Parimad alternatiivid HideMyAssile

Millised on HideMyAss parimad alternatiivid? Sellel teenusepakkujal on kõigi teiste VPN-ide seas kõige lõbusam nimi. Nimi kui selline kindlasti intrigeerib inimesi, kuid kas sellest piisab, kui nad pikaajalise pühendumise nimel kinni haarata? HideMyAss saab kiiruse ja oma serverite arvu nimel nii palju ära teha, kuid privaatsuse ja turvalisuse huvides väga vähe. HMA-ga saate valida, kas viibite kõikjal maailmas ja teile lubatakse piiramatu voogesituse vabadus. Nende VPN-teenus krüpteerib teie ühenduse nii, et kõik, mida teete võrgus, on peidetud. Nad lubavad muuta teid jälitamatuks ja sirvimistegevuse privaatseks, ehkki kliendid suhtuvad sellesse skeptiliselt. Valige see VPN-teenuse pakkuja, kui viibite riigis, kus rakendatakse tugevat tsensuuri ja kehtestatakse sisule piiranguid, kuna HMA-serveriga ühenduse loomine võimaldab teil minna üle riigile, kus saite ei blokeerita, nii et saate sirvida avalikult, kuid privaatselt.


Parim HMA alternatiiv

Parimad alternatiivid HideMyAssile

HideMyAss pole mitte ainult osa Avast perekonnast – üks suurimaid turvaettevõtteid maailmas, vaid neil on ka 11-aastane kogemus virtuaalsete privaatvõrkude maailmas. Saate seda HMA ühendust kasutada oma Interneti turvaliseks kindlustamiseks vaid ühe klõpsuga, mis sobib suurepäraselt ka koheseks turvalisuseks, kui olete avalikus WiFi-ühenduses. Nad räägivad turvalisuse ja privaatsuse osas endast nii kõrgel määral, kui on palju kliente, kes ei nõustu nende väidetega ja otsivad alternatiive. Siit saate teada, miks inimesed otsivad HideMyAss-i alternatiive.

Parimad HideMyAss alternatiivid on kokku võetud

Oleme HMA jaoks parima alternatiivi leidmiseks läbi viinud mitmeid teste. Siin on tulemused:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. VyprVPN
 5. Unlocator

Miks otsida HideMyAss alternatiive

Tuntud inimesed ei kiida HideMyAssi, kuid nad ei eita tõsiasja, et see pakub tohutut serverivõrku serveritega enam kui 190 riigis üle maailma. Kuigi see teenusepakkuja on VPN-i turul suur nimi, pole selle maine täiesti veatu. Kui midagi on HideMyAssil mitmel põhjusel halb maine. Lisaks klientide andmete logimise pidamisele annab HMA need logid ametivõimudele. Ka nende teenuste kvaliteet pole nii kuum, mis tekitas paljude klientide seas rahulolematust. Sellepärast otsivad inimesed HMA-alternatiive.

Asub Ühendkuningriigis

Fakt, et ta asub Suurbritannias, tähendab, et HMA-l on vähe vabadust selle suhtes, mida ta teeb kasutajate logidega. Nad väidavad, et pakuvad teile privaatsust, kui iroonia seisneb selles, et te ei saa seda teenusepakkujat omaga usaldada.

Halb klienditeenindus

Klienditugi peaks toetama kogu klientide kogemust. Samuti peavad nad olema valmis vastama kõikidele klientide küsimustele nende teenuste kohta. HMA tugi ei vasta siiski krüpteerimismeetodite või muude turbega seotud poliitikatega seotud keerukatele tehnilistele küsimustele.

Blokeeritud P2P-teenused

HMA pole tõenäoliselt BitTorrenti kasutajate jaoks suurepärane valik, kuna see ei luba P2P-ühendusi. Tähendab, seaduslik piinamine pole lubatud.

