Parimad Oculus Go VPN-id ja nende installimine

Kas olete üks neist inimestest, kes on omaks võtnud virtuaalse reaalsuse selle tänapäevasel kujul? Kui jah, siis olete tõenäoliselt Oculus Go uhke omanik. Miks mitte oma VR-i kogemus veelgi täiustada, lisades sellele VPN-i? Jah, ma tean, VPN-id ei tööta Oculuse kallal … eks? Õige … aga selle saavutamiseks on mõned nipid! Siit saate teada, kuidas VPN-i Oculus Go abil töötada ja millistesse VPN-idesse peaksite investeerima.


Parimad Oculus Go + installijuhendi VPN-id

Parimad Oculus Go + installijuhendi VPN-id

Parimad Oculus Go VPN-id – kiire ülevaade

Igaks juhuks, kui olete juba tutvunud erinevate VPN-i installimise meetoditega Oculus Go-le, on siin kiire ülevaade meie ekspertide parimatest valikutest Oculus Go-i vääriliste VPN-ide jaoks:

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish
  3. NordVPN
  4. BulletVPN

Kas Oculus Go ühildub VPN-iga?

Sellele kiireks vastamiseks: Ei. Oculus Go ei ühildu VPN-idega. See võib lõpuks juhtuda, eriti kuna rohkem inimesi investeerib VR-i, kuid praegu ei leia te Oculus Go VPN-i rakendust.

Nagu öeldud, on teil veel võimalusi selle saavutamiseks. Ma käsitlen selle tegemiseks kahte lihtsamat meetodit, kuid tahan märkida, et leiate ka muid meetodeid, mis võimaldavad ka tööl hakkama saada.

VPN-i installimine seadmele Oculus Go – kaks meetodit

Niisiis, nagu ma juba ütlesin, on ka teisi meetodeid, mille abil saate oma VPNi töötama Oculus Go. Põhjus, miks ma ei käsitle kõiki meetodeid, on see, et teised nõuavad natuke tehnilist oskusteavet ja tahtsin hoida selle juhendi piisavalt lihtsana, et seda saaks kasutada kõik.

Laskem sellesse sisse, kas ka meil?

1. meetod – installige ruuterile VPN

Esimene meetod, mida saate kasutada, on VPN-i installimine oma seadmesse ruuter.

Ausalt öeldes on see tõenäoliselt lõpp-meetod, mille abil saate katta kõike, mida saab WiFi-ga ühendada. Miks? Kuna teie ruuter annab neile seadmetele juurdepääsu Internetile. Kui saate esialgse pöörduspunkti VPN-iga hõlmata, katab VPN iga seadme, millega te pärast seda ühendate.

Mõistlik, eks?

Sõltuvalt teie ruuteri tootest ja mudelist võib installiprotsess olla erinev. Oleme kirjutanud terve hulga juhiseid erinevatele ruuteritootjatele, seega soovitan teil otsida oma konkreetne mudel. Mõni paigaldusjuhend on keeruline, teised aga väga otsene ja asjalik. Selle üldjuhendi kohta saate ülevaate, et protsess kuluks.

Kui te ei soovi oma ruuterisse VPN-i installimisega probleeme läbi viia, on teil veel üks võimalus. Paljud VPN-i pakkujad on teinud koostööd ruuteritootjatega, et pakkuda oma klientidele loetavaid VPN-ruutereid. Ostke see, seadke see üles ja kasutate Oculus GO oma VPN-iga kiiresti.

2. meetod – kasutage võrgu ühiskasutust

Eeldusel, et te ei soovi oma ruuterisse VPN-i installimisega või VPN-ruuteri ostmisega vaeva näha, võite kasutada seda teist lihtsat meetodit.

Niisiis, selleks peate vaid oma VPN-i oma sülearvutile või personaalarvutile hankima, seejärel kasutage Oculuse ühendamiseks võrgu jagamist. Minge Internetti.

Täielik avalikustamine: peate ise võrgu ühiskasutuse seadistama. Hea uudis on see, et meil on see käepärane juhend, mida saate T-le järgida, et seda kõike palju hõlpsamini teha.

Tehke seda protsessi üks kord ja siis peate pärast võrguga ühenduse loomist tegema vaid kõik.

Parimad VPN-id Oculus Go jaoks

Nüüd, kui teil on idee, kuidas panna VPN töötama Oculus Go süsteemis, räägime sellest, millistesse VPN-idesse peaksite investeerima.

