Parimad alternatiivid TorGuardile

TorGuard on endiselt sama asjakohane, nagu see on olnud läbi aegade; see võib tunduda pisut aegunud, kuid on paljudel põhjustel siiski hea teenusepakkuja. TorGuard on VPN-i pakkuja, kellel pole pistmist sügava veebibrauseri TOR-iga. TorGuardis olev “Tor” tähistab torrente. Nii et kui otsite piinamiseks parimat VPN-i, on TorGuard teid katte alla võtnud. Neil on kiire ja nende klienditoe sektsioon on kõigest abiks. TorGuard on üliturvaline VPN, mis kasutab tugevaid krüptimismeetodeid, mis selgitab, miks lekkeid pole võimalik tuvastada. Ka nemad ei logi. Lisaks rangele sisselogimispoliitikale on Top Guardil jagatud VPN-i häälestus suurenenud anonüümsuse tagamiseks. Torguardil võib olla palju funktsioone, mis inimestele meeldivad, kuid seal on mõned lüngad, mis ajendavad tarbijaid otsima alternatiive.


Parimad alternatiivid TorGuardile

Parimad alternatiivid TorGuardile

Parimad TorGuard-alternatiivid – kokkuvõte

Oleme TorGuardile parima alternatiivi leidmiseks läbi viinud mitu testi. Siin on tulemused:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. VyprVPN

Tasuta VPN-i alternatiivid

Tasuta VPN-id on ei-ei. Sõltumata sellest, kui purustatud võite olla, pole tasuta VPN kunagi lahendus. VPN-i saamise mõte on koguda turvalisus, kuid kui te tellite tasuta VPN-teenuse pakkuja, siis peaksite turvalisuse aknast välja viskama. Paljud neist VPN-i rakendustest, nagu Hola, Hotspot Shield, TigerVPN ja Spotflux, võivad teie privaatsust ja turvalisust saboteerida, sest miski pole kunagi tasuta. Tasuta VPN-i tellides paneksite oma andmed ja isikliku teabe ohtu just see, mida te tegelikult teeksite. Siin on põhjus, miks te ei tohiks kunagi kasutada tasuta VPN-i.

Miks tasuta alternatiivid pole head

Californias Santa Claras asuva WhiteHat Security ohuuuringute keskuse asepresidendi Ryan O’Leary sõnul “mida madalam on rakenduse hind, seda suurem on võimalus, et neil on turbeprobleeme.” Ja sellepärast usub ta, et tema väide on tõene.

 • Tasuta VPN-id on uskumatult suure liikluse tõttu uskumatult aeglased.
 • Erinevalt seaduslikest VPNidest ei krüpteeri tasuta teenusepakkujad teie andmeid.
 • Nad pommitavad teid sissetulekute teenimiseks lisadega.
 • Tasuta VPN-id peavad teie võrguliikluse logisid ja jälgivad teie tegevusi.
 • Nad suunavad teid veebisaitidele, mis võivad teie nõusolekuta olla pahatahtlikud.
 • Nad müüvad teie isiklikku teavet kasumi saamiseks.
 • Mõnes tasuta VPN-i rakenduses on peidetud pahavara, mis võib teie andmeid varastada, saates teile rämpsposti, varastades krediitkaardiandmeid, muutes seadme juurdepääsematuks või häkitsedes teie veebikontodele..

Miks on vaja ToGuardi alternatiivi?

On palju põhjuseid, miks tarbijad otsivad TorGuard’i alternatiive. Lisaks keskmisele serverikiirusele seisis teenusepakkuja varguskahtlustega silmitsi. Lisage sellele, et asub USA-s ja pakub ainult 5 samaaegset ühendust. Lubage meil selgitada, miks:

Viis samaaegset ühendust

TorGuard-kontoga saab korraga ühendada 5 seadet, mis on vähem kui teised teenusepakkujad pakuvad. TorGuardiga ühenduse loomine piirab seda, et kui ühendate oma seadmed sama serveriga, peate VPN-ühenduste jaoks valima erinevad protokollid.

