Parimad VPN-id Swisscom TV jaoks

Swisscom on Šveitsis asuv tipptasemel telekommunikatsiooniettevõte, mis rahuldab oma inimeste mobiili-, lairiba- ja meelelahutusvajadusi. Kuid kuna teenus on saadaval ainult Šveitsis, ei taha paljud oodata, et väljaspool oma kodumaad oma lemmiksaadetest ilma jäävad. Kuna see on enamiku abonentide jaoks murettekitav, tuleb sellest järeldada, et neid tuleks teavitada välismaal viibimise parimast kanalist Swisscom TV otseülekande viisiks..


Parimad VPN-id Swisscom TV jaoks

Parimad VPN-id Swisscom TV jaoks

Parimad VPN-id Swisscom TV jaoks – kokkuvõte

Vaadake allolevat ülevaadet, kui tunnete, et pole kogu artiklit läbi vaadanud.

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. BulletVPN
  4. Surfshark
  5. IPVanish 

Kuidas avada Swisscomi TV blokeerimine väljaspool Šveitsi VPN-i abil

Kõige tõhusam viis, kuidas tellijad saavad oma tellimusest maksimumi võtta, kui nad asuvad väljaspool Šveitsi, on virtuaalse privaatvõrgu kasutamine. Nagu nimest võib arvata, koosneb VPN serverite kogumist, mis töötavad koos, et tagada täielik privaatsus ja anonüümsus kõigile, kes nende kaudu Interneti-ühendust suunavad. Seda tehes ei saa ükski ISP tellijate täpset asukohta kindlaks teha. Nad ei saa isegi oma võrgutegevusi pealt kuulata. Kui Swisscomi televaataja kasutab Šveitsis asuva serveriga ühenduse loomiseks VPN-teenust, pääseb ta juurde kõigele, mis Šveitsis saadaval on. 

Juurdepääs Swisscomi televiisorile ja muudele teenustele pole VPN-i ainus asi. See teenus aitab ka teie andmeid turvalisena hoida, eriti kui kasutate Internetti kasutades avalikku WiFi-ühendust. See kaitseb teid küberkurjategijate eest, kes soovivad teie seadme häkkimiseks kasutada jagatud juurdepääsu. VPN tagab ka tundlikele saitidele juurdepääsu täieliku usalduse. See hõlmab teie pangakonto võrgus ja krediitkaardi numbrit.

Tühjendage Swisscomi TV blokeerimine VPN-i abil – sammud

Šveitsist väljaspool asuva Šveitsi TV blokeeringu tühjendamiseks ja voogesituse toimimiseks toimige järgmiselt.

  1. Esiteks registreeruge VPN-teenuse pakkujaga.
  2. Laadige VPN-rakendus alla ja installige oma voogesitusseadmesse.
  3. Käivitage VPN-i rakendus ja logige sisse oma VPN-i konto abil.
  4. Nüüd looge ühendus mõnega a Šveitsi IP-aadress.
  5. Juurdepääs Swisscomile ja voogesitus mis tahes kohas kogu maailmas.

Parimad VPN-id Swisscom TV jaoks

 Tagamaks, et kasutajad kasutavad usaldusväärseid pakkujaid, oleme koostanud teenuste nimekirja, millele nad saavad arvestada. Siin on meie nimekiri Swisscomi TV parimatest VPNidest.

ExpressVPN

ExpressVPN on esikohal kõige usaldusväärsema teenuse osas, mille poole kasutajad saavad pöörduda. Parimate riiulite pakkuja asub Briti Neitsisaartel. Ettevõttel on 2000 serverit, mis on hajutatud kogu maailmas. Teenusepakkujad 256-bitist AES-i krüptimist oma kasutajatele kasutavad, kuid selliste VPN-protokollide nagu SSTP, PPTP ja L2TP / IPSec asemel julgustab teenuseosutaja oma kasutajaid lootma OpenVPN-ile. ExpressVPN võimaldab kuni 3 samaaegset ühendust, võimaldades veelgi enam seadmetel kasutada selle üle 200 000 IP-d.

