ExpressVPN vs Unlocator VPN – kumba valida?

Mõlemad ExpressVPN ja Unlocator on juhtivad pakkujad vastavalt väljadel VPN ja Smart DNS. Viimasel ajal käivitas Unlocator oma VPN-teenuse ja arvestades Unlocatori staatust turul, võime eeldada, et see konkureerib ExpressVPN-iga lühikese aja jooksul. Sellepärast vajamegi vastuseid. Milline VPN on parem? Selles ülevaates, vaatame läbi nende kahe hiiglase atribuudid ja vaadake, millised tipud asuvad VPN-teenusena.


ExpressVPN vs Unlocator

ExpressVPN vs Unlocator

ExpressVPN vs Unlocator VPN – kiire võrdlus

Enne kui asute põhjalikumalt uurima kõigi nende VPN-ide tehnilisi andmeid, andsin teile põhjaliku võrdlustabeli, et selles küsimuses veidi paremini uurida..

ExpressVPNUnlocator
PeakorterBriti NeitsisaaredTaani
Samaaegsed ühendused55
Tagasimakse periood30 päeva30 päeva
LogipoliitikaPole logisidPole logisid
Serveri arv200041
Serveri asukohad94 riiki36 riiki
Hind12,95 dollarit kuus9,99 dollarit kuus
Nutikas DNSJahJah
Tasuta prooviversioonEiJah
VeebisaitKülastage ExpressVPN-iKülastage Unlocatorit

Need pole kõik funktsioonid, mida nendes artiklites käsitleme. See on lihtsalt kiirem lähenemisviis, kui soovite neid kõiki hinnata. Kui külastate mõnda VPN-i veebisaiti, leiate väiteid selle kohta, et olete selle valdkonna parim. Noh, me oleme siin selleks, et tõestada, kas nende väited vastavad tõele või mitte. Selle ülevaate lõpuks näete, et meie vaatepunkt võib olla suunatud sellele, et üks pakkuja on kahest parem.

Kuid see ei tähenda, et teine ​​poleks nii hea. Kõik sõltub sellest, mida kasutaja lõpuks otsib. Pärast kiiruse, Netflixi ühilduvuse, tugiteenuste ja muude teenuste Unlocatori ja ExpressVPN pakkumise testimist tuli meil välja päris korralik ülevaade. Alustame, kas teeme?

Makse & Hinnakujundus

Enne funktsioonide kontrollimist minge üle hinnakujunduse jaotisse, et kontrollida, kas VPN-i plaanid vastavad teie eelarvele või mitte. See pole veel kõik, peate ka veenduma, et need toetavad teie kasutatavat makseviisi. Tegin nende kahe vahel väikese võrdluse ja siin on see, mida ma tulin.

ExpressVPN

ExpressVPNHinnad on natuke kallimad kui Unlocator, kuid seda ilmselgel põhjusel. Hiljem selles artiklis leiate, et ExpressVPN pakub palju rohkem teenuseid kui Unlocator. ExpressVPN maksab 12,95 dollarit kuus, 9,99 dollarit 6-kuulise plaaniga ja 8,32 dollarit aastaplaaniga. Aastaplaan kõlab väga hea idee, kui olete nõus nende teenusesse pikka aega investeerima.

ExpressVPN ülevaade - hinnakujundusplaanid

Piiratud aja jooksul veebis eksklusiivne ExpressVPN allahindlus kõigile, kes otsustavad meie veebisaidi kaudu ExpressVPN-i tellida. Nüüd saate meie eksklusiivse allahindluse abil säästa ExpressVPN-i tellimusest 49% soodsamalt. Mitte ainult seda, vaid saate tasuta ka 3 lisakuud.ExpressVPN allahindlus

Mis puutub meetoditesse, siis ExpressVPN võimaldab teil oma teenuste eest maksta Visa, Mastercard, PayPal, ja veel. Võite isegi bitcoini kasutada, kui olete oma turvalisuse pärast mures.

ExpressVPN ülevaade - maksevõimalused

Unlocatori VPN

Unlocator oli ja on endiselt nutikas DNS-teenus, seetõttu hoidis ta tellimust lisaks VPN-ile juhuks, kui keegi teist ei taha VPN-i lisaturvalisust. Nutika DNS-i teenuse saate koos teiste plaanidega tellida hinnaga 4,95 dollarit kuus.

