Vaadake Kayo Sportsi väljaspool Austraaliat – parimad VPN-id

Kui elate Austraalias, teate tõenäoliselt, et lemmikspordi veebis voogesituse tegemiseks pole teil palju võimalusi. Kuid kõik, mis on lahendatud, on Kayo Sports nüüd piirkonnas olemas. Kanal koondab ühe katuse all mõned populaarsemad spordialad. On ainult üks probleem. Kayo Sports on saadaval ainult Austraalia kasutajatele. Kui soovite kanalile välismaal juurde pääseda, peate kasutama VPN-i. Seetõttu on siin põhjalik juhend, mis tõstab esile Kayo Spordi parimad VPN-id.


Parim VPN Kayo Spordi jaoks

Mis on Kayo Sport?

Kayo Sports on veebis toimuv reaalajas ja tellitavusel voogesituse kanal, mida haldab mitte keegi muu kui Foxtel. Saate voogesitada üle 50 spordi kogu maailmas, mitte ainult Austraalias. Kanal on hästi üles ehitatud, et tõsta teie spordi voogesituse kogemust. Ühe tellimisega, olgu see siis põhi- või premium-tellimus, saate kanaliga palju privileege.

Saate voogesitada kuni 4 mängu korraga ja liikuda sündmuste juurde, mis mängu jõudsid, kui olete järele jõudmas. Võite valida ka valiku Spoilerita, kus kanal peidab kõik hinded, et saaksite kordusvideoid voogesitada, teadmata juhtunust. See on vaid pool sellest.

Kayo Sportsil on kahte tüüpi tellimusi: Basic ja Premium. Põhi maksab 25 dollarit kuus, preemia maksab aga 35 dollarit kuus. Ainus erinevus on see, et lisatasu korral saate kasutada kuni 3 samaaegset seadet. Basicu kasutamise ajal saate ainult 2. Muud õigused on mõlemal saadaval.Kayo hind

Mõlemas liitumisplaanis on teile kasu 14-päevasest tasuta prooviversioonist. Enne otsustamist võite sõna otseses mõttes kanali proovisõiduks võtta. Kes teab, see võib lõpuks teie vajadusi mitte rahuldada (milles ma väga kahtlen).

Parim Kayo Spordi VPN – kiire ülevaade

Kui tipite mõnesse poodi või otsingumootorisse sõna VPN, leiate, et pakkujaid on sadu. Olge ettevaatlik ja ärge kasutage neid, mis pakuvad oma teenust tasuta. Need pole usaldusväärsed ja võivad veebi sirvides teie identiteeti kahjustada. Rääkimata sellest, et enamik neist müüb tulu saamiseks teie andmeid sõsarettevõtetele. Kuidas te arvate, kuidas nad maksavad teie hallatavate serverite eest? Teist saab lõpuks nende peamine sissetulekuallikas. Sellegipoolest on järgmised VPN-i pakkujad Kayo Spordi kõige testitud VPN-id. Räägin neist kõigist üksikasjalikumalt hiljem ülevaate osas. Niisiis, vaadake neid siit ja sirvige põhjaliku analüüsi jaoks natuke kaugemale.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. SurfShark

Kuidas avada Kayo Sport väljaspool Austraaliat

Austraalia armastab sporti, aga ka kogu maailm. Sellise kanali nagu Kayo hoidmine ainuõigena Austraalia regioonis on ebaõiglane. Kanal võtab teie asukoha üles, uurides teie avalikku IP-aadressi. Nagu te ehk teate, tähistab teie IP teie tegelikku füüsilist asukohta. Kui Kayo tuvastab, et elate välismaal ja kasutate tema teenust väljaspool tema leviala, blokeerib see teid kohapeal. Ainus, mida saate, on see geo-veateade:

“Vabandame, Kayo Sports on saadaval ainult Austraalia spordifännidele”

Probleemist kõrvalehoidmiseks peaksite kasutama virtuaalset privaatvõrku. See on Interneti-tööriist, mis suunab teie liikluse teie valitud riigis asuva turvalise serveri kaudu. Pärast ühenduse loomist saate serveri IP-aadressi ja näib, et sirvite sellel territooriumil. Näiteks kui ühendate Austraalia serveriga, saate Austraalia IP-aadressi. Selle tulemusel on Kayo Sports saadaval voogesituseks vaatamata sellele, et olete välismaal. Kayo Sporti blokeeringu väljaspool Austraaliat saab avada järgmiselt.