Teenus järgib ranget nullimise registreerimise poliitikat, mis tagab abonentidele, et nende andmeid hoitakse alati kindlates kätes. Pakkuja pakub unikaalse funktsioonina ka jagatud tunneldamist, mis võimaldab kasutajatel otsustada, milliseid liikluse osi nad saavad krüpteerida ja milliseid mitte. Lisaks sellele hoiab ExpressVPN tugevat klienditeeninduse meeskonda, kes on alati saadaval ööpäevaringselt. Kliendid saavad tugimeeskonda jõuda otsevestluste, e-kirjade ja sotsiaalmeedia kaudu. Et näha, kuidas muidu on teenus sujuva voogesituse pakkumiseks kohandatud, vaadake meie ExpressVPN ülevaadet.

NordVPN

NordVPN-id funktsioonide pakkumine on enam kui piisav, et kasutajad oleksid hästi kaitstud. Pakkuja asub Panama saartel ja omab kontrolli enam kui 4000 serveri üle. NordVPN võimaldab selle kasutajatega ühendada kuni 6 mitut seadet. Seda arvu saab isegi suurendada, kui NordVPN-i klient laaditakse otse oma ruuterisse. Pakkuja kindlustab oma kasutajad 256-bitise AES-krüptimisega, kuid rakendab ka oma topelt VPN-funktsiooni, mis suunab kasutaja liikluse ühe serveri asemel läbi kahe serveri, kahekordistades kaitsetaseme.

NordVPN pakub SmartPlay kõrval ka tarkvara, näiteks CyberSec, mis hoiab eemale pahavara ja reklaamid, mis võimaldab juurdepääsu geograafiliselt piiratud sisule. Samuti pakub NordVPN spetsiaalseid IP-sid, mille vahel saab valida automaatse Interneti-tapavahetuse ja DNS-i lekkekaitse kõrval. Hankige veidi aega, et tutvuda meie NordVPN-i ülevaatega, et näha, mida veel pakkuja teie heaks teha saab.

BulletVPN

BulletVPN on Eestis asuv ettevõte, mis pakub VPN-teenuseid suhteliselt väikese serveriserveri kaudu. See on natuke kallim kui teised turul olevad VPN-id, kuid pakutavate teenuste kvaliteediga on hinnasilt mõistlikum. BulletVPN on suurepärane võimalus raskete striimide või torrentide jaoks. See pakkuja on läbipaistev ning pakub suurepäraseid privaatsus- ja turvafunktsioone.

Algajatel pole selle VPN-i rakenduse kasutamisel raskusi. Need, kes soovivad säilitada oma privaatsust Interneti kaudu, saavad seda VPN-i kasutada. BulletVPN haldab 52 serverit enam kui 30 riigis. Neid pole nii palju kui teisi VPN-e, kuid nad saavad selle töö tehtud. BulletVPN pakub 30-päevast tagasimaksegarantiid, mis tähendab, et teil pole selle pakkujaga midagi kaotada. Lisateavet BulletVPN ülevaate kohta leiate siit.

Surfshark

Surfshark on auhinnatud turvaline VPN, mis krüpteerib teie veebiandmed, et aidata teil privaatsena püsida & kaitstud iga päev. See pakkuja on VPN-i turul tänu oma silmapaistvatele funktsioonidele palju ärevust kogunud. Turvalisus, kiirus ja privaatsus on selle teenuse pakkuja peamised omadused. Tegelikult on üks Surfsharki kõige tähelepanuväärsemaid asju selle turvalisus.

