Parimad alternatiivid privaatse Interneti-juurdepääsu jaoks

Võib tunduda imelik, et kirjutan artiklit, milles soovitatakse alternatiivid kuni Privaatne Interneti-juurdepääs, arvestades, et PIA-l on üks funktsioon, mida inimesed kõige rohkem armastavad: see on odav. Nagu kõigi VPN-ide puhul, saate aga selle, mille eest maksate. Kui otsite paremaid VPN-e globaalne serveri leviala, kiirem Interneti kiirus, ja a turvalisem asukoht, loe edasi ja uuri, millised on parimad privaatse Interneti-juurdepääsuga alternatiivid.


Parimad privaatse Interneti-juurdepääsu alternatiivid

Parimad privaatse Interneti-juurdepääsu alternatiivid

Miks kaaluda isegi privaatse Interneti-juurdepääsu alternatiive?

Privaatne Interneti-juurdepääs võib-olla on VPN, mis on selle taskukohasuse poolest populaarne, kuid see ei tähenda, et klientide hulgast oleks alles jäänud mõni üksik asi rahulolematu. Suurel osal PIA kasutajaskonnal on olnud probleeme mõnega allpool käsitletud küsimused. Vaatame siis lähemalt miks te otsiksite PIA-le VPN-i asendajat.

Blokeerija, kuid blokeeritud

See osa on mõeldud neile, kes elavad Hongkong. Kui kasutate seal PIA-d, peate parem otsima alternatiiv kohe. Me kõik teame, et Hiina tuli sotsiaalmeedia kontode jaoks ja piirasid nende juurdepääsu piirkonnas, kaasa arvatud Hongkong. Siiski Hiina suur tulemüür suurendab oma mängu, et blokeerida seda, mida nende teenuste blokeerimiseks kasutatakse, VPN-id.

Need, kes tegutsevad kasutades Privaatne Interneti-juurdepääs Hongkongis on nüüdsest ei saa ühendust. Teenus on täielikult blokeeritud. Ja kui teie ühendus on loodud, ärge arvake, et olete suutnud oma ISP-d petta.

Nad mängivad lihtsalt teiega mänge. Teie Interneti-teenuse pakkuja näitab teile, et olete ühenduse loonud, kuid saate ikkagi ei pääse juurde ühelegi piiratud veebisaidile või teenusele.

Aeglane kiirus

PIA on tuntud oma serveri number, aga mitte serveri kiirus. Pärast nende serverites mitu testi läbi viimist nägime, et PIA saab seda teha aeglustada oma internetti märkimisväärselt. See raskendab asjade voogesitust või Internetist allalaadimist.

See pole eriti hea funktsioon, kuna paljud kasutajad saavad pettumuse osaliseks aeglane Interneti-kiirus. Selle tulemusel võivad nad loobuda VPN-i kasutamisest üldse, nagu me kõik teame väga-väga halb.

Nõrk ülemaailmne katvus

Privaatne Interneti-ühendus kiidelda 3400+ serverit, kuid nad ei asu tegelikult kogu maailmas. Tegelikult võite isegi öelda, et PIA-l on piiras oma servereid enamasti Läänemaailm, koos mõne erandiga Aasia ja Lähis-Ida. PIA serverid ei hõlma Aafrikat tervikuna; seda ka ei tehta Venemaa ega Hiina.

Ehkki see ei pruugi tunduda nii suur asi, kuid mida lähemal olete serverile, seda kiiremini server reageerib. Mängijad konkreetselt võib ta otsustada PIA-st eemale vaadata. Teenus ei toeta tegelikult kiireid mänguservereid mõne suurema võrgumängude turu lähedal asuvates kohtades (Aasia, Lähis-Ida, Venemaa).

Asub USA-s

See on a suur probleem PIA kasutajatele, ja mõjuval põhjusel. Ühendriigid on kõigi kohta kõike teada saada väga tõrksalt (Tere, 5 silma).

Võttes PIA mille peakontor asub USA-s tähendab, et see jääb alla USA jurisdiktsioon. See tähendab, et selle võib algatada kohus kliendi andmete jälgimine igal ajal. Kui tegemist on nüanssidega, ei tea kasutajad isegi seda, et PIA hakkas logi nende andmed, mis pole just see, mida VPN-ist soovite.

Puudub reaalajas vestluse klienditugi

Nagu iga VPN-i kasutaja teab, on mõnikord asjad nii lõpeta töötamine. Kui see juhtub, peate teadma, et võite pöörduda oma usaldusväärse poole klienditoe meeskond ja hankige vajalikud parandused kohe. Privaatse Interneti-juurdepääsu korral ei lähe asi tegelikult nii, nagu läheb.

PIA pole reaalajas vestluse võimalust, mis tähendab, et klientide kaebusi võetakse vastu ainult kaudu e-post. Klienditoe meeskond teeb kõik endast oleneva, et kõigile tugipiletitele õigeaegselt vastata, see pole nii kiire kui otsevestluse võimalus.

