Parimad alternatiivid Mullvad VPN-i jaoks

Mullvad on hõlpsasti kasutatav, turvaline ja taskukohane VPN, millel on enam kui 160 VPN-serverit 24 riigis. Serverid töötavad OpenVPN-il ja neid kontrollib täielikult Mullvad. Mullvad VPN-i kohta on tore, et selle peakorter asub Rootsis, mis on üks maailma vabamatest riikidest, kui Interneti-ühendust kasutatakse. See pakkuja kasutab turvalisuse tagamiseks 256-bitist AES-krüptimist. See paneb rõhku kasutaja privaatsusele, muutes selle suurepäraseks valikuks, kui see on teie prioriteet. Lisaks on Mullvadil kaasas taplüliti, mis kaitseb teie andmeid VPN-ühenduse katkemisel. Veebileht Am I Mullvad on väga kasulik, et öelda teile, kas teie VPN on ühendatud või mitte. P2P on lubatud, nii et saate torrente alla laadida. Ilma ribalaiuse piiranguteta on teil ka suurepärased voogesituse võimalused. Vaatame koos kõigi heade võimalustega, mida Mullvad pakub, vaatame selle artikli parimaid asendeid.


Parimad alternatiivid Mullvad VPN-i jaoks

Parimad alternatiivid Mullvad VPN-i jaoks

Parimad alternatiivid Mullvad VPN-i jaoks

Pärast erinevaid katseid oleme suutnud koostada nimekirja parimatest alternatiividest MullvadVPN jaoks. Siin on tulemused:

  1. ExpressVPN 
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. VyprVPN
  5. IPVanish

Miks otsida Mullvadi alternatiive?

Mullvad on väärt proovimist pakkuv teenus, millel on kõrged privaatsusstandardid ja mis tagab teile vajaliku veebivabaduse. See on ainulaadne selle poolest, et ta võtab maksetena vastu sularaha. Hoolimata kõigist Mullvadi suurepärastest funktsioonidest, on VPN-i kasutajate otsimiseks siiski mõned põhjused. Seetõttu otsivad mõned inimesed Mullvad VPN-i asendajaid:

  1. Netflixiga ei tööta

Te ei saa Netflixi voogesitada, kuna Mullvad ei suuda enamasti Netflixi VPN-i plokki mööda minna.

     2. Pole reaalajas vestluse funktsiooni

Klienditeenindus on korralik, kuigi mitte erakordne. Kui teil on mõni probleem, võite saata meilisõnumi, kuid reaalajas vestlust pole.

     3. Kolmetunnine proov ja ilma rahata

Pakutakse 3-tunnist prooviversiooni ja 30-päevast raha tagasi garantii. Mullvad võtab vastu bitcoine, sularaha, pangaülekannet, krediitkaarti, PayPali ja Swishit. Selle 30-päevane raha tagasi garantii ei kehti, kui maksate sularahas. 

Miks pole tasuta VPN-id ohtlikud??

Tasuta ei tähenda turvalist. Peaaegu kõik tasuta saab kõrgema hinnaga. Tasuta VPN-iga võite tegelikult oma veebiturvalisuse ohtu seada ja oma andmeid varguse alla seada. Peaksite igal ajal vältima tasuta VPN-teenuse pakkujate kasutamist. Selgitame siin, miks:

  • Tasuta VPN-id ei taga liikluse krüptimist, mis tähendab, et teie kate puhutakse võrgus.
  • Nad suunavad teid veebisaitidele, mis võivad teie nõusolekuta olla pahatahtlikud.
  • Tasuta VPN-id peavad teie võrguliikluse logisid ja jälgivad teie tegevusi.
  • Enamikul tasuta VPN-id on tigu kiirusega, kuna need on ülekoormatud (paljud kasutajad kasutavad tasuta kraami ära).
  • Nad võiksid müüa teie ribalaiust kolmandatele reklaamijatele.
  • Mõnes tasuta VPN-i rakenduses on peidetud pahavara, mis võib teie andmeid varastada, saates teile rämpsposti, varastades krediitkaardiandmeid, muutes seadme juurdepääsematuks või häkitsedes teie veebikontodele..

