Kuidas AÜE FaceTime’i blokeerida?

Facetime on üks põhjusi, miks inimesed iPade ja iPhone ostavad. Araabia Ühendemiraatides on aga keelatud see populaarne VoIP-Interneti-teenus, mis võimaldab tasuta helistamist Interneti-ühenduse kaudu. Järelikult on AÜE elanikud kohustatud maksma oma kallite helistamisteenuste eest, selle asemel et kasutada teiste riikide (nt USA) pakutavatest tasuta teenustest. Kahjuks ei saa AÜE iPhone’i ja iPadi omanikud kogeda interaktiivsust, mida Facetime pakub. Kui kaua peavad AÜE kodanikud minema, ilma et nad näeksid inimesi, kellega nad räägivad? Kui kaua nad on Telecomi teenusepakkujate Etisalati ja Du meelevallas? Kas Facetime’i keelust saab kuidagi lahti?


Kuidas AÜE FaceTime'i blokeerida?

Facebooki blokeeringu avamine AÜE-s?

Mis on FaceTime?

FaceTime on sisseehitatud rakendus, mille on välja töötanud Apple Inc., et toetada video- ja helikõnede teenust. Seda saab kasutada mis tahes iPhone’ist, iPadist, iPod Touchist või Macist, et helistada neile, kellel on sarnased seadmed. Facetime’i peetakse tõhusaks visuaalseks ja kuuldavaks suhtlemiseks neile, kes soovivad teistega lõbusalt ja ebatraditsiooniliselt suhelda. Olenemata sellest, kas nad on teel või tahavad asjades vihma kontrollida, on Facetime täiuslik rakendus kõigi nende toimingute tegemiseks.   

Miks Facetime on blokeeritud??

Araabia Ühendemiraatides Facetime’i blokeerimise kõige tõenäolisem põhjus on seotud AÜE telekommunikatsiooniseadustega. Põhimõtteliselt nõuavad need seadused VoIP-teenuste osutamiseks Araabia Ühendemiraatides ettevõtetelt telekommunikatsiooni reguleeriva ameti (TRA) litsentsi. Akhil George’il on siiski põhjust arvata, et Facetime’i blokeerimine on kogu asja ajanud. Ta arvab, et FaceTime’i keelamine on valitsuse tehtud majandusotsus eesmärgiga suunata tulud traditsioonilistele riiklikele operaatoritele, selle asemel et riigi telekommunikatsiooni kasum väheneda.

Facetime’i blokeerimine VPN-i abil

1- Muutke App Store’i piirkonda

FaceTime pole Araabia Ühendemiraatides ostetud või kasutatavates iOS-i seadmetes saadaval, mistõttu peavad AÜE kodanikud selle juurde pääsemiseks muutma oma rakenduste poe piirkonda. Nad saavad seda teha:

 1. Esimene logimine välja tema arvelduskontolt.
 2. Seejärel valitakse regioon, mis erineb nende praegusest.
 3. Pärast seda saavad nad oma poest leida rakenduse Facetime. Seejärel peavad nad kaardi valimiseta kaardi valimisel looma uue konto uue kasutajanime ja parooliga..  
 4. Hiljem peavad nad sisestama aadressi, mis vastab konkreetsele piirkonnale, mille nad on varem valinud.
 5. Lõpuks logivad nad sisse oma uue kontoga ja voila! Nüüd saavad nad FaceTime’i rakenduse avada ja oma Apple ID-ga sisse logida.

2. Installige VPN

Pärast oma App Store’i piirkonna edukat muutmist on nüüd käes aeg teile kättesaadavaks tehtud rakenduste blokeering lahti võtta. Seda saab VPN-iga hõlpsasti teha. Siin olev virtuaalne privaatvõrk võimaldab teil muuta oma IP-aadressi selliseks, mis kuulub riiki, kus rakendus töötab. Selleks peate tegema järgmist:

 1. Liituge AÜE-s töötava VPN-teenuse pakkujaga (ExpressVPN näiteks).
 2. Laadige VPN-rakendus alla ja installige seadmesse, milles soovite Facetime’i kasutada.
 3. Looge ühendus mõne teise riigi serveriga, kus VPN-i pakutakse.
 4. Nüüd pääsete juurde Facetime’i ja tehke oma kõned.

Neid lihtsaid samme järgides saate blokeerida piiratud rakenduste (nt Facetime) blokeeringud ja pääseda juurde kanalitele ja võrkudele, nagu Netflix, Amazon Instant Video, Vudu, Hulu, HBO GO, HBO Now, Showtime ja paljudele teistele, kõikjal maailmas. Siin on mõned meie ettepanekud VPN-i pakkujatele.

RankVPN pakkuja link
kohtvpn-pakkuja
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Piiramatu ribalaius
 • Rakendused kõigile teie seadmetele
 • 24/7 reaalajas tugi
 • Eksklusiivne 49% allahindlus!

Külastage ExpressVPN-i

kohtvpn-pakkujaKülastage BulletVPN
kohtvpn-pakkujaKülastage NordVPN-i
4vpn-pakkujaKülastage Surfsharki

Facetime’i blokeerimise VPN

Teil pole vaja, et ma ütleksin teile, miks Facetime on oluline, te kõik juba teate, et see on. See loob tugeva aluse suhete loomiseks ja tõhusaks suhtlemiseks ning nende eeliste kasutamiseks peate hankima VPN-i. Andke meile allolevas kommentaaride jaotises teada, millise VPN-i kasuks otsustasite.

Seonduvad postitused

 • Kuidas muuta Amazon Prime'i videoregioon USA-ks

  Kuidas muuta Amazon Prime’i videoregioon USA-ks

  9 kommentaari | 14. detsember 2016

 • Parima nüüd TV VPN 2017 ülevaatejuhend

  Parim VPN Now TV jaoks – 2020 – ülevaatejuhend

  2 kommentaari | 10. jaanuar 2017

 • Kuidas Suurbritannia kanalite avamine Apple TV 4-l VPN-i või nutika DNS-puhverserveri abil blokeerida

  Kuidas avada Ühendkuningriigi kanalite blokeerimine Apple TV 4 väljaspool Ühendkuningriiki VPN-i või DNS-puhverserveri kaudu

  Kommentaare pole | 6. jaanuar 2016

 • Kuidas vaadata BET-võrku väljaspool USA-d

  Kuidas vaadata BET-võrku väljaspool USA-d

  1 kommentaar | 26. juuli 2018

Autori kohta

Charles

Voogesituse vidinate geek. Huvitatud kõigist pisiasjadest on teada piirkondlike piirangute vältimisest. Usklik õiguses kaitsta veebipõhist privaatsust. Charles on läbi vaadanud ka hulga VPN-teenuse pakkujaid ja teab, kuidas häid õunu halbadest eraldada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map