Kuidas avada Sportsneti blokeerimine nüüd väljaspool Kanadat

Kuidas vaadata Sportsnet Now’i väljaspool Kanadat? “Sportsnet Now pole teie piirkonnas saadaval.” Kui külastate kanalit USA-st, Suurbritanniast, Saksamaalt, Austraaliast ja Prantsusmaalt, on see esimene asi, mida näete. Kuid ärge laske sellel pärssida teie soovi vaadata Tour de France’i, eSports TV-d, IndyCari ja WWE-d Sportsnetis väljaspool Kanadat. Virtuaalse privaatvõrgu abil saate juurdepääsu kanalile, mis edastab uudiseid, tulemusi, statistikat, esiletõstmist ja reaalajas vooge suurimatelt spordisündmustelt, ükskõik kus te ka pole. Saate SN Now voogesitada väljaspool Kanadat, kasutades VPN-i mis tahes iOS-i seadmes, nagu iPhone, iPad ja Apple TV.


Kuidas avada Sportsneti blokeerimine nüüd väljaspool Kanadat

Kuidas avada Sportsneti blokeerimine nüüd väljaspool Kanadat

Kuidas saada SportsNetit USA-st väljaspool Kanadat

Unistame salaja maailmast, kus saaksime vaadata mida iganes tahame, ükskõik kus me ka poleks ja millal iganes tahame. Soovime, et meie elutoad oleksid varustatud telerite ja seadmetega, mis toetavad meie armastust igasuguste programmide vastu. Maailm, kus keegi ei jäta ühtegi mängu vahele. Kuni saabub see päev – oota, me oleme juba osa sellest maailmast. Kõigi soovitud filmide vaatamiseks ei vaja te kõrgtehnoloogiat ega ülikalleid seadmeid. Teil on vaja vaid tehnoloogiat, mida nimetatakse virtuaalseks privaatvõrguks. SNN-i vaatamiseks väljaspool Kanadat saate seda VPN-tehnoloogiat kasutada järgmiselt.

 1. Liituge VPN-teenuse pakkujaga.
 2. Laadige alla ja installige VPN-i rakendus.
 3. Ühenduse loomine Kanada serveriga; see annab teile Kanada IP-aadressi.
 4. Minge edasi Sportsnet Now’i ja tellige see.
 5. Ärge kunagi jätke kunagi puudutust ega näpistamist!

Parim Sportsneti VPN nüüd

ExpressVPN

Me ei saa selle eesmärgi jaoks paremat VPN-i välja mõelda. Möödasõit asukohapiirangud on peamine tunnus ExpressVPN paljudest teenuseid. ExpressVPN kasutab tugevaid krüptimisi, näiteks ülitugevaid krüptimisi, et tagada nende klientide andmete avalikku võrku ülekandmisel kõrgeimal tasemel kaitse. See teenusepakkuja peidab oma klientide IP-aadressid, nii et neil oleks juurdepääs igasugusele piiratud veebisisule.

NordVPN

Paljud kliendid on tunnistanud selle VPN-teenuse pakkuja jõudlust ja teenuseid. See on turvaline, ohutu, kiire ja ennekõike eelarve piires. NordVPN topeltkrüpteerimine võimaldab teie andmeid kaks korda krüpteerida. Seega pole geopiirangutest mööda hiilimine selle üliturvalise VPN-i pärast murettekitav.

CyberGhost VPN

CyberGhost on VPN, mis varjab teie IP-d, krüpteerib ja muudab teie veebitegevuse anonüümseks ning võimaldab teil kõigist piiratud veebisaitidest, kanalitest või teenustest mööda minna ükskõik kus. Ehkki nende kiirus on keskmine ja nende klienditeenindusest pole eriti abi, korvab nende turvafunktsioonide kogemus need lüngad. Kontrollige kindlasti allolevat tabelit, et saada parem ülevaade paljudest teile pakutavatest VPN-teenuse pakkujatest.

Kuidas vaadata SN-i nutika DNS-iga nüüd väljaspool Kanadat

Tänu virtuaalsele privaatvõrgule, mille jaoks olete sisse loginud, saate vaadata Sportsnetit väljaspool Kanadat. Kui see aga ei õnnestu, saate hea meelega teada, et on olemas mõni alternatiiv. Lisaks VPN-ile on veel üks viis, mis võimaldab teil juurde pääseda rakendusele Sportsnet Now, nutika DNS-puhverserveri. Neid puhverservereid kasutatakse ka piirkondlikest piirangutest möödahiilimiseks ja kanalite blokeeringu tühistamiseks, mis teie riigis pole saadaval. Siit saate teada, kuidas nutikale DNS-ile rakendusele Sportsnet Now juurde pääseda.

 1. Minge üle Unlocatorisse ja registreeruge tasuta 7-päevaseks prooviversiooniks.
 2. Seadistage nutikas DNS seadmes, mida soovite kasutada.
 3. Külasta kas SN Nüüd veebilehte või rakendust ja siseneda kontole loote.
 4. Nautige Sportsnet Now’i vaatamist väljaspool Kanadat.

Unlocator on väga soovitatav, kuna see tagab geopiirangutest möödahiilimise kõikjal maailmas. Samuti pakub see 7-päevast prooviversiooni ja on kasutajasõbralik. Kuni kasutajad kasutavad DNS Unlocatorit, eiratakse piiranguid ja spordikanalite nagu Sportsnet Now keelud tühistatakse.

Sportsneti VPN nüüd väljaspool Kanadat

Pärast VPN-i registreerumist saate nüüd kasutada 24-tunnist otseülekannet oma lemmikspordialadele hämmastava ja usaldusväärse HD-vormingus. Vaata NHL-i, Blue Jays & MLB, Raptors & NBA, Tim & Sid, Sportsnet Central ja palju muud Sportsnet Now’is koos VPN-iga. Allpool olevas kommentaaride jaotises andke meile teada, mis VPN andis teile juurdepääsu rakendusele Sportsnet Now.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map