. Voogesitus ExpressVPN-iga muudab telerivaatamise väärt. Mitte ainult ei tee seda blokeerige usaldusväärselt igasugused suure ajaga teenused nagu Netflix, Hulu, Sky Go, HBO GO, BBC iPlayer, TenPlay, Hotstar ja Amazon Prime Video, kuid pakub ka kiiret ja ropendamisvaba voogesituse kogemust. Mis võiks olla parem kui sirvib veebis anonüümselt? Ausalt mitte midagi.

ExpressVPN annab teile põhimõtteliselt võimaluse minna varjatud veebis, teatud viisil ei ISP ega kolmas osapool saa jälgida, mida teete. See saavutatakse sellega teie praeguse IP-aadressi peitmine nii et teie tegelik identiteet jääb tundmatuks. Kui peaksite raskustega silmitsi seisma, on 15 sekundit peaaegu umbes aeg, mida enne ootate sõbralik ööpäevaringne klienditugi vastused. ExpressVPN ei pruugi olla kõige odavam, kuid pärast proovimist saate kindlasti aru, et see on iga senti väärt. See ExpressVPN ülevaade aitab teil mõista kõike, mida peate pakkuja kohta teadma.

Miks otsida ExpressVPN-i alternatiive?

Ehkki on raske aru saada, miks keegi ExpressVPN-i edasi annaks, otsivad mõned sellegipoolest asendajat. Sa arvad seda 30-päevane tagasimakse poliitika ja a ühilduv kasutajasõbralik rakendus lööks koduväljakul koos klientidega, kuid ilmselt ei saa te kõigile meeldida. Võib-olla pole ExpressVPN see, mida nad otsivad, või on see nende eelarvest ära. Internetikasutajate otsimiseks on palju põhjuseid ExpressVPN asendaja, millest mõned on:

  • Kallimad hinnad: Suurepärase teenindusega kaasnevad kulud ja paljudele inimestele on 12,9 dollarit kuus kallis tehing. Mõelge sellele ja mõelge kõigele, mida oleme seni ExpressVPNi kohta maininud; see on mõistliku hinnaga. Kuid lõpuks on see igaühe enda teha.
  • Samaaegsed ühendused: Viieliikmelistel peredel oleks hea meel ühendada VPN kõigi oma seadmetega korraga. ExpressVPN piirab teid viie samaaegse ühendusega, samas kui teised teenusepakkujad, näiteks NordVPN, võimaldavad kuni 6 seadet.
  • Geograafiliselt piiratud veebisaidid: ExpressVPN on võimeline vabastama kõik peamised voogesitusteenused; kuid aeg-ajalt võib juhtuda ebaõnnestunud katseid. ExpressVPN ei blokeerinud teie lemmiktelekanalit, mis tegi kasutajatele heaks põhjuseks teenusepakkuja kraavida ja otsida selle asendaja. ExpressVPN-i kasutajad pole ainsad, kuna sama probleem võib seista silmitsi ka teiste VPN-teenuse pakkujate klientidega. Noh, kui nad maksavad kõrget hinda, siis ei oota nad ExpressVPN-iga vigu ega tasuta veakogemusi.

Tasuta ExpressVPN-i alternatiivid

See, et see on tasuta, ei tähenda veel, et see hea oleks. See on paljude seas tavaline väärarusaam. Te riskiksite teadmatult oma isiklike ja finantsandmetega veebisaidil tasuta VPN-teenus, üks, mis teie arvates omas samu omadusi kui hinnaga VPN-id. Alumine rida on isegi kui see on tasuta, pole see seda väärt, ja meie väidet toetavad mitmed põhjused. Vaatame kõigepealt mõnda tasuta VPN-i, mida peetakse kasutamise jaoks ohtlikuks. Pärast seda uurin põhjalikumalt põhjuseid, miks ma ei soovita. Hola, Hotspot Shield, TigerVPN ja Spotflux tuleks iga hinna eest vältida.

Miks pole tasuta VPN-id ohtlikud??

Põhjusi, miks peaksite tegema, pole puudu vältige tasuta VPN-teenuse pakkujate kasutamist kui pole absoluutselt muud alternatiivi.

  • Enamik tasuta VPN-e töötab aeglasel kiirusel.
  • Paljud kasutajad registreeruvad tasuta teenuse saamiseks, mis põhjustab serverite ülekoormamist.
  • Tasuta VPN-id võivad teie ribalaiuse ja andmete müümisest kolmandatele reklaamijatele kasu saada.
  • Krüptimisega pole tegemist, mis tähendab, et teie identiteet on veebis nähtav.
  • Tasuta VPN-id logivad teie võrgutegevused sisse ja saavad teada, mida teete võrgus.
  • Need ettevõtted edastavad linke veebisaitidele, mis võivad teie nõusolekuta olla pahatahtlikud.
  • Võib olla peidetud pahavara, mis võib teie isiklikku teavet ja seadet tõsiselt kahjustada.

Kas vajate rohkem põhjuseid? Alates aeglane sirvimiskiirus piiratud ribalaiusega ja sihitud reklaam, tasuta VPN-i pakkujad, pole midagi muud kui valu kaelas. Teil on parem maksta lihtsalt teenusepakkuja eest. Ja lubage mul selles osas loetleda mõned parimad ExpressVPN-i alternatiivid.

Parimad ExpressVPN-i alternatiivid

1. BulletVPN

Nii et nad lubavad kuni 5 üheaegset ühendust– ei erine selles piirkonnas ExpressVPN-st, kuid pakuvad siiski tasuta tark DNS-teenus nende pakendiga. Selle eest tuleb midagi arvestada, eks? Kui arveldatakse igakuiselt, BulletVPN lööb sisse kell 10,9 dollarit, mis ei muuda seda eriti palju. BulletVPN-d kasutajasõbralikud ja ühilduvad rakendused aitavad tellijatel rakenduses hõlpsalt navigeerida. Ettevõtte töökindlus krüpteerimisprotokollid võib blokeerida geograafiliselt piiratud materjali blokeerimise, sõltumata teie geograafilisest asukohast.