Logipoliitika

Suurim streik HMA ProVPN-i vastu on andmete logimine. Ehkki nad ei logi tegelikku Interneti kasutamist, hoiavad nad ajatempliga ühenduse logisid andmebaasis kuni 6 kuud. Nii et isegi kui teie asukoht on turvaline ja privaatne, võib juriidilise võimuga inimene teid hõlpsalt tuvastada.

Tasuta ExpressVPN-i alternatiivid

Kui te pole veel kuulnud sellistest VPN-teenustest nagu Hola, Hotspot Shield, TigerVPN või Spotflux, siis rõõmustage, et te pole seda teinud. VPN-id kui sellised on halvim asi, mis teie privaatsuse ja turvalisusega juhtuda võib. Muidugi kõlab see, et nad on tasuta ja kõik on väga ahvatlevad, kuid kui saate teada, et nad müüvad teie isiklikku Interneti-ühendust, kaotate kohe huvi. Tasuta ei tähenda tingimata head ja see tähendab, et peaksite iga hinna eest eemal hoidma tasuta VPN-e. Siin on paar põhjust, miks:

 • Enamikul tasuta VPN-id on tigu kiirusega, kuna need on ülekoormatud (paljud kasutajad kasutavad tasuta kraami ära).
 • Nad võiksid müüa teie ribalaiust kolmandatele reklaamijatele.
 • Need ei taga liikluse krüptimist, mis tähendab, et teie kate puhutakse võrgus.
 • Tasuta VPN-id peavad teie võrguliikluse logisid ja jälgivad teie tegevusi.
 • Nad suunavad teid veebisaitidele, mis võivad teie nõusolekuta olla pahatahtlikud.
 • Mõnes tasuta VPN-i rakenduses on peidetud pahavara, mis võib teie andmeid varastada, saates teile rämpsposti, varastades teie krediitkaardiandmeid, muutes seadme juurdepääsematuks või häkitsedes teie veebikontodele..

Parimad HideMyAss alternatiivid

Kuigi oleme kindlad, et HideMyAss püüab oma klientide privaatsuse säilitamiseks anda endast parima, ei saa tähelepanuta jätta asjaolu, et nad asuvad Ühendkuningriigis. Olles tuntud selle poolest, et ta on aidanud FBI-l kahe küberkurjategija tabamisel, ei tee ka kliendid end hästi. Inimesed otsivad privaatsuse kaitse eesmärgil peamiselt HideMyAssi alternatiive ja siin on mõned selle parimad asendajad:

ExpressVPN

Torrentikasutajate jaoks on ExpressVPN-i kaalumisel kõige olulisem see, kas see võimaldab kasutada torrente ja muid P2P-faile. Vastus on jah, ExpressVPN lubab P2P- ja torrent-liiklust oma võrgu kaudu. Samuti ei pea see kasutajate tegevuse kohta ühtegi logi. See tähendab, et isegi kui ExpressVPN-il palutaks oma kasutajate teavet üle anda, ei tee nad seda. ExpressVPN on üks paremaid VPN-e ümber, rääkimata ühest kiireimast. Nad kiitlevad isegi oma suurepärase ööpäevaringse klienditoe üle, kuna on alati valmis vastama klientide küsimustele ja muredele. Siit saate lugeda rohkem ExpressVPNi kohta ülevaade. Lisateavet selle kohta, kuidas need kaks VPN-i pakkujat omavahel võrreldavad, leiate ka meie ExpressVPN vs HMA võrdlusest.

NordVPN

VPN ja range sisselogimisreeglid. Turvalisus on nende parim omadus, kuna nad kasutavad topeltkrüptimist, mis tähendab, et teie andmed krüptitakse kaks korda. NordVPN ei võimalda mitte ainult P2P-liiklust, vaid pakub ka kiiret allalaadimiskiirust, ribalaiuse piiranguteta kasutamist ja tagab teie privaatsete andmete kaitse. Nad võtavad klienditoe päringuid väga tõsiselt ja ei jäta üksikut piletit lahendamata. On palju põhjuseid, miks NordVPN võib olla HideMyAss hea asendaja. Loe meie ülevaade saidil NordVPN selle kohta lisateavet.

