Parimad Lähis-Ida VPN-id

Millised on Lähis-Ida jaoks parimad VPN-id? Pole saladus, et Lähis-Ida rakendab kõige rangemaid Interneti-tsensuuri seadusi maailmas. AÜE ei luba selliseid VoIP-protokolle nagu Skype ja Viber, nii et nad saaksid kasu oma riigi operaatoritest. Iraan blokeeris Telegrami juba ammu avalikkuse eriarvamuste leevendamiseks. Ja Saudi Araabias on peaaegu kõik blokeeritud … noh, kas neil on tõesti põhjust vaja? Kummalisel kombel on Lähis-Ida Interneti-kasutajad isegi range Interneti-tsensuuri ja -piirangutega suhelnud Interneti positiivse mõjuga nende igapäevaelule..


Parim Lähis-Ida VPN

Parim Lähis-Ida VPN

Internetivabadus Lähis-Idas

Oleks tõesti huvitav näha, kui entusiastlikud nad oleksid, kui neil oleks piiramatu juurdepääs Internetile ja vabadus. Ei, see pole fantaasia, vaid väga käegakatsutav reaalsus, mille saab VPN-i abil omandada. Süüria, Pakistan, Katar, Sudaan, Omaan, Egiptus, Bahrein ja Kuveit saavad Internetis ilma Interneti-teenuse pakkujate teadmata või valitsuse sekkumiseta teha mida iganes. Veebis anonüümsuse ja Interneti-vabaduse saamiseks ilma juriidilistesse probleemidesse süvenemata on vaja usaldusväärset ja usaldusväärset VPN-i. Siit saate teada, millised on Lähis-Ida parimad VPN-id.

Parimad Lähis-Ida VPN-id

Oleme Lähis-Ida jaoks parimate VPN-ide leidmiseks läbi viinud mitmeid teste. Siin on tulemused:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost

Näited Interneti-tsensuurist Lähis-Idas

Kui maailm liigub Interneti-ühenduse poole, jääb Lähis-Ida kaugele maha, kui ei lubata oma inimestele Interneti-vabadust. Kui nende riikide valitsused ei soodusta Interneti levikut, peaksid kodanikud võtma asjad enda kätte ja tegema midagi selle nimel. Araabia Ühendemiraatides, Skype on blokeeritud nii mobiilse andmeside kui ka WiFi / Lan Interneti-võrkudes. Telegramm Iraani kasutajatel pole sellele rakendusele juurdepääsu võimaldatud alates 9. aprillist. Ärge unustage Egiptuse kõrgeima halduskohtu järske otsuseid blokeerida sellist sisu nagu Youtube.

Miks on vaja Lähis-Ida VPN-i?

Kui paljud Lähis-Ida Interneti-kasutajad on üles näidanud oma toetust võimude kahjuliku sisu blokeerimisele, blokeeriti paljud rassismivabad, kahjutud ja solvavad sisud ilma põhjuseta. Ükskõik, kas olete Lähis-Ida elanik või külastate äritegevust või puhkust, võite end mingil hetkel kaotada Interneti vabamalt kasutamisel. VPN annab teile uue identiteedi, mis võimaldab teil geopiirangutest mööda minna ja pakub teile turvalisuse taset, nii et kolmandatel isikutel pole teie andmetele juurdepääsu. Siin on muid põhjusi, miks teil oleks vaja Lähis-Idas VPN-i:

 • Vabastage veebisaitide blokeerimine ja vältige filtrite kasutamist.
 • Sirvige veebit anonüümselt.
 • Parandab veebiturvalisust.
 • Võimaldab teil turvaliselt juurde pääseda avalikule ühendusele.
 • Võimaldab p2p torrentimist.
 • Kõrvaldab kogu maailmas kehtivad geopiirangud.
 • Peidab kasutajate IP-aadressid.
 • Võimaldab failidele kaugjuurdepääsu.
 • Võimaldab kasutajatel suuri faile turvaliselt jagada.

Kuidas kasutada VPN-i Lähis-Idas?

Me ei saa piisavalt rõhutada VPN-i olulisust, eriti Lähis-Idas. Virtuaalne privaatvõrk (VPN) on tehnoloogia, mida kasutatakse turvalise ühenduse tagamiseks kasutaja seadme ja teiste võrkude vahel. See peidab kõigi nende serveritega ühenduse loomise IP-aadressi. VPN mitte ainult ei peida teie IP-aadressi, vaid võimaldab teil Internetti vabalt kasutada. Kõik need blokeeritud veebisaidid, piiratud juurdepääs või piiratud juurdepääs foorumitele ja voogesitusmeediumitele – kõik need võivad VPN-i installimisel kaotsi minna. VPN koosneb serverite võrgustikust, mida levitatakse kogu maailmas. Tähendab, saate luua ühenduse mis tahes serveriga mis tahes maakera maailmas. See ühendus asendaks teie praeguse IP selle riigi omaga, et see näeks välja nagu asute seal. Erineva IP omamine võimaldab teil juurdepääsu peaaegu kõigile teie valitud riigi piiratud veebisaitidele.