Parimad privaatse Interneti-juurdepääsu alternatiivid

Ma ei valeta, PIA pole halb VPN-teenus, kuid saab paremini hakkama. Asi on selles, et seal on VPN-e, mis juba teevad “paremini”. Niisiis, selle asemel, et oodata PIA-lt, et nad omavahel kokku saaksid (mis lõpuks tõstab hinda ka VPN-is), siin on loend VPN-i pakkujatest, kes teevad täpselt seda, mida soovite:

ExpressVPN

ExpressVPN kate

Parimad VPN-i pakkujad on seal väljas. ExpressVPN võib olla veel kallim kui teised VPN-i pakkujad, kuid see on iga senti väärt.

VPN-il on globaalne serveri leviala (2000+ 94 riigis). Seda peetakse üheks parimaks VPN-iga Interneti-kiiruse säilitamine, muutes selle täiuslikuks VPN-i allalaadimine / voogesitus.

Privaatsuse osas põhineb ExpressVPN Briti Neitsisaared, väljaspool USA jurisdiktsiooni, kus neid on puuduvad andmete säilitamise seadused. See pakub muid privaatsusfunktsioone, näiteks a Tapa lüliti, mis katkestab teie Interneti-ühenduse VPN-võrgu rikke korral. ExpressVPN pakub klientidele ka DNS- ja WebRTC-lekkekaitse, ja mitu turvaprotokollid, kaasa arvatud OpenVPN.

Lõpuks on sellel a 5-tärniline klienditugi meeskond, kellega saate vestelda ja e-posti teel vestelda. Võite lugeda täielik ExpressVPN ülevaade siin, kuid räägime sellest, kuidas see lahendab probleeme, mis teil on PIA-ga tekkinud:

Plussid

 • Viis samaaegset ühendust
 • Globaalne serverivõrk (3000+ rohkem kui 90 riigis)
 • MediaStreamer (nutikas DNS)
 • Nulllogimise poliitika
 • Sõjaväelise kvaliteediga krüptimine
 • Tugi reaalajas vestlusele
 • Väga kiired kiirused
 • Lihtsalt kasutatavad rakendused

Miinused

 • Natuke kallis

Oleme avaldanud ka võrdlusjuhendi, mis annab teile parema ülevaate PIA ExpressVPN-i hindadest.

BulletVPN

BulletVPN kate

Parimate privaatse Interneti-juurdepääsu alternatiivide teine ​​valik on BulletVPN. BulletVPN pole nii kallis kui ExpressVPN, kuid see sisaldab siiski punchit kõiki selle pakutavaid funktsioone.

Asub Eesti, BulletVPN ei pea tegelema andmete säilitamise seaduste ega ebameeldivate probleemidega 5 silma. Pakkuja pole nii suur, kuid sellest hoolimata, et ta turul debüteeris, avaldas see mõju. See on ka üks väheseid VPN-i pakkujaid, kes seda saab juurdepääs Netflixile, hoolimata sellest, et ta on uus.

BulletVPN-i serverite arv on selle loendi teiste VPN-idega võrreldes üsna madal, kuid siiski ületab PIA-d hõlmates serverite osas rohkem maailma. PIA-l pole väljaspool ühtegi serverit peaaegu ühtegi Euroopa ja Põhja-Ameerika, BulletVPN hoolitseb selle eest, et serverite levitamine oleks ulatuslikum.

BulletVPN moto on “Kuuli kiirus.” Selle VPN-iga on teie Interneti-kiirus vaevalt muutub, muutes selle ideaalseks voogesitus või torrenting (mida toetab BulletVPN).

Lõpuks on BulletVPN-l a reaalajas vestluse võimalus klienditoe jaoks ja meeskond, kes läheb kaugemale ja kaugemale, et aidata iga klienti.

Kas soovite rohkem teada saada? Siin on põhjus, miks Bullet VPN on minu privaatse Interneti-juurdepääsuga alternatiivide loendis:

Plussid

 • Serverid enam kui 30 riigis
 • Kiire serverid voogesituse ja voogesituse jaoks.
 • Asub väljaspool Eestit (andmeid ei säilitata)
 • Usaldusväärne ööpäevaringne vestluse tugi
 • Võimalik pääseda juurde Netflixile
 • Saab hõlpsalt ümber suure tulemüüri töötada

Miinused

 • Kolm samaaegset ühendust

NordVPN

NordVPN kate

Teine suurepärane alternatiiv privaatse Interneti-juurdepääsu jaoks on NordVPN. NordVPN-i ei peeta mitte ainult taskukohane pakkuja, kuid see ulatub ka kaugemale, et tagada teie privaatsuse säilimine.

NordVPN keskendub palju turvalisusele ja privaatsusele. Seetõttu pakub see teile kahte tehnoloogiat, mida ükski teine ​​VPN ei paku. Esiteks saate „Topelt VPN” mis krüpteerib teie andmed mitte üks kord, vaid kaks korda kasutades kahte eraldi VPN-serverit.