Tasuta VPN-id

Allpool on loetelu mõnest tasuta VPN-ist, mida te ei tohi kasutada:

  • Hola
  • Leviala kilp
  • TigerVPN
  • Spotflux

Koht
VPN-i pakkuja
Link

koht

vpn-pakkuja

  • 30-päevane raha tagasi garantii
  • Piiramatu ribalaius
  • Rakendused kõigile teie seadmetele
  • 24/7 reaalajas tugi

Külastage ExpressVPN-i

koht

vpn-pakkuja

Külastage BulletVPN

koht

vpn-pakkuja

Külastage NordVPN-i

4

vpn-pakkuja

Külastage Surfsharki

Parimad Mullvadi alternatiivid

On üsna hea võimalus, et usute, et Mullvad VPN-i jaoks on häid alternatiive, muidu ei oleks te siin seda lugemas. Kui arvate Mullvadi ostmist, kuid pole võrrelnud konkurentide pakutavaid muid VPN-teenuseid, siis soovitame teil seda teha. Meie ülevaade parimatest Mullvad-alternatiividest teeb teile valiku tegemise lihtsamaks. Kui teile Mullvadi teenused ei meeldi, siis siin on mõned parimad Mullvadi VPN-i alternatiivid, mida saate kasutada:

1. ExpressVPN

ExpressVPN on kindlasti üks parimaid võimalusi Ameerika Netflixi blokeeringu avamiseks ja sellele juurdepääsu saamiseks kõikjal maailmas. Sellel teenuseosutajal on hea meel teatada VPN-i 24-tunnisest reaalajas vestluse tugiteenusest. Reageerimise ajad on välkkiire ja nende tugimeeskond on üliteadlik. ExpressVPN on kindel, et saate nautida maailma kõige usaldusväärsemat ülikiiret VPN-i. Kui te pole mingil põhjusel oma kogemustega rahul, on teil teie valitud ExpressVPN-kava hüvitise saamiseks täielik 30 päeva. Pakkuja aktsepteerib makseid Visa, Mastercard, American Express, Discover, Paypal, Bitcoin, WebMoney, Alipay, UnionPay, Yandex Money, Giropay, iDEAL, Sofort, Maestro, Carte Bleue, Interac Online, Mint, FanaPay ja OneCard kaudu. Siit saate lugeda rohkem ExpressVPN-i kohta see ülevaade.

2. BulletVPN

BulletVPN on hõlpsasti kasutatav VPN, mis pakub korralikke kiirusi ja võimalust Netflixi blokeeringuks. See pakkuja pakub ka kaugtuge ja reaalajas vestluse funktsiooni, kui seda vajate. BulletVPN pakub turvalisi makseid Paypali, Bitcoini ja kõige populaarsemate krediitkaartide kaudu. Teie makseteavet ei salvestata. Kaitske oma privaatsust ja vabastage veebisaitide blokeeringud 30-päevase raha tagasi garantii abil. Lisateavet selle teenusepakkuja kohta leiate meie veebisaidilt BulletVPN ülevaade.

3. NordVPN

Netflix on teinud VPN-dele oma geoplokkidest möödahiilimise palju raskemaks. Aga NordVPN saab selle ülikiiretel kiirustel blokeerida. NordVPN pakub ööpäevaringset reaalajas vestluse funktsiooni ja on alati valmis vastama kõikidele küsimustele, mis teil võivad tekkida. Saate maksta PayPali, krediitkaartide, krüptovaluutade, AliPay ja paljude teiste kaudu. Makseid saate teha ka iTunes’i või Google Play kaudu. Kui soovite tagasimakset taotleda, saate seda teha 30 päeva jooksul pärast NordVPN teenuse ostmist. Lisateavet selle teenusepakkuja kohta leiate meie veebisaidilt NordVPN ülevaade. 

Parimad Mullvad VPN-i alternatiivid

Usaldusväärse ja turvalise VPN-i leidmine võib olla üsna suur väljakutse. Kui kasutate seda artiklit, saate teada, milliseid VPN-e peetakse parimateks ja millised on nende silmapaistvamad funktsioonid. Teie VPN peab vastama teie vajadustele ja ootustele ning olema kooskõlas teie eelarve piiridega. Kui otsite Mullvad VPN-i jaoks mitmesuguseid alternatiive, võiksite pöörata tähelepanu kõigile aspektidele, näiteks hinnakujundus, klienditoe tase, toetatud mobiilseadmed ja palju muud. Kas sa arvad, kas me nende VPN-idega märki tabasime? Kas teate paremaid Mullvad VPN-i asendajaid? Meile meeldiks teid kuulda. Laske oma ettepanekud kindlasti allpool olevasse kommentaaride jaotisse.