 1. Registreeruge VPN-teenuse pakkujaga, kes pakub oma kasutajatele VPN-i rakendusi.
 2. Laadige oma seadmesse alla ja installige VPN-i rakendus.
 3. Käivitage rakendus ja logige sisse.
 4. Valige üks VPN-serveritest ja looge sellega ühendus.
 5. Kontrollige oma IP-aadressi sellise veebisaidi kaudu nagu WhatIsMyIP.network, et teha muudatusi.
 6. Olete oma IP-aadressi ametlikult peitnud. Nüüd saate vältida Interneti-teenuse pakkujaid ja kolmandaid isikuid.

Parim Lähis-Ida VPN

Lähis-Idas saab VPN-ist teie parim sõber. See on teie pilet Interneti-tsensuurist ja piirangutest välja. Kuid mitte iga VPN pole sama. Näiteks need vabad jäävad neile nii kaugele kui võimalik. Need on halvad uudised. Isegi esmaklassilised tõestavad, et kõik, mis sädeleb, pole kuld. Selle põhjal oleme teinud oma uurimistöö ja suutsime koostada nimekirja parimatest Lähis-Idas kasutatavatest VPNidest. Vaata:

ExpressVPN

ExpressVPN omab ühte suurimat serverite ja serveri asukohtade võrku, millel on üle 130 serveri asukoha 87 riigis. Tähendab, Lähis-Ida Interneti-kasutajad saavad kasu serverite laialdast levitamisest. See teenusepakkuja oleks Lähis-Ida jaoks ideaalne valik nulllogistega privaatsuspoliitika juhtimiseks ja parimate krüpteerimismeetodite toetamiseks, mida paljud valitsused kasutavad. Neile, kes soovivad kaitsta oma andmeid jälitustegevuse eest ja tsensuurist mööda hiilida ilma ametiasutustega sisselogimata, on teenusepakkuja, mida vajate, ExpressVPN-i. Kogu arvustuse lugemiseks lugege kindlasti läbi see artikkel.

BulletVPN

BulletVPN püüab pakkuda oma Lähis-Ida kasutajatele parimaid teenuseid, et nad saaksid nauditavat veebikogemust. Nad kasutavad tugevaid krüpteerimisprotokolle, mis võimaldavad piiratud materjali vabastamist ja igasuguste keeldude tühistamist. Nende usaldusväärsed ühendused ja serverid tagavad tsenseeritud sisu ümbersõidu kogu maailmast. Lisaks ei salvesta see teenusepakkuja ühtegi oma kasutaja sirvimis- ega allalaadimisajalugu. Tähendab, neil pole midagi säilitada ega säilitada, kuna nad järgivad ranget nullimislogimise poliitikat. BulletVPN eesmärk on tagada oma klientide privaatsuse ja turvalisuse tagamine Lähis-Idas ohutult. Loe täismahus BulletVPN ülevaade siin samas.

NordVPN 

See on vaieldamatult üks turvalisusele orienteeritud teenusepakkujaid. See pakub mitte ühte, vaid kahte krüpteerimismeetodit, mis tähendab, et teie andmed krüptitakse kaks korda! Funktsioon, mis kindlasti rahustab Lähis-Idast ühendajaid. Null logiga privaatsuspoliitika, tapmislüliti ja eriserveritüübid kvalifitseerivad NordVPN-i suurepäraseks võimaluseks neile, kes soovivad kõrgemat turbetaset. Selle teenusepakkuja kohta lisateabe saamiseks lugege see artikkel.

Lähis-Ida VPN-id

Enam pole ühtegi vastamata filmi ega videot, enam veateateid ja kindlasti mitte enam vabandusi „Ma ei saa helistada”. Meil kõigil pole ühesuguseid prioriteete. Kuid me oleksime tänulikud, kui kõige vähem korralikke veebisuhtlusmeetodeid säilitaksime oma lähedastega sidemeid. Või et saaksime näha neid inimesi igal ajal, kui tahame, või luksust, kui soovite voogesitada filmi, mida me praegu nägime, ilma et saaksime teadet „see sisu pole teie piirkonnas saadaval”. Seda öeldes võime kõik kokku leppida VPN-i asendamatuses Lähis-Idas. Vastasel juhul ei oleks ükski neist võimalustest isegi kõigepealt valik.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map