Parimad alternatiivid IPVanishile

Kas on IPVanishile parem alternatiiv?? Privaatsed ühendused, võrguvabadus ja head teenused on VPN-teenuse pakkuja IPVanish põhikomponendid. Võite oma nimest järeldada, et see on turvaline pakkuja, kuna see esindab täpselt seda, mida IPVanish teeb. See VPN muudab teie tegeliku IP-aadressi kaduma, nii et teie identiteet ega veebitegevus ei satuks avalikkuse silmis. Teie andmed on IPVanishi kasutamisel turvalised ja see on tõenäoliselt kõigi VPN-teenuse pakkujate kõige olulisem aspekt. Nende hinnakujunduskava on mõistlik, see pole ei kõige kallim ega odavaim, kuna näib hõljuvat keset turgu oma hinnamudeliga. IPVanishil ei puudu funktsioone, mida peetakse tohutuks vajaduseks. Need hõlmavad kõiki põhitõdesid, turvalisust, funktsionaalsust ja anonüümsust.


Pakkuja ei näe siiski paljusid mõistvat VPN-teenust. Nagu mainisime meie avaldatud IPVanishi ülevaates, võib asjaolu, et see asub USA-s, olla pisut murettekitav, hoolimata nende teadaandest logide puudumise kohta. Nende asukoha tõttu on nende kasutatavad krüpteerimismeetodid samad, mida kasutavad USA sõjavägi, ja serverite vahetamine on maksimaalse kaitse jaoks piiramatu. Kui te ei soovi meie sõna võtta, võite küsida NBC Newsilt, Mashablelt, TechRadarilt, CNNilt ja Lifehackerilt, kes soovitavad uhkusega IPVanishi. Tomi juhendi kohaselt on “IPVanish kõige täiuslikum VPN-teenus, mida testisime”. Seda öeldes uurige välja, kui hea on IPVanish ja millised on teenusepakkujad, kes kvalifitseeruvad selle asendajaks.

IPVani alternatiivid

IPVani alternatiivid

Kokku on võetud parimad IPVanishi VPN-i alternatiivid

Oleme läbi viinud mitmeid teste, et leida parim alternatiiv IPVanishile. Siin on tulemused:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. VyprVPN
 5. Unlocator

Miks otsida IPVanishi alternatiive?

Ettevõte on oma 15-aastase kogemuse jooksul loonud lojaalse kliendibaasi, kuid see ei ole aidanud inimestel otsida muid alternatiive. Pika tasuta prooviperioodi puudumine ja ainult 7-päevane raha tagasi garantii ei ole nii kaalukaid. Tähtaeg on piiratud ja inimestel lihtsalt pole piisavalt aega oma arvamuse avaldamiseks. Klienditeeninduse jaoks pole reaalajas vestlust ega telefoni saadaval, see võib esmakordsetele tellijatele pisut heidutada. Ehkki nende hinnaklass on üsna vastuvõetav, on see siiski kallim kui teised konkurendid. Allpool on toodud põhjused, miks kliendid otsivad IPVanishi alternatiive:

 • Kallimad: Võrreldes IPVanishi pakutavate põhiteenustega on 11,99 dollarit kuus kallis.
 • Ebameeldiv liides: Rakendus pole just nii ilus, kuna rohelise ja musta värvilahendused ei kutsu.
 • Pole kiire: Vaatamata sellele, mida nad oma veebisaidil reklaamivad, ei ole IPVanish paljude selle kasutajate sõnul maailma kiireim VPN.
 • Algaja ebasõbralik: Tarkvarakujundus võib olla pisut raske neile uustulnukatele, kes ei tea veel VPN-i liikumist.
 • Netflix on blokeeritud:  IPVanishi serveritel ei õnnestu Netflixi deblokeerida.

Tasuta IPVanishi alternatiivid

Tasuta VPN pole kunagi valik. Tavaliselt, kui midagi on tasuta, ei saa me muud üle kui imestada, mis saak on? Saak on selles, et nad on ebausaldusväärsed ja ohtlikud. Isegi kui on olemas seaduslikke tasuta VPN-teenuse pakkujaid, võib teie seade viiruse alla laadida või võite oma andmeid pahatahtlike rünnakute alla seada. Pole mingit põhjust, miks peaksite seda teed minema, kui saate maksta odavalt teenuseosutajale, kes hindab nendesse usaldatud teavet. Siin on nimekiri mõnest tasuta VPN-ist, millest peaksite eemal olema.