Potentsiaalselt varastatud VPN.ac-i laiend

Aastal 2015 postitas VPN.ac ajaveebi, mis paljastab sarnasused nende endi brauserilaiendite ja TorGuard’i laienduste vahel. Kood oli peaaegu täpselt sama, mis viitab sellele, et TorGuard võis väidetavalt nende VPN-i laienduse varastada. TorGuard palus kiiresti vabandust ja tegi vajalikud muudatused väidetest kõrvale hoidmiseks.

Jurisdiktsioon 14-silma sees

Tundub, et TorGuard kuulub ettevõttele nimega VPNetworks LLC, mis tähendab, et nad asuvad USA-s. Fakt, et nad asuvad USA-s, tähendab, et valitsus võib paluda VPN-i ettevõtetel hallata nende klientide kohta käivat teavet. Palju turvalisem VPN oleks selline, mis asub BVI-s, Panamas või isegi Šveitsis.

Parimad alternatiivid TorGuardile

TorGuardil on kõrged turvastandardid, kuid nii on ka enamiku teiste peamiste VPN-ide puhul. Selle kiirus on korralik, kuid parema kiiruse saate ka siis, kui valite õige pakkuja. Selle hinnad on head, kuid mitte kõik nii toredad. See toetab torrentimist, mis on suurepärane, kui torrent. Selle teenusepakkuja jaoks on ebamugavusi ja miinuseid ning seetõttu loetleme parimad TordGuard asendajad.

ExpressVPN

ExpressVPN asub Briti Neitsisaartel, troopilises oaasis ilma andmete säilitamise seadusteta. Tegevuslogisid pole. Ühenduse logisid pole. Ühte tellimust saab kasutada korraga kolmes seadmes, sõltumata platvormist (sh virtuaalsed masinad). ExpressVPN-i kohta lisateabe saamiseks lugege meie lehte ülevaade siin.

BulletVPN

Bullet VPN, Eestis asuva teenuse osutamisel viitab kindlasti sellele, kui kiire ja hõlpsasti nende teenus on. See on väga turvaline VPN, mis hoiab sisse logimata ja säilitab kõrge privaatsuse taseme. Nii nagu ExpressVPN, võimaldab see ka ainult kolme samaaegset ühendust. Lisateave BulletVPN kohta siin.

NordVPN

NordVPN asub Panamas ja lubab logimiseeskirju vältida: „NordVPN ei jälgi, salvesta ega salvesta ühegi VPN-i kasutaja logisid. Me ei salvesta ühenduse ajatempleid, kasutatud ribalaiust, liikluse logisid, IP-aadresse. ” Panamas on täiesti tsenseerimata Internet ja valitsuse järelevalvet ei teostata. NordVPN võimaldab teil ühendada ühe kontoga korraga kuni 6 seadet. Lisateavet selle kohta leiate NordVPN-i kohta ülevaade.

VyprVPN

VyprVPN on Šveitsis asuv VPN-teenus, mis pakub järjepidevaid esitusi. Asumine Šveitsis seab VyprVPNi ja kõik kliendi andmed Šveitsi andmekaitseseaduste alla. VyprVPN-i abil saate 5 üheaegset ühendust (aga ka juurdepääsu muudele eelistele, näiteks Chameleon, meie patenteeritud protokoll). Lisateavet VyprVPN-i kohta leiate meie lehelt ülevaade siin.

Parimad TorGuard-alternatiivid

TorGuardil on mitmeid märkimisväärseid tugevusi, kuid selle asukoha ja häbiväärse maine alus võivad tarbijad ära visata. Kui teie eesmärk on torrent, siis on TorGuard teile pakkuja. Kui olete aga turvalisuse ja mõistlikkuse suhtes ettevaatlikum, kui soovite, et kolmandad osapooled teie tegevust jälgiksid, võib TorGuard olla teie jaoks pisut riskantne. TorGuard on halb; lihtsalt on, et seal on palju VPN-e, mis on paremad, ja me oleme juba maininud selle alternatiive. Loodetavasti see aitas. Andke meile teada, milline alternatiiv sobib kõige paremini asendusena.