Parimad alternatiivid NordVPN-i jaoks

Kas NordVPN jaoks on paremaid võimalusi?? See on küsimus, mida ma palusin palju küsida vastavalt sellele, mida selle premium-pakkujaga olen läbi elanud. Ausalt öeldes pole VPN üldse halb. See andis mulle küll privaatsust, mida ma vajasin ja juurdepääs erinevate riikide sisule. Kuid sellest ei piisanud. NordVPN tähistab kõike, mida VPN peaks olema, aga see on kiirus ja halb klienditugi võib ajendada teid otsima alternatiive. Nii et kui teil on kahtlusi, laskem tutvuge mõnede VPN-teenuse pakkujatega, kes vastavad sobivatele NordVPN-i alternatiividele.

Parimad-alternatiivid-jaoks NordVPN

Parimad alternatiivid NordVPN-i jaoks

NordVPN – see, millest kõik kokku puutub

Nagu ilmnes meie NordVPN ülevaade, NordVPN on ainus teenusepakkuja, kes kasutab a topeltkrüpteerimismeetod, mis annab talle turvalisuse otsimisel konkurentsieelise. Lisage veel, et nende range mittelogi poliitika mis paneb nende klientide meelt tundma.

See teenusepakkuja otsib pidevalt võimalusi nende parendamiseks panid oma võrgu uuendamiseks palju raha ja vaeva pakkuda kasutajatele kiireid ühendusi. Nad hoolivad oma klientide vajadustest, mistõttu on nad üks väheseid VPN-e, kes on selle välja mõelnud avage Netflixi blokeering. Kokkuvõttes pole kahtlust, et NordVPN on üks neist parimad VPN-teenuse pakkujad seal väljas.


Tõsi küll, NordVPN on natuke kallis, aga see on suurepärased kasutajasõbralikud rakendused, hulgaliselt lisafunktsioone ja kvaliteetne teenus õigustab kulusid. Kuid võite küsida, kas neid on olemas paremad võimalused? Selles ülevaates hakkame seda teada saama.

NordVPN tasuta alternatiivid

Pole tähtis, kui vigased olete või kui hädasti vajate turvalisust, sina ei tohiks kunagi kasutada tasuta VPN-i. Meeldib TigerVPN, TunnelBear, Hola ja tegelikult võib veel olla oma turvalisuse ja anonüümsuse saboteerimine.

Mõelge sellele, tasuta VPN-i pole olemas, a saak on alati olemas. Kui olete tasuta VPN-iga tegutsenud, olete tegelikult ka teie hinna maksmine koos isikliku teabe, andmete ja mandaatidega. Niisiis on nad riski väärt? EI. Loeme miks.

Mis veel on ohus?

Ohtude uurimiskeskuse presidendi sõnul:

“Mida madalam on rakenduse hind, seda suurem on võimalus, et neil on turbeprobleeme.”

Noh, ma olen temaga 100% nõus. Tasuta VPN-i usaldamisest ei tule midagi head. Kas ma selgitan miks?

 • Esiteks meelitab tasuta kraam miljoneid. Kas te kujutate ette, kui paljud neist kasutavad samu servereid? Seal läheb kiirus.
 • Nemad müüge oma isiklikke andmeid kasumi saamiseks.
 • Seal on mõned tasuta VPN-id esindada õigustatud tarkvara. Teisisõnu, nad on kohal varastada oma andmeid, saata rämpsposti või muuta teie seade häkkimiseks piisavalt haavatavaks.
 • Nende krüptimine on väga piiratud, see on muidugi kui on, siis alustage.
 • Aja jooksul saate pommitatakse soovimatute reklaamidega.
 • Privaatsus on kõik ja te ei saa seda teadmata öösel magada need VPN-id koguvad kasutaja andmeid ja säilitavad neid edasiseks kasutamiseks. (Müüge need sõsarettevõtetele).
 • Sa võid äkki olla mis on suunatud pahatahtliku tarkvaraga veebisaitidele, mis võivad teie seadet sihtida.

Kõike seda öeldes võime julgelt öelda, et teid on hoiatatud. Tellige päris VPN-teenuse pakkuja ja vältige rünnakute ja sedalaadi varguste allutamist. NordVPN ei pruugi kõigile meeldida, kuid see ei õigusta tasuta VPN-i saamist.

Miks otsida NordVPN-i alternatiive?

NordVPN-il on uusim rakendus Android TV nii et Androidi omanikud saavad nüüd nautida kõiki eeliseid, mida NordVPN pakub. Näete, NordVPN otsib pidevalt võimalusi nende kliendibaasi laiendamiseks ja kogemuste parendamiseks. Inimesed võivad otsida NordVPN-i alternatiive, kui nad pole oma teenustega rahul. Nad valiksid pigem mõne muu teenusepakkuja järgmiste funktsioonide tõttu.