Alustuseks tahan rõhutada, et mitte kõik VPN-id pole loodud võrdselt. Tegelikult on mõned VPN-id, eriti tasuta VPN-id, uskumatult ohtlikud ja neid tuleks iga hinna eest vältida.

Tasulisi VPN-e ei looda ka võrdselt. Sellepärast soovitame tavaliselt teil jääda kõrgema taseme pakkujate juurde, kes on oma maine rajanud oma klientide privaatsuse ja turvalisuse kaitsmisele, pakkudes neile samal ajal suurepärast juurdepääsu geograafiliselt blokeeritud saitidele.

Siin on meie asjatundjate valikud Oculus Go VPN-ide jaoks:

ExpressVPN

Alustan seda nimekirja arutades meie ekspertide parimat valikut: ExpressVPN.

Kui otsite VPN-i, millel on see kõik olemas ja mis pakub ilusti, on see teie jaoks teenusepakkuja. See on üks väheseid jäänud VPN-e, mis suudab endiselt USA Netflixi blokeeringu lahti võtta, nii et teate, et selle blokeeringu vabastamise potentsiaal on kohal. See järgib ka ranget logimiskeeldu ja pakub parimat klienditeeninduse teenust.

ExpressVPN-l on terve hulk funktsioone, sealhulgas 30-päevane raha tagasi garantii. Selle pakkumise abil saate testida teenust terve kuu vältel, enne kui otsustate sellele pühenduda, kuna mõnele inimesele võib see osutuda pisut kalliks.

IPVanish

Järgmisena on meil IPVanish.

See pakkuja on ExpressVPN-ist pisut odavam ning suutis ikkagi pakkuda fantastilisi ja põhjalikke teenuseid. Üks IPVanishi suurimaid müügipunkte on nende kiire allalaadimiskiirus, mistõttu on VPN kogu maailmas Torrentersi fännide lemmik. See toetab P2P-failide ühiskasutust ja annab teile kuni 10 samaaegset ühendust konto kohta.

Kahjuks ei ole sellega kaasas terve kuu “raha tagasi garantii”, kuid saate siiski VPN-i testida kuni nädala, enne kui tagasimaksepoliitika otsa saab. Kui see tundub teie väljamõeldava VPN-na, vaadake meie IPVanishi ülevaadet, et saada veelgi parem pilt kõigest, mida see teie heaks teha saab.

NordVPN

Meie ekspertide kolmas valimine maandus NordVPN-il.

Siin on pakkuja, kes on loodud meie seas turvapuhvrite jaoks. NordVPN on pakkunud oma funktsioone, et rahuldada ka kõige paranoilisemaid VPN-i kasutajaid. Ma räägin 2048-bitist SSL-krüptimist, topelt VPN-i ja isegi jagatud tunneldamist. Kõigele lisaks on see ka fantastiline VPN kõigile, kes soovivad mööda minna sellistest keerukatest geoplokkidest nagu need, mille on kehtestanud Netflix.

Ärge võtke sõna, lugege meie täielikku NordVPN-i arvustust, et saada kogu teave, mida vajate õige otsuse tegemiseks.

BulletVPN

Lõpuks läheb meie ekspertide neljas valik BulletVPN-i.

See pakkuja on selles loendis teistega võrreldes suhteliselt uus. Vaatamata sellele suutis BulletVPN väga kiiresti kindla maine kujundada. Sellel on lõõskav kiire kiirus ja see on täiuslik VPN nööripiirikute ja striimingute jaoks. Ehkki sellel pole palju servereid, suudab see siiski lahti võtta kõige raskemad geograafiliselt blokeerivad saidid (Netflix).

BulletVPN pakub tervet hulka funktsioone, mis võimaldavad tal pakkuda kõigile oma klientidele suurepärast VPN-i kogemust. Miks mitte vaadata neid siin?

Kuidas installida VPN rakendusse Oculus Go – lõplikud mõtted

Seal sul see on, inimesed; kaks meetodit VPN-i seadistamiseks Oculus GO-s ning loend VPN-i pakkujatest, kellele võite usaldada. Sel viisil pääsete juurde kõigile funktsioonidele, mida VR-maailm pakub, isegi kui see on teie riigis geograafiliselt blokeeritud. Samuti saate oma teavet ja andmeid kaitsta, turvaliselt ja privaatsena.
Andke mulle kommentaarides teada, kui leiate, et see juhend on kasulik!