ExpressVPN vs leviala kilp: milline VPN on parim?

ExpressVPN VS leviala kilp: Millise VPN-i peaksite tellima? VPN on kohustus ja teie valitud VPN mõjutab drastiliselt teie privaatsust. Nii et loomulikult soovite veenduda, et teete õige otsuse. Kui olete kahe kõige allalaaditud VPN-i ExpressVPN ja Hotspot Shieldi vahel kinni, siis vaadake seda võrdlevat ülevaadet, et teada saada, milline VPN väärib teie tähelepanu. Pange tähele, et see võrdlus põhineb Hotspot Shield Premium-versioonil.


ExpressVPN vs leviala kilp - milline VPN on parim

ExpressVPN vs leviala kilp – milline VPN on parim

ExpressVPN VS leviala kilp – funktsioonid ja teenused

Mõlema pakkuja pakutavate funktsioonide ja teenuste tervikliku ülevaate saamiseks võrdlesin ExpressVPN ja Hotspot Shieldi hinnakujundust, klienditeenindust, Interneti kiirust, seadme tuge ja servereid.

Hinnakujundus

Alustame nii ExpressVPN kui ka Hotspot Shieldi hinnakujunduskava üle vaatamist.

ExpressVPN pakub 3 erinevat hinnakava:

 • 12,95 dollarit kuus (kuuplaan)
 • 9,99 dollarit kuus (kahe aasta plaan – arve 59,95 dollarit)
 • 6,67 dollarit kuus (aastaplaan – arve on $ 99.95 + 3 tasuta kuud esimesel aastal)

Hotspot Shield pakub 4 erinevat hinnaplaani:

 • 12,99 dollarit kuus (kuuplaan)
 • 8,99 dollarit kuus (kaheaastane plaan – arve on 53,94 dollarit)
 • 5,99 dollarit kuus (aastaplaan – arvel 71,88 dollarit)
 • 3,49 dollarit kuus (3-aastane plaan – arvel 125,64 dollarit)

Hinnakujunduse osas pakub Hotspot Shield eelarvega kasutajatele paremaid plaane. Nende 3-aastane plaan on vaid umbes 26 dollarit rohkem kui ExpressVPN-i aastaplaan.

ExpressVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii, mis on selgelt fikseeritud nende tagasimaksepoliitikas ja kus pole ühtegi küsimust. Hotspot Shield pakub 45-päevast tagasimakse poliitikat, kuid ma ei suutnud veebist leida nende tagasimakse poliitikat, et näha, kas eeskirjadel on mingeid piiranguid. Võtsin ühendust nende klienditoega ja sain teada, et nende eeskirjad ei piira ribalaiust ega ühendusi.

ExpressVPN VS leviala kilbi hinnakujunduse otsus: Leviala kilp.

Kasutajatugi

Nii Hotspot Shieldil kui ka ExpressVPN-l on klienditoe jaoks reaalajas vestluse võimalus.

ExpressVPN-iga pääsete juurde reaalajas vestluste portaalile kõikjal veebisaidil. Nad ei küsi teilt reaalajas vestluse toimimiseks mingit tuvastavat teavet. Klienditoe esindajaid teavitatakse täielikult kõigist ExpressVPN pakutavatest võimalustest ja reageeritakse kiiresti kõigile neile ette heidetud küsimustele. Kui esindaja peab teabe üle kontrollima, teavitab ta teid sellest ja palub teil olla kannatlik, kuni nad teiega vastusega ühendust saavad..

Hotspot Sheildi otsevestluse võimalus valmistas pisut pettumust. Alustuseks pääsete vestlusportaalile juurde ainult nende hindade lehelt. Teil pole nuppu, mida klõpsata, vestlus hüppab lihtsalt lehe allosas. Enne klienditoe esindajaga rääkimist vajavad nad ka nime ja e-posti aadressi. Läbi viidud mitme testi käigus lakkasid nende esindajad pikka aega pidevalt vastamast (maksimaalne, mida kogesin, oli 2 minutit raadio vaikust), teavitamata mind vastuse edasilükkamise vajadusest. Nad vastasid kõigile teenuse põhiküsimustele, kuid vastasid väga ebamäärastele küsimustele, mida KKK-s pole.