Kõrge hind

NordVPN pakub kolme hinnataset: 11,95 dollarit kuus, 69,00 dollarit aastas või 79,00 dollarit iga kahe aasta tagant. Sest on ka teisi teenusepakkujaid, kes lubavad kõrge turvalisuse tase madalama hinnaga leiavad inimesed, et NordVPN-i hinnad on üsna kallid. Ma tegin seda kindlasti.

Arvestades garanteeritud turvaelemente ja tõsi pole logipoliitikat mida NordVPN pakub, on hind enam kui mõistlik. Samuti pakub ettevõte a 30-päevane raha tagasi garantii. Nii et kui te ei soovi veel pühenduda, on teil aega oma meelt muuta.

Parem kiirus

Samuti väärib märkimist, et NordVPN-id Kiirus ja üldine jõudlus on aastate jooksul järsult paranenud. Siiski on palju kasutajaid, kes pigem ei võta oma võimalusi väidetavalt aeglase VPN-iga ja otsivad selle asemel hea mainega ja kiiret VPN-teenuse pakkujat. Proovisin mängude jaoks kasutada nende servereid.

Ehkki neil on spetsiaalsed serverid spetsiifilisteks vajadusteks, sealhulgas mängudeks ja piinadeks, ei olnud mul eriti õnne, kuna mu mäng hakkas kogu aeg muutuma ja maha jääma. Kui NordVPN töötab nende järjepidevuse järgi kiirused, nende kasutajakogemus paraneks kindlasti.

Samaaegsed ühendused

Ühe NordVPN-i tellimusega, saate jagada sama kontot veel 5 seadmega, välja arvatud muidugi teie oma. See on üsna kasulik, arvestades ExpressVPN pakub 5. Siiski on loendis ka teisi pakkujaid, kes lubavad kokku 10 ühendust. Jah, ma räägin IPVanishist.

Veel üks halb asi NordVPN-is on see, et peate muutke oma protokolli, kui kaks teie samaaegset seadet ühenduvad sama serveriga.

Klienditugi

Ehkki nad soovivad, et nende klientidel oleks sujuv kogemus, võiksid nad seda soovida panustage natuke rohkem nende klienditoesse. Nad pakuvad küll paremat klienditeenindust kui teised pakkujad, kuid saavad nende kohta palju kaebusi. Kuid minu stsenaariumi järgi polnud nad sugugi nii halvad. Välja arvatud mõned küsimused, mille nad pakkusid oma vanemate toele saata. Sain vastuse mõni päev hiljem.

Aga ikkagi, nemad pole telefonitugi ja nemad ärge andke teeninduse garantiisid, mis ei pruugi esmakordsetele tellijatele meeldida.

Parimad NordVPN-i alternatiivid

Seal on palju VPN-teenuse pakkujaid, kes ujutavad turu üle ja pakuvad NordVPN-ile sobivaid asendajaid. Vaatame, vaatame?

ExpressVPN

Kuigi ExpressVPN on natuke kallim kui teised turul olevad konkurendid. See maksab 12,9 dollarit kuus, nende teenused võrdsustada NordVPN-ide omadega. Praeguse seisuga lubab ExpressVPN viis üheaegset ühendust konto kohta, mida peetakse endiselt madalaks võrreldes sellega, mida NordVPN pakub.

ExpressVPN-iga veenduge siiski, et teie päringutele ja küsimustele vastatakse läbi reaalajas vestluse tugi alati. Kaitse on parimal juhul, kui arvestada nende omadega 256-bitine AES-krüptimine. Mitte ainult, et ExpressVPN pakub ka tapmislüliti, DNS / IPv6 lekkekaitse ja jagatud tunneldamine.

ExpressVPN-d kiirused on teistest paremad, ja see paistab voogesituse puhul tõeliselt silma paista, vabastades usaldusväärselt kõigi peamiste teenuste, sealhulgas Netflix, Hulu, BBC iPlayer ja Amazon Prime Video.

Kas soovite selle robustse Interneti-tööriista kohta rohkem teada saada? Vaadake või ExpressVPN ülevaade.

Plussid

 • Ranged põhimõtted „ei logita”.
 • Üks kiiremaid VPN-e.
 • Tuhanded serverid üle 90 riigi
 • Asub turvalises jurisdiktsioonis: Briti Neitsisaared.
 • Tugev krüptimine (AES-256).
 • Võimaldab torrentimist ja P2P-faili ühiskasutust.
 • Vabastab Netflixi blokeerimise hõlpsalt.

Miinused

 • Kuude kaupa tellimuste kõrge hind.
 • 5 üheaegset ühendust (NordVPN-l on 6)

Kui olete sellel kohal, võiksite lugeda ka meie põhjalikku teavet ExpressVPN ja NordVPN võrdlus et näha, kuidas need parimad VPN-teenused üksteise suhtes klapivad.

