NordVPN vs IPVanishi võrdlus – milline VPN on parem?

NordVPN vs IPVanish: millise VPN-teenuse pakkuja juurde peaksite 2018. aasta jooksul registreeruma? IPVanish ja NordVPN on mõlemad VPN-teenused, mis teadaolevalt pakuvad tähelisi klienditeenuseid abonentidele, kes on neile lootnud oma VPN-i kaitset, ja ainuüksi see asjaolu teeb kahest valimise kahe neist väga keeruliseks. Kui aga vaatate tähelepanelikult, saate teada, et on olemas mõned konkreetsed erinevused, mis võivad aidata teil otsustada, kummale kahele teenusele tuginete. Proovime tuua need erinevused selles IPVanishi ja NordVPN-i võrdluses esile. Loodetavasti saate selleks ajaks, kui olete selle läbi teinud, tead, milline teenus teie jaoks kõige paremini sobib.


NordVPN vs IPVanishi võrdlus

NordVPN vs IPVanishi võrdlus

NordVPN vs IPVanish: hinnakujundus

Enne kui jõuame mõlemate teenuste pakutavate omaduste vastikutesse probleemidesse, on meie arvates parem, kui alustame sellest, kui palju teile ühe või teise teenusepakkuja tellimine maksab. Kahe teenuse pakutav hinnaklass on üsna sarnane, ehkki IPVanish tuleb välja pisut odavam kui NordVPN. NordVPN võtab teenuse eest kuus 11,95 dollarit kuus, samal ajal kui IPVanish küsib ainult 10 dollarit. NordVPN-il on kuue kuu plaan, mis maksab 7,00 dollarit, samas kui IPVanish võtab kolme kuu eest 8,99 dollarit. Mõlemal teenusel on aastane pakett, mille hind on vastavalt 5,75 ja 6,49 dollarit NordVPN ja IPVanishi eest.

Eeldatakse, et uued VPN-i kasutajad, kes pole kummagi teenusepakkuja suhtes liiga kindlad, soovivad neid proovile panna. Seetõttu pakuvad nad mõlemad oma kasutajatele raha tagasi garantii ja tasuta prooviperioode. NordVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii, samas kui IPVanish lubab nende 7-päevase raha tagasi garantii korral ainult lühemat kehtivusaega. Tasuta prooviversiooni saate nautida vaid siis, kui olete IPVanishi jaoks iOS-i kasutaja, kuid kui ei, siis võite pöörduda NordVPN-i tasuta VPN-i prooviversiooni poole, mis on avatud kõigile kasutajatele.

Kui teil on hindade pärast nii palju muret, soovitame teil minna koos NordVPN-iga, kuid ainult siis, kui plaanite sellest pikaks ajaks läbi jääda. Selle 3,29 dollari suurune kuu kaheaastane plaan võimaldab teil säästa palju raha ja nautida endiselt usaldusväärse VPN-teenuse pakkuja teenuseid.

NordVPN vs IPVanish: funktsioonid

Seda tüüpi funktsioonid, mida VPN-teenuselt oodatakse, teatavad enamuse inimeste otsusest, kuna just need on peamine tegur, mis määrab oodatava teenuse taseme. Saime kindlaks teha järgmist:

 • Tarkvara: IPVanish ja NordVPN mõlemal on hästi disainitud rakendused, mida on lihtne sirvida, kuid on olnud ka juhuseid, kus IPVanishil on väidetavalt olnud mitmeid probleeme, eriti selle Mac OS-i rakendusega.
 • Serveri vahetamine: Mõlemad teenused peaksid võimaldama teil serverite vahel ümber lülituda, võimaldades teil jääda oma lemmikteenuse juurde.
 • VPN-protokollid: Nii NordVPN kui ka IPVanish puhul saate nautida krüptimist, mida hõlbustavad sellised protokollid nagu OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec, kuigi NordVPN-il on väike eelis, pakkudes nii IKEv2 / IPSec kui ka SSTP.
 • Voogesituse tugi: Voogesitajad saavad hea meelega teada, et NordVPN blokeerib mitmesugused kanalite voogesituse, sealhulgas BBC iPlayer, Amazon Prime, Hulu ja Netflix. Teisalt blokeerib IPVanish ka suurema osa veebikanalitest, kuid need ei blokeeri Ameerika Netflixi.
 • Lisatud funktsioonid: IPVanish pakub oma kasutajatele funktsiooni, mida nad tegelikult mujalt ei saa, lisades selle kasutajatele tasuta NAT-tulemüüri ja võimaluse blokeerida LAN-i liiklust alati, kui olete võrgus. Samuti on NordVPN osutanud oma teenusega palju läbimõeldut, konfigureerides oma tarkvara automaatseks värskendamiseks koos topeltkrüptimisega ja pahavara eest kaitsva lisatööriistaga, mille nimeks on CyberSec..

Etendus

Ühilduvuse osas teiste seadmetega saavad nii NordVPN kui ka IPVanish oma tarkvara versioonide vabastamisel hästi hakkama, mis sobivad hästi kõigi turul populaarsete platvormidega. Nende opsüsteemide hulka kuuluvad iOS, Mac, Android, Windows, Linux ja hulgaliselt nutitelereid.

Mõlemal pakkujal on ka suured serverivõrgud, NordVPN-iga on 61 riigis pisut suurem 1100 serveriga võrk, võrreldes IPvanishiga, kus on umbes 850 serverit. Sellised suured serverivõrgud võimaldavad piiramatut ribalaiust ja serveri ümberlülitamist, pakkudes samal ajal tohutut tuge voogesituse ja mitme ühenduse loomiseks. IPVanish võimaldab kuni 10 ühendust, NordVPN aga 6.

Need, kes teavad VPN-teenuste kohta mõnda asja, peaksid olema teadlikud asjaolust, et VPN-teenused “söövad” osa teie Interneti-kiirusest, kuid see vähendamine sõltub suuresti teenusepakkujast, kellega soovite töötada. Sel juhul näib, et IPVanish on väiksematki kiiruse kaotust kandnud, võrreldes NordVPN-iga, kuid enamus meie katsetulemustest olid enam-vähem vastuolulised.

Kasutajatugi

Teil on alati võimalik ühendust võtta klienditeeninduse esindajaga NordVPN-i reaalajas vestlusteenuse kaudu. Samuti saadetakse teie e-posti aadressile vastus, kui soovite tõhusat e-posti tuge kohe anda. IPVanishi jaoks peate tuginema ainult e-posti toele, kuna neil pole seadistatud reaalajas vestlusteenust.

Hinnakujundus & Turvalisus

Nii NordVPN kui ka IPVanish pakutavad turbetasemed on lihtsalt tipptasemel – mõlemad pakkujad pakuvad 256-bitist AES-krüptimist, Interneti-tapmislüliteid, DNS-i lekkekaitsemehhanisme ja nullloogimisreegleid. Samuti saate mõlema abonendi kaudu anonüümselt piinata, ehkki IPVanish võib rikkuda oma kasutajate identiteeti, kuna nad asuvad USA-s, kus kehtivad ranged andmereeglid. Me järeldasime, et NordVPN-il on parem eelis just selle asjaolu tõttu, kuna nad asuvad Panamas, kus selliseid reegleid ei kohaldata.

NordVPN vs IPVanish: järeldus

Meie tulemused näitasid, et mõlemad IPVanish ja NordVPN soovivad pakkuda kõrgetasemelist kvaliteetset teenust, nii et nad tegid seda väga hästi. Siiski võime järeldada, et NordVPN võtab lõpuks parima valiku, kuigi väga väikese varuga. Neil on rohkem servereid kogu maailmas ja nende otsevestlusteenus tähendab, et saate oma klienditeeninduse meeskonnaga reaalajas vestelda ja oma probleemi võimalikult kiiresti sorteerida. Kui otsite VPN-teenuse pakkujat, kes kasutaks eriti Kodi abil, on IPVanish see, mida soovitame.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map