ExpressVPN VS Hola – millist VPN-i peaksin kasutama?

Kui olete VPN-i turul, on teil ees palju võimalusi. Nad kõik esindavad end parimatena parimatena, kuid kui paljud tegelikult vastavad standarditele? See viib meid lahingusse ExpressVPN ja Hola VPN Plus.


Siin on kaalul palju: teie oma privaatsus, turvalisus ja isiklik teave, mis muudab selle otsustusprotsessi veelgi tõsisemaks. Nendel põhjustel oleme siin, et aidata teil asju välja mõelda.

ExpressVPN VS Hola - millist VPN-i peaksin kasutama

ExpressVPN VS Hola: millist VPN-i peaksin kasutama??

Seekord võrdleme ExpressVPN ja Hola. Nüüd pole selle võrdluse eesmärk pakkuda teile võimalust näha Hola funktsioone. See näitab teile erinevus tegeliku VPN-teenuse (ExpressVPN) ja raha teeniva pettuse (Hola) vahel. Ma tahan seda artiklit alustada väitega, et Hola on 100% ohtlik ja kuigi see reklaamib ennast kui VPN, on see rohkem puhverserver.

ExpressVPN VS Hola – teenused ja funktsioonid

Nende pakkujate pakutavate funktsioonide ja teenuste paketi nõuetekohaseks ülevaatamiseks võrdlesin hinnakujundus, Interneti kiirus, klienditugi, seadme tugi ja serverivõrk iga ExpressVPN ja Hola kohta.

Hinnakujundus

Alustame sellest hinnakujundusplaanid nii ExpressVPN kui ka Hola jaoks.

Hola seevastu pakub nii tasuta teenust kui ka lisateenust. Sellel esmaklassilisel on 4 erinevat hinnakava:

 • Igakuine:11,95 dollarit
 • Aastas: 6,99 dollarit
 • Kaks korda aastas: 3,99 dollarit
 • Kolmeaastane:2,99 dollarit

Hindamine: Hinnakujunduse osas on Holal siin kõigi eelarvete paremad tariifiplaanid. Vaadake nende 2-aastast plaani. See on umbes 4 dollarit, mis on palju odavam kui ExpressVPN aastaplaan. Mõlemad pakkujad pakuvad oma abonente 30-päevane rahagarantii poliitika.]

ExpressVPN-i puhul on poliitika siiski selline 100% “küsimusi pole esitatud”. Hola kasutajad peavad olema valvsad selle kohta, millisesse seadmesse nad Hola algselt installivad – see tähendab siis, kui kasutate tagasimakset. Nii iOS-i kui ka Androidi kasutajad peavad tagasimakset küsima vastavalt Apple’ilt ja Google’ilt.

Kohtuotsus: Hola tal on paremad hinnakujunduskavad, kuid ExpressVPN on parem tagasimaksepoliitika.

Kasutajatugi

ExpressVPN 

Kui olete ExpressVPN-i kasutaja, on teil juurdepääs sellele vestlusportaal mis tahes veebisaidil. Otsevestluse aktiveerimiseks ei ole vaja isiklikku teavet. Klienditoe meeskond on andekas ning on hästi kursis kõigi teenuste ja pakkumistega, mida ExpressVPN pakub. On ebatõenäoline, et esitate neile küsimuse ja neile pole vastust. Nüüd, kui esindaja peab midagi üle kontrollima, teatab ta sellest teile ja palub teil olla kannatlik, kuni nad saavad teie jaoks vastuse.

Hola 

Hola seevastu, ei paku reaalajas klienditeeninduse funktsiooni. Nad pakuvad siiski klienditeenindus e-posti teel. Katsetasin paar korda e-posti funktsiooni, et välja selgitada nende keskmine reageerimise määr. Ma märkasin, et küsimustele, millele veebisait hõlpsalt vastab, vastatakse õiglaselt palju kordi (vastavalt 4 tundi ja 5 tundi). Kaks korda küsisin tagasimaksepoliitika spetsiifikaga seotud küsimusi (veebisaidil mitte) vastamiseks kulus umbes päev.

