ExpressVPN vs CyberGhost: milline VPN on parim?

Proovin otsustada, milline VPN (ExpressVPN või CyberGhost) on parem võib olla mõistatuslik olukord. Selles on sõna express, mis peab tähendama see on ülikiire. Teisel aga on sõna kummitus, mis peab tähendama veebis nähtamatus.


Kuid milline neist on kombinatsioon mõlemast? Segaduse lõpetamiseks oleme selle ehitanud võrdlev ülevaade ja otsustas võitja. Võite arvata? 

ExpressVPN vs CyberGhost

ExpressVPN vs CyberGhost

ExpressVPN vs CyberGhost – funktsioonid ja teenused

Enamiku VPN-i põhialuste katmiseks vaatasin läbi nii ExpressVPN kui ka CyberGhost Hinnakujundus, klienditeenindus, kiirus, seadme tugi, DNS-i lekkekaitse, ja Privaatsus.

Hinnakujundus

Vaatame üle iga ExpressVPN ja CyberGhost hinnakujundusplaanid. On üsna teada, et ExpressVPN on üks neist veel kallim kui CyberGhost on as odavam variant. Mõlemad VPN-id pakuvad 3 paketti, kus hinnad vähenevad, mida kauem tellite.

Teisalt pakub CyberGhost järgmist:

 • 11,99 dollarit kuus (kuuplaan)
 • 4,99 dollarit kuus (aastaplaan – arvel 59,88 dollarit)
 • 2,74 dollarit kuus (kolmeaastane plaan – arvel 99 dollarit)

On selge, et CyberGhostil on finantsperspektiivist paremaid võimalusi, näiteks 3-aastane CyberGosti tellimus maksab 0,95 dollarit vähem kui aastane ExpressVPN-i tellimus. Mõlemal VPN-il on 30-päevane tagasimaksepoliitika. CyberGhost aktsepteerib krediitkaarte (Visa / Mastercard) ja PayPali, ExpressVPN aktsepteerib aga Bitcoini, PayPali, krediitkaarte (Visa / Mastercard / American Express / Discover / jne…) ja palju muud.

ExpressVPN vs CyberGhost hinnakujunduse otsus: CyberGhost

Kasutajatugi

Klienditeenindus on VPN-i vaatamisel väga oluline. Teenuspõhise tootena peaks VPN-del olema spetsiaalne ja teadlik klienditoe meeskond veendumaks, et klientide vajadused on võimalikult kiiresti järjestatud. Nii CyberGhost kui ka ExpressVPN omavad 24/7 reaalajas vestluse võimalus oma klientidele. Mõlemal VPN-il on ka KKK jaotis nende vastavatel veebisaitidel ja juhendites, mis aitavad selgitada, kuidas VPN-teenuseid kasutada.

ExpressVPN vs CyberGhost klienditeeninduse otsus: Lips

Kiirus

Loomulikult segavad VPN-id teie Interneti-kiirust krüptimisprotsesside läbiviimise tõttu. Selle tulemusel saate Interneti-kiiruse aeglasemaks. See selgitab, miks peaksite valima VPN-i, mis omab kiireid servereid, pakub ühtlast allalaadimiskiirust ja toetab P2P ühiskasutust. Pärast nii ExpressVPN kui ka CyberVPN kiiruse testimist leidsime järgmise:

ExpressVPN: kiirus langes USA serveri puhul 11% ja Ühendkuningriigi serveri puhul 11,9%, samas kui üleslaadimiskiirus langes USA serveri puhul 13,8% ja Ühendkuningriigi serveri puhul 19,9%.

CyberGhost: ühenduse kiirus langes USA serveri puhul 71,1% ja Suurbritannia serveri puhul 12%, samas kui üleslaadimiskiirus langes USA serveri puhul 30,7% ja Ühendkuningriigi serveri 10,5%.

Meie jaoks oli CyberGhosti erinevate serveritega suur erinevus. ExpressVPN hoidis meie testitud serverites keskmist suhteliselt suurt kaotust.

ExpressVPN vs CyberGhost kiiruskatse otsus: ExpressVPN

Seadme tugi

Võrdlesime nii Express VPN kui ka CyberGhost toetatud seadmeid, et näha, milline VPN pakub rohkem erinevaid seadmeid.

ExpressVPN:

 • Windows
 • iOS
 • Linux
 • Android
 • Ruuterid
 • Mac

CyberGhost:

 • Windows
 • Mac
 • Linux
 • Android
 • iOS

ExpressVPN vs CyberGhost seadme tugiteenuste otsus: ExpressVPN

Serverid

Nii ExpressVPN kui ka CyberGhost on tuntud omaette suur arv servereid üle kogu maailma. ExpressVPN seisab üle 2000 serveri enam kui 94 riigis, samas kui CyberGhost on üle 2000 serveri enam kui 60 riigis. On ilmne, et ExpressVPN on laiemalt levinud kui CyberGhost.

ExpressVPN vs CyberGhost serveri otsus: ExpressVPN.

DNS-i lekke test

Üks enamiku VPN-ide pakutavatest funktsioonidest on DNS lekkekaitse. On mitmeid veebisaite, mis testivad DNS-i lekkeid ja ma soovitaksin kõigil VPN-i kasutajatel lekkeid kontrollida regulaarselt. ExpressVPN ja CyberGhost puhul on mõlemad VPN-id DNS-lekke kaitsefunktsiooni suhtes positiivsed.

ExpressVPN vs CyberGhost DNS lekketesti otsus: Lips

Privaatsus

Kui vaatate VPN-i privaatsusmõõtmisi, siis kontrollite, milliseid VPN-i protokolle nad kasutavad, milliseid krüptimisi rakendatakse ja kas neil on või mitte null-logi poliitika. Meie leidude loetelu on järgmine:

ExpressVPN:

 • VPN-protokollid: OpenVPN TCP / UDP-ga – SSTP – L2TP / IPsec – PPTP
 • Krüptimine: 256-bitine AES-krüptimine, AES-256-CBC, andmekanali sümmeetriline krüptimisskeem ja edasisuunas krüptimine.
 • Nulllogi poliitika: ExpressVPN väidab, et neil on range sisselogimisreeglid ja meie õnneks on tõendeid, mis toetavad seda.

CyberGhost:

 • VPN-protokollid: OpenVPN – L2TP / IPsec – PPTP
 • Krüptimine: AES 256-bitine krüptimine koos 2048-bitise võtmega ja MD5 HMAC-i autentimiseks.
 • Nulllogi poliitika: CyberGhost lubab ranget nulllogi poliitikat. Kahjuks on selle tingimuste lehel tõendeid, mis tõestavad vastupidist.

ExpressVPN vs CyberGhost Zero-Log poliitikaotsus: ExpressVPN

ExpressVPN vs CyberGhost – kohtuotsus

Pärast iga VPN-i eraldi testimist oleme jõudnud järeldusele, et ExpressVPN on parem VPN. CyberGhost on korralik ja soodsam, kuid ExpressVPN on mõjuval põhjusel suutnud säilitada tugeva maine.

Ka CyberGhost privaatsuspoliitikaga seotud võimalikud probleemid tunduvad VPN-i pakkuja jaoks pisut vastuolulised. Kui olete CyberGosti ja ExpressVPN-i vahel kinni, siis ärge kõhelge esimesest. Ehkki ExpressVPN on kallis, täidab see tööd hästi. Kas olete meie võitjaga nõus? Andke meile teada, miks mõlemal juhul allpool olevas kommentaaride jaotises.