 1. Registreeruge VPN-teenuse pakkujaga. Soovitan kasutada ExpressVPN.
 2. Laadige alla ja installige nende VPN-i rakendus ühilduvasse seadmesse, näiteks Android, iOS, PC või Mac.
 3. Logige sisse oma VPN-kontoga ja looge ühendus Austraalia serveriga.
 4. Kayo Sportsi veebisaidi või sellele pühendatud rakenduse käivitamine.
 5. Vaadake üle 50 spordi otseülekandes või soovi korral ükskõik kus.

Nagu mainisin, leiate Kayo Spordi jaoks sadu VPN-e. Olen selles artiklis juba valinud 4 parimat, mida üle vaadata. Allpool olevas tabelis saate järgmise ülevaate teha.

Parim Kayo Spordi VPN – täielik ülevaade

Kui külastate nende ametlikku veebisaiti, märkate VPN-idega seoses väga olulist avaldust. Veebileht peab seda ütlema: “Kayo ei toeta virtuaalseid privaatvõrke (VPN). Kui teie seadmes on lubatud VPN, peate selle keelama. ” Ärge muretsege, tegin selle ülevaate põhjusel. Kuigi Kayo suutis aja jooksul VPN-i juurdepääsu blokeerida, on endiselt VPN-e, mis suudavad kanali kaitsemehhanismist kõrvale hoida. Asusin teele ja testisin palju VPN-i pakkujaid ning sain teada, et mõned parimad tööstuses suudavad kanalit ikkagi välismaal blokeerida. Vaatame nüüd põhjalikumalt Kayo Spordi parimaid VPN-e.

ExpressVPN

ExpressVPN ülevaade

ExpressVPN on VPN-teenus, mis tuleb otse Briti Neitsisaartelt. Pakkuja ei pea logisid juhuks, kui kardate, et 5 silma silitab teie tegevust. Kui nad nõuavad ettevõttelt kasutajaandmeid, jäetakse nad tühjade kätega. Kuidas saavad nad koguda andmeid üksikisikute kohta, kui pole midagi võtta?

ExpressVPN-il on tohutu serverivõrk, mis hõlmab 128 asukohta. Me räägime enam kui 2000 serverist 94 riigis. See on tõesti suur arv juhul, kui teile on keegi, kellele meeldib kogu maailmas uurida geopiiratud sisu. Leiate hõlpsasti kasutatavaid rakendusi enamikus suuremates opsüsteemides, sealhulgas Android, iOS, PC, Mac ja Fire Stick..

Kaitsmise osas saavad abonendid valida ka SSTP, PPTP, L2TP / IPSec ja OpenVPN sisaldavate loendite seast, milliseid VPN-protokolle kasutada. Need on parimad, kui rääkida turvalisusest ja krüptimistest. Samuti saate valida, millises liikluse osas soovite nende jagatud tunneldamise funktsiooni alusel krüptida.

Üks liitumine võimaldab kasutada 3 samaaegset ühendust. Mitte ainult, vaid ExpressVPN pakub ka oma nutika DNS-i funktsiooni MediaStreamer. Saate avada enam kui 150 kanalit kogu maailmas, ilma et peaksite oma ühenduse kiirust kaotama.

Sellel VPN-il on oma kasutajatele palju rohkem pakkuda. Selle kaudu saate vaadata, mida veel sellel VPN-il kauplustes on ExpressVPN ülevaade.

NordVPN

NordVPN ülevaade

NordVPN on ka üks suurimaid VPN-teenuseid tööstuses. Sellel on kõigi meie loendis olevate pakkujate seas suurim serverivõrk. Võrk hõlmab enam kui 5000 serverit üle 60 riigi, mis on palju, kui arvestada, et teil on serverite piiramatu vahetamine.

See VPN asub Panamas, mis tähendab, et andmeid reguleerivad asutused ei sekku. Turvalisuse osas paistab see VPN silma selles suuruses. Kui olete NordVPN-i tellija, peate kasutama ainuõigusi. Esiteks saate kasu nende topelt VPN-funktsioonist. See võimaldab teil Interneti-liiklust ümber suunata ühe serveri asemel kahe serveri kaudu.

Kujutage ette, et teie andmed on sõjaväelise turvalisuse huvides kaks korda krüpteeritud. See tähendab, et ühelgi küberkurjategijal on võimatu teie andmeid kätte saada. Kui teie andmed on topelt krüptitud, väheneb ühenduse kiirus drastiliselt. Seega ohverdate turvalisuse nimel kiiruse. Pidage seda meeles.

Teiseks turvafunktsiooniks on CyberSec. See teenus kaitseb teie seadet seal leiduvate viiruste, õelvara või pahavara eest. Võite veebis käia, ilma et peaksite kogu aeg üle õla vaatama. Veel üks asi – NordVPN võimaldab kuni 6 samaaegset ühendust. See tähendab, et saate kaitstud võrku koos 5 teise inimesega samal kontol kasu saada. Kui soovite rohkem teada saada, lugege seda põhjalikku NordVPN ülevaade.