Mis puutub teise, siis olete CyberSec, tipptehnoloogia, mis takistab igasugust õelvara, viirus või pahatahtlik tarkvara seadme sissetungimise eest kogu aeg.

Võite lugeda kõike nende funktsioonide kohta, nagu näiteks 2048-bitine SSL-krüptimine, selles täielikus ülevaates. PIA 5 peamise probleemi lahendamisel on NordVPN:

Plussid

 • 5000+ serverit enam kui 60 riigis
 • Optimeeritud serverid voogesituse, P2P ja toride jaoks
 • Asub Panamast väljaspool (seadusi andmete säilitamise kohta pole)
 • Kuus üheaegset ühendust
 • Tippklassi klienditugi
 • SmartPlay (nutikas DNS)

Miinused

 • Mõne serveri konarlik kiirus.

VyprVPN

VyprVPN kate

Tuntud Chameleoni protokolli järgi, VyprVPN on viimane VPN selles PIA alternatiivsete loendis. Sellel VPN-il on sadu servereid ümber maakera, top turvaprotokollid, ja üks kuradima a sisselogimisreeglid.

Jah, see VPN ei pea ühtegi logi oma sirvimistegevustest. Asi pole sellest enam niikuinii Šveits on üks riikidest, kes täidab seadusi kaitsta oma elanike sõnavabadust.

Kui sellest ei piisa, saate selle kõik üle vaadata siin on palju palju funktsioone, ja lugege siit, kuidas see ületab PIA-d:

Plussid

 • 700+ serverit enam kui 70 riigis
 • Eraomanduses serverid
 • Väga kiired kiirused
 • Asub Šveitsis, kus kehtivad seadused, mis kaitsevad Interneti-kasutajate privaatsust.
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi
 • Chameleoni protokoll
 • VyprDNS (nutikas DNS-puhverserver)

Miinused

 • Samaaegsed ühendused tellimuse alusel. (Kolm / põhiline, viis / preemia)

Kas on olemas tasuta VPN-alternatiive PIA-le?

Lühike versioon: Ei. Ehkki PIA ei pruugi olla parim VPN-i pakkuja, ei tee te ise ühtegi teenust, kui soovite selle asendada tasuta VPN-iga.

Nagu ma eespool mainisin, saate alati seda, mille eest maksate kui tegemist on VPN-idega. Kui te ei maksa tegelikult millegi eest, siis tegelikult olete seda ka ise ei saa midagi vastutasuks. Tasuta VPN-id on ohtlik kasutamiseks ja peaksite neist võimalikult kaugele juhtima. Kui olete vahele jäänud PIA-ga liitumise või tasuta VPN-i hankimise vahel, on PIA kindlasti teie parem valik.

Miks pole tasuta VPN-id ohtlikud??

Siin on pikk loetelu põhjustest, miks tuleks tasuta VPN-i iga hinna eest vältida, millest mõned on:

 • Paljudel tasuta VPN-teenustel on peidetud pahavara see on mõeldud selleks varastada oma andmeid. Neid saab teile edastada rämpspostiga, krediitkaardiandmeid varastades, teie seadmetele juurdepääsu blokeerimise või veebikontodele häkkimisega.
 • Tasuline VPN-teenus, mis väidab, et see ei jälgi teie andmeid. Tasuta VPN seda aga pole. Tasuta VPN-id on enamasti võltsitud, kui enam kui 75% neist kogub teie andmeid.
 • Tasuta VPN-teenus võiks müüge oma ribalaius kolmandate osapoolte reklaamijatele. Tegelikult väidab enamik tasuta VPN-e selgelt, et nad jagavad kasutajateavet sõsarettevõtetega.
 • Tasuta VPN-serverid on nii ülerahvastatud, et peate peaaegu alati silmitsi seisma aeglane Interneti-kiirus.

Siin on asi, ma saan aru, et tasuta viis oma andmeid turvaliseks hoida ja geograafiliselt blokeeritud saitidele juurde pääseda on suurepärane. See on ka super ebareaalne. Isegi ühe serveri majutamine ja hooldamine on väga kallis.

Kui VPN ei võta selle serveri eest tasumiseks tellimistasu, saate kõik panustada teie andmed on nende peamine sissetulekuallikas.

Privaatsed Interneti-juurdepääsu võimalused – lõplikud mõtted

Ehkki PIA on suurepärane VPN, saate ilma palju raha maksmata, kuid siiski jääb erinevatest aspektidest väheks. Kui seal on nii lai nimekiri Privaatsed Interneti-juurdepääsu võimalused, miks jääda PIA-ga kinni? Minu mainitud VPN-id on palju erinevad omadused mis eristas neid teistest VPN-idest.

Soovitan läbi vaadata nende individuaalsed ülevaated või teha oma uurimistöö. Mis iganes te lõpuks valite, pidage seda VPN-iga alati meeles, sa saad selle, mille eest maksad. Need mõned lisatükid võivad teile privaatsust maksta või veelgi hullem. Tehke oma valik ja andke mulle allpool olevas kommentaaride jaotises teada. Võib-olla saan teid veelgi rohkem aidata.