Unlocatori nutika DNS-i hind

Mis puutub VPN-i tellimisse, siis see on natuke soodsam kui Unlocator pakub. Vabandust, ma ei taha olla erapoolik. Me hindame lihtsalt neid kahte. Saate osta Unlocatori tellimus hinnaga 9,99 dollarit kuus, 8,17 dollarit 6 kuud ja 6,58 dollarit aastas.Unlocatori VPN-i maksumus

Nüüd on Unlocatoril makseviiside jaoks vähem võimalusi kui ExpressVPN-l. Esiteks, Bitcoini võimaluse puudumine, mis on üsna oluline neile, kes oma Interneti-turvalisust hellitavad. Unlocatori VPN-i saate tellida kasutades Visa, MasterCard, Amex, Discover, Google Pay ja Apple Pay.Unlocatori makseviisid

Kohtuotsus: ExpressVPN võidab mõlemas domeenis „Hinnakujundus” ja „Maksemeetodid”. Ehkki ExpressVPN on kallim kui Unlocatori VPN, annab see teile tegelikult selle, mille eest maksate. Minu arvates laeb Unlocator liiga palju ja annab liiga vähe.

Turvalisus ja privaatsus

VPN-teenuse pakkujad on olemas teie turvalisuse ja privaatsuse tagamiseks ning võite olla kindel, et nii ExpressVPN kui ka Unlocator võtavad oma turvastandardeid väga tõsiselt. Mõlemad VPN-i pakkujad toetavad mitmeid turvaprotokolle valida on siiski üks parem kui teine.

Ainus Unlocatori probleem on see, et mitte kõiki protokolle ei toetata, kui kasutate nende rakendust. Kui soovite neid protokolle kasutada, peate oma seadme ühenduse käsitsi seadistama. Ainsad 2 protokolli vahel lülituvat seadet on Windows ja iOS. Heledal küljel, nii ExpressVPN kui ka Unlocator kasutavad uusimat sõjalise kvaliteediga AES-256 krüptimist.

Mis puutub privaatsusse, siis ExpressVPNi kohta pole kaebusi esitatud. See pakkuja on teada, et täidab seda, mida ta oma veebisaidil väidab. Unlocator seevastu ehmatas mind natuke, kui märkasin nende serverites töötades DNS-i leket. Tugi teavitas mind, et see näib nii nende tõttu Hübriidtehnoloogia, kus nad kasutavad oma nutikaid DNS-servereid samal ajal. Seega ei näe Interneti-teenuse pakkuja midagi, kuna näib, et teie andmed lekivad nende endi serverite kaudu. Mõnevõrra on see seotud sellega, mida nad oma veebisaidil mainisid.

“Meie hõlpsasti kasutatavad VPN-i rakendused Macile, Windowsile, IOS-ile ja Androidile hoiavad teid turvalisena ja kaitsevad teie privaatsust uudishimulike silmade ja pahede eest.”

Ma pole aga uudishimulike silmade osas kindel. Aga hei, andkem neile nüüd kahtluse eelis.

Kohtuotsus: ExpressVPN on Unlocatori VPN ka selles domeenis.

Serverivõrk

Kas olete kunagi kuulnud teemast „seda toredam”? Täpselt seda tuleb VPN-is otsida, kui tegemist on nende serverivõrguga. Mida rohkem VPN-i servereid on, seda suuremad on võimalused kogu maailmas piiratud kanalite blokeeringute avamiseks. Selles jaotises, tegelikult pole nende kahe vahel mingit võrdlust. Unlocator on endiselt noor ja avalikult tegutsev VPN, kellel on suured ambitsioonid, kuid see on veel väga väike, et konkureerida sellise hiiglasega nagu ExpressVPN.

Kas saate võrrelda 2000+ serverivõrku sellisega, millel on ainult 41? Muidugi mitte ja selle tegemine oleks ajaraiskamine. Kuid pidage meeles, et Unlocatori VPN töötab oma nutikates DNS-serverites, nii et võite öelda, et nad suudavad ikkagi avada tohutu hulga geograafiliselt piiratud kanaleid, olenemata sellest, kui palju VPN-servereid neil on.

Unlocatori VPN hõlmab 41 riiki, mis kahvatub võrreldes ExpressVPN serveri jaotusega. Juhtiv pakkuja hajutab umbes 145 serveri asukohta ümber maakera. See hõlmab 94 riiki.

