Parimad alternatiivid tunnelBear VPN-i jaoks

Lisaks jumalikule liidesele on Tunnelbear VPN koos kõigi funktsioonidega, mida teie privaatsus vajab. Tunnelbeari paigaldamine on lihtne ja selle kasutamine on veelgi lihtsam. Seda ei arendatud tehniliselt nutikate kasutajate jaoks, vaid see oli suunatud kasutajatele, kellel polnud üldse tehnilisi teadmisi. TunnelBear EI logi ühtegi kasutaja tegevust, kuna nende arvates on privaatsus esmatähtis. Selle märkuse peale teatas ettevõte 2017. aasta augustis, et on lõpetanud kolmanda osapoole avaliku julgeoleku auditi. Auditi viis läbi turvaettevõte nimega Cure53, kes uuris nende servereid, infrastruktuuri ja rakendusi.

TunnelBear katab enamiku peamistest kohtadest, kuid jätab Aafrika ja Lähis-Ida tähelepanuta. Turvalisuse osas on TunnelBeari võrk turvatud AES 256-bitise krüptimisega, mis on üks kõrgeimaid krüptimistasemeid. Lisaks on kaks turvafunktsiooni: VigilantBear ja GhostBear. VigilantBear on sisseehitatud tapmislüliti ja GhostBear on topelt VPN, mis lisab kogu andmeliiklusele täiendava turvalisuse kihi, nii et teie juba krüptitud andmed muutuvad Interneti-teenuse pakkujate poolt veelgi vähem tuvastatavaks.

See teenusepakkuja toetab kuni 5 üheaegset ühendust kontopakkumiste korral ja tasuta 500 GB piiratut tellimust. Sellel on rakendused peaaegu kõigile platvormidele, sealhulgas Windows, Mac, Android ja iOS. TunnelBear võtab liideste kujundamisel võidu, kuid kuidas see jõudluse osas ära tõmbab? Ja kui see on VPN-ist nii hea, siis miks otsivad kasutajad TunnelBeari alternatiive? Uurime välja.

Parimad TunnelBeari alternatiivid

Parimad TunnelBeari alternatiivid


Parimate TunnelBeari alternatiivide kokkuvõte

TunnelBeari jaoks parima alternatiivi leidmiseks oleme läbi viinud mitu testi. Siin on tulemused:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish

Miks otsida Tunnelbear alternatiive

TunnelBear opereerib ainult 20 serveripunkti kogu maailmas, mis pole palju võrreldes konkurentidega, kelle arv töötab üle tuhande. See on tunnelBeari jaoks suur puudus. See ja asjaolu, et veebiturbe hiiglane McAfee teatas Kanada põhifirma omandamisest, laseb TunnelBeari kasutajad kindlasti valvata. TunnelBear tegutseb endiselt Kanada jurisdiktsiooni all, kuid peab peagi alluma USA jurisdiktsioonile, mis võib avaldada negatiivset mõju TunnelBeari püsikliendibaasile. Nii Kanada kui ka USA on osa 5 Eyesist – allianssist, mille liikmed on mitu korda sattunud spiooniskandaalidesse. Pole tähtis, kui armas ja lõbus teenusepakkuja on, kui turvalisus on varjatud, suunatakse inimeste tähelepanu kõrvale. Allpool on toodud põhjused, miks kasutajad otsivad tunnelBeari alternatiive.

Ei toeta P2P-d

Tunnelimängu ei saa kasutada P2P-teenustega, näiteks torrentsidega.

Garanteerimata deblokeerimine

TunnelBeari abil saate suurema osa ajast avada enamiku populaarsetest voogesituse veebisaitidest, näiteks Netflix ja Hulu. Kuid see pole garanteeritud, võib-olla ei õnnestu teil vahel isegi edukalt ühendust luua. TunnelBear pole võimeline vabastama selliseid Suurbritannia teenuseid nagu BBC iPlayer.

Vähesed serveri asukohad

TunnelBear haldab servereid vaid 20 riigis üle maailma: Austraalia, Brasiilia, Kanada, Taani, Prantsusmaa, Saksamaa, Hongkong, India, Iirimaa, Itaalia, Jaapan, Mehhiko, Holland, Norra, Singapur, Hispaania, Rootsi, Šveits, Ameerika Ühendriigid Ühendkuningriik ja Ameerika Ühendriigid.

Keskpärane tugi

Veebisaidil pole reaalajas vestlust saadaval. Küsimuse esitamiseks või kaebuse esitamiseks peab teil olema konto. Lisaks pole e-posti tugi eriti reageeriv.

Tagasimakse poliitikat pole

TunnelBear ei paku tagasimakse poliitikat ega raha tagasi garantii perioodi. See ei tohiks olla probleem, sest nad pakuvad juba igakuist tasuta VPN-i paketti.

Tasuta VPN-id

Kui te ei maksa oma teenusepakkuja eest, siis pole teil tõenäoliselt turvalisus. Saak on alati olemas, tasuta ei tähenda tingimata head. Tasuta on kaasas kõrgem hind ja see võib olla just teie turvalisus ja privaatsus. Siin on mõned tasuta VPN-id, mida peaksite vältima, ja nende all saate selgitada, miks te ei peaks neid kasutama.

