Kuidas avada AÜE-s WhatsApi helistamine?

Olen sellest palju kuulnud AÜE karmid Interneti-piirangud, ja enne kui ma riiki jalga panen, tahan veenduda, et saaksin Whatsapi kaudu teha video- ja häälkõnesid. Pärast ülemääraseid uuringuid sain teada, et Araabia Ühendemiraadid on kurikuulsad tuntud VoIP-teenuste blokeerimise eest. Kuid olen ka avastanud, et siin on see veebitööriist, mis võib mind aidata pääseda juurde AÜE VoIP-teenustele, ja see on VPN-teenuse pakkuja.


VPN-i abil saavad turistid, külastajad, Suurbritannia, Suurbritannia, Austraalia või India emigrandid AÜE-s hõlpsasti WhatsAppi hääle- või videokõnesid teha. Kui te ei tea, kuidas seda teha, peaksite tõenäoliselt seda artiklit lugema.

Kuidas avada AÜE-s WhatsApi helistamine?

Kuidas avada AÜE-s WhatsApi helistamine??

Miks ei saa te AÜE-s WhatsApi helistamist kasutada??

Kui elate AÜE-s või plaanite seda riiki külastada, peaksite ilmselt teadma, et valitsus on väga range kui tegemist on sellega, millele saate Internetis juurde pääseda. Teisisõnu, sellel on a tihe ligipääs internetiühendusele. Oma lähedastega kirjutamine ei kompenseeri nende puudumist. Peate oma lähedasi nägema ja nende hääli kuulma. Kahjuks blokeerib AÜE teatud VoIP-teenuseid nagu WhatsApp mitmel põhjusel.

Piirkonnas on kaks Interneti-teenuse pakkujat, Du ja Etisalat. Kui teenus ei kuulu neile kahele, võite selle kasutamise unustada. Kui riik lubab selliseid tasuta teenuseid kasutada, kaotavad need kaks ettevõtet palju tulusid. Seetõttu blokeerib valitsus Facebooki, WhatsApp, Snapchat, Skype ja Viber kasutamise. Nii saate kulutada raha sellele, mida Du ja Etisalat pakuvad rahvusvaheliste kõneteenuste osas.

Tõenäoliselt olete C’Me ja BOTIM-iga tuttavad. Mõlemad telekommunikatsiooniettevõtted on need rakendused teile esitanud. Kuid neid pole nii hea kasutada. Esiteks ei leia te kasutajaid, kes seda rakendust tegelikult kasutavad, seega kellega kavatsete suhelda? Teiseks on palju teateid ja kaebusi mõlema rakenduse aeg-ajalt krahhimise kohta.

Ja lõpuks on need liiga kallid võrreldes tasuta teenusega, mis töötab tegelikult hästi nagu WhatsApp. Kujutate ette, et maksate teenuse 52,50–105 AED eest teenuse eest, mis ei taga teie rahulolu? Ja mis siis, kui valitsus edastas kasutajatele tahtlikult need rakendused nende andmete jälgimiseks? Seetõttu vajate AÜE-s WhatsApp Callingut.

Kuidas avada AÜE-s WhatsApi helistamine??

“Voice over Internet Protocol” teenused on AÜE-s blokeeritud. Emiraadi ametivõimude sõnul on VoIP-teenused ohtlikud. Valitsus kardab häkkimise, andmepüügi ja turvarikkumiste katsed kui need võimaldavad kasutajatel riigis VoIP-d kasutada. See tähendab, et sellised teenused nagu Skype, Whatsapp ja Viber on kõik AÜE-s blokeeritud.

Ühendamine virtuaalse privaatvõrguga, mida üldiselt tuntakse VPN-na, võimaldab teil blokeerida mis tahes rakenduse, veebisaidi või võrguteenuse Araabia Ühendemiraatides. Ükskõik, kas olete Dubais, Sharjahis, Ajmanis, Ras Al Khaimahis, Abu Dhabis, on need sammud fikseeritud. AÜE-s rakenduse WhatsApp Calling blokeeringu tühistamiseks toimige järgmiselt.

 1. Otsige usaldusväärset VPN-i pakkujat kuhu investeerida. Minu nõuanne, uurige edasi ExpressVPN konto.
 2. Laadige alla ja installige VPN-i rakendus teie valitud voogesitusseadmes: PC, Mac, Android, iPhone ja iPad
 3. Käivitage rakendus kui installiprotsess on lõppenud ja logige sisse.
 4. Looge ühendus üks paljudest ExpressVPN serveritest.
 5. Tehke video- ja häälkõnesid oma WhatsApp kaudu rakendus AÜE-s

VPN-il on ka palju muid eeliseid. Kuni olete ühendatud VPN-serveriga, kogu teie Interneti-liiklus on krüptitud, ja sinu avalik IP-aadress on peidetud. See tähendab, et te ei pea muretsema võimalike pealtkuulajate pärast, kes luuravad teie võrgutegevusi. Heitke pilk AÜE parimad VPN-id.