BulletVPN

BulletVPN ülevaade

BulletVPN pole selles valdkonnas pikka aega tegutsenud, kuid kindlasti avaldas see mõju. See VPN pakub servereid ainult 30 erinevas riigis, sealhulgas muidugi Austraalias. Kuid mis tal serveritest puudu on, see suurendab turvalisust. BulletVPN pakub teile valikut PPTP, L2TP, OpenVPN, IKEv1 ja IKEv2 vahel. OpenVPN ja IKEv2 on teie parim panus turvalisuse osas

BulletVPN ei kogu ühegi kasutaja tegevuse logisid ega saa linkida muud kogutud teavet ühegi konkreetse kasutajaga. Teisisõnu, saate veebis teha mida iganes soovite, kartmata, kes koguvad seda, mida te BulletVPN-iga ühenduse ajal külastasite.

VPNi peakorter asub Eestis, väljaspool 14 silma asuvas riigis, mis on suur asi neile, kes oma privaatsust armastavad. BulletVPN võimaldab 3 üheaegset ühendust, mis tähendab, et võiksite seda korraga kasutada Windowsi sülearvutis, iOS-telefonis ja Androidi tahvelarvutis. Ehkki see on uus, on see üks väheseid VPN-e, mis pakuvad nutika DNS-i teenust. Kui te ei tea, kuidas seda oma seadmes konfigureerida, saate alati vaadata veebisaidil olevaid õpetusi või küsida abi nende tugimeeskonnalt. Lisateabe saamiseks lugege seda läbi BulletVPN ülevaade.

SurfShark

SurfShark

Surfshark on BulletVPN-i kõrval ka VPN-i äri uus uus kirje. Esiteks pakkus ta enne oma emakeelse Androidi rakenduse käivitamist Chrome’i ja Firefoxi brauseri laiendusi. Äsja käivitatud iOS-i rakendusega laiendas teenus oma leviala kõigile suurematele platvormidele. SurfSharkil on korralik serverivõrk, mis koosneb 800 serverist 50 erinevas riigis. See on hea number VPN-i jaoks, kes just oma teenused käivitas.

Räägime nüüd selle VPN-i peamisest atraktsioonist, selle piiramatutest samaaegsetest ühendustest. Sõna otseses mõttes maksate ühe tellimuse eest ja kõik, keda teate, saavad turvalisest võrgust kasu. See on midagi, mida ükski tööstuse VPNidest pole seni teinud. Nad pakuvad väga kasutajasõbralikku rakendust iOS-i, personaalarvuti, Maci ja Androidi jaoks, et aidata mitte-nutikatel inimestel hõlpsalt navigeerida. Ärge unustage, see võtab vastu ka sisselogimisreeglite süsteemi ja hellitab kasutajate privaatsusvajadust.

Kui tegemist on DNS-i lekkega, on sellel VPN-l teie selg. Kui olete ühendusega Surfsharki kaudu, lähevad teie DNS-aadressid Surfsharki enda DNS-serveritesse, vältides lekkeid, mis võivad teie võrgutegevusi paljastada. Kas soovite rohkem teada saada? Vaadake seda SurfSharki ülevaade.

Kayo Sports’iga ühilduvad seadmed

Saate oma lemmikspordiüritusi otseülekandena või tellimisel voogesitada järgmistel platvormidel:

 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • PC
 • Mac
 • Chromecast
 • Apple TV
 • Android TV

Mis toimub Kayo Spordil?

Austraalia voogesituse teenusest leiate järgmist.

 • AFL
 • Kriket
 • Tennis
 • NRL
 • NFL
 • NBA
 • NBL
 • Vormel 1
 • SuperCars
 • Golf
 • Jalgpall
 • Ragbiliit
 • Surfamine
 • Jäähoki
 • Pesapall
 • Poks
 • WNBL
 • UFC
 • Maadlus
 • Akrobaatika maailmakarikad
 • Rütmilised maailmameistrivõistlused
 • Hurling
 • Superliiga triatlon

Kayo Spordi parim VPN – järeldus

Nüüd on teil kõik, mida peate teadma Kayo Spordi parimate VPNide kohta. Kanal on palju neile, kellele meeldib oma lemmiksporti otseülekandena voogesitada. Isegi kui elate väljaspool Austraaliat, on Kayo Sports teie käsutuses. Lugege arvustust hästi ja valige VPN, mis sobib teie vajadustega. Pärast seda voogesitage Kayo Sportsi kõikjal maailmas.