BulletVPN

Natuke odavam, kuid peaaegu sama tõhus, sisestage BulletVPN. See on kallis, kuid kui olete streamer või torrenter, võib see olla hea ettepanek. Kui olete konto loonud, saate seda teha jagage ühendust kolmel samaaegsel seadmel. See on nagu poole rohkem kui NordVPN pakub.

Voogesituse teenuste blokeeringu tühistamine pole BulletVPN-iga kunagi probleem olnud. Kui kasutate nende VPN-teenust või Nutikas DNS, saate blokeeringute meeldimise blokeeringu tühistada HBO, CW, Channel 5, BBC iPlayer, Netflix ja veel palju teisi.

See seletab, miks nad oleksid voogesitusvõime üle uhked. Nad võiksid rohkem töötada nende kiiruse parandamine, kuid BulletVPN on NordVPN hea asendaja. Lisateave pakkuja kohta selles BulletVPN arvustuses.

Plussid

 • Turvaprotokollide mitmekesisus.
 • Vabastab Ameerika Netflixi blokeeringu.
 • Pakub 30-päevast tagasimakse poliitikat.
 • See on enda tasuta nutika DNS-i funktsioon.
 • Usaldusväärne vestluse tugi.
 • Lõõmav kiire kiirus.

Miinused

 • Serverid on palju vähem kui NordVPN-id.
 • 3 samaaegset ühendust (NordVPN-l on 6)

IPVanish

Nii nagu NordVPN-l, pole ka IPVanishil klienditeeninduse jaoks telefoni. Kuid, IPVanish lubab kuni 10 üheaegset ühendust nende kasutajanime kohta ühe kasutajanime kohta, kui ainult üks ühendus kasutab PPTP või L2TP.

See teenusepakkuja saab asendada NordVPNi järgmiselt: turvalisus ja privaatsus. Selle tellimine kaitseb teid IP-aadress lekib, DNS lekib ja säilitage teie IP-aadress, kui VPN-ühendus katkeb. Ma sooviksin seda teha, see kõlab väga olulisena teie privaatsuse ja sirvimistegevuse kaitsmiseks.

IPVanish’id hinnakujundusplaan on mõistlik võrreldes pakutavate teenustega. Nende kiirused on üsna vastuvõetavad kuid nad pole maailma kiireim VPN nagu nad väidavad end olevat. Selles näete selle VPN-i kohta palju rohkem IPVanish ülevaade.

Plussid

 • 10 ühendust konto kohta. Parem kui NordVPN.
 • Null logimise poliitika.
 • Suurepärane seadme ühilduvus.
 • Korralik serverivõrk. (Väiksem kui NordVPN).
 • SOCKS5 veebipuhvers.
 • Tugev krüptimine (AES-256).

Miinused

 • Kui NordVPN saab, ei saa Netflixi blokeeringut blokeerida.
 • 7-päevane tagasimakse poliitika.

VyprVPN

VyprVPN kulud 3,35 dollarit kuus, mis on viis odavam kui NordVPNi tellimus. See tellimus lubab aga ainult kuni 3 seadet konto kohta. Kui soovite jõuda 5 samaaegset ühendust, peate teenima 5 dollarit kuus.

VyprVPN on turvaline VPN, mis võimaldab teil seda teha möödasõidu piirangud sunnitud saitidele ja sisule juurde pääsema tasuta ja avatud internetile. Nende ‘Chameleon’ tehnoloogia pakub unikaalset krüptimisprotokolli, mis tagab kõrged eraelu puutumatuse standardid.

VyprVPN aitab saavutada a privaatne ja turvaline Internet, mis kvalifitseerib seda heaks NordVPN-i alternatiiviks. Kas soovite lisateavet VyprVPN kohta? Loe seda VyprVPN ülevaade.

Plussid

 • 3-päevane tasuta prooviversioon
 • Töötab koos Netflixiga
 • Suurepärane krüptimine.
 • DNS-lekkeid pole
 • Ei pea palke.

Miinused

 • 3 kuni 5 üheaegset ühendust sõltuvalt tellimusest.
 • Anonüümseid makseid pole

Parimad NordVPN-i alternatiivid

NordVPN on a privaatsuskeskne, täisfunktsionaalne, Murrangulise mainega VPN-teenus. Sellel on funktsioonide kogum, mis on piisavalt tugev, et meelitada klientide tähelepanu ja haarata neid oma teenuste külge.

Ükskõik kui hea see ka pole, kipuvad piisavalt taustaga kasutajad otsima paremad võimalused. Kontrollige parimat NordVPN-i alternatiivid selles ülevaates ja andke mulle allpool kommentaaride jaotises oma mõtteid jagades teada, kellega lõpuks kokku leppisite.