RankVPN pakkuja link
kohtvpn-pakkuja
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Piiramatu ribalaius
 • Rakendused kõigile teie seadmetele
 • 24/7 reaalajas tugi
 • Eksklusiivne 49% allahindlus!

Külastage ExpressVPN-i

kohtvpn-pakkujaKülastage BulletVPN
kohtvpn-pakkujaKülastage NordVPN-i
4vpn-pakkujaKülastage Surfsharki

Mis on AÜE-s blokeeritud??

WhatsApp on ainult üks rakendustest, mille üle AÜE-l on kontroll. Samuti blokeerib riik Skype’i ja veebisaite, mis sisaldavad sobimatut, islamivastast, režiimivastast ja hasartmängusisu. Niisiis, võib kindlalt öelda, et piirkond kannatab selle all uskumatu Interneti-vabaduse puudus.

Internetikasutajad võivad vähemalt kuueks kuuks vangi minna või maksta trahvi vahemikus 150 000 kuni 1 miljon dirhami, kui nad pole võrgus ettevaatlikud. Kohalik omavalitsus jälgib pidevalt AÜE Interneti-kasutajaid tagamaks, et keegi ei külasta sobimatuid veebisaite, näiteks lapsporno või hasartmängud.

Parim VPN WhatsApp helistamiseks AÜE-s

Sa peaksid seda teadma mitte kõik VPN-teenused ei tööta AÜE-s, mõned neist võivad olla isegi mustas nimekirjas. Sisu pakkujad võivad blokeerida konkreetsete IP-aadressidega tseretiin VPN-ide juurdepääsu nende sisule. Kuid ükskõik, milles asi, peaksite Ärge kunagi pöörduge tasuta VPN-i poole. Need on lihtsalt teie aja raiskamine ja oht teie veebiturvalisusele. Te peate alati hoidma tasuta VPN-e.

Kui olete pärast VPN-i, mis võib avada WhatsApp Calling või muud AÜE VoIP-teenused, siis soovitan pöörduda ExpressVPN. Sellise tellimusega jõuate blokeerige ülemere sisu blokeerimine, turvake oma andmed, peitke oma tegelik asukoht, ja veel palju muud. Võttes 30-päevane tagasimakse poliitika on ülioluline nende jaoks, kellel on enne mis tahes otsuse tegemist aega. Kui te ei soovi ExpressVPN-ist kinni pidada, saate seda kontrollida AÜE parimad VPN-id.

ExpressVPN

ExpressVPN nupp

ExpressVPN aitab teid kindlasti AÜE-sse minnes. Sellel on serverid enam kui 94 riigis ümber maailma. Kasutajatele, kes asuvad riikides, kus on väga kõrge tsensuur nagu AÜE, on ExpressVPN hulk varjatud servereid et nad saaksid ise ühenduse luua ja varjata. Teenus võimaldab ka kuni 5 üheaegset ühendust ühe kontoga.

 • 148 serveri asukohta
 • null logimise poliitika
 • tasuta nutikas DNS
 • AES 256-bitise võtmete krüptimisega
 • a tappa lüliti turvalisuse tagamiseks.
 • Ettevõte pakub piiramatut ribalaiust.
 • 24-tunnise otsevestluse toe kättesaadavus
 • 30-päevane tagasimakse poliitika

NordVPN

NordVPN ülevaade

NordVPN on VPN, mida tasub tellida. See pakub rohkem kui 4000+ serverit kogu maailmas, mis lihtsustab Interneti-kasutajate piiramist ja sadade kanalite läbimist. See VPN-teenuse pakkuja võimaldab teil ka sellest kasu saada Nutikas DNS-teenus.

Kui hoolite nii oma turvalisusest ja privaatsusest kui ka voogesitusest, oleks NordVPN teile sobiv. See on teie jaoks ideaalne meetod. Siin on veel:

 • 4900+ serverit 62 erinevas riigis
 • sisselogimisreeglid
 • tugevad krüpteerimisalgoritmid
 • topelt VPN-i funktsioon
 • tapmislüliti
 • kuus samaaegset ühendust
 • 24/7 auhinnatud tugi

BulletVPN

BulletVPN ülevaade

BulletVPN on uus, kuid vägev. Sellel on üks probleem ja see on serverite arv. Mis tal aga puuduvad serverinumbritest, see korvab selle koos teenuste ja eelistega. See VPN-i pakkuja keskendub rohkem turvalisust ja hellitab oma kasutajate privaatsust.