Kohtuotsus: kui soovite tagada hea voogesituse kogemuse, eemaldades samal ajal geopiiratud sisu kogu maailmast, aitab ExpressVPN serverivõrk seda hõlpsalt teha.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – kiiruse jõudlus

See on see osa, mida te kõik olete oodanud. Me kõik teame, et VPN-i krüptimine vähendab teie Interneti-kiirust. Kuid küsimus on, kui palju teie ühendus mõjutab? See vastus peitub selles, kas VPN-i serverid on kiired või mitte. Selles olukorras võidab ExpressVPN taas, kuna VPN-serveriga ühenduse loomisel langeb see vaid 7%.

ExpressVPN kiiruskatse

ExpressVPN-i kasutamisel näete minu kiiruskatse tulemusi:

 • Esiteks salvestasin oma seadme jõudluse VPN-serveriga ühenduseta.
  Kiiruskatse ilma ExpressVPN-iga
 • Järgmisena käivitasin ExpressVPN ja ühendasin oma asukoha lähedal asuva serveriga. Nii tagame kiireimad kiirused. Selle sain ma järgmiselt:
 • Kui ühendasin serveri kaugema serveriga, kaotas ühendus natuke rohkem. Üleslaadimise kiirus aga kasvas.

Unlocatori VPN-i kiiruse test

Nagu ma juba ütlesin, võidab ExpressVPN selle, kuna Unlocator mu ühendust drastiliselt rikkus. Lubage mul juhendada teid selle kohta, mida tegin:

 • Salvestasin jällegi minu seadme jõudluse ilma VPN-ühenduseta, et hiljem seda võrrelda.Tulemused ilma unlocatorita
 • Järgmisena ühendasin ma Londonis asuva serveriga, mis oli päris halb. Ma pean silmas allalaadimise ja üleslaadimise kiiruse langust.Londoni Unlocatori server
 • Pärast seda ühendasin teise serveriga, et näha, kas see oli just see. No ei, see osutus sama.Veel üks Unlocatori VPN

Kohtuotsus: Teie seadme kiiruse osas võidab ExpressVPN selle vooru.

Klienditugi

Kui teil on hea klienditugi, olete teel oma valdkonnas parimate ettevõtete hulka. Õnneks on see kahe mängu omavaheline mäng. Mõlemad pakuvad suurepärast klienditugi ja on olemas ka reaalajas vestluse võimalus.

ExpressVPN-i klienditoe esindajad on teie probleeme lahendades üsna tõhusad ja professionaalsed. Teiselt poolt, Unlocatori tugi vastas minu küsimusele mõne sekundiga. See oli päris lahe, arvestades, et enamikul parimatest VPN-idest kulub mõni minut enne, kui nad teile vastavad.

Mõlemad VPN-i veebisaidid sisaldavad juhendeid, mis aitavad teil seadet hõlpsasti seadistada. Pole vahet, kas tegemist on VPN-i või nutika DNS-iga, olemas on konfiguratsioonijuhendid kõigeks, mida veebisaitidel teada peate.

Kohtuotsus: Mõlemal VPN-il on suurepärased tugiteenused. See on viik.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – seadme ühilduvus & Rakendus

Enamasti toetavad kõik VPN-i pakkujad sama palju platvorme. Leiate nii ExpressVPN kui ka Unlocatori kliente suuremates opsüsteemides, näiteks Windows, Mac, Android, iOS, samuti Amazon Fire TV.

Te ei saa VPN-ühendust mängukonsoolidel (nt PlayStation ja Xbox) seada, kuna need ei ühildu VPN-klientidega. Kui soovite selliste platvormidega ühendust jagada, peate installima ruuterisse VPN-i ja jah, saate seda teha.

Üks asi, mis ExpressVPN-ist Unlocatorit väärib, on see, et see pakub brauserilaiendeid. Nad olid selles kategoorias võrdsed, kuid ExpressVPN paistab taas silma.

ExpressVPN-il on klanitud disain ja hõlbus liides, millega töötada. Unlocatori VPN-i rakendus pole kaugeltki lihtne, kuid samas väga lihtne. Kui sirvite rakenduses piisavalt, näete, et sellega pole palju tööd tehtud.

ExpressVPN rakendus on lihtne, kuid samas väga tõhus. Nende seadete jaotis pakub nii palju valida ja kasutada, samas kui Unlocator pakub ainult siis, kui soovite automaatse ühenduse luua või tapmislüliti sisse lülitada. See selleks. Mis on hea ja Nende kahe vahel on ühine aga hõlbus ühendamine. Valige lihtsalt server ja klõpsake nuppu Ühenda. See on nii lihtne.