 • Spotflux
 • Hola
 • TigerVPN
 • Leviala kilp

Miks pole tasuta VPN-id ohtlikud??

Sa seaksid ohtu oma privaatsuse ja seaksid oma andmed ohtu. Pidage meeles, et VPN-i otsimise ainus põhjus on privaatsuse ja turvalisuse tagamine, mida mõlemad VPN-id ei säilita. Jätkake lugemist selle kohta, miks te ei tohiks mingil juhul kasutada tasuta VPN-e.

 • Nad võiksid müüa teie ribalaiust kolmandatele reklaamijatele.
 • Nad ei krüpteeri teie andmeid, mis tähendab, et te pole veebis turvaline.
 • Enamik tasuta VPN-e on suure liikluse tõttu väga aeglased.
 • Tasuta VPN-id salvestavad teie võrguliikluse ja tegevuste logisid.
 • Nad viivad teid ilma teie loata veebisaitidele, mis võivad olla pahatahtlikud.
 • Mõnes tasuta VPN-i rakenduses on peidetud pahavara, mis võib teie andmeid varastada, saates teile rämpsposti, varastades krediitkaardiandmeid, muutes seadme juurdepääsematuks või häkitsedes teie veebikontodele..
 • Nad suunavad reklaame teie külastatud saitidele.

Isiklikult soovitame maksta VPN-teenuse eest ja tasuda idee tasuta teenusest. Parim, mida saate teha, on uurida paljusid VPN-i teenuseid, kuni leiate endale meelepäraseima teenuse. Kui olete kokku puutunud IPVanishiga ja te polnud selle vastu nii hüljatud, saate alati vaadata selle alternatiive.

Parimad IPVani alternatiivid

ExpressVPN

ExpressVPN on kallim kui IPVanish hinnaga 12,9 dollarit kuus, kuid mõjuval põhjusel. Nende pakutav lai valik tähendab, et teenus on pühendatud igasugustele inimestele. Ehkki ExpressVPN ei paku tasuta prooviversiooni, pakuvad nad 30-päevast raha tagasi garantii. ExpressVPN-i kohta on palju armastatud, kuid nende intuitiivne kasutajaliides on vaieldamatult nende parim omadus. Teenust saab kasutada korraga kuni viies seadmes, erinevalt IPVanishist, kes on kahekordistanud oma numbri 10 üheaegse VPN-ühenduse jaoks. ExpressVPN-iga pole ükski teenus, sealhulgas Netflix, avamiseks liiga suur teenus. nii et kui otsite Netflixist mööda hiilimise ebaõnnestumise korral IPVanishi asendajat, registreeruge ExpressVPN-i jaoks. Samuti saate piiramatut ribalaiust, piiramatut kiirust ja piiramatuid serverilülitusi. Kõigi ExpressVPNi võimaluste kohta lisateabe saamiseks tutvuge meiega ExpressVPN ülevaade.

Oleme varem avaldanud ExpressVPN vs IPVanish võrdlus juhuks, kui soovite saada neist kahest ruumist parema ülevaate.

BulletVPN

Need võimaldavad kuni 5 samaaegset ühendust – mida on vähem kui seda pakub IPVanish -, kuid nad pakuvad oma tellimusega tasuta nutika DNS-i teenust. BulletVPN maksab 10,9 dollarit kuus, mis ei muuda just palju. Nagu ExpressVPN, pakuvad nad vastupidiselt IPVanishi 7-päevasele prooviversioonile 30-päevast raha tagasi garantii. Neil on oma veebisaidil funktsioon, mis on pühendatud nende võimele Netflixi blokeering blokeerida. “Vaadake koheselt Ameerika Netflixi Ühendkuningriigis, Austraalias, Kanadas või mujal maailmas.” See tõestab, kui suur on Netflixi vabastamise tehing inimeste jaoks. Nad pakuvad kiiret kiirust ja hostiservereid esimese astme riikides, mistõttu ei saa te oma ühendustega kiiruse vähenemist kogeda. Ja mis kõige tähtsam – neil on lihtne seadistamine ja lihtne kasutajaliides. Loe meie BulletVPN ülevaade lisateavet kõige kohta, mida sellel VPN-teenuse pakkujal on pakkuda.