BulletVPN

BulletVPN järgib logimiseta poliitikat ja lubab ööpäevaringset klienditeenindust. Nende privaatsuseeskirjades on rangelt öeldud, et „BulletVPN ei kogu logisid kasutaja tegevuste kohta ega saa linkida muud kogutud teavet ühegi konkreetse kasutajaga. Me ei kogu logisid kasutajate sirvimisajaloo, ühenduse ajaloo, liikluse ja andmeedastuse ega DNS-i päringute kohta ega salvesta ühtegi tüüpi VPN-i ühenduste logisid. ”P2P-faile saate privaatsuses alla laadida ja üles laadida. Lisaks pakub see teenusepakkuja 5 erinevat VPN-protokolli OpenVPN, L2TP / IPSec, IPSec, IKEv2 ja PPTP. Seetõttu kvalifitseeritakse BulletVPN HideMyAss heaks asendajaks. Lisateavet BulletVPN kohta leiate siit ülevaade siin samas. 

VyprVPN

VyprVPN on Šveitsis asuv VPN-teenus, mis on enda jaoks head mainet hoidnud. See on üks väheseid VPN-i pakkujaid, kellele kuuluvad kõik võrgus olevad serverid, mis tagab teile suurepärase turvalisuse ja suure kiiruse. Kuid VyprVPN hoiab põhilisi ühenduse logisid, mis kustutatakse 30 päeva pärast (tegevuse / kasutamise logisid ei peeta kunagi). Kokkuvõttes on see teenusepakkuja turvaline ja kasutajasõbralik. VyprVPN-i abil saate 5 üheaegset ühendust (aga ka juurdepääsu muudele eelistele, näiteks Chameleon, meie patenteeritud protokoll). Lisaks pakuvad nad ööpäevaringset klienditugi, mis muudab selle HideMyAss üheks parimaks asendajaks. Lisateabe saamiseks lugege meie ülevaade saidil VyprVPN siin.

Unlocator

Kuigi Unlocator ei ole VPN-i teenusepakkuja, suudab see piirangutest mööda minna nagu VPN. See on nutikas DNS-puhverserver, mis suudab ületada geopiiranguid, sealhulgas peamisi voogesitusteenuseid. Unlocator suunab ainult osa teie geograafilise asukoha andmetest nende spetsiaalsete serverite kaudu, nii et see tähendab, et mitte kõik teie andmed ei krüptita. Turvalisus ei pruugi nutika DNS-iga käsikäes käia, sest põhimõtteliselt pole see nende asi. Nutikas DNS-puhverserver ei varja teie IP-d ega varja teie identiteeti, kuid heli- ja videosisu võrgus voogesituse korral pakub see kiiremat kiirust. Lisateavet selle nutika DNS-puhverserveri kohta leiate meie saidilt Unlocatori ülevaade.

Parimad HideMyAss alternatiivid

Peamine põhjus, miks te HMA-d otsiksite, on nende VPN-serveri võrgu uskumatu mitmekesisuse tõttu. HMA-l on servereid enam kui 190 riigis, nii et kui otsite VPN-serverit Ekvatoriaal-Guineas, Haitil, Cooki saartel, Liibanonis või muudes ebaharilikes kohtades, on HideMyAss parim võimalik valik. Ehkki HMA-l on hea tarkvara ja kiire teenindus, pole turvalisus garanteeritud funktsioon. Kui inimesed otsivad VPN-i, on esimene asi, mida nad tähelepanu pööravad, turvalisus ja selle puudumine muudab VPN-i üsna kasutuks. Nii et kui olete turvateadlik, võiksite kontrollida kõiki ülalnimetatud alternatiive, kuna HideMyAss pole seda tüüpi asjade VPN.