ExpressVPN

 • reaalajas vestluse funktsioon
 • 24-tunnine klienditugi

Hola

 • pole reaalajas vestluse võimalust (ainult e-post)
 • veebisaidil olevad KKK-d

 Kohtuotsus: ExpressVPN

Kiirus

ExpressVPN ja Hola kiiruse erinevust oli keeruline hinnata, kuid siin see läheb.

ExpressVPN 

ExpressVPN seevastu, täidab kõiki VPN-i funktsioone. See tähendab, et see aeglustab Interneti kiirust. Meie eksperdid leidsid, et ExpressVPN oli üldiselt selline oma serverites ühtlane. Allalaadimiskiirus vähenes keskmiselt 10%, sõltumata serveri asukohast.

Hola

Fakt, et Hola on P2P-võrk tähendab, et see ei aeglusta teie Interneti kasutamist. Selle põhjuseks on asjaolu, et Hola ei suuna teie liiklust tegelikult ümber. Seda öeldes (brauserilaiend) Hola Unblocker on uskumatult aeglane, kuni punktini, kus enamasti tundus, et me lihtsalt polnud Interneti-ühendust.

ExpressVPN

 • muljetavaldav üles- ja allalaadimiskiirus.

Hola 

 • kiire kiirus krüptimiste puudumise tõttu

Kohtuotsus: ExpressVPN

Seadme tugi

ExpressVPN

Kasutage oma ExpressVPN-i tellimust, laadides alla rakendused ja konfigureerides need käsitsi kõikides seadmetes. Ainult ühe VPN-i tellimisega olete teie saate korraga ühendada viis seadet ExpressVPN-i. Teisisõnu, peate jagama oma ühe tellimuse (VPN-ühendus) veel viie seadmega.

Hola 

Hola abil saate oma kontot kasutada kümme samaaegset seadet nagu Android, PC, Mac, mängukonsoolid ja isegi SmartTV-d. Nii kasutate Holat kogu oma võimaluste piires, jagades oma kontot teistega.

ExpressVPNJärgmiste platvormide toetatud rakendused:

 • Windows, Mac, Blackberry, Linux, Android, iOS, valige ruuterimudelid
 • Laiendused: Chrome, Safari, Firefox
 • saate korraga kuni 3 samaaegset ühendust.

Hola pakub toetatud rakendusi:

 • Windows, Mac, Linux, Android, iOS, valige ruuterimudelid.
 • Hola Unblocker: Chrome, Firefox, Edge, Safari
 • Hola pakub P2P-võrguna piiramatuid seadmeühendusi.

Kohtuotsus: Hola

Serverid

ExpressVPN

ExpressVPN on esmaklassiline pakkuja, mis pakub järgmist lai valik servereid kogu maailmas, väga turvalise võrgu seadistamine. Praegu omataval ettevõttel on umbes 160 VPN-serveri asukohta ulatus 94riiki, koos üle 3000 VPN-serverit. Serverid kaitsevad kasutajate andmeid ja krüpteerivad nad enne teistesse võrkudesse jõudmist.

Hola 

VPN-teenuse pakkujad maksavad tavaliselt serverite hooldamise eest, milles nad turvalisuse huvides kasutajate andmeid edastavad. Hola siiski ei oma ega oma ühtegi serverit ja kuna see on tasuta teenus, muutute tellimisel serveriks. Lisatasu paketi eest peavad maksma need, kes soovivad teenust kasutada ega soovi, et teised tema võrku ühenduksid. Hola vaba olemuse olemus on vähenenud.

ExpressVPN

 • 2000 serverit 148 asukohas levivad 90 riigis.
 • Veebisaidilt leiate kõigi serverite täieliku nimekirja.

Hola

 • ei oma ühtegi serverit.
 • Hola kasutab mittemaksvatele kasutajatele kuuluvaid seadmeid serveritena.

