San Francisco parim VPN

On öeldud, et San Fransicos viibides tuleb teil elada kuldse meeleseisundiga. Leidsin, et see vastab tõele alles siis, kui avastasin San Fransisci ajal VPN-id. Kui soovite külastada Kuldset Rannikut, veenduge, et saaksite VPN-i, et elaksite rahuliku ja kuldse meeleseisundiga. Uurige välja, miks just teie vajavad VPN-i San Franciscos, ja milliseid neist peaksite kaaluma.


San Francisco parim VPN

San Francisco parim VPN

Miks ma vajan VPN-i San Franciscos??

Esimene asi, mida peate meeles pidama, on see, et kuni olete USA pinnal, peate teid jälgima ja jälgima viit silma. Tegelikult peetakse selle valveorganisatsiooni peamiseks asutajaks USA-d. Esimene põhjus, miks peaksite San Franciscos VPN-i kaaluma, on see, et vajate teed to kindlustage oma ühendus ja veenduge, et teie side on täiesti privaatne.

Virtuaalsed privaatvõrgud või VPN-id on Interneti-ühenduse kindlustamiseks kasutatavad küberturvalisuse tööriistad ja andke teile kogu maailmas juurdepääs sisule. VPN töötab erasektori tunneli loomisega krüpteerib teie andmed kui see sellest läbi saab. Mitte ainult see krüpteerimisprotsess kaitsta teid andmete varguse ja võimalike häkkimiste eest, aga ka seda annab teile ühenduse, mida keegi ei saa dešifreerida. Teie andmeid kaitsva VPN-i abil ei saa teie Interneti-teenuse pakkuja ega kolmandad isikud teada, mida te võrgus teete. 

Ka VPN suunab oma liikluse ümber ühe serveri kaudu, millega soovite ühenduse luua. See annab teile IP-aadressi serveriga, millega ühendasite, võimaldades juurdepääsu sisule, mis asub selles riigis, kus server asub. Kui olete selle VPN-ühenduse loonud, muutub see serveri asukohta kajastavaks.

VPN-i omamine on oluline eriti siis, kui soovite pääseda saitidele, mis pole USA-s saadaval, või ületada kogu Ameerikas toimuvaid spordi elektrikatkestusi. Miks vajate San Franciscos VPN-i? Sest see aitab sind ole turvaline, privaatne, anonüümne, ja see annab teile juurdepääsu kõigile soovitud saitidele.

San Francisco parim VPN

Enne kui hakkate neid San Franciscos kasutama, saate VPN-idega kursis olla. Pidage meeles järgmisi asju:

 • Lugege VPN-i privaatsuseeskirju: VPN, mida soovite tellida, peab teile seda selgitama millist teavet ta kogub ja mida ei kogu. Poliitikad peaksid olema selgesõnalised, lugege kindlasti hoolikalt läbi.
 • Kiirused võivad langeda: Kuna teie VPN rhävitab teie liikluse selle serverite kaudu ja mähib oma krüpteeritud andmed, on suur võimalus, et teie ühendus väheneb.
 • Hoidke tasuta VPN-id eemal: Ükski tasuta tarkvara ei tee seda, mida ta reklaamib, ja tasuta VPN-id pole erand. Pidage meeles, et kui te ei saa toote eest maksta, tõenäoliselt olete see toode.

San Francisco parimaid VPN-e selgitatakse järgmises jaotises. Veenduge, et annaksite meile teada, kui nõustume meie kirjega, kui olete artikliga tutvunud.

ExpressVPN

ExpressVPN pakub korralikud kiirused ja tõenäoliselt kõige turvalisem privaatsuseeskirjad seal väljas. Ettevõte lubab absoluutselt ei logisid. Selle VPN-iga on palju võita, olgu see siis turvalisuse või privaatsusega, ExpressVPN on teie selja taga. A tappa lüliti on üks selle VPN-i kõige tähelepanuväärsemaid funktsioone, kuna see tagab, et teie IP-aadress on ükskõik, hoolimata alati turvaline. Pealegi haldab ExpressVPN üks suurimaid serverivõrke üle tuhande serveriga, mis asuvad üle kogu maailma. Meie parim valik on ExpressVPN ja selle kohta saate lisateavet:

 • karmid krüpteerimisprotokollid
 • tasuta nutika DNS-i funktsioon
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • 2000+ serverit enam kui 94 riigis
 • P2P-faili jagamise tugi
 • kvaliteetne ööpäevaringne klienditugi

See ülevaade õpetab teile kõike, mida peate ExpressVPN-ist teadma.