Nad pakuvad turvalisi ühendusi usaldusväärsete serveritega, mis võivad mis tahes riigi sisupiirangutest mööda minna. Teades, et ettevõte pakub 30-päevane raha tagasi garantii, mida sa kaotad? Tutvu meiega BulletVPN ülevaade lisateabe saamiseks.

2. NordVPN

Nende igakuine tellimus pole liiga taskukohane, kuna see maksab 11,95 dollarit kuus, dollar vähem kui ExpressVPN-i hinnakujundus. Kui aga tellite pikema perioodi, saate nende lisatasu kaitse ja maksate 5,75 dollarit igal aastal. Kui teil on raske valida, millises seadmes oma privaatsus ohverdada, pidage meeles, et saate oma kõigi veebiseadmete veebipõhise privaatsuse kaitsta NordVPN. See ettevõte lubab kuni 6 samaaegset ühendust.

Saate kaitsta oma võrguliiklust kõikjal, kus te nende juurde lähete kasutajasõbralikud rakendused, mis on saadaval kõikidel platvormidel. Juurdepääs lemmikveebisaitidele ja -teenustele on teie asukohast sõltumata tagatud, et saaksite unustada geopiirangud ja ribalaiuse piirangud. See NordVPN ülevaade paneb VPNi hankima nii kiiresti kui võimalik. Oleme hiljuti avaldanud ExpressVPN vs. NordVPN võrdlus, mis on siis, kui näete, kuidas NordVPN võrdub ExpressVPN-iga.

3. IPVanish

Kas sa arvasid, et kuus samaaegset ühendust on lahedad? Lihtsalt oodake, kuni registreerute IPVanish’id kümme üheaegsed ühendused paljudes seadmetes, mis on pakkujale tohutu pluss. Nende hinnakujundus on peamiselt õiglane, ühe kuu jooksul saab seda kasutada 7,50 dollarit, kolm kuud 6,74 dollarit iga aasta ja aasta 4,87 dollarit kuus. Nii nagu nimigi viitab, kaob see teenusepakkuja veebis teie IP-aadressi ja tegeliku identiteedi, et pakkuda oma kasutajatele täielikku anonüümsust.

Veebist kadumine võimaldab teil veebis surfata, kuid soovite, rääkimata sellest, veebisaitide ja sisu blokeerimise kõikvõimalike piirangutega. Kõike seda öeldes võib IPvanish olla ExpressVPNi suurepärane asendaja. Selles IPVanish ülevaade, õpid kõike IPVanishi kohta. IPVanishi võrdlemiseks ExpressVPN-iga saate põhjalikku analüüsi meie veebilehelt ExpressVPN vs IPVanish showdown.

4. VyprVPN

Koos ExpressVPN, NordVPN ja IPVanish, VyprVPN on arvatavasti üks kõige tuntumaid VPN-teenuse pakkujaid seal. VyprVPN pakub oma kasutajatele mitmesuguseid funktsioone, mida muudest alternatiividest ei leia. Nende ‘Kameeleon, ” näiteks pakub ainulaadne krüptimisprotokoll. VyprVPN-i taga olev ettevõte GoldenFrog pakub ka tasuta krüpteeritud sõnumiteenust nimega Cyphr.

Kõigi VyprVPN pakutavate toodete põhjalikuks analüüsimiseks lugege meie artiklit VyprVPN ülevaade. Igakuine VyprVPN-i tellimus algab kell 3,35 dollarit kuus. Juhuks, kui soovite ühenduse luua 5 seadet korraga, peate siiski oma VyprVPN-i tellimusel kuus vähemalt 5 dollarit maksma. Kas soovite teada saada, kuidas võrdub VyprVPN ExpressVPN-iga? Loe meie ExpressVPN vs VyprVPN võrdlus.

5. Unlocator

See ei ole VPN, kordame, mitte VPN-teenuse pakkuja. Põhjus, miks me mainime Unlocator kuna see on nutikas DNS-puhverserver, täpselt nagu VPN- saab mööda minna geopiirangutest. Siiski ei kasuta ta samu meetodeid. Unlocator suunab ainult murdosa andmetest, mis näitavad teie täpse asukoha nende pühendatud serverite kaudu, see tähendab, et teie andmed ei krüpteerita..

Valge nutikas DNS-puhverserver ei varja teie IP-aadressi; see teeb pakkuge meediumisisu veebis voogesituse ajal kiireid tariife. Hinnakujundus Unlocatoriga on mõistlik, nagu see nõuab 4,9 dollarit kuutasu oma teenuste eest. Nagu võite teada, mida pikemaks perioodiks registreerute, seda madalamaks hind muutub. Selle nutika DNS-puhverserveri kohta lisateabe saamiseks vaadake seda Unlocatori ülevaade.

Parimad ExpressVPN-i alternatiivid

Kõik ülalnimetatud VPN-teenuse pakkujad teeksid ExpressVPN-i jaoks sobivad asendajad. Kuid see ei kahjusta ExpressVPN-i sisu. Siin on viimane nõuanne – hoidke tasuta VPN-e eemal; need on halvad uudised.

Minu mainitud VPN-i pakkujad saavad teie eest töö tehtud. Kas arvate, et loetlesin parimad VPN-id? Kas teil on ExpressVPN-i silmas pidades paremaid võimalikke asendamisi? Mul on hea meel teid kuulda, nii et ärge jätke lehte kommenteerimata.