ExpressVPN VS leviala kilbi klienditeeninduse otsus: ExpressVPN.

Kiirus

Meie eksperdid viisid läbi kiiruskatseid nii ExpressVPN kui ka Hotspot Shieldi jaoks.

ExpressVPN-i kiirus oli kõigis testitud serverites üsna ühtlane. Üldiselt vähenes allalaadimiskiirus kõigis serverites umbes 10%.

Hotspot Shieldi kiirused ei olnud serverites, mida meie eksperdid katsetasid, ühtlased. Allalaadimiskiirus oli mõnikord ainult 0,9% aeglasem ja teinekord 22,7% aeglasem.

ExpressVPN VS leviala kilbi kiiruse kohtuotsus: Leviala kilp.

Seadme tugi

ExpressVPN pakub toetatud rakendusi:

 • Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Blackberry ja valige ruuterimudelid.
 • Laiendused: Chrome, Firefox, Safari.

ExpressVPN-iga saate korraga kuni 3 samaaegset ühendust.

Hotspot Shield pakub toetatud rakendusi:

 • Windows, Mac, Android, iOS, Windows telefon.
 • Laiendused: Chrome ja Firefox.

Hotspot Shield abil saate kuni 5 samaaegset ühendust korraga.

ExpressVPN VS leviala varjestuse seadme tugiteenuste otsus: ExpressVPN

Serverid

ExpressVPN pakub 2000+ serverit 148 serveri asukohas 92 riigis. Nende serverite loend on saadaval nende veebisaidil.

Hotspot Sheild oli natuke keerulisem. Pidin ootama, kuni rakenduse alla laadisin, et teada saada, mitu serverit neil on. Isegi siis ei suutnud ma ikkagi teada saada, kui palju servereid neil oli. Mida me teame, on see, et Hotspot Shieldil on serverid ainult 24 riigis.

ExpressVPN VS leviala kilpiserveri otsus: ExpressVPN

ExpressVPN VS leviala kilp – privaatsus & Turvalisus

Vaatamata funktsioonidele on VPN-i teenuse kõige olulisem aspekt selle lähenemine kasutaja privaatsusele ja turvalisusele. Need kaks pakkujat testisid järgmist:

VPN-i turvalisuse hindamisel vaatame tavaliselt nende VPN-i protokolle, nende krüpte ja logimispõhimõtteid. ExpressVPN VS leviala kilbi abil leidsime järgmist:

ExpressVPN:

 • VPN-protokollid: OpenVPN TCP / UDP-ga – SSTP – L2TP / IPsec – PPTP.
 • Krüpteerimised: 256-bitised AES-krüptimised, AED-256-CBC, andmekanali sümmeetriline krüptimisskeem, edastav krüptimine.
 • Logipoliitika: ExpressVPN-l on range null-logimise poliitika (proovitud).

Leviala kilp:

 • VPN-protokollid: Hotspot Shield kasutab oma emaettevõtte AnchorFree välja töötatud protokolli nimega Catapult Hydra..
 • Krüptimised: 128-bitised AES-krüpteeringud, TLS 1.2-serverid, edastatud salastatus.
 • Logipoliitika: Hotspot Shieldil on null-logimise poliitika (vastavalt privaatsuseeskirjadele, väidab demokraatia ja tehnoloogia keskus).

ExpressVPN tõestas kahtluste varjus, et nad ei pea logisid oma kasutajate sirvimistegevuse kohta. Hotspot Shieldit seevastu süüdistati oma kasutajate andmete jagamises kolmandate osapooltega.

ExpressVPN VS leviala kilbi privaatsus & Turvaotsus: ExpressVPN

ExpressVPN VS leviala kilp – lõplik kohtuotsus

Lähtudes tehtud testidest ja nii Hotspot Shieldi kui ka ExpressVPN pakutavatest funktsioonidest, on selge, et ExpressVPN on selge võitja. Hotspot Shield võib olla taskukohasem, kuid selle funktsioonid ja privaatsus & Turvalisus ei olnud ExpressVPN-i omadega võrreldes kuigi hea. Kui olete endiselt mõlema pakkuja vahel kinni, siis ärge kõhelge ExpressVPN-i tellimast. See võib olla kallim, kuid vähemalt on teile garanteeritud tõeliselt turvaline ja privaatne ühendus selle teenustega.