IPVanish

See populaarne teenusepakkuja on meie nimekirjas teisel kohal. IPVanish väidab end olevat üks kiireimad VPN-id maailmas, ja pärast paari testimist saame selle väite kinnitada. Vaatamata sellele, et asub USA-s, lubab IPVanish seda teha et kaitsta oma andmeid ja liiklust selle raskete krüptimistega. Kui teil peaks olema probleeme mõne VPN-iga seotud, IPVanishi kliendiga teenus vastab kiiresti teie küsimustele. IPVanishi abil saate ära kasutada:

 • ühendades korraga kuni 10 seadet
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi
 • 1000 ja enama serveri levik 60 riigis
 • P2P-faili jagamise tugi
 • 7-päevane tagasimakse poliitika

Loe täielikku IPVanishi ülevaadet siit.

NordVPN

NordVPN on täisfunktsionaalne ja kindel VPN-i pakkuja, kellel on lai valik servereid töötavad kiiretel kiirustel. Sellel VPN-il on tappa lülitid ja fantastilised turvaelemendid. VPN-i valimisel peate otsima tapmislülitid. Nemad kaitsta oma IP-aadressi kas teie ühendus peaks kunagi katkema Samuti, kui olete streamer, sobib NordVPN selleks hästi. Turvalisuse poolel on NordVPN krüpteerib teie andmed kaks korda ühe korra asemel, muutes selle üliturvaliseks võimaluseks. See funktsioon raske pakkuja on tuntud oma turvalisusel põhinev lähenemine. Vaadake neid:

 • DNS lekkekaitse
 • 2048-bitised SSL-krüpteeringud
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi
 • 3500+ serverit 60+ riigis
 • 30-päevane tagasimakse poliitika

NordVPN-i täieliku ülevaate saate siit.

BulletVPN

BulletVPN asub väljaspool Eestit ja pakub väikese serveriserveri kaudu VPN-teenuseid. Seda VPN-i on väga lihtne kasutada ja see pakub korralikke kiirusi, kuna seda pole oma serverid üle koormata. BulletVPN teeb palju enamat kui lihtsalt teie IP-aadressi peitmist. See krüpteerib teie andmed ja kaitseb teid seega häkkerite, kolmandate osapoolte ja küberkurjategijate eest. See on meie viimane valik nelja parima San Francisco VPN-i jaoks, kuid see pole mitte vähem muljetavaldav kui teised. Lisateavet selle pakkuja kohta selles loendis:

 • 52 serverit 30 riigis.
 • tapmislüliti
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi
 • purunematu krüptimine.
 • tasuta nutika DNS-i funktsioon
 • 30-päevane tagasimakse poliitika

Kogu BulletVPN-i arvustust saate lugeda siit.

San Francisco parim VPN – lõplikud mõtted

Minu viibimine San Francis oli tänu ExpressVPN-le täiesti kuldne. Võite leida lingi ExpressVPN tellimus juhuks, kui otsustate meie sõna võtta. See on peaaegu kõik, mida peate teadma VPN-ide, eeliste ja tavade kohta San Franciscos.

Oh, enne kui läheme, soovitame teil mitte kunagi klõpsata lingil, mida te ei saa kontrollida, ärge laadige tarkvara alla nutikatelt saitidelt ja veenduge alati, et teie pahavara- ja viirusetõrjetarkvara oleks värskendatud. Kas see artikkel sattus teiega koju? Kas tunnete, et saaksite mõnda ülalnimetatud VPN-i kasutada? Andke meile kommentaaride jaotises teada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map