Kohtuotsus: Kuna Unlocatoril pole spetsiaalses rakenduses laiendusi ja valikuid, triumfeerib ExpressVPN.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – voogesitusteenused

Esiteks saavad mõlemad VPN-i pakkujad juhtiva voogesitusplatvormi USA Netflixi blokeeringu lahti võtta. Netflix suudab VPN-i juurdepääsu blokeerida ja on seda teinud juba mõnda aega. Isegi üks populaarsemaid VPN-e nagu IPVanish ei saa kanali Ameerika raamatukogusse siseneda. Vaatamata sellele, et see on VPN-i valdkonnas uus, saab ka Unlocatori kasutada.

ExpressVPN on teadaolevalt ületanud voogesitusteenuste katsed VPN-e blokeerida. Nii et võite seda tehes loota. Mõlemad tegid Netflixile kõikvõimalikest geopiirangutest mööda minnes eriti hästi ja see on oluline arvestatav tegur.

ExpressVPN-l on serverid 94 riigis, mis tähendab, et saate selle teenuse kasutamise ajal avada sadu kanaleid. Rääkimata selle nutikast DNS-funktsioonist. Teisest küljest töötab Unlocator oma nutikates DNS-serverites. Ühe VPN-serveri kasutamisel pääsete sõna otseses mõttes juurde kõigile teenuse toetatud kanalitele. Vaadake nende veebisaiti, et näha, milliseid 230 kanalit Unlocator toetab.

Saate blokeerida järgmiste funktsioonide blokeerimise:

 • Hulu
 • ITV
 • NBC Sport
 • Nüüd TV
 • Spotify
 • Starz
 • BEIN Sport
 • Kanalimäng
 • FuboTV
 • Epiks
 • ESPN
 • Rebasesport
 • Netflix USA
 • AMC
 • A&E
 • BBC iPlayer
 • BlinkBox
 • Peaminister
 • WWE võrk
 • 4. kanal
 • CW
 • CBC
 • BT Sport
 • CTV

Kohtuotsus: Mõlemad saavad USA Netflixi ja sadu kanaleid kogu maailmas blokeerida. See kategooria kehtib nii ExpressVPN kui ka Unlocator VPN jaoks.

Unlocatori VPN vs ExpressVPN – viimane otsus

Nii Unlocator kui ka ExpressVPN on suurepärased VPN-i pakkujad. Need pakuvad laias valikus funktsioone, on kasutajasõbralikud olenemata sellest, milline kasutaja olete, ning geograafiliselt piiratud sisu vabastamise osas on nad väga usaldusväärsed. Niisiis, pärast seda valgustustavat ülevaadet anname teile parem ülevaate, mis neist VPN-idest silma paistab ja mis neil võib puududa.

ExpressVPN

Plussid

 • 2000+ serverit.
 • MediaStreamer Smart DNS.
 • Usaldusväärne ööpäevaringne vestluse tugi
 • Piiramatu serveri vahetamine.
 • Tapa lüliti.
 • Viis samaaegset ühendust.
 • Null-logi poliitika.
 • Tühistab USA Netflixi blokeeringu.
 • Jagatud tunneldamine.

Miinused

 • Kallid plaanid.

Unlocator

Plussid

 • 30-päevane raha tagasi garantii.
 • Tasuta prooviversioon.
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi
 • Piiramatu ribalaius.
 • Tapa lüliti.
 • 5 üheaegset ühendust.
 • Nutikas DNS.
 • Töötab koos Netflixiga

Miinused

 • Natuke kallis.
 • Väike serverivõrk.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – lõplikud mõtted

Kui peaksime tegema lõpliku kohtuotsuse, ExpressVPN tuleb välja kui parem VPN neist kahest. Me ei taha välistada tõsiasja, et Unlocator on alles uus ja selle tippu jõudmiseks on vaja veel palju ära käia. Vähemalt see saab Netflixi blokeeringu avada seal, kus vähesed parimatest seda ei saa. Vaadake, mida mul selles ülevaates öelda oli ja valige, milline VPN on parem. Kes selgub ExpressVPN vs Unlocatori vaenu võitjana. Kui soovite nende kahe kohta rohkem teada saada, vaadake seda ExpressVPN ülevaade või Unlocatori VPN-i ülevaade.