World of Warcraft parim VPN – parim WoW VPN 2020

Kui olete suur võrgumängude fänn, olete tõenäoliselt üks 10 miljonist aktiivsest tellijast, kes logivad sisse World of Warcrafti mängima peaaegu iga päev. Mäng on tõesti sõltuvust tekitav, & nii et aega, mille veedate mängides, kulub tõenäoliselt üsna palju. Probleem on selles, et selle mängu mängimine ilma igasuguse veebipõhise kaitseta jätab teile suure võimaluse sattuda hajutatud teenuse keelamise rünnakute ohvriks; muidu tuntud kui DDoS rünnakud. Seda tüüpi rünnakud võivad põhjustada teie süsteemi üleujutamist nii suure liiklusega, et teie mäng hakkab külmuma ja teie konkurendid kasutavad seda võimalust, et teid ära tappa.


World of Warcraft parim VPN - parim WoW VPN 2020

World of Warcraft parim VPN – parim WoW VPN 2020

Parim World of Warcraft VPN

Vaatame mõnda parimat VPN-i WoW mängimiseks:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. IPVanish
  4. HideMyAss
  5. VyprVPN

VPN-i kasutamine World of Warcraft jaoks

Selle vältimiseks vajate lahendust, mis kaitseb teie ühendust. Virtuaalne privaatvõrk mitte ainult ei tee seda, vaid peidab Interneti kaudu ka teie identiteeti, nii et keegi ei saa teid tuvastada ega teie isiklikke andmeid kätte saada. Saate valida serveri, mis on teie praegusele asukohale lähemal ja see tähendab kiiremat mängimist.

Kui tellite usaldusväärse teenuse, saate ka mööda minna mis tahes vormis piirangutest, mis võidakse teile teie asukoha põhjal kehtestada.

World of Warcraft populaarseimad VPN-id

1. ExpressVPN

Nagu üks parimaid VPN-i pakkujaid maailmas, ExpressVPN võimaldab teil nautida katkematut mängimist kiirusel, mis hoiab teid istme äärel. Nende serverid asuvad üle kogu maailma, nii et pole kahtlust, et leiate oma asukoha lähedal asuva serveri ükskõik kus maailmas, kus te ka poleks. Nende rakendused töötavad ka kõigis opsüsteemides, nii et pole põhjust arvata, et teie seadet ei pruugita toetada.

Kui keegi otsustab teie vastu DDoS-rünnaku korraldada, on ExpressVPN-i serverid enam kui võimelised kogu liigse liiklusega hakkama saama, nii et teil pole tõesti põhjust muretseda. Samuti saate valida, millise serveriga ühenduse luua, kui teie praegune server ei läbi mõnda mänguteenuse seatud piirangut.

Veel üks eelis, mille saate ExpressVPN-ist välja saada, on see, et saate siiski mängida World of Warcraftit isegi siis, kui teie riik seda kohaliku IP-aadressi kasutades ei luba. Pakkuja klienditeeninduse meeskond on rohkem kui valmis näitama teile, kuidas sellega ümber käia. Neisse saab kogu nädala jooksul jõuda igal kellaajal..

Kokkuvõtlikult tagavad nad:

  • Asukohapiirangutega ümber käimiseks on saadaval lai valik erinevaid servereid.
  • Vastuvõtlikud klienditeeninduse meeskonnad, kes aitavad teid probleemide lahendamisel.
  • Lihtsalt liikuvad VPN-rakendused.
  • Ülimalt kiire ühendus, mis võimaldab sujuvat mängimist.

2. IPVanish

IPVanish on ka üks kõrgeim pretendent innukatele mängijatele kogu maailmas. Selle hästi hajutatud serverid võimaldavad pidevat mängimist, kuid need ei lähe tõesti kiirusele, millega saate ExpressVPN-is liikudes pääseda..

IPVanishi kasutamisel võite kahjuks kogeda nende serveritega ühendamisel palju vahelduvat mahajäämust. Kujutage ette, kuidas teie ekraan külmub, kui olete keset võitlust ja kui see normaliseerub, olete juba peksa saanud. See võib asju tõesti pettumuseks teha, kuna kaotate kaotuse mitte ainult oma oskuste taseme pärast, vaid seetõttu, et teenusepakkuja serverid ei tööta nii kiiresti kui eeldate.

Ka nende klienditoe meeskond ei ole kõige reageerivam, kuna peate end ootama pikki tunde, enne kui keegi teie probleemide lahendamiseks appi tuleb. See võib teile tõesti palju maksma minna, eriti kui olete VPN-i esmakordne kasutaja ja proovite üldiselt ikkagi asja olulisust mõista. Me võime ainult loota, et nad korraldavad oma meeskonna, sest nad asuvad samal turul pakkujatega, kes on oma klienditeeninduse meeskonda palju investeerinud, näiteks ExpressVPN võivad need kaotada paljudele klientidele.

3. Peida minu perse

Viimati meie nimekirjas HideMyAss, veel üks tuntud pakkuja, mis lubab teil mängida World of Warcraftit, ehkki siin on mõned teemad. Seal on palju servereid, mille hulgast valida, kui elate piirkonnas, mis ei võimalda teil võrgus mängu mängida, kuid probleem on hilinenud aeg, mida peate kogema.

Need viivitusajad tekivad peamiselt seetõttu, et serverid HideMyAss ei ole loodud liiklust nii arukalt kasutama kui teiste usaldusväärsete pakkujate (nt ExpressVPN) liiklust. Võib juhtuda, et jätate oma meeskonnakaaslased maha või võite isegi vastase peksa saada lihtsalt seetõttu, et teie ühendus pole piisavalt kiire.

Selle probleemi lahendamine nende klienditeeninduse kaudu võib osutuda probleemiks, kuna nad ei võta teiega nii kiiresti ühendust, kui võiksite loota. Jällegi muutub see oluliseks probleemiks, eriti kui olete lihtsalt tutvumas VPN-iga ja kuidas teenus töötab.

Wrap Up on parim World of Warcraft VPN

World of Warcraft on vaieldamatult üks parimaid võrgumänge, mida saate Internetis mängida. Mäng pakub korraliku väljakutse ja tunnid võivad mängimise ajal lihtsalt mööda minna, ilma et te isegi teaksite. Mida mängijad peaksid vältima, logib ta sisse ilma igasuguse veebikaitseta. See annab võimaluse, mille kaudu ründajad saavad teie ühendust häirida ja saada väärtuslikku teavet, mida nad võiksid oma eeliseks kasutada.

Veenduge, et seda ei juhtuks, tellides teenusepakkuja, kes võtab teie turvalisust tõsiselt, ja veenduge ka, et teil on piisavalt kiire ühendus, et mäng ei külmuks ühel hetkel. ExpressVPN on üks vähestest pakkujatest, kelle teada me tagame teie kaitstuse ja teenusepakkuja, kelle klienditeenindus on alati valmis teid sorteerima, kui teil tekib mõni probleem.