Ettevõte pakub turvalisi tunnelimisprotokolle nagu IKEv2 ja OpenVPN ning tihedalt suletud kere. Surfsharki abil on veebis anonüümsus tagatud. See teenusepakkuja opereerib üle 500 serveri 50 riigist ja pakub piiramatut torrent ribalaiust. Kuigi sellel pakkujal on kiirusega probleeme, tegeleb ettevõte nende lahendamisega. Loe lähemalt Surfsharki kohta selles ülevaates.

IPVanish

IPVanish oleks Swisscom TV jaoks suurepärane VPN. Teenus on tohutu pakkuja, kes on enam kui võimeline oma kasutajaid võrgus hästi kaitsma. Kasutajad saavad sirvida vabalt, kahjustamata nende kiirust. IPVanish väidab, et kogu maailmas on levitatud enam kui 1500 serverit. Need serverid pakuvad klientidele enam kui 40 000 IP-d. Fakt, et server kuulub täielikult ettevõttele, tähendab, et mingit kolmandate osapoolte sekkumist ei toimu.

IPVanish on suurepärane eriti nende kasutajate jaoks, kes kipuvad suure osa ajast kulutama piinlemisele. Pakkuja lubab piiramatuid peer-peer-ühendusi, samuti anonüümset ühenduvust. IPVanish pakub ka 256-bitist AES-krüptimist ja toetab ühe tellimuse alusel kuni 10 samaaegset seadet. IPVanishi eelistavad võrgumängurid ja voogesitajad ka oma serverite püsiva kiiruse tõttu. Vaadake meie IPVanishi ülevaadet, et näha, mida veel pakkujal on laos.

Teave Swisscom TV kohta

Kuna ettevõttel on usaldusväärseid andmeid selle kohta, kuidas selle kasutajad suhelda saavad ja ka Internetti kasutavad, tundus talle sobivat tutvustada teenust, mis võimaldaks neil videosisu tarbida liikvel olles. Selle põhjuseks on asjaolu, et video voogesitus oli üks harjutatuimaid tegevusi, millega kliendid võrgus olles tegelevad. See järeldus ajendas käivitama Swisscom TV. Swisscom TV on oma olemuselt Interneti-televisiooniteenus, mis võimaldab kasutajatel pääseda juurde paljudele kanalitele, mille dikteerib nende valitud tellimispakett. Neist saab valida kolme vahel. Need on Swisscom TV L, M ja S. Neid kolme paketti eristab kanalite arv, mida neil kõigil on pakkuda. L-l on 300 kanalit rohkem kui 160 HD-vormingus, M pakub umbes 270 kanalit HD-ga umbes 120, samas kui S-l on 100 kanalit HD-ga üle 60.

Ükskõik, millist paketti te tellite, on alati palju kanaleid, mille seast saate valida romantilisi lugusid, krimilugusid või ulmesaateid. Samuti hoitakse sisu värskena ja seda ajakohastatakse regulaarselt. Teenusel on ka mitmeid lisafunktsioone, et kogemus põnevaks muuta. Swisscomi televiisori kasutajatel on võimalus salvestada kuni 2400 tundi oma lemmikprogramme, muutes selle võrguühenduseta vaatamiseks. Teenus pakub ka 4K ülitäpset kuvamiskvaliteeti, kuid see töötab ainult siis, kui teie WiFi-ühendus on kiire. Digiraadio on komplekti kaasatud ning kasutajatel on võimalus häälestada üle 200 raadiojaama. Samuti toetab Swisscom TV samaaegset vaatamist, kuna teenusele pääseb ühe tellimuse alusel kuni 5 teleriga.

 Šveitsi TV parimad VPN-id – järeldus 

Kuna Swisscom TV on Šveitsi populaarseimate voogesitusteenuste hulgas, võib selle kasutajatel olla välismaal viibimise ajal väga keeruline jääda ilma oma sisu voogesituseta. VPN-i tellimine muudab selle aga palju lihtsamaks. Vaadake iga nende individuaalset arvustust, et näha, milline kolmest arutatud pakkujast teie vajadustele kõige paremini sobib. See aitab teil teha teadlikke otsuseid.