Kohtuotsus: ExpressVPN

ExpressVPN VS Hola – privaatsus & Turvalisus

VPN-i põhiaspektiks on see, kuidas ettevõte tegeleb kasutajate privaatsuse ja turvalisusega. Kuna VPN-id on peamiselt küberturbe tööriistad, on VPN-i jaoks olulisem pakkuda ehtsat privaatsust ja turvalisust kui paljude funktsioonide olemasolu. Kuigi ExpressVPN on täiesti ohutu kasutada, ei saa me Hola kohta sama öelda. Tavaliselt vaatame VPN-e krüptimised, protokollid ja logimispoliitika hinnata, kui turvaline ja privaatne see on. Nende kahe pakkuja võrdlemisel leidsime järgmist:

ExpressVPN

ExpressVPN pakkumised tugevad krüpteerimisprotokollid, suurepärased turvaelemendid, ja pole lekkeid. See tähendab, et see pakkuja ei sea ohtu andmete turvalisust. Ettevõte kasutab seda kõrgeim krüptimistase, mida peetakse purunematuks. ExpressVPN-il on tappa lüliti, mida nad nimetavad võrgu lukuks. See funktsioon aitab teie andmeid turvalisena hoida, kindlustades liikluse VPN-ühenduse katkemisel.

Hola 

Hola on VPN, mis ei ole krüptimisi ega tapmislülitit. See tähendab, et see pole turvaline peab ulatuslikke kasutajaloke. Ehkki ta väidab, et tema peer-to-peer ühendused on turvalised, pole nad seda. Tegelikult pole Hola kohta midagi anonüümset ega turvalist. See on VPN, kui see on tegelikult puhverserver.

ExpressVPN:

 •  OpenVPN koos TCP / UDP – SSTP – L2TP / IPsec – PPTP
 • AED-256-CBC, andmekanali sümmeetriline krüptimisskeem, 256-bitised AES krüptimised, edastav krüptimine
 • Varem proovitud ja testitud range nulllogi poliitika

Hola:

 • VPN-protokolle pole.
 • Krüptimisi pole.
 • Leitud kasutaja andmete logimiseks ja müümiseks.

Hindamine: Ehkki Hola ei tee kasutaja privaatsuse ja turvalisuse kaitsmiseks absoluutselt mitte midagi, tõestas ExpressVPN, et globaalsele kogukonnale tervikuna on tõeline nulllogiga VPN.

Kohtuotsus: ExpressVPN

Miks on Hola ohtlik?

Mitte ainult Hola peab teie veebitegevuste logisid ja salvestage oma isiklikku teavet, aga ka seda võimaldab kolmandatel osapooltel (tasulistel kasutajatel) juurdepääsu teie võrguühendusele. Logimisinfost rääkides ei räägi me lihtsalt minimaalsest summast. See VPN logib suuri andmeid, mis hõlmab selle kasutajaid. Selle kohta saate kõike lugeda privaatsuspoliitika. Samuti on oluline meelde tuletada, et Hola on võrdõigusvõrgu VPN.

See tähendab, et selle asemel, et hallata kogu maailmas serverite eest makstud taset, haldab Hola oma signaale kasutajate ühenduste kaudu. Teisisõnu, see kasutab kasutajate ribalaiust. Tegelikult ühendate ühenduse teiste kasutajate võrguga ja nemad loovad ühenduse teiega. Lühidalt öeldes on see ebaturvaline VPN väga madala krüptimistasemega. Selle VPN-i tellimisega paneksite end ohtudele ja loobuksite oma privaatsusest.

ExpressVPN VS Hola – lõplik kohtuotsus

Vaadates tagasi meie ekspertide tehtud testidele, on selge, et ExpressVPN on kaugelt jõudnud parem teenusepakkuja kui Hola. Kui arvestada, siis ExpressVPN on ennekõike VPN. Hola seevastu pole. Ma ei saa piisavalt rõhutada, kui ohtlik Hola on.

ExpressVPN

ExpressVPN on siin võitja, ja ma soovitan seda tungivalt.

Hola

Hola on ohtlik pakkuja, mida soovitan iga hinna eest vältida.

Ei mina ega ka teised siin olevad VPN Guru kasutajad ei soovita kellelgi seda teenust kasutada. Kas pole nõus? Kui arvate, et ExpressVPN on selge võitja, andke sellest meile allpool olevas kommentaaride osas teada.