Pakkuja oma rakendus on lihtne, poleeritud ja hõlpsasti kasutatav. Selle kasutamiseks ei pea te olema tehnikageenius. Siin on muud funktsioonid, mida saate tellimisel:

 • 52 serverit 30 riigis
 • ei pea palke
 • tasuta nutikas DNS
 • tappa lüliti
 • Piiramatu ribalaius
 • Kolm samaaegset seadet
 • 30 päeva raha tagasi

SurfShark

SurfSharki VPN-i ülevaade

SurfSharki VPN-i ülevaade

SurfShark on oma suurepäraste omaduste tõttu üks parimaid VPN-e, mida AÜE-s kasutada saab. Uus olemine ei tohiks teid sellest VPN-ist eemale hoida, kuna sellel on rohkem kui 800 serverit 50 riigis. Nende rakendus on eriti kasutajasõbralik neile, kes ei tea tehniliste asjade ümber käimist.

Parim asi selle pakkuja juures on see, et ta pakub piiramatu samaaegne ühendus. See tähendab, et saate oma kontot jagada kõigiga, kellest hoolite, et nad saaksid stabiilsest VPN-ühendusest kasu. See pole veel kõik; seal on veel:

 • 800+ serverit
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi
 • kõrgetasemelised turvaprotokollid
 • järgib ranget logimiskeeldu
 • 30-päevane raha tagastamise poliitika
 • tapmislüliti kättesaadavus
 • aktsepteerib krüptovaluutamakseid

Kas peaksite kasutama AAE-s WhatsApi helistamise juurde pääsemiseks tasuta VPN-e??

Vastus on, ei. Tasuta VPN-id on peaaegu vastupidised sellele, mida VPN endast kujutab. Premiumi kasutajad hoolivad oma kasutajate privaatsusest ja pakuvad neile kõiki funktsioone, mida nad selle turvalisuse tagamiseks vajavad. Teiselt poolt tasuta, kipuvad müüma teie andmeid sõsarettevõtetele sellest tulu teenida.

Võite märgata, et teid pommitatakse soovimatute reklaamide ja linkide ümbersuunamisega. No mis sa arvad? Nii teenivad nad raha teie isiklikust teabest. Seega olge ettevaatlik selle suhtes, mida otsustate kasutada, eriti riigis, kus on rangeid jälgimisharjumusi nagu AÜE. Kui soovite rohkem teada saada, järgige seda parim tasuta VPN-i ülevaade.

AÜE-s keelatud WhatsApp-helistamine – lõplikud mõtted

Kui teil pole Skype’i juurdepääsu, võite jääda ilma kohtumistest, videokõnedest jne. Whatsapp on seevastu suurepärane rakendus oma sõprade ja sugulastega kodus suhtlemiseks. Mõlemal juhul on Araabia Ühendemiraatides mõlemad VoIP-teenused blokeeritud.

Tahan olla võimeline tegema videokõnesid, rääkimata lihtsatest häälkõnedest, kui olen AÜE-s, mistõttu kavatsen registreeruda VPN-i jaoks. Kuidas sinuga on? Jagage oma mõtteid selle kohta kommentaarides; Mulle meeldiks teid kuulda.

Seonduvad postitused

 • 9 põhjust, miks peate oma IP-aadressi peitma

  9 põhjust, miks peate oma IP-aadressi peitma

  Kommentaare pole | 28. august 2018

 • Kuidas vaadata EHF Euro Handball 2020 meistrivõistlusi otseülekandes

  Kuidas vaadata EHF Euro Handball 2020 meistrivõistlusi otseülekandes

  Kommentaare pole | 6. jaanuar 2020

 • Kuidas saada Argentiina intellektuaalomandit välismaal

  Kuidas saada Argentiina IP-aadressi välismaale

  Kommentaare pole | 3. juuli 2018

 • Vaadake American Horror Story voo hooaja VPN / DNS puhverserverit

  Vaadake American Horror Story voo AHS 6. hooaja VPN / DNS puhverserverit

  Kommentaare pole | 15. september 2016

Autori kohta

Charles

Voogesituse vidinate geek. Huvitatud kõigist pisiasjadest on teada piirkondlike piirangute vältimisest. Usklik õiguses kaitsta veebipõhist privaatsust. Charles on läbi vaadanud ka hulga VPN-teenuse pakkujaid ja teab, kuidas häid õunu halbadest eraldada.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map