NordVPN

NordVPN on kindlasti üks populaarsemaid teenusepakkujaid, kuna selle allalaadimiseks ja kasutamiseks pole vaja vaeva ega tehnilist tausta. 30-päevane raha tagasi garantii ei anna teile põhjust mitte proovida NordVPN-i proovida. Neil on kõike pakkuda. Need on kiired, üliturvalised, paljude serveritega kogu maailmas. IPVanish on turvaline, kuid ei saa konkureerida NordVPN-i duubliga krüptimise VPN ja ranged logimisreeglid. NordVPN on ka üks väheseid VPN-e, mis pääseb edukalt Netflixi VPN-i bloki ümber. Kõigi uskumatute funktsioonide abil, mida see VPN-teenuse pakkuja pakub, ei saa öelda, et 11,99 dollarit kuus on liiga palju. Oleme katnud kõik NordVPN plussid ja miinused NordVPN ülevaade.

VyprVPN 

VyprVPN on kiire ja särab oma kasutatavuses. See on suurepärane VPN-i pakkuja, mis pakub klientidele arvukalt servereid, suurepäraseid turvafunktsioone, Netflixi ühilduvust ja usaldusväärset klienditeenindust. Nende metsaraiepoliitika on siiski pisut küsitav. Nii et kui hoolite privaatsusest ja piinadest, pole VyprVPN teie jaoks. VyprVPN Premiumi abil saate 5 üheaegset ühendust (aga ka juurdepääsu muudele eelistele, näiteks Chameleon, meie patenteeritud protokoll). Nende põhiplaan maksab 5,00 dollarit kuus ilma tagasimaksepoliitikata. Kui see midagi muudab, pakuvad nad 3-päevast tasuta prooviversiooni. Selle ülevaate leiate VyprVPN-i põhjalikust analüüsist.

Unlocator

Kuigi Unlocator ei ole VPN-teenuse pakkuja, ta täidab mõnda VPN-i funktsiooni erinevate meetodite abil. See on nutikas DNS-puhverserver, mis suudab mööda minna geopiirangutest, sealhulgas Netflix USA piirangutest. Unlocator suunab ainult osa teie geograafilise asukoha andmetest nende spetsiaalsete serverite kaudu, nii et see tähendab, et mitte kõik teie andmed ei krüptita. Nutikas DNS-puhverserver ei varja teie IP-d ega varja teie identiteeti, kuid asjaolu, et see pakub heli- ja videosisu voogesituse ajal kiiremat kiirust, korvab selle. Unlocatori igakuine tellimus algab 4,9 dollarist ja muidugi, nagu paljude pakkujate puhul, mida kauem registreerute, seda madalamat hinda saab. Selle nutika DNS-puhverserveri kohta lisateabe saamiseks vaadake meie saiti Unlocatori ülevaade.

Parimad IPVani alternatiivid

Neile, kes soovivad veebis surfata, ilma et peaksite muretsema häkkerite või sissetungijate pärast, peaksid nad IPVanishi väga kaaluma. Ehkki sellel puuduvad väljamõeldud funktsioonid, mis tagavad konkurentidega võrdsetel alustel, korvavad kulud ja teenused selle puudused. Kui turvalisus on teie peamine prioriteet, siis ärge mõelge isegi kaks korda IPVanishi teenuste tellimise peale. Kiire kiirus ja ainulaadsed omadused pole aga just nende tugevaimad elemendid. Kokkuvõtteks võib öelda, et IPVansihil on selles valdkonnas väljakujunenud ja tugev maine ning see pakub teile vajalikku turvalisust. Kas sa arvad, kas on vaja IPVanishi alternatiivi? Andke meile allpool olevas kommentaaride osas teada, milline VPN-teenuse pakkuja IPVanishi kõige paremini asendab.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map