 • Hola
 • Leviala kilp
 • TigerVPN
 • Spotflux

Miks pole tasuta VPN-id ohtlikud??

Pole ühtegi põhjust, miks peaksite vältima tasuta VPN-teenuse pakkujate kasutamist:

 • Enamikul tasuta VPN-id on tigu kiirusega, kuna need on ülekoormatud (paljud kasutajad kasutavad tasuta kraami ära).
 • Nad võiksid müüa teie ribalaiust kolmandatele reklaamijatele.
 • Need ei taga liikluse krüptimist, mis tähendab, et teie kate puhutakse võrgus.
 • Tasuta VPN-id peavad teie võrguliikluse logisid ja jälgivad teie tegevusi.
 • Nad suunavad teid veebisaitidele, mis võivad teie nõusolekuta olla pahatahtlikud.
 • Mõnes tasuta VPN-i rakenduses on peidetud pahavara, mis võib teie andmeid varastada, saates teile rämpsposti, varastades krediitkaardiandmeid, muutes seadme juurdepääsematuks või häkitsedes teie veebikontodele..

Nii et kui kasutate VPN-i teie veebis kaitsmiseks, võiksite ka selle eest maksta. Lisatasu ostmise asemel võib olla kiusatus proovida tasuta VPN-i, eriti kui arvate, et nad pakuvad samu teenuseid. Isegi parimad VPN-id pole aga väärt riski. Teil on parem ühe eest maksta.

Parimad TunnelBeari alternatiivid

Karu omamine brändi ees on geenius. See mitte ainult ei paku meeldivat kasutajakogemust, vaid kajastab ka ettevõtte nägemusi privaatsusest. TunnelBeari liitumisega McAfee’iga kahtlustame aga klientide ostmise langust. Lisaks kõigele ülalloetletud loendile on ka liiga palju põhjuseid, miks kasutajad peaksid kaaluma üleminekut TunnelBearilt teistele teenusepakkujatele. Siin on mõned parimad alternatiivid:

ExpressVPN

See on VPN-i turul usaldusväärne liider, kes tagab teie armastatud saitide, teenuste ja rakenduste viivitamatu vabastamise. See haldab tohutut 2000+ ülemaailmse VPN-serveri võrku, mis on optimeeritud kiireks ühenduseks. ExpressVPN asub Briti Neitsisaartel, kohas, kus puuduvad andmete säilitamise seadused. Tegevuslogisid pole. Ühenduse logisid pole. Nende ööpäevaringse klienditeeninduse abil saate sekunditega abi ja saate kasu 30-päevasest tagastamispoliitikast, kus pole küsimusi. Plus, see võimaldab P2P torrenting. Lisateave ExpressVPNi kohta selles ülevaates.

BulletVPN

BulletVPN asub Eestis, mis annab talle konkurentsieelise USA-s ja Ühendkuningriigis asuvate VPN-teenuse pakkujate ees. See järgib nullide logimise põhimõtteid ja nad pakuvad usaldusväärseid ühendusi ja servereid, mis tagavad tsenseeritud sisu ümbersõidu kogu maailmast. Nende 30-päevane raha tagasi garantii ja ööpäevaringne Premium tugiteenus e-posti või reaalajas vestluse kaudu parandavad kõik kasutajate kogemusi. Neil on kogu maailmas suur serverite võrk ja nad toetavad P2P torrenti. Siin on veel umbes BulletVPN

NordVPN

NordVPN omab ühte VPN-i pakkujate suurimat serverivõrku 3517 serveriga 61 riigis. See on Panamas asuv täisfunktsionaalne kasutajasõbralik VPN-teenus, mis hoiab oma kasutajate tegevusi nullil. Võite valida sadade serverite hulgast, mis on optimeeritud P2P jagamiseks. NordVPN-iga pakutakse teile 30-päevast raha tagasi garantii, nii et teil pole midagi kaotada. Kui vajate abi, on nende tugi vestluse ja e-posti süsteemide abistamiseks. Lisateavet leiate siit NordVPN ülevaade.

IPvanish

IPVanish on hooldatav VPN, mille asukoht on Ameerika Ühendriikides. Ehkki see pole eriti rahustav, väidab ettevõte, et tal on nullide logimiseeskirjad, mis hoiab kasutajate tegevust mähiste all. Nad toetavad 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas, kuna kliendi rahulolu on nende peamine prioriteet. IPVanish tagastab teie ostu ainult siis, kui olete valinud teenuse tühistamise esimese 7 päeva jooksul. See on teenusepakkuja, kes suudab sisu deblokeerida ja võimaldab P2P-ga tegevusi. IPVanishi kohta saate parema ülevaate see ülevaade.

TunnelBeari alternatiivid

Tunnelbeari kõige lõbusam külg on selle teema; loov viis kasutajate tähelepanu köitmiseks. Neile, keda huvitab juhuslik juurdepääs geopiiratud sisule ja turvaline sirvimine, on Tunnelbear suurepäraselt tõhus VPN. Kui olete algaja, kes ei hooli väljamõeldud funktsioonidest ja soovib, et asjad tehtaks liikvel olles, siis sobib Tunnelbear teile hästi.